2583
  • bootsector
    #1303
    Na, vége!! Hát nem volt semmi, bár a befejezés kicsit "furcsa" volt. A grafja szvsz teljesen rendben van, frankón elfut egy kicsit gyengébb gépen, és hát a játékélmény az amit nem sok más ér utol. A történet, szerintem akár folytatható is lenne.
  • Joe004
    #1302
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tekerd vissza az idot ne megalitsd, a venti visszafeleforog te meg felroppensz. Amugy ha siman nyomod az F et helyzetnek megfelelo ido manipulalast csinalja a kepernyo tetejen megfigyelheted, hogy amikor fellepsz a platformra a venti elott kijelolodik az idovisszaforditas.
  • neptum
    #1301
    idő lassítás fel mész és nyomod a W-t és ott a megoldás
  • GodGamer
    #1300
    Mit kell ott csinálni ahol egy bázison -az erdős pálya után- a terem közepén van egy hatalmas ventilátor, és van körülötte 3 lehetséges alagút.Gondolom az időt kéne megállítani de úgy igazából nem sikerült.
  • csoola
    #1299
    én nagyon nem szerettem régit se:P
  • neptum
    #1298
    igen a vasam is elméletileg elég lesz hozá majd a garf alapján
  • strebacom
    #1297
  • DarkSector
    #1296
    Éns gondolom tudod, hogy kemény graffal.
  • neptum
    #1295
    én ennek külön örülök a régi jó Turok újra :D
  • DarkSector
    #1294
    OFF
    Turok pc-re
    ON
  • 6600GT
    #1293
    én is végig vittem! a kedvenc játékom.na most én a története végett szeretem elsősorban...a graf csak közelről szúr szemet..
  • grebber
    #1292
    Én igen!És már leirtam a topikjában mi nem tetszett a grafjába!
    Két dolog ami szép benne 1 a víz, 2 Alyx arca meg messziről a táj.De a textúrák közelről okádékak meg az arcok is szarok kivéve Alyxét!
  • arty
    #1291
    végigvitted HL2EP2-t? sztem nagyon szép, legalábbis a kinti pályák. a barlang csillogo szarja borzalom, de amellett teljesn rendben van ... legalább nem taknyos minden, mint ebben a játékban :P
  • csoola
    #1290
    nálam 1024-ben maxon teljesen jol megy, flt verzsön krekkel, nagyon tetszik, volt ugy hogy azt hittem kifagyott de "csak" ugy egy percre megállt... nagyon hangulatos, tök beugrott a 3. pályán a régi demo, merthogy az annak az átdolgozott változata...
  • Akylleus
    #1289
    mondjuk egy faq megovna teged az idegessegtol...
  • Sgtfathi
    #1288
    Nekem se indul ,de ahogy olvasgatom 10-ből 3-4-nek nem indul ugyanilyen hibával !
    Remélem lesz javitás!!
  • grebber
    #1287
    Még az elején amikor a léghajószerűséggel mész ott?

    Lassitsad az időt és simán letutod szedni őket!
  • SD456
    #1286
    Nekem is ugyanez a gondom...#1275
  • davidka003
    #1285
    Már megoldottam.
  • strebacom
    #1284
    Kicsit Half-Life 2-re emlékeztet, ott mikor megyek azon a repülö micsodán és jönnek azok repülök mit kell csinálni kilöni lehetetlen az a sok gépet....
  • strebacom
    #1283
    Naaa ne kamuzz....Grebber lőd leee....
  • DareHell
    #1282
    Üdvee!!
    Nah szóval én eljátszottam azt amit leírtatok. 22 helyről szedtem le cracket, crackfixet, patchet meg mindent.Xp-m van de a hiba nem változott sehogy sem. Játék indít....tölt egy cseppet aztán bevillan bal felső sarokban egy ablak és ennyi....jah és Daemon tools pro is fenntvan.

    Pls help valaki mert kezdek tanácstalan lenni.
  • DJviolin
    #1281
    Sziasztok!

    Mennyi a gépigénye a játéknak? A hivatalos adatokat én is tudom, de ém konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy elindul-e egy P4 1,7Ghz, 256mega ram, Geforce Fx5200-as gépen?
  • davidka003
    #1280
    Elakadtam. Itt mit kell csinálni?


  • Cápafogxy
    #1279
    Nah, végeztem a játékkal, nekem bejött szép volt jó volt.
  • LackoMester
    #1278
    jó kis game ez,pont ilyen game kell a COD4,Crysis elött.
    ja ha bugos akkor rakd fel az 1.01 patch-ot,szerintem sokat javit...
  • crazyclone
    #1277
    de hogy kell elintézni azt a nagy baszást miután átugrottam egy hidon a kvaddal ???
  • Joe004
    #1276
    1-1.5 ora lehetett kb nekem.
    A game nagyon bejott foleg ventis reszeket jol kitalatak csak sok a bug es a hiba pl ra alltam szetrobbant ortorony tetejere visszaforditottam idot, hogy majd fentrol osztom a nepet de meghaltam rogton amikor ra alltam :(.
  • SD456
    #1275
    Hy all!

    Valaki nemtudja miért van az, hogy amikor indítanám akkor csak a bal felső sarokban bevillan egy kis ablak aztán semmi sem történik? Vistam van. FLT-s verziót szedtem le és úgy csináltam, hogy telepítettem utána patch és utána az FLT-s 1.1 crackfix.

    Előre is köszönöm!
  • grebber
    #1274
    Aki végigtolta attól kérdem:

    Sok van még onnan ahol a társakkal megrohamozzuk a kis hegyoldalt majd nekem bekell jutni az ellenfél bázisára?Börtönös után nemtom mennyivel van ez!
  • atesszan
    #1273
    Atyavilág!Itt senki nem olvas,csak kérdez?kb.200x van már leirva,hogyan megy!
  • mikiking
    #1272
    Hát kirpobaltam xp-n...tyüü.übegbrutál a grafika.... 1280anon , 16 xoros szürés , + minden csont full,minden bekapcsolva...és simán 30 fps felett...... kurva jo,és olyan grafika,hogy az üt....kurva jo game
  • tmisi
    #1271
    Na beszereztem én is. Nekem műxik rendesen a game komplikációmentesen (FLT 1.1 HU). Olyan HL2 feelingje van, a graf meg a FEAR-ra emlékeztet.
  • Akylleus
    #1270
    sziasztok.
    feltettem, majd ugykodtem az optionsben es sikerult oda eljutnom, hogy egyaltalan nem reagal semmire, elinditom es a menuben megfagy az eger es a billentyuzet. patch felrakasa utan meg mindig v1.0-at ir ki, es szinten nem reagal.
    tudna valaki javasolni valamit? elore is koszonom!
  • ellington
    #1269
    a játék legelején, a demo pálya után, mikor átmegyek egy csatornán és özönlenek felém egymillióan, pont akkor írja ki, hogy kézi időugrás elérhető. ez mit jelent? és hogy kell megölni azt a félmillió ellenséget?
  • Tomi2345
    #1268
    én sem tudtam átjutni a rács túl oldalára, csak löttem mindeféle szögből, és sikerült, jobb ötletem sajna nincs
  • Tomi77
    #1267
    Na de nemtom lelőni mer nemtok átjutni a rács másik oldalára, erről az oldalárol meg nem lehet lelőni. A kar csak felkapcsolja a jelzőfényeket az épületen , de a lift nem nyilik ki.
  • crazyclone
    #1266
    nagyon HL feelingje van a gammának ... demokráciáért kűzdő emberek valami nagyhatalom ellen de a teles pálya már elvesztette hangulatát nem is olyan szép ...ettől függetlenül nagyon jo gamma...
  • crazyclone
    #1265
    asszem a liftel szembe a poznán van egy kar ...
  • Tomi2345
    #1264
    azon az ajtón ahol bejöttél erre a részre, ott amelett, van egy rácsos rész, és ott van egy csávó aki bevan ragadva oda, nekem is ez volt, és sokára vettem észre, lelövöd akkor jön a video...