2583
  • Qwerty4
    #2063
    addig repülj fel amíg talpra tudsz állni...
  • DarkSector
    #2062
    Csáje itt mit kell csínáni-e??????
    Mi a megoldás?
  • gsg16
    #2061
    köszönöm!
  • TTomi
    #2060
    Kimész az átlőtt kapun és jobbra lemész a metróba!
  • gsg16
    #2059
    üdv!én most kezdtem el játszani,nemrég.elakadtam annál,a résznél,ahol egy nagy bekerített udvarban kell elfoglalni egy turret-et,aztán az egyik kapuhoz odaáll kívülről egy harckocsi szerü dolog,és szétlövi a kaput.ezután a játék azt jelzi,hogy menjek a sarokban álló másik harckocsihoz,ott kiírja,hogy objective complete,és nem ad újabb útvonal pontot.mit kell ott csinálni?mert a harkocsiba nem lehet beűlni,legalábbis nekem nem írja ki,hogy használjam,viszont ki sem tudok menni,mert a kapunál álló másik ellenséges gép azonnal beaprít.előre is köszi a választ
  • arty
    #2058
    jah, végét tényleg összecsapták, igy kis rossz szájíz maradt. összességében azért ez egy jó játék volt, csak az első pálya tul magasra tette a mércét :)
  • peti71
    #2057
    Hello valaki nem tud nekem felrakni egy beállítást 1024 szer 768 és 60 herceset felettem elindítom nincs kép..
  • Qwerty4
    #2056
    jav.:javítsatok :)
  • Qwerty4
    #2055
    Két idősík, egy megváltoztatott múlt valamikor 1950 előtt és asszem a jelen.
    De javítsok ki valaki ha tévedtem!
  • Qwerty4
    #2054
    kb. annyi mint ami eddig volt...
  • Rolika16
    #2053
    Amúgy kb hány pálya lehet még hátra?
  • Prince23
    #2052
    Amúgy ez a játék az idősikban összevissza játszódik?
  • Qwerty4
    #2051
    pedig eléggé egyszerű, én egyből rájöttem hogy kell ott felmenni :)
  • kenderzen
    #2050
    pedig most jobb jön majd ezt szerettem:) a jo kis légcsavaros rész :DD
  • Rolika16
    #2049
    Kösz^^ez a rész meghallata logikai képeségeimet.
  • Qwerty4
    #2048
    #2020!
  • Rolika16
    #2047
    Hello,A Becsapódás Helye-ez a neve pályának(havas).Már eljutottam odáig hogy,egy liftel kell felmenni léghajó roncsra.Igen ám de akár hogy,állitgatom az időt,nem jövök rá hogy kell.Valaki leírhatnál hogy mert borzasztó binya vagyok^^...köszi
  • Seth
    #2046
    Ekkora lehetőséget kihagyni istenem, ott van két szuperruhás alak és még csak össze sem eresztik őket, nagyon mérges voltam a végén emiatt
  • Tinman #2045
    Hááát végigtoltam... igencsak összecsapott vége volt, hosszúnak se mondanám, kb. 9-10 óra.
    Eddigi nagy játékdömpingben sajna ez kevés volt, nem volt rossz, de a végét elszúrták :-/
    Jó lett volna a nagy lépegető izében Krone-ra vadászni, miközben ő is és én is állítgatom az időt. Kár.
  • Rolika16
    #2044
    http://timeshift.extra.hu/ itt le írják.
  • tibiszabo
    #2043
    JA OLVAS VISSZA!!!!!!!!!
  • manoG
    #2042
    Hali! Feltelepítem a játékot 1,2 patch + crack. Elindulnak a logos videók aztán bejön a főmenű a zenével. Onnan kezdve semmi szépen esik az eső folyik a víz a csávó némán beszél se az egér se a bill. nem reagál.
    Találkozott valaki iesmivel?
  • hirtwarez
    #2041
    már megvan...:)
  • Eagle16
    #2040
    Rá kell állni a futószalagra ahonnan jönnek a dobozok, és visszapörgetni az időt...
  • Qwerty4
    #2039
    Nem látom a képet, töltsd fel egy másik képmegosztóra!
  • hirtwarez
    #2038
    pedig már igen a végefelé vagyok sztem, de nem tok továbbmenni próbáltam ráugrani a gépről a peremre de nem tudtam ...
  • hirtwarez
    #2037
    segítsetek légyszi a szabotázs nevű pályán elakadtam:
  • Tinman #2036
    Köszi!
  • gettobuxa
    #2035
    az a bazinagy hangár? az télleg jó pálya :)
  • Qwerty4
    #2034
    talán 70-75%-nál tartasz...
  • Tinman #2033
    Egyhuzamban elvittem a léghajós résztől egészen, a mag felrobbantása utáni menekülősig. Ez azért érdekes, mert nem eresztett a program... az összeszerelő gyár nagyon tetszett.
    Kíváncsi lennék, hogy vajon hány %-nál járhatok, de érzésre még sok óra.
  • ffxi
    #2032
    LOL!!! Én sem csíptem ^^ néha majdnem elröhögtem magam. Sztem ezek vmi fordítóprogival fordítottak :D
  • Qwerty4
    #2031
    Nagyon tucat FPS lett belőle, nem erre számítottam én sem. :(
  • Tinman #2030
    Igen, sajna egy kicsit most már én is érzem, hogy ez is csak egy egyszerű FPS, időlassítós elemekkel... mondjuk plusz pont a léghajós részért ;-)

    Viszont visszatettem angolra a feliratokat, mert a magyar -hogy is mondjam, hogy ne sértsem a fordítót- khhmm, szóval, az angolt választottam ^^
  • sorrow
    #2029
    kb. 10-12h (ha bámészkodsz és élvezed a graf.(amit tényleg lehet) kicsit több.

    Most kezdek neki a Gears-nek vagy a crysis-nak remélem élvezetesebb lessz mert a timeshift története nagyon vázlatos volt.(a jó kezdést leszámítva csak mész és helyrerakod a rosszfiúkat)
  • arty
    #2028
    én már régota játszom (6-8 óra biztos bennevan) de még nincs vége ... ezt nemtom soknak számit-e manapság :) amugy nekem is nagyon bejön, cod4 pl. emiatt pihen :)
  • Tinman #2027
    2007 számomra a meglepetések éve játékfronton.
    Portalt imádtam, Bioshock megdöbbentett, Cod4 1-2 pályája sokkolóan jól sikerül, Gears of War is egész korrekt volt, Timeshift meg szimplán kegyetlen jó.

    Kb. hány órás játékideje van?
  • Qwerty4
    #2026
    az robot, nem szörny (sztem)
  • maczy
    #2025
    Utána ott megnyilik valam fal és bemehetsz rajta. Ott felmész egy erkélyre és ujra jön egy szörny amit ki kell lőni
    és ennyi a game
  • joshua
    #2024
    Nekem x850xt kártyám van és szépen fut rajta. Legújabb driver van rajta? Proci, ram? Hibaüzenet van, vagy csak simán nem indul el?