2583
  • ffxi
    #2103
    Nem rossz.
  • DarkSector
    #2102
    Na hogy tetszik?
  • Qwerty4
    #2101
    akkor jó :)
    de sm2-sből is biztos az utolsó kiadások kellenek
  • doncarlos
    #2100
    hahaha .... de tudod hogy nem úgy gondoltam
  • ffxi
    #2099
    Futni=időlassítás :D
  • doncarlos
    #2098
    Azt azért megemlíteném negatívumként, hogy guggolni lehet ugyan, de futni...? Vagy csak én nem jöttem még rá?
  • Tatyla
    #2097
    na tegnap este én is a végére értem,összességében tetszett,csak a végét kicsit elnagyolták,meg értelmetlen is lett kicsit.
    de szép és hangulatos kis játék volt,csak ajánlani tudom.
  • joshua
    #2096
    Elég neki az sm2 is.
  • Qwerty4
    #2095
    SM3-as kártát neki!geforce 6600-tól, ati x....-tól!És akkor indulni fog. :)

    De már kezd unalmas lenni ez a sok "nem indul" duma. :(
  • Qwerty4
    #2094
    LOL
  • Vityuska
    #2093
    szasztok!

    lenne egy kérdésem nem tudjátok miért nem inul a játék?az a bajom hogy elindítom a bal felső sarokba bead egy kis ablakot és utána kilép és ennyi.konfigom 2.4-es proci,1,25 gb ram,GeForce FX5500 videókártya!1.1-es patch fenn van és krekkelve is van.lécci valaki válaszoljon
  • Vityuska
    #2092
    sry nem ide akartam írni
  • Vityuska
    #2091
    nem xboxom van.gépem van
  • Qwerty4
    #2090
    Igen, vége, ezért kezd teljesen az elejétől a pályát és koncentrálj jobban.Ha közben nem sérült a Zeppelin vagy kevésbé sérült gyorsmentést is használd.
  • Qwerty4
    #2089
    Nem fog elindulni 9600-al!Kártyát kell cserélj.
  • motor
    #2088
    helló segitséget szertnék kérni h a Timeshift Játék el indul-e a gépemen?
    radeon 9600 256Mb videó kártya 512ram, és 3GHz-és procim van
    azért kérdem mert nem naon akar indulni a letöltött teljes játék és ha elég hozzá a gépem akkor mit kell csinálnom hogy elinduljon mert sehogyse jövök rá:( ha tud vki segiteni vegyen fel msn-re [email protected]
    elöre is köszönöm a segítségeteket
  • doncarlos
    #2087
    Háát az a kis skála teljesen legalul van... gondolom (az elején nem figyeltem) akkor azt jelenti hogy vége.
  • Qwerty4
    #2086
    Jah, csak gyorsnak kell lenni, használd mindig az időmegállítást, míg a repülők állnak addig szedd őket teljes erőbedobással.
    Ajánlom kezd előlről a pályát és ügyelj a Zeppelin ne sérüljön (jelzi hogy mennyire sérült).
  • doncarlos
    #2085
    Nem, nem ott járok, hanem amikor beültetnek a gépágyúhoz és lőni kell a repülőket, meg az ejtőernyőket (vagy miket). Vagy 2x kiírja a game hogy mentés, tehát valamit jól csinálok, csak aztán mindíg felrobban a zepp.
  • Qwerty4
    #2084
    Ha a téli pálya első részére gondolsz, amikor leszálltok és jön pár katona akkor inkább menekülj előre az úton.
    Sajnos ott nincs megfelelő fedezék, a futás meg nem szégyen.
  • doncarlos
    #2083
    Na hali. Tuti volt már, de hiába olvastam vissza nem leltem. Elakadtam a léghajós (Zeppelines) küldetésnél. Mindíg lelőnek. Mi a trükkje (azon kivül hogy shiftelem rendesen az időt, meg lövök mindenre ami mozog) ????
  • mcmars
    #2082
    igen nálam is ez van
  • DarkSector
    #2081
    nemtuom sajnos.
    Elméletileg az eredetinek is kéne.
  • pozsoka
    #2080
    No dehát ,hogy futhat a demó 1680x1050 felbontásban?
  • DarkSector
    #2079
    Akkor kártyacsere lesz a megoldás.
    20-25ért már van kártya, ami maxon viszi.
  • pozsoka
    #2078
    Próbáltam drivert,patcheket,crackeket de sajnos nem megy pedig az FLT verzió van meg.Biztosan már unalmas,de nincs egyéb ötlete valakinek?
  • DarkSector
    #2077
    Szerintem menni fog.
  • pozsoka
    #2076
    A minimum gépigény szerint nem jó a kártya és a teljes játékot nem is viszi.
  • arty
    #2075
    hol itt a kérdés?
    gépigény szempontbol a demo=teljes

    prince23: néha, kicsit

    qwerty4: egen, picit eccerü lett, a fő gond sztem azzal volt, h a ruha automatikusan azt az időfunkciot aktiválta, ami kellett az adott szituácioban :(
  • pozsoka
    #2074
    Nvidia 5600 fx kártyám van ,ami nem elég,a demót mégis simán vitte.Hogy lehet ez?Nagyon hülye kérdés?
  • Qwerty4
    #2073
    Nem sokat kell gondolkodni sajnos, a feladványok szerintem egyszerűek, nekem legalábbis nem okoztak nagy gondot, elméletben nem, de megvalósításban néha szenvedtem sokat...
    De 96%-a lövöldözés, csak annyi különbséggel hogy az időt manipulalhatjuk kedvünkre és persze előnyünkre. :)
    A sztorija botrányosan rosszul megszerkesztett, igazából egyáltalán nem érdekfeszítő.És ez nagy hiba.
  • Prince23
    #2072
    Hmm éátom, h nem olyan agyatlan lövölde játék ez, itt gondolkodni is kell, ahogy olvasom a fórumot:)
  • beamkiller
    #2071
    hat oo nem naon akar menni, feluton elfogy es felkenodok a ventilatorra
  • Tinman #2070
    Idővisszatekeréssel sétálj át a képen látható helyzetből átlósan... javaslom, hogy elsőre csak az átlós ablakot célozd meg, mert kevés lesz az idő átjutni.
  • beamkiller
    #2069
    hello!pls itt mit kell csinálni?

  • DarkSector
    #2068
    THX
  • DarkSector
    #2067
    THX
    később még a hegyek közötti bázison cool-abb a játék.
  • DarkSector
    #2066
    Jah közbe telefonáltam.
  • reaper4
    #2065
    grat a videóhoz :)
  • ffxi
    #2064
    Videó szerint már elérted a szintet csak picit hátrálni kellett volna.