2583
  • doncarlos
    #2143
    Már ha ezen túl vagy... bár ha jobban belegondolok, ha ezt már megcsináltad akkor az már kutyafing....

  • doncarlos
    #2142
    hehe... szóval az a lényeg, hogy amikor azon a kis erkélyen állsz, akkor jobbra van az a lézerágyú.. majd kelleni fog, mert kevés lesz a lőszer.. annyi a lényeg hogy megállítod az időt, belelősz a lézerágyúval 3-at az ő ágyújába, majd amint elmult az időmegállítás, felveszed a plussz "lőszer" és mielőtt rádlőne, belelőssz még vagy kettőt-hármat.És THE END!
  • Rolika16
    #2141
    Igen érdekel,még nem tudom mindig hogy kéne.
  • doncarlos
    #2140
    Nnna Rolika kivégeztem a gammát.. el kell szomorítsalak, ha kivégzed az őrszemet, vége a játéknak... érdekel hogy hogyan kell megölni, vagy már sikerült?
  • Rolika16
    #2139
    http://www.timeshift.extra.hu/
  • overlocker
    #2138
    mit kell átírni:D? mliyen fáljt?
  • Prince23
    #2137
    Egy mappában átkell írni Hungarianra, meg 3 helyett 16-ra írni...
  • overlocker
    #2136
    Egy kérdésem lenne:
    Letöltöttem a FLT verziot felraktam felraktam az 1.2 patchet és már csak nagyaritani szeretném ,de a FAQ-ba lévö HACK nem kell én szeretném magyaritani de hol és mit kell átirni???
  • TTomi
    #2135
    Megoldottam! Nem vettem észre a létrát!
  • TTomi
    #2134
    Hali! Hogy jutottál le oda a szélturbinához? Ha a fenti konténer tetejéről ugrom, akkor a venti bedarál. Ha időtrükközöm, akkor pedig nem is tudok elugrani addig!
  • Depridol
    #2133
    Mit kell csinálni? nénikedet a ravatalon
    *** morcos kedvébe van mert nem hiszi el h ennyiszer felteszik a hülye kérdéseiket
  • Depridol
    #2132
    ja ennyi láma gyereket, láma gyereknek anyja veri wehe-wehe ikszdéééj
  • zsotee
    #2131
    Ha 4.06-os daemonnal indítod akkor nincs összeférhetetlenség.
  • Rolika16
    #2130
    Nincs messze 2-3 pálya.
  • doncarlos
    #2129
    Mindjárt odaérek és segítek... még holnap szerintem..... psze ha megtom oldani :) most megyünk a 2. léghajós részhez... onnan messze van még?
  • Rolika16
    #2128
    Ahonnan jönnek a dobozok oda kell bemenned.De vigyázz,a dobozokkal nem érj hozzá,az idöt pedig visszafele tekerd.Na és még mindig fenn áll problémám.Azon pályán vagyok,ahol ki kell löni az őrszemnek 3 plazma ágyúját,lécci vki segítsen.
  • FAN boy
    #2127
    HI all!

    HELP! Amikor elakarom indítani a játékot ezt írja ki: összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel! Mit kell csinálni?
  • feketeobeliszk
    #2126
    Üdv! Elakadtam egy trükkosebb résznél. Túlhevitettem a reaktort, felrobbant a kóceráj, elrepültem a léghajóval. Utána bejutottam egy csarnokba, ahol egy futószalagon gyorsan jönnek egymás után a dobozok, amiket jobbra fel egy emelőberendezés berak egy pillanatra kinyiló résbe. A baj csak az, hogy közben 90 fokot átfordulnak a dobozok, igy nem olyan egyszerű bejutni a nyilásba. Hogyan csináljam? Gondolom, hogy az idővel kell játszogatni, de nem jön össze. THX
  • FAN boy
    #2125
    Hi all!

    HELP! Tud valaki segíteni, hogy kell feltelepíteni, CLONEDVD változat van meg!
  • Rolika16
    #2124
    Tedd fel legújabb driver-t a VGA-hoz
  • doncarlos
    #2123
    Megkaptad privátban
  • stunc
    #2122
    sziasztok valaki tudja a thimeshift telepítési kódját?
  • kispalika
    #2121
    Hy!
    Eolvatam a 27. oldaltól a 7 oldalig, de nem találtam a bajomra megoldást, és tovább nem bírok már olvasni. Tök jó hogy van kereső, csak hát nem működik. Szóval a bajom a következő:
    Feltelepítem az FLT verziót, felrakom az 1.1 patch-et és 1.1 crack-et. Indul a játék, az első betöltésen végigmegy, bejön még a főmenü is, itt indítom a játékot, újra elkezd tölteni. Egyszer csak a betöltés leáll, a csíkon semmi mozgás nincs tovább. De a beszéd még hallatszik, meg esik az eső.
    Láttam hogy 1.2-es crack is, az segítene ezen a hibán?
  • Rolika16
    #2120
    Ezt magyarázom,lécci akit tud vmi okosat segítsen.
  • doncarlos
    #2119
    Rolika : szerintem mi még nem járunk ott Christopherrel.....
  • Christopher44
    #2118
    kösz
  • Rolika16
    #2117
    AZ idö megállításal kell megcsinálni,akkor menj át,amikor kb függölegesen áll.
  • Rolika16
    #2116
    Amit leírtál szép és jó csak én azzon pályán már rég túl jutotam.EZAZ a pálya ahol az őrszemnek ki kell löni a 3 plazma ágyúját.De ha kilövök 1-t akár hogy megyek jobbra ballra megöl.
  • Zoli Zoltan
    #2115
  • Zoli Zoltan
    #2114
    Kilövöd a katonákat a követ mögött bujkálva felugrassz a teherautó platójára és ott megtalálod a hatékony fegyvert, ezt ajánlatos továbbra is magadnál tartani mivel a többi pályán is nagy hasznát veszed.
    Én is kérnék egy kis segítséget elakadtam ennél a pályánál és az idő lassító sem segít
  • Rolika16
    #2113
    ezaz a pálya ahol a plazmaágyúit ki kell löni,itt nincs quad.
  • doncarlos
    #2112
    Én személy szerint kikerültem az örszemet, bár vagy kétszer rálőttem, de rájöttem, hogy nem fogom tudni megölni. Kilőttem körülötte az emberkéket, beültem a quad-ba, rágyorsítottam, majd mikor közel értem hozzá megállítottam az időt, kipattantam, elbujtam a budi mögé (tőle jobbra) és onnan már tiszta a terep.
  • Rolika16
    #2111
    Hello,hogy az istenben kell megsemesíteni az őrszem plazmaágyúit?Tom hogy ami ott van,abba ládában azzal kéne,de ha kilövök egyet,akkor már többi egyből megöl.Segítsetek,kösz
  • DarkSector
    #2110
    8800-assal még gyönyörűbb, de azé te is fullon játszhatol majd.
  • doncarlos
    #2109
    Tökéletesen... nekem Asus m2n sli,AMD dualcore 4200+,2+1024Mb 1066RAM, Geforce7600GS... és gyönyörű...
  • Christopher44
    #2108
    szerintetek hogy fog menni nekem?
    Gépem:Processor:AMD Athlon64 X2 4400+ 2,3Ghz dualcore
    RAM:2GB
    VGA:7600GS,256MB
  • doncarlos
    #2107
    Amikor a szélturbinán állsz, akkor vissza kell tekerni az időt, és (legalább is nekem) csak balra engedett a levegőben "repülni". Aztán már NO PROBLEM!
  • doncarlos
    #2106
    Sikerült... csak még senki nem írta le, hogy.....
  • doncarlos
    #2105
    Hogy pontosítsak itt járok, de mitöl fogok én "felrepülni"?

  • doncarlos
    #2104
    Na hali! Én is elakadtam annál a szélturbinás résznél. Most akkor hogyis? Mert olvastam én sokmindent itt, de csak állok a közepén és iszonyatos sebességel forog. Mit tegyek?