2583
  • arty
    #2183
    időt megállitod, bemész a propeller közepéhez és ott lebujva vársz, mig ujratöltödik az időmanipulácios képességed

    akkor időmegállitás megint, felugrasz és átsétálsz a másik oldalra

    szal kétlépésben kell átmenni
  • freemanone
    #2182
    Sziasztok! kéne egy kis help mer full elakadtam! :(
    Itt mit kell csinálni??

    http://freemanone.sinuslink.hu/trash/timeshift.jpg
  • savasman
    #2181
    köszi, ezt sejtettem, csak oda valahogy be kéne jutni mielőtt kinyírnak, aztán le is kéne lépni :D
  •  Evil
    #2180
    Elvileg egyik satorban megtalalod :)
  • savasman
    #2179
    nekem senki se segít :P
  • savasman
    #2178
    áh, nekem ez nem megy :'(
  • cicai
    #2177
    nekem hogy menne?:)
    Köszi^^
  • savasman
    #2176
    oks, megpróbálom, köszi
  • Tatyla
    #2175
    várj egy kicsit és tekerd vissza az idöt igy majd visszafelé forog...
  • mindegy
    #2174
    Segítsetek egy nagy forgó hajtóműnél állok a másik oldalra kellene átjutni, hogyan csináljam?????
  • pulti
    #2173
    hy all!
    hogyan kell a billentyűzetet átállítani? mert faszán le acceppetolom az én kezemnek megfelelően és visszaáll defaultura mitől van ez?
  • savasman
    #2172
    segítsetek
  • savasman
    #2171
    az már megvan :D
    most épp quadozok, és vmi robbanó anyagot kéne azt hiszem megtalálni, van 4 repülő srác meg egy csomó gyalogos fegyveres ellenség. és lőnek... :D na ott tényleg nem tudok átjutni kútfőből :D
  • DarkSector
    #2170
    pontossabban mi a feladat?
  • savasman
    #2169
    és a zeppelinnél mit kell? :D csak én nem figyelek oda, vagy tényleg nem olyan egyszerű? :D
  • Shep
    #2168
    A visszatekerést kell használni ha jól emlékszem.
  • savasman
    #2167
    valaki nem akar multiba játszani? :D unom a külföldieket :D
  • savasman
    #2166
    jó tanács erre az esetre:

    vedd meg eredetibe és felejtsd el a letöltött verziót ;) (bocsi)
  • kalapos
    #2165
    Üdv mindenkinek.
    Egy kis gondom van a játékkal valaki tud segíteni?
    Mikort belépek a játékba minden ok.Elindítom minden ok.De ha a bekapcsolom a felíratokat akkort következő hibaüzenet jön: Gamecrashed "Timeshift_Minidump.dmp" saved.Save fulldump?
    Ezután ha nem re nyomok azonnal kidob hogy a játék leállt.Ha yes-t akkort 1-2 per mulva kiírja hogy mentette majd akkort dob ki hiba üzenetel.Utána ha elindítom a fömenübe minden ok.De a játékban nem működik se az egér se a billentyűzet.Ami csak újrainstallal jön meg de akkort ismét nincs felírat.A legújabb patchet felrakom akkort is ez van.Van valami ötlet hogy hogyan lehet felíratot bekapcsolni anélkül hogy újra a hibaüzenet lenne?
  • FAN boy
    #2164
    Egy havas pályán vagyok, ahol van egy felvonó, de nem tudok felmenni vele az állványra! Ott mit kell csinálni? HELP!
  • FAN boy
    #2163
    Hi! Valaki már végig vitte a játékot?
  • DarkSector
    #2162
    Alapba magyar!!!!!!
  • Synit HUN
    #2161
    #2149 -.-
  • Atika :o)
    #2160
    koszi szepen
  • G18XM8
    #2159
    Te honnan szereztél magyarítást? Vagy van magyar verzió?
  • ffxi
    #2158



  • Atika :o)
    #2157
    valaki dobja be nekem screenshotban a billentyu beallitasokat legyszi mert nekem hulla ures
  • riddick1
    #2156
    hello valaki tudna segiteni nekem elakadtam a lezuhnat zeppelinel nem tudok attjutni a zeppelin rotorjanal a tulso oldal hiaba allitom meg az idot leesek rola a szakadekba
  • Atika :o)
    #2155
    Sziasztok felraktam a gamet es olyan gondom van hogy a billentyu beallitasoknal nincs semmi alapbol sajat magamnak kell beallitani vagy mitol lehet???
  • doncarlos
    #2154
    Meg a játék saját directX-ét telepítetted fel?
  • doncarlos
    #2153
    Legújabb videókártya driver van fenn?
  • kispalika
    #2152
    Feltelepítem az FLT verziót, felrakom az 1.1 patch-et és 1.1 crack-et. Indul a játék, az első betöltésen végigmegy, bejön még a főmenü is, itt indítom a játékot, újra elkezd tölteni. Egyszer csak a betöltés leáll, a csíkon semmi mozgás nincs tovább. De a beszéd még hallatszik, meg esik az eső.
    A http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest oldalon lévő teszttel megnéztem a gépet, a minimum követelményeknek megfelel.
  • Slymaster
    #2151
    Nem egy könnyű játék.
  • doncarlos
    #2150
    Előszőr meg kell ölni azt a 3-4 villámból előtűnő emberkét...aztán,igen mind a 3-at ki kell lőni egyessével. Miután egyet kilőttél, állítsd meg az időt, és szaladj távolabb úgy, hogy lásd, merre csapódnak be a rakéták... ennyi a trükk.
  • doncarlos
    #2149
    A játékban van magyar nyelv, a következőképpen hozhatod elő:

    A játék "bin" mappájában levő "steamwars.ini" nevű fileban:

    ez helyett:

    [Language]
    Language = English
    LangShort = en

    ez szerepeljen:


    [Language]
    Language = Hungarian
    LangShort = hu
  • Rolika16
    #2148
    Meg hiába lövök ki 1-t rakéták egyböl megölnek.
  • Rolika16
    #2147
    De most mind 3-at ki kell löni?
  • Lbaxta
    #2146
    magyarosítani lehet valahogy,mert nem találtam semmit a neten
  • doncarlos
    #2145
    Szal itt meg ua kell csinálni amit alább leírtam, csak 3 ágyú van, és vigyázni kell az utánna lezúduló rakétákra.
  • doncarlos
    #2144