414
  • GiGa master
    #214
    jah de most is 3 ig eljutottam hogy másik emberkével mentem de pont amikor már én mentem az uccsóhoz akkor a kis beugró helynél elkapott
  • Shep
    #213
    Ja, ez a rész az, hát figyelj ez pedig totál egyszerű rész, ahogy melléd ér már akkor kell indulni, különben tényleg elkap, a fényből lehet látni, hogy mikor kell már készülnöd próbálozz egy kicsit, mert egyáltalán nem nehéz megcsinálni.
  • GiGa master
    #212
    nekem csak annyi gondom van vele össz vissz hogy 2 őt kinyomok és olyan gyors az a szar hogy már el kap!
  • GiGa master
    #211
    itt vannak a képek!!!!!!



  • Shep
    #210
    nem rémlik a hely azért írtam, hogy tegyél be képet
  • GiGa master
    #209
    hát nagyon gyorsnak kellene lennem megprószálom!! max megholok

  • Shep
    #208
    rakj fel egy képet, mert most nem tudom megnézni a mentésed /nem otthon vagyok/, meg már le is szedtem a gamet, mert a végére értem.
  • GiGa master
    #207
    Itt az ftp ha valki tud segíteni pls segítsen no meg akinek kell 1 kis tuning itt van a többi savém is más mappokon
    Ftp hozzáférés!!: test.centerweb.hu
    Pass:Hannibal
    nick:geniusa
  • GiGa master
    #206
    hello shep ksözi aztán rájöttem!de most megint elakadtam, 1 olyan helyen vok mint 1 nagy O betű csak van még 1 kör bellöl nah ott vannak az ajtók és az ajtók mögött le kell kapcsolni valamilyen kapcsolókat és nem tudok 2 nél többet lekapcsolni mert a folyosóban valami lézer futkos és nem tudok mit csinálni!!!!megkeresem a savét és felteszem ftp-re nézzétek meg és ha tudtok segíteni pls segítsetek
  • Sgtfathi
    #205
    Aki még csak nézegeti (Leszedjem...Megvegyem..)1- kis leirás:
    http://www.playware.hu/index.php?page=cikk&id=533
  • wedge31
    #204
    Sajnos ez a crack se sikerült,az irányitás 3-4 másodpercet késik már rég nem nyomom a gombot az ember meg még mindig fut.Kár érte....
  • Cajal
    #203
    Tenksz,így sikerült. Ez a "egyből el is engeded" cuccra nem jöttem rá. Mégegyszer kösz
  • Shep
    #202
    Hát ez az aknás rész ritka undorító, káromkodok rendesen, ilyenkor jó lenne az egyik készítőt magam mellé venni azt ütni vágni.
  • Shep
    #201
    fussál körbe körbe és csak megfogod a ládát és egyből el is engeded ekkor ő ráirányítja neked nem kell vele foglalkozni, viszonyleg egyszerű megcsinálni, ha ráérzel a ritmusra, lessz ettől rosszabb is, bár az elv eddig mindegyiknél ugyanaz volt, mostmár eléggé a végén vagyok, de az összes főellenfélhez dobálni kell cuccokat, érdekes dolog ez a golyó nem fogja őket de egy láda meg sebez rajtuk
  • Cajal
    #200
    Hogy kell a kövér fekát kinyírni? Most azon a résznél vagyok ahol kint harcolunk a vasútaknál. Tudom,h dobálni kell rá cuccokat,de ő rámdob egy nagyot,ha nem figyelek egy mp-re és meghalok. Nemtok ennyi helyre figyelni,h őt is + még h mit dobjak el,meg azt irányítsam rá stb. Van vmi taktika ellene?
    más: tényleg lesz folytatás?
  • Sgtfathi
    #199
    Nah kész,aki tudja tolja végig.A vége már nem is olyan nehéz és bosszantó mint 1-2 helyen volt a játékban .Jo volt és lesz folytatása is.....(Hoppá bocs)
  • Sgtfathi
    #198
    Hát nagy nehezen tul mentem azokon a részeken.Most 1 barlag renszerbe vagyok, de az se kutya (Olyan Shift f8-as hangulatom van töle).
  • Gabe18
    #197
    Nekem már hiába,eddig seró voltam nagy segitség mondjuk.De ott a csigalépcsőnél annyi ellenség jött hogy egyszerüen képtelen voltam felmenni,illetve egyszer valahogy felértem,de ott meg zárva volt az ajtó vagy mi...
    Lényeg hogy ott abbahagytam az egészet.
  • Shep
    #196
    csinálj egy képet arról, hogy mi van annak a ventis résznek a végén amit kikapcsolsz hogy ne szívjon be
  • GiGa master
    #195
    ami itt van szembe venti ott jobbra van 1 vwnti még mögöttem is van ha a mögöttem lévő felé elmmeek akkor a mainframe szobába jutok abba nagy terembe meg semmi sincsen
  • GiGa master
    #194
    lift nincsen bocsi
  • GiGa master
    #193
    milyen ventinél itt a közelben nincsen iss venti csak amik a képen vannak
  • Shep
    #192
    mi a probléma? a ventinél elész jobbra, aztán fel a liftel és ott be jobbra
  • GiGa master
    #191
    nah itt vannak fellülről az első ahol bemeek a második a turbinák(ventik) a harmadika aküldetés!
  • GiGa master
    #190
    Bocsi hogyha valakit zavarnak sorry!!!

  • Sgtfathi
    #189
    Fraps-al próbáld!
  • GiGa master
    #188
    lehet a gaméban csinálni képet vagy külön kell??
    mert a hypersnappom behalt amikor képelni akartam
  • Sgtfathi
    #187
    Lökj be 1 képet Pls! Sajna igy nem dereng.
  • GiGa master
    #186
    Sgtfathi te nem tudod hogy mit kéne csinélnom amikor a nagydarab fekát kihalgattam hogy dumál azzala szemcsis emberkével utánna kell mennem valami turbinás helyre és ott kell valamit csinálnia mainframe szobában letéptem azt a rácsot és úgy jutottam oda abba a szellőző szobába előre is thx
  • Sgtfathi
    #185
    Közbe rájöttem dolgokra,de ha elakodok sikitok!
  • GiGa master
    #184
    hát képet nem csinálok mert hypersnap behót
  • GiGa master
    #183
    Hello lenne 1 nagy kérdésem!olyan helyen vok ahol van 3 nagy db turbina féle 1ik fúj 2 szív és szerintem be kell kapcsolnom de nem tudom mit kell csinálni pill csinálok képet mit kell csinálni meg hogy hol vok!
  • Gabe18
    #182
    Na most utánna felmentél egy csigalépcsőn,ahol megszámlálhatatlan mennyiségű szörny jön,nem?
  • Gabe18
    #181
    Akkor majdnem jól emlékeztem...
  • Sgtfathi
    #180
    jaja a szobrot kellett rátenni a lapra!
  • Gabe18
    #179
    Szerintem én idáig már nem jutottam...
    A harangon meg a kőlapon már túl vagy?
  • Sgtfathi
    #178
    Gabe 18 sztem te tudod!!!
  • Sgtfathi
    #177
    Bocs,jobb oldali!
  • Sgtfathi
    #176
    Help!!! A másik követ hol találom amit rá kell tennem a bal oldali köre??
  • Sgtfathi
    #175
    Rángattam mint félbolond a Fa*zát,de semmi!