414
  • Boros Gergő14
    #374
    tök jó a játék csak nem tom miért de állandóan beakad vagy mi.szóval megyek és nem akkor áll meg a hapika amior én akarom meg a lövés is csak néhány másodperccel későbbb sikerül.Valaki találkozott már ilyen problémmal?
    Azon a pályán vagyok amikor be kellene menni a dagadék szobájába de nem tudok mert piros a gomb.MIt kell csinálni.
  • Aquir
    #373
    hali jó a játék meg ötletes bár eddig tisztában vagyok a zavaró tényezőivel is :) Egy régebbi előszedett Gamestar CD-n volt teljes játék és most feltelepítettem a topik most +fav meg minden :) A Fúziótoronyba ott vagyok hogy a fúziógenerátort (vagy mit) - amikor megy körbe a fúzió és egyre gyorsabb lesz a karika alakú folyosón ahogy kapcsolod a kapcsolókat- na ezt már elhagytam és ott vagyok ahol rácsos ajtószerűségen nem tudok átmenni (a fúzió - dolog SAVE-neve asszem "tunnel-1" ennek meg "tunnel-2", szóval utána következik) egy félkör alakú radioaktív (vagy milyen) medence mellett kéne asszem nekem átmenni (vagyis a mellette levő rácsos ajtón), csak egyelőre nem tudom hogy lehet átmenni :)
  • Boros Gergő14
    #372
    Nekem is úgyanez a probélmám.Én arra gondoltam hogy kevés a gépem hozzá.
    Ezért szeretnék kérni a játékról egy gép minimumot.
    köszi
  • Gerisone
    #371
    Mér van az hogy szó nélkül kilép? jáccom és eltűnik a gép és kidob az asztalra! valaki?
  • balint93
    #370
    hello
    a vörös hajú tüzesmenyecskét hogyan kell kinyírni??
  • Boros Gergő14
    #369
    hello
    Azt szeretném kérdezni mennyi a játék minimuma?
    És mennyi az ajánlott az optimalis?
  • Boros Gergő14
    #368
    hello
    Megtaláltam a psi ops-ot a gamecopyworldon
    Ott mindent le kell tölteni?
    Meg még azt akartam hogy ott amit letöltök arról fel lehet telepiteni a gamet?
  • Boros Gergő14
    #367
    hello
    Köszi a tippet
    De tudnál adni egy pontosabb címet?
  • Shep
    #366
    Van hozzá crack a gamecopyworldon
  • balint93
    #365
    hello
    nem nehéz: fogj egy kék ruhás csávót és MC-lal kapcsoltasd be vele az egyik henger szerű izét. te legyél ott a másiknál és a visszaszámolás vége előtt kapcsold be a második hender izét. ekkor kinyílik egy ajtó és nemsokára megkapod a pirkinézis képességet!
  • balint93
    #364
    hello
    elakadtam a játékban. 1 kör alakú alagútban kell mászkálni van 4 szoba mindegyikben van 1 kapcsoló. a legnagyobb gondom hogy egy gömbvillám szerű izé állandóan körbe-körbe megy az alagútban és ha belemegyek azonnal meghalok. mit tegyek??
  • Boros Gergő14
    #363
    hello
    Megszereztem ezt a gamet fel is raktam de nem indul el .
    Nem tudod hogyan kell elinditani?
    kösz előre
  • Shep
    #362
    Újra játszom a játékot és van egy rész ahol nem tudok továbbjutni azonnali halál ahogy az adott pontra érek. A gyárban miután a dobozokat kell a fel le mozgó akármik közé húzgálni, hogy felrobbanjank, utánna felmegyek a lépcsőn kinyitom az ajtót szemben 1 csóka felül pedig két sniper, leszedem őket, ezután körbemegyek be az ajtón ott jön megint két csóka aztán van egy létra balra és ha arra megpróbálok felmászni egyből meghalok, van erre gyógyír?
  • hannibal01
    #361
    hogyan tudom elinditani ezta jo gémet,?
  • csoola
    #360
    a templomban miutáőn látjuk h nagyon sok olyan kocsog lény van a toronyban, hogyan kell továbjutni? sarah-t sem találom, egy ajto van amire azt irja h locked, mellette aura visionben látszik egy tárgy pirosban, de nemtudok rá hatni semmivel...
  • csoola
    #359
    senki nem játszott ezzel a játékkal???!!!!!!
  • csoola
    #358
    sikerült, most a vörös haju föellent nemtom kinyirni... semmi nem sebzi...
  • csoola
    #357
    még mindig nem megy, pedig már a kar mozgatására rájöttem, de nemtudom mit kellene csinálni...
  • csoola
    #356
    amugy ez a Fusion Tunnel nevü résznél van, miután a körben halado gyorsan megsütö izét sikerült megcsinálnom
  • csoola
    #355
    ott akadtam el hogy vannak ilyen sugárbeszély jeles cuccok, amik egy futoszalagon mennek egy nagy szobába a szobában nemtudok továbbmenni, a katonákat kinyirom, van 3 kapcsolo egy falon amit a kis kék hekussal megnyomok, aztán jön a gomb de hibáa mert visszaáll a kapcsolo... nincs ötletem hogyan juthatok tovább, légyszi segitsetek!
  • c115
    #354
    Végigjátszás elvileg.Én nem néztem még meg.
  • svédcsepp
    #353
    hali

    Valakinek volt a mentésekkel gondja?
    Mert én akármit és akármennyit mentek és probálom visszatölteni,mindig a játék elején vagyok a cellámban.

    plz help

  • Vöge
    #352
    Sziasztok!
    Annál a küldetésnél vagyok, amelyiknél a dagadék elszökött és én utánamentem a helikopterrel. Na szóval, bejtutottam az épületbe, és találtam két hengerszerű valamit. Ha bekapcsolom, akkor elindul egy 5 másodperces visszaszámlálás, de nem történik semmi. Mit kell csinálni? Köszi: Vöge
  • Bask
    #351
    Sziasztok! Amikor belelökdösöm a páncélosokat a bányába lezúdúl elém bnagy kő.. Hogy lehet tovább haladni???
    Köszi
  • Bask
    #350
    Help! Mentsetek meg! Épp, hogy legyőztem a tüzes menyécskét mikor sikreült kitörölnöm a mentését...
    Ha valakinek meg van igazán elküldheti a batuká[email protected] -ra
  • Bask
    #349
    Oda kell menni az egyik kapcsolóhoz és az ott tartózkodó technikust kell átküldeni a másik kapcsolóhoz
  • dark2
    #348
    Bask, mondd már el, hogy mit csináltál annál a két kapcsoló és 5s idő alatt teljesítendő feladatnáln? A barátom játszik vele, én nem ismerem a játékot, csak tegnap megmutatta és pont ott van elakadva.
  • Bask
    #347
    Hello, most vmi temetőben vagyok ezeket csak energia elszívással lehet kinyírni?
  • hitch
    #346
    Tud Vki nekem Egy Teljes végigjátszast(azaz 100% savegameet)adni.Thx.
  • zozox333
    #345
    Sziasztok! Ott akadtam el, ahol egy csaj áll vmi üvegbúra alatt és vmilyen reaktort gerjeszt. Vannak ott 2 sorban gázpalackok, + 2Üvegpajzs, amik mögött védett vagyok. Hogy kell lerendezni a csajt? (1 végigjátszást is nagyon +köszönnék)
  • Bask
    #344
    Sziasztok! Ott akadtam el, ahol van két irányító központ, két piros gombbal, hogy a fenébe lehet őket öt s alatt megnyomni? Hiába hatolok be a technikusok agyába elfogy az idő...
  • hitch
    #343
    Tud Vki nekem Egy Teljes végigjátszast(azaz 100% savegameet)adni.Thx.
  • abonyitomz
    #342
    nekem eredetiben van meg a game és király
  • c115
    #341
    má mindent letöröltem minden szart
  • David01
    #340
    Törölj le mindent amit a psi ops csinált
  • c115
    #339
  • c115
    #338
    na te tod mit kezdjek vele?
  • David01
    #337
    mááááááár
  • c115
    #336
    na irjatok mááááááár
  • c115
    #335
    csa a problem
    bementem a program telepítése és törlése cuucba a vezérlőpultnál.szabályosan töröltem le a PSI-OPS-ot.meghagyta a mappát PL:.F:/psi-ops/ott volt valami fájl de nem uninstall.felakarom tenni ujbol de elindítom az install-t és az előkészitője elindul az installnak de aztán kilép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
    Mi a faszomat kezdjek vele????????????