59
Tud vki erre vmi progit?
  • Dj Faustus #59
    Én meg javaslolom figyelmedbe a BTK. 300/E. §-át:
    "Btk. 300/E. § (1) Aki a 300/C. §-ban meghatározott bűncselekmény elkövetése céljából, az ehhez szükséges vagy ezt könnyítő számítástechnikai programot, jelszót, belépési kódot, vagy számítástechnikai rendszerbe való belépést lehetővé tevő adatot a) készít, b) megszerez, c) forgalomba hoz, azzal kereskedik, vagy más módon hozzáférhetővé tesz, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő."

    Azok akik igénybe venni a "szolgáltatásodat", annak pedig a BTK. 300/C. §-át:
    "Btk. 300/C. § (1) Aki számítástechnikai rendszerbe a számítástechnikai rendszer védelmét szolgáló intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve, illetőleg azt megsértve bent marad, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő."

    Illetve:
    - Megoldást vagy a jelszót elfelejtő fél, vagy az e-mail tárhelyet biztosító szolgáltató tud (legalábbis előfizetős tárhelyeknél) biztosítani. 3. fél nem.
    - E-mail címet nem teszünk közzé, mert az csak spamek összeszedésére jó
    - Illegális cselekmény reklámozása eléggé veszélyes. Pláne hogy a szolgáltatód naplózza hogy mikor, kinek, milyen IP-címet oszt ki (illetve hogy adott időpontban, melyik hosztja melyik hoszttal kommunikált), az sg.hu pedig naplózza, hogy mikor, milyen IP-címről jött a látogató. Ezeket az adatokat bűncselekmény esetén a rendőrség elkérheti a szolgáltatótól.
    - Nem írunk mindent csupa nagybetűvel, mert az ORDIBÁLÁSNAK számit.
    - Olyan cselekményt hírdetni, ami informatikai rendszerek biztonságát veszélyezteti, informatikai fórumon (ahol gyakorló informatikusok is megfordulnak), nos finoman szólva eléggé ciki (eléggé degradáló jelzőket jelenthet a hírdető fél számára).
  • Suzaka
    #58
    sziasztok ha jelszavakra van szükséged irj
    az emilem: [email protected]
    a másik emilem [email protected] nem éll....!!!
  • Suzaka
    #57
    AZ EMIL CIMEM:[email protected]
    ezen bármikor elértek!!!!!!!
  • Suzaka
    #56
    SZIASZTOK,,,HA VALAMI GONDOTOK VAN A JELSZAVAKKAL AKKOR IRJATOK BÁTRAN ÉS KERESÜNK MEGOLDÁST. JELSZAVAK MEGSZERZÉSE!!!!!!!!!!!
  • napkelte
    #55
    szia köszi a fel vílágositást...
  • Dj Faustus #54
    1. Ez egy fórum nem egy chat. Kérlek gondolataidat egy hozzászólásba sűríteni, ne mondatonként külön-külön hozzászólásokban.
    2. Ne e-mailben kérd a segítséget, egyrészt mert ez egy fórum - ahol nem e-mailben/MSN-nen várjuk a segítséget, másrészt az e-mail címed publikálásával csak a spammelő robotoknak adsz újabb célpontot.
    3. Ha elfelejtetted e-mail címed jelszavát, használd a jelszóemlékeztetőt, alternatív e-mail címet; vagy fizetős szolgáltatás esetén vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóddal. Vagy próbálj meg rá erősen emlékezni, és kipróbálni pár lehetséges változatot.

    Ha neadjisten "feltörték" volna - az esetek többségében nem "feltörésről" beszélhetünk, hanem túlzottan egyszerű jelszóról, vagy a jelszó illetéktelenek (itt lehet barát, barátnő, anyós, koma, ivócimbora,...) számára való megadásáról - próbáld meg felvenni a kapcsolatot az e-mail tárhely üzemeltetőjével. És nota bene (jól jegyezd meg): válassz eléggé bonyolult - minimum 6 darab, az angol ABC kis- és nagybetűt, számokat felváltva tartalmazó karaktersorozatot; a jelszót ne írd fel, tartsd fejben, és ne add oda senkinek.

    4. Más e-mail címéhez való hozzáférésről meg ne álmodozz. Más levelező fiókjához való illetéktelen hozzáférés a BTK 300/C. §-a értelmében bűncselekmény. Nem is beszélve a levéltitok megsértéséről (Btk. 178. §-a).
    Pláne, hogy ezen cselekmény elkövetését egy nyíltan olvasható fórumon promulgálod...
  • napkelte
    #53
    az emil cimem,,,[email protected]
  • napkelte
    #52
    sziasztok tudok nektek segiteni,,,,email,,és jelszó meg szerzésben,,,irjatok,,üdv:frei
  • napkelte
    #51
    sziasztok
  • Darkboy
    #50
    de neki kellenek azok a dosksik!
  • blackgamer
    #49
    vagy vársz 3 hónapot, törlik a regisztrációdat, és újra regelhetsz
  • units
    #48
    Ezért kell a jelszó emlékeztető és az alternatív email cím amit regeléskor megadsz :)!
  • mikike
    #47
    írj a freemail csapatnak, hátha megszánnak
  • tomo
    #46
    hehe, jo duma...
  • andriboy
    #45
    halika sziasztok! ha jelszó emlékeztetővel sem emléxem az e-mail jelszavamra akkor szívtam vagy fel lehet törni valahogy? az életem múlik rajta valaki help!!! olyan doksikat tároltam ott ami... segítsetek! freemailos cím!
  • hitman 1911
    #44
    nincs DC-m dobd már át privibe.Thx.
  • Killgore
    #43
    Miért kell ilyennek lenni?
  • nemcsakfeel
    #42
    hú. tényleg? hogy csináltad mester? mesélj.
    kezdek félni tőled.
  • hitman 1911
    #41
    de baj
  • Tuvok #40
    Igen, vagy egy megadott szisztéma szerint végignéz 1 megadott karaktersort (pl x jegyű számok, vagy csak 'wxyz' minden kombinációja) .
    Mai széles sávval viszonylag gyorsan végignézi, de sokszor visszalöki a szolg. mert adott idő alatt túl szokszor akar autholni, így védekeznek az ilyen cuccok ellen . Ha komolyan akarod csinálni, ahhoz nem elég 1-2 ilyen "játszós" cucc .
  • DeathMatch
    #39
    Amugy nem sokat érnek ezek a progik, ugyanis csak annyit csinálnak hogy végigpróbálgatják a password.txt-ben meglevő jelszavakat a megadott e-mail címre...
  • DeathMatch
    #38
    Én tudok egy progit (WWWhack), a DC-n tuti megtalálod kicsit régi, de nekem már sikerült bejutnom vele 1-2 e-mail címre
  • Shadow_THH
    #37
  • Tuvok #36
    Naugye :P
    Milyen példát ? Nincs ezen semmilyen példa, hacsak nem magának akar kárt okozni :DDD
  • nemcsakfeel
    #35
    fiatal suhanc!!!444
    amúgy meg proxy nélkül rossz példát mutacc a mék fiatalabbaknak.

    off : meg még delphi sem volt hogy 2 perc alatt összerakjon mindenki magának egy ilyen progit :)
  • Tuvok #34
    Na a nagy öreg ... :P
  • nemcsakfeel
    #33
    14k-s modemmel volt szép dolog ilyeneket próbálgatni egy hónap alatt jutottál hozzá, amire meg megváltoztatták a jelszót. mostani fiataloknak mennyivel egyszerűbb megabites nettel :C
  • Tuvok #32
    Tessék .
    Egy éjjel alatt benn vagy akármelyik ftp-n, pop3-on, persze ha nem lök vissza a tűzfaluk .
    Ugye nem baj, ha nem mondom meg a nevét, és linket sem adok ?

  • hitman 1911
    #31
    hogy te mekkora fax vagy hallod, komolyan.már az is az eszedet bizonyitja hogy feltételezed hogy én mindenhová egy jelszót használok, ha igy lenne nem nagyon kellene keresgélnem.Én te kis pöcs abbol indulok ki hogy mki ugy csinálja mint én,nekem ált.10-12 karakteres jelszavaim vannak,kisbetü,nagy,számok stb. ahogy kell.Jah és te zseni mielőtt megkérdeznéd nem a gépemen tárolom a jelszavaimat.Kár hogy zseninek akarsz látszani és lejön a sorok közt hogy egy kis pöcs vagy,peddig akár még értelmes is lehetnél.Persze ehez több minden kellet volna: pl. hogy ne csernobil környékén szüless meg stb stb.

    Köszi mindenkinek aki segiteni probál.
  • nemcsakfeel
    #30
    [szin=black]Ha az adott email szolgáltató Pop3at támogat, akkor nyert ügyed van.
    Egyszerű írsz egy progit, ami csatlakozik pop3 al, és próbálgatja a jelszavakat. Brute force / Dictionary attack ... első találat a goggliba nem találod ki ugye??...[URL=http://www.undergroundmac.com/hacking.html]de nemtom [/URL] arra azért érdemes figyelni, hogy lehet olyan rendszer ami loggolja a bejelentkezéseket, és esetleg megelégeli az IPdről érkező requestek számát.. Persze profi módon is megcsinálhatod : ne a te géped próbálgasson. , egy egész gépfarm próbálgasson ( egyetem rulz :)
  • Shadow_THH
    #29
    őőő... én tudok olyan progit ami mp3ból csinál valamiféle midit csak neked kell utánna hangszerelned, és ugye minden egy hangsávba megy szal külön élmény :P

    NEEEM NE IRJATOK NEM ADOK LINKET HOZZÁ
  • Garfield
    #28
    Úristen, ilyen topikot...

    Ez volt a házifeladat a Nyúbihekker féléves hiperintenzív tanfolyamon???

    De hogy ne mondd, milyen szemét vagyok, mert csak dumálok:

    1. Feltöröd az e-mailszolgáltatást biztosító cég megfelelő szerverét és megvan a jelszó.
    2. Amennyiben levelezőkliensből nyomja, feltöröd azt a gépet, ahol a kliens telepítve van, majd a programtól függően megkeresed a jelszót tartalmazó fájlt.

    +1: Webes felület esetén megpróbálkozhatsz azzal, hogy feltöröd azt a gépet, amelyről levelezik és megnézed, hogy a böngészőjében nincs-e elmentve a jelszó.

    U.i.: Ez a topik ugyanaz a vérláma színvonal, mint amikor valaki azzal jön, hogy zenei MP3-ból szeretne olyan jó kis MIDI-t csinálni csengőhanghoz... Mikor kezdenek el végre gondolkodni az emberek ahelyett, hogy baromságokat kérdeznek???

  • Taranov
    #27
    ja :DDD
  • Taranov
    #26
    Minek kell kutatkodni más e-mailjeiben? Én nem kívánok magamnak olyan ismerőst, mint te, aki csak úgy megnézi a mailjeimet.
  • Shadow_THH
    #25
    egyébként meg, ha hasonló kaliberü a célszemély, akkor ugyis egy jelszót használ mindenhova, ami körübelül 4-5-6 betüs és vagy a születési dátuma vagy a neve becézve kis betükkel
  • Shadow_THH
    #24
    szerintem is inkább kisiskolás és a teve club vagy a chat miatt kéne, hogy jól mexivathassa :) ez gyakori eset
  • Shadow_THH
    #23
    nekem meg olyan progi kéne lécci amivel a pentagonhoz be tudnék menni!!!4444 natyon fontos lenne lécci!!44 már tudok windoswba olyan képeket rajzolni, hogy én már igazi hekkör embör vagyok és ip-ket is gyüjtök!!! van 1 csomó
  • hitman 1911
    #22
    Mondj már jobb módszert te Einstein
  • Taranov
    #21
    Akkor felnőtt korod ellenére elég primitív módszerekkel nyomozol :)
    Nem vagy egy Poirot :)
  • hitman 1911
    #20
    Thx