218
Mi a három film, amin a legtöbbet agyaltál?
  • OPM
    #138
    Run Lola Run
  • Jano
    #137
    Német. Lola rennt. film.
  • fifi
    #136
    angol címe mi ennek?
  • OPM
    #135
    nézd meg a Lé meg a Lolát és megkapod a választ!
  • torrente
    #134
    Elgondolkodtató film: Reverse Gang Bang 2. Egy férfi és 14 nő...
  • fifi
    #133
    ExistenZ tényleg jó film...
  • galenius
    #132
    A Torrente mindkét része az!
    Győnyőrű mocsokságok: szervkereskedelem a téma
    Könyörtelenek: családon/fiúkollégiumokon belüli erőszak
    Existenz(életjáték): sztem jobb mint a mátrix
  • torrente
    #131
    A legjobb film a Mulholland Drive!!!!
  • _Vegeta_
    #130
    Persze persze, enis elfogadom h neked tetszett, de nekem vhogy nem jott be.
  • Trade
    #129
    En az Ocean`s Twelve-n gondolkoztam azon hog vajon en mit csinalnek ha egy maffiatag kopogtatna ket gorrillaval.
  • Random work
    #128
    Nekem is nagyon tetszett pont azért is mert nem agyon fényezett amcsi színészeket láttam benne.
  • fifi
    #127
    kink a pap, kinek a papné.... :D
    én elfogadom, ha neked nem tetszett. nekem viszont nagyon.
  • _Vegeta_
    #126
    Regen vitaztam mar errol itt sg-n szal most nemakarok, de.. Szentem borzaszto gyenge film volt a 28dl. Gyenge szineszi teljesitmeny, gyenge latvany, gyenge sztory, gyenge alapotlet. :D
    Boccs, telleg nemakarok vitazni errol, de szeretnem ittlatni a velemenyem. :)
  • fifi
    #125
    28 days later tényleg jó volt...

    akár a lehetséges /közel/jövő is lehet
  • Lammer
    #124
    voltak filmek amiken elgondolkodtam, meg most is sokkol pl a 28 nappal kesobb, vagy a fo kedvenc 78'as Dawn of the Dead... De ma hajnalban elegge lesokkolta az elmemet egy filmecske:
    Crash...
    nocomment GG^^
    enyhen durv...
  • LSL
    #123
    Erre én is gondoltam. A válasz: az életben nincs megoldás mindnere:D
  • fifi
    #122
    Pontosan ezen gondolkodtam ma. Mármint a vetéléseken, hogy többször volt...
    Viszont logikai baki a filmben, hogy ha a gyerek meg sem születik, akkor a csaj családi élete is rendben/mert voltak ilyen bevágások/tehát nem válnak el, apuka nem pedofil... Hiszen ez szvsz még közvetve sem múlt a gyereken... Na mind1
  • _Vegeta_
    #121
    Nem a paradoxon a lenyeg hanem h neki meg se kellett volna szuletnie, nyilvan az anya azert vetelt el már annyiszor mert eddigis mindig igyvolt. Valami ilyesmi :)
  • LSL
    #120
    Uff szóval a rendezői változat szerint csak a halálával oldja meg a paradoxont? Dúrva
  • LezLee
    #119
    Igen, a directors cutról beszélek. Akkor én néztem félre valamit, mondjuk már vagy fél éve láttam, lehet rosszul emlékszem. De így legalább már minden világos, eddig nem értettem, hogy mit keres a végén, ha egyszer meg sem született.... Na mindegy...
  • fifi
    #118
    Ha most a directors cutról beszélsz akkor> az nem ő hanem egy full ismeretlen fickó...
    De a normál verzióban is rájön hogy csak és kizárólag akkor tud jóvá tenni mindent, ha a csajt mégcsak nem is ismeri, ezért küldi el a p*cs*ba a szülinapi partin -gyerekként.

    nekem ez jött le, de javítsatok ki ha tévedek...
  • LezLee
    #117
    SPOILER!!!!!

    Na ezt én sem értem pontosan. Mert ha ugye megfojtja magát, és elvetél az anyja, akkor ő meg sem születik. De akkor mi az a film végén a képsor, amikor összeházasodnak a szőke csajjal. Mert asszem ezzel van vége a filmnek. Ezért nem értem pontosan, hogy mi is történik. Most meghal, vagy pedig összeházasodnak meg happyend???
  • fifi
    #116
    Ha itt elkezdek spoilerezni lelőnek...

    !NE olvasd el csak végszükség esetén!!! :D
    !!!NAGYON KEMÉNY SPOILER!!!
    Az eredeti filmben az van hogy asszem az elmegyógyintézetben elővesz vmi gyerekkori tekercset egy születésnapról./ezzel megy vissza/ Odamegy e kiscsajhoz, és már nem emléxem pontosan, de vmi olyat mond hogy azután nem is ismerkednek meg egymással, nem lesznek barátok stb...
    Ennek a végén meg az intézetben egy olyan filmet vesz elő amin az ő születése van felvéve, apa-anya-tehát a szülés. Ezzel megy vissza és felköti -megfolytja a köldökzsinórral magát.../!/
  • LSL
    #115
    Nem rég láttam, de nem azt a változatot. Mi a külünbség?
  • fifi
    #114
    Butterfly effect -director's cut-



    de jó volt...
  • _Vegeta_
    #113
    Van nekije sajat topigja, de btw epp ez a lenyege h annyira osszetett.
    Szentem nem meghalt, de csak ezt a vilagot vesztette el.
  • artschi
    #112


    Halhatatlanok
    egész érdekes kis animáció, de a vége egy picit kavar szvsz.
  • Adi
    #111
    Ennek a Donnie Darkonak mi volt most a lényege??
    Hogy meghalt? Vagy mi?
  • Loál János #110
    Az Űrodüsszeia tényleg húzós film, komoly tartalommal, és zseniális metaforákkal. Nem árt 10-15-ször megnézni a film végét, és akkor is marad egy pár olyan dolog, ami 1000. megnézésre sem biztos, hogy leesett volna, neten lelhető 1 pár oldal, ami ezzel foglalkozik.
  • _Vegeta_
    #109
    Kiraly, akkor nemis olyan nehez megszerezni. Felcsuszott most a priolitasa a dolognak. ;)
    Koszi az infokat.
  • LittleL
    #108
    igen, minden idők "ős" sci-fi -je a film,
    nagyon jó....

    Én inkább a folytatáson,
    a 2010 Űrodüsszeián gondolkodtam el, amiben
    Roy Sneider játtsza a főszerepet, TCM -en csomószor
    vetítették már. jó film.
  • a
    #107
    de a netpiacon olcsóbb amúgy
  • a
    #106
    itt a dvd

    én dc-ről szedtem amúgy
  • _Vegeta_
    #105
    Hat megszerezni lesz a nehez feladat, mivel regi film. Jelent meg dvdben ?
  • a
    #104
    nem olyan könnyű így elmagyarázni (spoilerkedés nélkül)... a zene, a látvány, a történet: zseniális... Nézd meg!
    /ha ez segít Stanley Kubrick rendezte Arthur C. Clarke-al közösen/
  • _Vegeta_
    #103
    tudatlan vagyok de a 2001urodusszejat még nemlattam, mirol szol az ?
  • _Vegeta_
    #102
    Az idetlen idokig, eleg erdekes mert ahhoz kepest h romantikus vigjatek eleg mély mondanivaloja van. Csucsfilm. :)
  • Acorp02
    #101
    csao na akkor enis leirnam kis listamat :)
    - Amerikai Historia X
    - Halalsoron
    - A Kor
    - Ejszaka a foldon
    - Collateral

    most ezek jutottak hirtelen eszembe, ezek azok amik utan meg forgott az agyam a filmen :D
  • a
    #100
    amiket még nem nagyon említettek:
    - Blade Runner/Szárnyas Fejvadász
    - 2001 űrodüsszeia
    - Apokalipszis most
    - Mechanikus narancs

    meg még van 1 pár
  • LSL
    #99
    téényleg a 12 majmon én is sokat filóztam. nagyon dúrva h pont azok terjesztik el akaratlanul akik később megpróbálják megakadályozni