497
  • mcclanen
    #497
    Szoasztok valhonnan lelehet tölteni a Teljes sorozatot magyarszinkrónal
  • JGTC
    #496
    Nézi még valaki az új részeket (azt a kb. 6-ot?)

    Itt egy újabb vas
  • Airbus A380
    #495
    Véget ért az OCC műsora
  • benkoszabi
    #494
    hagyjátok már könyörgöm azt a vizsugaras vágót...jesszus...:S
    az tudjátok miért van? azért, mert azzal még szebbé lehet tenni amocikat, mint pl. rick mocijának légszűrőjét...avagy valamelyik régebbi részben paulie a sárvédőkre vágott vele króm lángokat. azt egyszerűen a diszitésre használják..majd ha lézerrel vágják a vázat, és robotok futószalagon rakják össze a gépeket, és mindenki fehér köpenyben flangál, mint a tudósok, na majd akkor mondhatjátok, hogy nem kóser a dolog...
  • Met
    #493
    Ha lenne pénzük modern gépekre akkor vennének és használnák is. Azért azt vedd figyelembe, hogy nem egy kategóriájú motorokat építenek, az OCC főleg modern a többiek inkább old school, kivéve a Martin testvérek azok is modernek de mégsem használnak vízsugarast, max plazmavágót.
    Az öreg Teutul felfogása szerintem az, hogy jó munkát csakis jó minőségű és megfelelő szerszámmal lehet elvégezni és nincs is ezzel baj.
    Indian Larry-t meg ne bántsd, annak ellenére, hogy old school stílusa volt de nekem tetszett. David Mann tudomásom szerint festő volt.
  • JGTC
    #492
    Indian Larry emlék motorja pedig üti szinte az összes occ-s gépet. Ahogy az készült... az motorépítés volt, ezzel szemben az occ csak motorösszeszerésnek tűnt.. félre ne értse senki én is csípem őket de leginkább a műsor hangulata miatt nézem az egészet meg persze mert szeretem az ilyen típusú műsorokat.
  • benkoszabi
    #491
    épp tegnap este nézegettem egy másik műsort, a motorkerékpár-építő világbajnokságot. És én is fennakadtam azon, amit valaki már lentebb emlitett, hogy sokan jobban dijjazák a gépek nélkül, pappiron tervezett mmocikat, mint az OCC-eket. És ha belegondoltok, van benne valami, de sztem a 2 nem zárja ki egymást.... A NASA-nak, a HP-nak lehetetlen lenne ilyen designes motorokat tervezni vizsugaras vágó nélkül...és én jobban fel mernék ülni egy teutul motorra, mint egy indian larry motorra. egész egyszerűen attól félnék, hogy összecsuklik alattam a vas:S
    másrészt tisztelen a régieket, mint david mann-t, arlen nesst...de azt meg kell hagyni, hogy egyszerűen fenomenális a műsor. Az ott dolgozók, az egész yolan családias....Mikey a kedvencem, meg Vinnie, de a többiek is jófejek...szeretem a műsort, mindig megnézem, és az egészben az a jó, hogy oylan mint egy valóságshow. Minden nap várom este a következő részt...csak kár hogy teleb*sszák reklámokkal:S
  • hunbasser
    #490
    meg azért azt sem hiszem el,h azzal a gárdával csináltatja az összes kocsit...ilyen kis porbafingókat sztem ő sem vesz fel,csak a felvétel miatt csinálják.
  • JGTC
    #489
    Hát a Boydék vicces fiúk... az az egész műsor nem lenne rossz ha nem lenne ez a határidő mizéria, szerencsére occ-ben már leszoknak erről
  • benkoszabi
    #488
    sziasztok.
    sztem jó a sorozat, főleg hogy nincs narrátor benne, mint pl. az Egyszer egy iylet vezetni-ben, ettől yolan életszerű az egész...amugy sztem a mai vilgában nem maradhatnak meg modern cuccok nélkül nem tudnának megmarani, a visugaras gép pöpec, és én valahol meg is értem, hogy nem mindent ők végeznek, ellentétben az American hotroaddal, ahol lehetne Boxd-éknál egy saját kárpitos team...
  • Met
    #487
    Én is szoktam nézni de valahogy jobban bejött amikor még csak 2-3-an voltak és mindent kézzel csináltak.
    Mostmár? Elküldjük ennekannak neki van 80 fejes vízsugaras vágógépe, amit simán meg lehet csinálni kézzel.
  • JGTC
    #486
    igen ez elég szar volt, de szerintem lényegében nem változott ugynúgy megy a piszkálódás :) talán a határidő miatt nem nyavajognak már annyit (uncsi volt)
    nálam még +fav
  • Met
    #485
    na igen, többek közt ezért sem szeretem már annyira...
  • pauly
    #484
    Jáj,a tegnapi részben a festőnek (Nuby?)adták azt a hangot,ami régen Paul-nak volt idióták,összevissza cserélgetik a hangokat.
  • Met
    #483
    pár részt láttam, de ez már nem ugyan az mint régen volt :(
  • JGTC
    #482
    Nézitek az új részeket???
  • knightbali
    #481
    Nagyon nagy sorozat, épp most nézem :)
  • Keszike222
    #480
    Nekem 18:00-kor megy.
  • JGTC
    #479
    ez az, nekem sosem az megy ami az újságban van valami más megy folyton pics@ba
  • Vegas
    #478
    miko??
  • Keszike222
    #477
    Új rész megy végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pauly
    #476
    ja,mar megint ismétlik a régieket :(
  • Keszike222
    #475
    Nekünk a Discoveryn megy a az OCC de újból kezdik állandóan.
  • Fenrir
    #474
    Mintha ha hetente 1x adnák, akkor is szombat este. Ilyen baromságot.
  • JGTC
    #473
    nálunk sem megy
  • Met
    #472
    ha jól sejtem AD a kábel szólgáltatód, ott a discovery honlapja szerinti műsor van és ott tényleg nincs OCC
    nálunk( UPC) ma is volt és tegnap is
  • Fenrir
    #471
    Vége van az OCC-nek a Discovery-n? Mert állandóan más megy abban az időben mikor ennek kéne mennie. Epg viszont még írja, hogy OCC megy 20-tól 21 óráig...
  • Met
    #470
    ugyan az
  • hunbasser
    #469
    amúgy itt lehet venni kétfajta occ-s pólót is,meg asszem itt lehet kapni sapkát is
  • hunbasser
    #468
    sztem megéri a netről rendelni.közvetlenül az ő oldalukról,mert neked is olyan pólód lesz,mint amilyenben járkálnak paulyék.
    van fent egy bőrdzseki is,amilyen paulnak van,az mondjuk kicsit drága
  • TÁTÁÁÁ
    #467
    Hááááááát ez eléggé GAGYINAK tűnik:((((((((((((((((((
    Akkor nincs más választásom csak az internetről???????
    Szerettem volna kihagyni ezt a procedúrát!!!!!!!
    Azért ha van valakinek még ötlete azt előre is köszönöm!!
  • Met
    #466
    hát igen, többek között ezért gyanus a dolog :)
  • spyderco
    #465
    Szinte biztos, hogy nem eredeti főleg úgy, hogy 1800 Ft-ba kerül
  • Met
    #464
    Lehet itthonról is rendelni de elég szegényes a választék és én megkérdőjelezem az eredetiségét is
  • hunbasser
    #463
    nekem haveromnak van occ-s pólója,de neki amerikából küldte vmi ismerőse.
  • TÁTÁÁÁ
    #462
    Nagyon megköszönném neked.Mert borzasztóan kellene már valami jó OCC-s cucc.
    Várom a részleteket.Előre is köszi
  • pauly
    #461
    szerintem csak az oldalukon lehet ilyen cuccokat rendelni...
  • gordon 24
    #460
    Nem tudom szerintem nem sok esély van rá. Az egyik ismerősöm is netről rendelt egy sapit nem is volt drága. De várt rá egy hónapot kb.. Ha érdekel megkérdezem arészleteket.
  • TÁTÁÁÁ
    #459
    Talán esetleg vlmi motorosboltban???
  • gordon 24
    #458
    Szerintem csak interneten.