1448
Mozilla Thunderbird
  • Garfield
    #408
    TagZilla helyett tud valaki hasonló funkcionalitású ext-ről?
  • Garfield
    #407
    Egész véletlenül nem használsz valami extra kiterjesztést a címjegyzékkel kapcsolatban? Mert érdekes, hogy míg a levelezőprogram magyar nyelvű, addig jobb klikkre angol menüsor jelenik meg.

    Egyébként 1.5.x?
  • petipetya
    #406
    Behoztam az uj ablakot, de ott is csak ugyanezek vannak a jobb eger klikkre.
  • Garfield
    #405
    Egyébként egy ingyenes levelezőlista (lásd PrimLista) miért nem jó?
  • Garfield
    #404
    Nyiss a levél írásához új ablakot, ott hozd be címjegyzéet (lásd #399). Ekkor jelöld ki, jobb klikk, stb.
  • petipetya
    #403
    A lista azért nem jo, mert ha barmelyikuk kuld levelet és azt tovabbitom, akkor a felado ujbol megkapja tolem.

    Jobb eger klikkre csak ilyen van ->
  • Garfield
    #402
    Jobb klikk a kiválasztott személyeken és "Add to BCC field".

    Vagy miért nem hozol létre egy levelezőlista-elemet a címjegyzékben?
  • petipetya
    #401
    Igen, de 20 embernel nem fogom egyenkent beallitani...
  • Garfield
    #400
    Őőő, próbáltad már a "Címzett" szó előtti, lefelé mutató nyilat?
  • petipetya
    #399


    Lehetne ide varázsolni valahogyan egy rejtett másolat gombot is?
  • petipetya
    #398
    Koszi.
  • petipetya
    #397
    Szerkesztes / postafiok beallitasai / masolatok es mappak menüben az van megadva mappanévnek, ami a postafiók neve?

    Masik: allj ra az x postafiok bejovo mappajara, majd nyomj egy szerkesztes / mappatulajdonsagokat. Ott a megorzesi hazirendnel ugye nincs bejelolve, hogy olvasottak torlese?
  • DjDano
    #396
    nincs bejelölve és mégis törli az ovasottakat... :(
  • Dj Faustus #395
    Nem épp bővítmény, de megfelelő:


  • ivjoe
    #394
    Itt!
  • petipetya
    #393
    Tud valaki olyan bovitmenyt, amivel idozitett emailt lehet kuldeni?
  • petipetya
    #392
    Szerkesztés / postafiókok tulajdonságai / lemezterület / olvasott üzenetek törlése be van jelölve? Ha igen, vedd ki a pipát.
  • petipetya
    #391
    Nézet / melléklet megtekintése belül.
  • DjDano
    #390
    senki?
  • DjDano
    #389
    egy meglehetősen furcsa hibám van, az új üzenetek ugyebár a "beérkezett üzenetek mappába" kerülnek, de nálam kilépés után eltünnek a levelek ebből a mappából!!

    mi okozhatja ezt? Át kell húznom egy másik mappába a bejövő leveleimet, ha nem akarom hogy köddé váljanak

    előre is kösz ha valaki választ tud adni
  • Cat 02 #388
    hol kell beállítnai hogy a leveleknél automatikusnak betölte a képeket ?
  • izb
    #387
    suse
  • ivjoe
    #386
    Kicsitoff:
    Linspire linuxon kívül melyik linux tud csatlakozni wifi-hez?
    [Wifi-nete van és ubuntu alatt nem tud csatlakozni.]
  • shrek82
    #385
    ez volt az, köszi szépen..
  • Ch_Slater
    #384
    talán az abook.mab?
    nem vagyok benne biztos, Linux alatt vagyok...
  • shrek82
    #383
    vagy mostmár mindegy, létrehoztam ujra a fiókokat, mostmár azzal is beérem, ha megmondjátok, hogy a profilomban melyik fájl volt a címjegyzék?
  • shrek82
    #382
    szijasztok
    volt egy winfosreinstallom, ami előtt csináltam egy bakápfájlt, és az application data mappából kimásoltam a thunderbird könyvtárat, de most mikor beteszem, megjelenik minden, az összes eddigi levelem, meg minden, de kiírja, hogy nem tud csatlakozni a levelezőkiszolgálókhoz..mitől lehet ez?
    a gépen WINXP HOME, ZAP, NOD32, de ezekkel eddig is ment, és ZAP-ban is engedélyezve van..tehát, hogy használhatja a netet..ötlet?
    Előre is köszi
  • Ch_Slater
    #381
    öö, nem az van, hogy mindegyiket a helyi mappákba mented?
  • Cat 02 #380
    több mailcíemt hogy lehet megnyitni ?
    mert nekem most így van
    [email protected]
    Beérkezett
    Helyi mappák
  • vaczak
    #379
    Remek, köszi. Különösen a Contacts sidebar tetszik.

    És azt meg lehet valahogy csinálni hogy az idézett szövegrészek jelölését átállítani?? Úgy tudom azt nem lehet, hogy a > jelet mutassa. De pl. a függőleges csíkok színét sem lehet változtani??
  • Sil78
    #378
    > Be lehet-e (és ha igen, akkor hogyan) állítani a thunderbird-öt hogy az
    > alapértelmezett levélformátum a plain text ("sima szöveg") legyen??
    Eszközök / Beállítások / Szerkesztés / Általános / Üzenetküldési beállítások...
    Vagy csak simán az Eszközök / Postafiókok beállításai / a postafiókhoz tartozó Címzés és szerkesztés menüpontnál kiveszed a pipát a "Levelek írása HTML formátumban" elől, ez a kézenfekvőbb megoldás.

    > A "kapcsolatok oldalsávot" miért nem lehet a főablakba megjeleníteni??
    Meg lehet, a Contacts Sidebar kiterjesztés segítségével.

    > Ki lehet e exportálni a postafiók beállítasait, hogy egy újratelepítés után
    > egyszerűen vissza lehessen állítani??
    Mentsd le a Profilodat (C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\Thunderbird\Profiles...), a legegyszerűbb a MozBackup nevű progival.
  • vaczak
    #377
    Sziasztok!

    Kérdéseim a következők:

    Be lehet-e (és ha igen, akkor hogyan) állítani a thunderbird-öt hogy az alapértelmezett levélformátum a plain text ("sima szöveg") legyen??

    Továbbá hogy a foward és reply leveleknél ne jelenítse meg a függöleges csíkokat az ismételt szögrészek mellett, hanem mondjuk a ">" jelet mutassa.

    Az új levél írásakor minek foglal négy sort a címzett-rész? Nem lehet eleve kevesebbre beállítani? Ráadásül ha kissebre állítgatom az egérrel, akkor is ott maradnak a sorokat elválasztó vízszintes csíkok. ???

    A "kapcsolatok oldalsávot" miért nem lehet a főablakba megjeleníteni??

    Ki lehet e exportálni a postafiók beállítasait, hogy egy újratelepítés után egyszerűen vissza lehessen állítani??

    Számora ezek apróságok borzasztó bosszantóak. (pedig egyébként tetszene)
  • Narancs
    #376
    Szia!
    Nincs ilyen fájl sehol a gépemen, rákerestem...
    Viszont állandóan letölti az összes kurva levelet, mostmár percenként. És nem csak egy ímélcímnél, mindegyikkel ezt csinlája. Nincs vmi gyógyír?
  • htlecso
    #375
    köszi!
  • Ch_Slater
    #374
    nem tudom, hogy erre gondolsz-e:
    Tools/Account Settings
    Adott fiók kiválasztása / Server Settings -> Advanced gomb
    itt be lehet állítani, hogy az inbox-ba (account saját inboxa), global inbox-ba, vagy egy másik account inboxába menjen a levél
  • htlecso
    #373
    Urak Hölgyek! Hogy tudom azt beállítani, hogy adott fiókhoz beérkező levelek adott mappába kerüljenek? Mert hogy ojtlúk expresszben egyszerü üzenetszabály volt hogy ha adott fiókból jön a levél akkor áthelyeződjön adott mappába. Ezt hogy kell tánderbördben? A levélszürőnél nem találtam olyan feltételt hogy "fiók".
  • laliking
    #372
    MS Outlookal már sikerült, de az nekem nem tetszik annyira :(
  • laliking
    #371
    szasztok!
    Hotmailra hogy lehet ezt beállítani? mert eddig sehogy sem sikerült :(
  • marchello11
    #370
    Hát köszönöm a segítséget. Sajna nem akar ugy müködni ahogy azt gondoltam én... na de azért ténynleg köszi.
  • Ch_Slater
    #369
    szerintem azt a Tools/Message Filters-ben tudod beállítani. bár pont olyat nem látok, hogy egyáltalán ne töltse le.
    olyan van, hogy
    Delete from server (nem marad ott másolat)
    Fetch from Server (letölti hozzád és marad a serveren is)

    és persze ezekhez be lehet állítani, hogy milyen címzettek esetén csinálja ezt...