208
érdemes váltani?
  • fifi
    #128
    Ha vártok kicsit, be fogom ide tenni azt a cuccot ami kiüti a Cydoor-t a kliens mellől...Csak tudnám hova tettem...
    :)
    Egyébként tudja vki van-e 0.2-ből Lite verzió?
  • precision
    #127
    Cydoor az spyware, uninstall nem szedi ki. Sőt adaware-el kiirtva is visszamászik. Legalábbis nekem kazaa -nál visszamászott. Aztán jött a kazaa lite, abban már nem volt cydoor.
  • BomBa
    #126
    De az csak reklám nem? Tehát nem nagyon gond, mert kémprogi nincs benne. Ha lenne az uninstall megoldja?
  • nemcsakfeel
    #125
    a 0,19 es lite ugy tudom nem mukodik, viszont a sima exeem be cydor van beepitva.
  • BomBa
    #124
    Értem. De a #121-t is nézze meg valaki.
  • Myron
    #123
    pontosan. minél több embernek töltessz fel annyival több embertől töltez le. ugyanis általában akiknek feltöltessz, azok viszonozzák. mármint nem szándékosan hanem ilyen a bittorrent
  • BomBa
    #122
    Az eXeemnél ha töltök fel az jelent valami előnyt? Pl. gyorsabban töltök le vagy mittudomén.
  • BomBa
    #121
    Hello!

    Az sg-n le lehet tölteni az eXeem beta 0.2-t és az eXeem lite 0.19-t. Nemtudom melyik jobb, mi a különbség, melyiket érdemes leszedni?
  • GABOR16
    #120
    Nekem azzal van a problémám, hogy bármit állítok, max 2 en tudnak tőlteni tőlem.
  • fifi
    #119
    érdekes módon másoknak jól megy...

    no comment...
  • Myron
    #118
    akkor 3 éve jöhetének még csak be sem zárják az oldalt, én sem tudom miért nem, de van az tény.
  • Myron
    #117
    BitHUmen
  • Emmegki
    #116
    Szerintem is használhatatlan az Exeem.
  • asdefge
    #115
    Aszfalt, csak flancolnak itten a 'h' betűvel...
  • Myster
    #114
    és mi az a bithumen????
  • Rafaelo
    #113
    sms web marhajó majd jönnek a zsaruk ha megtudják hogy valaki töltöget
    :)
  • Myron
    #112
    nekem úgysem tetszik mert szar. nem fogom használni, majd megnézem pár hónap múlva hogy mit fejlődött. soxor van hogy nem dob ki egy találatot sem pedig előző nap 3 at is kiadott, aztán pár nap múlva megint. és nem azért mert nincs seed. szóval akadoznak a node-ok, és nem is használják sokan (25000 általában), tele van fake cuccal meg vírussal. No igen de ezek igazak a kazaa ra meg edonkey re is. Viszont itt van nekünk az smsweb, a bithumen, és egyéb ftp szerver, no meg a dc is jól jön néha. Szal nem vagyunk ráutalva erre.
  • Myster
    #111
    lol...az gáz
  • precision
    #110
    ezzel együtt azt is elkdüldi hogy használod az exeemet, amin ugye illegális dolgok vanna, + nem lennék meglepve ha egy ip -t is hozzácsapna az üzihez...semmi különös tényleg
  • Myron
    #109
    semmi különösre nem képes. ha elindítos az exeem-et akkor elküld egy jelentést hogy megnézted a reklámot amik az exeem-ben vannak.
  • Myster
    #108
    mi az a cydoor? lehet hogy hulye a kérdés :D
  • tomo
    #107
    a cydoort erdemeit nem szeretnem kisebbiteni. nezz utana googleval, hogy mit tud , mire kepes.
  • fifi
    #106
    azt hiszem igen. Nekem is úgy tűnt mintha a 0.18-as kizárt lenne. Sehogy sem ment...
    Ha neadjisten a Cydoor maradt, akkor mi van? Konkrétan mi fog történni?
  • tomo
    #105
    a cydoor kinn is maradt? aszondjak ha ki is szeded a program visszarakja a kovetkezo inditaskor. (ezert is erolkodnek annyira a lite verzion)

    amugy aznap amikor megjelent a 0.2 open beta, modositottak a halozatot, es kizartak a 0.18 es az elotti klienseket, tulajdonkeppen ettol szenved az exeem lite. ( ui az exlite 0.18 as , a 0.19 is 0.18 csak a krekkerek szorakoztak )
  • fifi
    #104
    nekem is ez volt a gond...
    váltottam 0.20-ra. Az megy. Telepítés után kiszedtem a Cydoor-t SpySweeperrel...
    Ennyi. Azóta tölkéletesen megy.
    Remélem segítettem.
  • tomo
    #103
    az exlite nem is fog. szerezz hozza node okat tartalmazo registry bejegyzest. vagy hasznald a "gyari" cydooros verziot. esetleg hagyd a francba
  • [Jakuza]
    #102
    Eh ez a nagy rakas szar nem csinal semmit.
  • [Jakuza]
    #101
    Hat en barhova allitom at a portot nem csinal semmit.

    12:09 scheduling a node request at: 12:10
    12:10 sending node request to network
    12:10 node request failed, retrying in 5 minutes
  • fifi
    #100
    Mire állítottad? Mert a hiba nekem megmaradt...
  • GABOR16
    #99
    Vagyis 190kb/s a 1,5Mbit es netem maximumja
  • GABOR16
    #98
    Jelenleg nem töltök, de átlagosan 80-90 kb/s al jön (a max ami az eléleti a netem alapján az 190 közül van).
    jelenleg 25077 felhasználó van, 13375 megosztott fáljra, ami 6.34 TiB adatot jelent.
    Felhasználók számában visszalépés történt.
    De még nincs sok weblap ami ezt a klienst támogatná, de lesz ez majd még jobb is.
    Minél többen vagyunk, annál gyorsabb lesz.
  • nemcsakfeel
    #97
    mennyivel töltesz le? és hány felhasználó van bennt?
    = ( mennyit fejlődött :)
  • GABOR16
    #96
    Az egyetlen hiba a mit edig találtam, hogy elfelejti az ablakméretet, és mindig újrakell állítanom, hogy min is volt.
  • GABOR16
    #95
    Állítsd át a portot, nekem is ezt csinálta.
  • GABOR16
    #94
    Én is a 0.20 vel nyomom. A www.exeems.com ról van.
    A portot 6823 ra raktam át, csak úgy hasbol. Tök jol megy.
    Én elégedett vagyok a programmal. Már feltölteni is tudok :D (lehet, hogy a honlapunk letöltéseit áteszük erre, már folyik róla a vita).
  • [Jakuza]
    #93
    Ja az a sima.
  • [Jakuza]
    #92
    Mar regen van 0.20as
  • nemcsakfeel
    #91
    van 0.19 es lite, és ígérik hamarosan a 0.20 at.
    http://www.exlite.net/
    csak remélni tudom hogy a mostanitól "kicsit" jobb lesz. ráférne.
    igaz hogy béta, de sztem nagyon sokan várták ezt az exeem rendszer kipróbálását / publikálását, és sztem annál többen csalódnak.
    Elég nagy hírverést kapott az egész rendszer, hogyha kicsit jobban startolnak, szvsz már rengetegen használnák.
  • fifi
    #90
    12:12 scheduling a node request at: 12:12
    12:12 sending node request to network11110111100101111101011010101100011111001110111110000100
    12:12 scheduling a node request at: 12:22
    12:12 node request failed, retrying in 5 minutes

    eddig minden ment rendesen, most meg ez van és nem jelenik meg semmi sem a keresőben, sem a new files-nél.

    mi ez?
  • fifi
    #89
    de