1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Dzsini
    #1300
    Te kaptad minimum ugyanazt, mint ő.
    ami azt jelenti, hogy akár kaphatsz többet is
  • Screenracer #1299
    "...akkor az a minimum, hogy ugyanolyan elbírálásban részesülsz."

    Nem látom a minimum ugyanolyan elbírálást, Ra1n neve mellett.
  • Dzsini
    #1298
    Ha bárki személyeskedik / sérteget, akkor NEM válaszolsz neki, hanem jelented a megfelelő moderátori topicban. Ha válaszolsz (hasonló hangnemben), akkor az a minimum, hogy ugyanolyan elbírálásban részesülsz.

    Ha nem akarod jelenteni, akkor meg nem foglalkozol vele, mert csak azt lehet ugratni, aki ugrik is.
  • Screenracer #1297
    Mi az hogy átjár? Van valami szabály rá, hogy ki hova írhat? Ráadásul a hasonló stílusú hsz-re válaszoltam, tehát akkor a másik felet is, megilleti a büntetőpont. Egyébként ez a WAREZ topikban volt és semmi köze nem volt a CARS topikhhoz, annak ellenére, hogy Ra1n ámokot fut a CARS konzoltopikban.

    Mellesleg itt is személyeskedik és folyamatosan sértegetni próbál, amire én természetesen nem válaszolhatok, mert én kapom a büntit. Most komolyan?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.04.07. 07:51:42
  • Ra1n
    #1296
    Csak azért is átjár a konzolos topikokba és kötekedik,személyeskedik.... Magyarul a FIGYELMEZTETÉSEK ELLENÉRE FOLYTATJA...

    Screenracer

    Ezis

    Ahova beteszi a lábát csak flame és rizsa, meg egy adag pcars hype...
    Óvoda...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.04.06. 22:56:13
  • darkSectorxxx #1295
    Én + om felér vagy 10-el. :D
  • AntiHero
    #1294
    Sziasztok házigazda szeretnék lenni ebbe a topikba: Bloodborne
    darkSectorxxx #371
  • Dzsini
    #1293
    4 hét, elvileg jövő kedden jár le (ha ugyanúgy működik, mint az előző rendszer alatt).
  • DanielT
    #1292
    Még mindig banolva? Meddig?
  • darkSectorxxx #1290
  • j0nNyKa
    #1289
    csak jelzem, hogy ettől a ponttól én rakok rendet, ennek fejében tessék folytatni ezt a topicot, meg a többi problémásat
  • Ra1n
    #1288
    Mondtad? Direkt kértelek,NE reagálj. Ehhez képest még 4 komment született tőled felém, szokásos módon nem voltál képes értelmezni a leírtakat. Mind1 én nem szólok hozzád te se szólj hozzám probléma letudva mindenesetre ugyan úgy megy a jelentés ha nem tudod tartany az admin által kért 180 fokos fordulatot vagyis amíg zavaróan chatszobát csinálsz az adott topikból és az értetlenkedésedet kell nézni addig jön a jelentés mielőtt beindulna a személyeskedés MIATTAD. Nem én vagyok az egyetlen akit ez zavar hanem rendszerint a topikok háromnegyedét. Ennyi.
    A legszebb az egészben hogy amikor már 20-an irogatják hogy ostobaságokat írsz akkor is fújod és fújod MINDENRE reagálva, és ha valaki nem bírja rögtön jössz spicliskedni.
    Fene sem kíváncsi arra ha valaki nem képes megérteni amiket leírnak és ebből csak flém és személyeskedés születik. Ez nem szanatórium.
  • darkSectorxxx #1287
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ucsó büntit nem éreztem jogosnak, mondtam a koleganak szerintem finoman hogy ne foglalkozzunk egymással, mert csak a vita van. De sebaj egye fene vállalom a büntit, még ha szerintem most utoljára télleg nem érezte fer dolognak.

    De nem gond haver elégtételt vett, nem is szoltam ez végedt neki nehogy enyim legyen az utolsó szó.

    1 hétig direkt nem is írtam hogy nehogy azt mondja valaki hogy másnap beregelve letojom a büntetést és a moderátorok döntését.

    A pontjaim összejöttek vállalom de végleges eltiltást szerintem főleg ilyen apró dolgok végett nem lenne fer.

    De 1 hét volt, mert annyiban egyetértek rögtön ide kellett volna jönni , és nem megint magam megkérni egy fórumozót hogy felejtsen el.

    Most eme pozitív irányú változást szemléltetve csírájában jelentem ha átváltanak személyeskedésbe.

    Nem a büntik osztogatása végett, nekem az nem célom, ez is tökéletes ha csaktörölve van az a hsz ami elinditja azt a hullámot, amivel oly sokszor engem vádoltak meg.

    Most így szerintem mindenkinek nyugisabb napjai lesznek és viták sem lesznek. Részemről legalábbis :)

    Amiket mondtál most és eddig is , mint idáig is tiazteletben tartom, és nincs harag, neked ez a dolgod hogy betartasd a szabályokat, nekem meg hogy betartsam. Én azon vagyok minden erőmmel.
  • pxxl
    #1286
    :D
  • MerlinW
    #1285
    Minden rosszindulat nélkül, szerintem is tök okés kitiltás megkerülése után (értsd újraregisztrálás) a modi topikban panaszkodni. Mármint én se fórumoznék kulturáltan láthatatlanul pár hónapig legalább. Csak úgy mondom.
  • darkSectorxxx #1284
    Személyeskedés, flamekeltés.

    PS4 topik.
    #19842
    http://sg.hu/forum/uzenet/1370921822/19842

    Köszönöm.
  • Micsu
    #1283
    sehol nem látok flémet, jah hogy nálad egy vélemény is flamenek számít

    köszönjük majd értesítjük
  • pxxl
    #1282
    Be lehet fejezni a flémelést. kthybai!
  • Micsu
    #1281
    melyik komment szólt neked?
  • pxxl
    #1280
    Melyik része nem érthetö a lapozzunknak?
  • Micsu
    #1279
    "Apropó konzolos topik, gyakorlatilag a leáldozott topikon kívül ahova szinte nem is írt, máshol nem is vagy jelen. "


    leáldból dt kitiltotta már több éve dst :D
    Utoljára szerkesztette: Micsu, 2014.12.09. 16:17:16
  • Micsu
    #1278
    "Tottit meg szanaszét szívatja a nép a leáldozott topikban ezért magasabb az ingerküszöbe, és ezért nem is csinál semmit a srác ellen."

  • Ra1n
    #1277
    Az alapján amit írtál gőzöd sincs arról mit művelt, ennyi. Majd jön új reggel és ha folytatja újra és újra jelentve lesz. Fenének sem hiányzik, ha egyszer megkérik hogy hagyja abba és nem akkor nincs mit tenni. A konzolos topik pedig másképp ismeri. Linkeltem lentebb. Értetlenkedés,megmagyarázás,okoskodás,chatszoba a topikból. Idegesítő és vitát szít.
    Ha bájcsevegni akarsz vele ott a privi.
    Apropó konzolos topik, gyakorlatilag a leáldozott topikon kívül ahova szinte nem is írt, máshol nem is vagy jelen.

    Örülök hogy jószívű, meg önzetlen, ettől függetlenül ha a közösség kér tőle valamit nem ártana betartani, és nem úton útfélen ismételni. Az admin is leírta neki hogy vegyen 180-as fordulatot. Nem vett. Pont.
  • pxxl
    #1276
    Jó ok, elsirattuk, lapozzunk. Majd jön másik reggel...
  • Tinman #1275
    Pontosan. Már mindegy, nem akarok én ezzel semmit sem elérni, csak leírtam, hogy én milyennek ismertem meg az elmúlt évek alatt.
  • Tinman #1274
    Azért kelt feszültséget, mert szeret értetlenkedni, mert másképp látja a dolgokat, mint a többség. Általában 2x el kell neki magyarázni valamit, mire megérti a te szemszöged. Ehhez türelem kell. Akinek ilyen áldásból kevés van, az rögtön felhúzta magát és oltotta ahol csak tudta.

    Rém egyszerűen le lehetett kezelni a vele való eszmecserét. Leírtad 2x neki ugyan azt, ha nem értette továbbra sem, hagytad elülni a dolgot. Ettől függetlenül nem volt se troll, rossz ember meg főképp nem.

    A konzolos topikok kedvencek között vannak, gyakran átolvasom.
  • Sir Quno Jedi
    #1273
    Nabumm, majd visszajön DarkerSector néven és azt mondja, hogy a másik az nem ő volt, hanem a gonosz ikertestvére Fulvió. :D
  • Ra1n
    #1272
    +1
  • Dzsini
    #1271
    Többször figyelmeztették, és a 20 pontja se egyszerre jött össze, hanem az évek során. Lehet a világ legjószívűbb embere, ha sorozatosan képtelen közösségben normálisan viselkedni, odafigyelni arra, hogy feszültséget szít a viselkedése, akkor ki fog potyogni.
  • wantonly
    #1270
    Egyetértek! Ha néha értetlen is volt és valaki nem találta meg vele a közös hangot, az az esetek többségében nem az ő hibája volt, inkább a másik fél ingerültsége. Én speciel mindig megértettem magam vele, és abban is egyetértek, hogy segítőkész, jószívű fórumozó. Ha használt is csúnya szavakat, azt sose a másik félre mondta. Nekem is többször felajánlotta a segítségét.
  • Ra1n
    #1269
    Ahogy írtad a mérlegnek két oldala van.
    Íme egy vélemény

    Nem jársz a konzolos topikokba így nem tudod mit művelt ott nap mint nap és többszöri számtalan topiklakói kérésre sem hagyta abba. Ennyi.
  • Tinman #1268
    Sikerült kibannolni az SG egyik LEGÖNZETLENEBB, LEGJÓSZÍVŰBB emberét.

    Nem kicsi gond, ha valakivel azért van bajunk, mert állandó szófosása van, értetlen, de pl. soha nem bántó, soha nem személyeskedő, sőt ha őt bántják még azt is hihetetlenül jól tűrte... de emellett odaáll bármilyen ismeretlen mögé és SEGÍT neki. Ha kell ismeretlennek is segített vásárlásban, volt akinek kölcsön adott, de ha csereberéltél vele pl. játékot Steam-en, mindig a lehető legkorrektebb volt. Simán az egyik legjobb "ismeretlen" fórumozó volt, akivel valaha találkoztam.

    A mérlegnek két oldala van, nem szerencsés csak az egyiket ismerni és úgy meghozni egy döntést... főleg egy majdnem 8 éves reg esetében.
  • j0nNyKa
    #1267
    meguntam.
  • MerlinW
    #1266
    Hsz-t töröltem, az illető pedig megkapta az utolsó figyelmeztetését, lévén account ban veszély áll fent nála. A következő ilyen esetén sajnálatos búcsút veszünk tőle.
  • Ra1n
    #1265
    Az úriember továbbra sem tartja a 180 fokos fordulatot amit Jonnny kért tőle,és továbbra is szemeteli tele a topikokat az okoskodó meglátásaival és megmagyarázásaival,hiába írják neki hogy hülyeségeket beszél,folyamatosan chatet csinál a topikokból.

    EZ csak egy a sok baromsága közül, érdemes lejjebb olvasni. Hiába írják neki le 50szer hogy marghaságot ír, szöveget értelmezni mint itt lentebb is írták NEM tud és megint belőle áll az egész topik.

    Lévén írtátok itt hogy jelentsük ha megy a flém, trollkodás és az idegesítő okoskodás, így most jelentettem, mielött beindulna a topikban a személyeskedés ha valaki nem bírja idegekkel. Köszönöm!
  • DarkSector
    #1264
    Tiszteletem mindenkinek.

    Felkiáltójel nem fontos, nem azért szólok, csak egy rövid intő figyelmeztetést talán kérhetek, köszönöm.
    #156166-os hozzászólás, Xbox 360 / Xbox One topik.
    Kollega linkje

    bármi is lesz, köszönöm.
  • MerlinW
    #1263
    Neked is üzenjük, hogy 4 büntipontra vagy a végleges account-banántól. Szóval kicsit vegyél vissza.
  • Dzsini
    #1262
    "A több hónapos trollkodás után " - ez alatt ti hányszor szóltatok ebben a topicban a moderátoroknak, hogy valaki folyamatosan bomlasztja abban a topicban a közösséget, és gond van vele? Miért csak akkor derül ki ebből bármi, amikor már réges rég mindenki nyakig sáros? Addig jó volt anyázni, amíg nem jött senki jelenteni a problémát? Ha nem jön ide még meddig folytattátok volna?

    Értem én, hogy ő jött árulkodni, de egy fórumon az lenne a szokás, hogy elsőre a házigazda, utána a moderátorok kezelik a konfliktusokat, még mielőtt anyázásba fordul a dolog.
  • Botond #1261
    Ne haragudj, de a topikba írnak kb 20an. Mind a 20an mondtuk már neki szépen és kevésbé szebben, kinek hogy tartja vérmérséklete, hogy amíg a topik témája nyomokban sem érinti, és az általunk írtakat nem képes felfogni veleszületett rendellenessége miatt (lásd még szövegértés 0), addig legyen kedves átfáradni az őt érintő topikokba. Ehhez képest csetet csinált a topikból ahol a percenként érkező kommentjeibe válogatott zagyvaságokat ír, a válasz gombot találomra megnyomva értelmetlen hozzászólásokat generál mindenre.
    Én nagy fiú vagyok már, át tudom ugrani az engem nem érdeklő emberek kommentjeit, de azt azért tényszerűen szögezzük már le, hogy a komplett topik közönséget bosszantja a srác, és ha holnaptól lenne egy filter ami az ő kommentjeit kitakarja a topikból akkor mindenki megkönnyebbülne.
    A több hónapos trollkodás után ide jön árulkodni meg végképp gerinctelen dolog volt tőle, ha nincs ez a húzása akkor én továbbra is simán elmentem volna mellette, de azé tényleg álljon már meg a hegyimenet.
    Tottit meg szanaszét szívatja a nép a leáldozott topikban ezért magasabb az ingerküszöbe, és ezért nem is csinál semmit a srác ellen.
    Szóval, ha skyline banda alatt a komplett xbox topikot érted akkor helyes a meglátásod, de ha ez vmi negatív gyűjtőfogalom akart lenni, akkor most ez mellément szerint.

    Bocs, általában nem veszek részt ilyen moditopikos szájkaratékban, és részemről ennyit szerettem volna ezzel kapcsolatban elmondani.
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2014.11.28. 10:49:50
  • Ra1n
    #1260
    Kérted,linkeltem. Többet nem tudok tenni,tehàt az sg TE àltalad felàllìtott szabàlya szerint flém,trollkodàs,userek idegesìtése mehet,kàromkodàs nem. Szép munka,tényleg,e szerint fogom hasznàlni az Sg-t.:)