1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • R0ckatansky
    #1340
    Dupla büntetést kap ugyan azért? (kétszer volt jelentve)

    DarkSectorra tényleg ráférne egy rászólás.
    Állandó jelleggel idegesíti a topiklakókat.
  • Totti5
    #1339
    #26911Playstation 4
  • j0nNyKa
    #1338
    ebből melyik a link a topicra
  • Ra1n
    #1337
    Örülök hogy a modik ész nélkül szórják a warnokat.....Jópár napja jeleztem hogy jelenthetetlen amit DS leművel. Tele van szemetelve a topic a HSZ-eivel...Egy hsz-re egymásután 4.-szer reagál és baromságokat. Kértem hogy figyelmeztessétek ahogy annó tette ezt valamelyikőtök másik topikban......
    De nyilván ez teljesen nromális ahogy az is hogy napok óta csak a fikázás ömlik a szájából és aki pozitívumot ír le annak rögtön ugat, lásd Harlekin írását....

  • j0nNyKa
    #1336
    ebből melyik a link a topicra
  • SlickAdam
    #1335
    Playstation 4 #26911 :

    "Most döntöttem el végleg hogy ezentúl nem olvasom el ennek a baromarcúnak az írásait,teljesen felesleges. Mintha egy autistával próbálnék beszélgetni.....Sötét amilyen a neve is...."
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.05.21. 22:22:14
  • Ra1n
    #1334
    Joggal kaptad és fogod is ahogyan mindenki mástól, DT-től is,de persze csak én szúrom a szemed.:)
  • j0nNyKa
    #1333
    akkor ezt a folyamatot tekinthetjük is lezártnak, nothing to do here
  • Totti5
    #1332
    Az egy dolog hogy Dark értetlenkedik, de ahhoz joga van. Semmiféle oda nem illő dolgot nem írt, azt meg h ki a troll, hát mindenki nézzen magába először. Arról nem beszélve hogy Ra1n minden 2. mondatában leostobáz, idiótáz valakit ( elmúlt héten én 2szer kaptam naponta ), mert neki meg lehet tenni.

    Nameg az hogy "elküldeni a pi...ába". Azt a topik HG megteszi, hogy törli, ha oda nem illő, senki sem igazságharcos egy topikban, még ha szerinte az is. Szereptévesztések vannak egyeseknél szvsz.

    Szerintem ennyi...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.19. 06:32:01
  • Dzsini
    #1331
    Lehetetlen linkelni a topicot és ideírni a sorszámokat?

    A mai billentyűzetekről elkopott a ctrl+c...
  • Ra1n
    #1330
    Tudok,és mint írtam sorry, de ezt lehetetlen jelenteni ahogyan azt lentebb kiveséztük annó többen is.
    Ha meg nem jelentem akkor én kapom a leb*szást, ha elküldöm az anyjába.
  • MerlinW
    #1329
    - Tudsz-e topikfejlécet olvasni? - Kérdezte a moderátor éjfélkor, megfáradtan, majd bezárta a böngészőfület.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.19. 09:53:33
  • Ra1n
    #1328
    DarkSector új regje folytatja a Playstation 4 topikban amiért itt lentebb többször is figyelmeztették, de nem tudom ezt hogyan lehet jelenteni.
    Folyamatos értetlenkedés,trollkodás, és hiába írják neki öten hogy ostobaságokat ír,mindenre megy a válasz és az idegesítő szövegelés.
    Nem óhajtom elküldeni a p****ba újra és újra,mert csak kialakul ami jópár hónapja. Ha lehet Merlin vagy akárki szóljon rá megint, egy ideig nyugi volt most megint elszabadult....
    Köszi,és bocs.
  • j0nNyKa
    #1327
    elég.
  • Ra1n
    #1326
    Screen kezdte ami a pc topikban is ment. Ennyi. Ha a játék megjelenik nyílnak a topikok, remélhetőleg egy új nem beteg HG-val.
  • Totti5
    #1325
    Tegnap még nyitva volt... nem izgat ki mit szenved, ott a topikban nem volt szarrágás. Nade mindegy, ha ez a megoldás szerinted... csak nincs értelme.
  • j0nNyKa
    #1324
    Visszaolvas
  • Totti5
    #1323
    Miért lett bezárva a CARS topik? szeretnék gameplay videót betenni, és megköszönni a segítséget amit kaptam stb... nem értem a dolgot.
  • Ra1n
    #1322
    Folytatódik a FLÉMÁRADAT ....
  • darkSectorxxx #1321
    ja köszönöm.
    Azt hittem van itt akinek van hozzá joga. :)
  • j0nNyKa
    #1320
    kell találni egy moderátort, akinek van superuser joga
    /ping Efreet
  • darkSectorxxx #1319
    Sziasztok, Anti hogy HG legyen a Bloodborne topikban , kell még valami? támogatók vagy egyébb dolog? 500 hsz legalább kell az adott témában azt tudom.
  • Ra1n
    #1318
    Ahogy gondolod, én továbbra is jelentem, max nem szólok hozzá. Ugyan azt folytatja amit a pcars topikban elkezdett,hónapokig nyugi volt erre feltűnt újra.
    Beteges....
  • MerlinW
    #1317
    Mindketten ignoráljátok egymást és nincs probléma. Vagy mindketten repültök. Téma lezárva.
  • Screenracer #1316
    Tisztelt, Moderátor!

    Remélem már egyértelmű, hogy Ra1n fórumtársunk egyértelműen utazik rám és azt szeretné, hogy ne tudjak írni a fórumba.

    Hadd idézzem egy újabb szösszenetét.
    "...elég ránézni a konzolos topikokra megint megszálltad az egészet és csak a szövegelésed van mindenfelé mindenkinek (itt is)."

    Mivel csak verbálisan tud az ember egy topikban, fórumban megnyilatkozni, pontosan nem értem mi rossz van abban, hogy "szövegelek", ráadásul a topik témájával összefüggően. Ami, ugye nem is flém. Itt olvasható, hogy csak a topik témájában szóltam hozzá. Tehát kérdezem, ha egy topikban van egy megszállott, aki fejébe vette, hogy elhallgattat, az ellen mit lehet tenni, azonkívül, hogy most itt jelentem, anélkül hogy megsérteném a fórum szabályait?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.04.07. 13:02:44
  • Ra1n
    #1315
    Amit egy adminnal a topikban beszéltem és gyorsan kitöröltél annó

    És ez nem vita topik, részemről off folytasd csak, elég ránézni a konzolos topikokra megint megszálltad az egészet és csak a szövegelésed van mindenfelé mindenkinek (itt is).
    Unalmas.
  • Screenracer #1314
    Meg ez.
    "...a pcars topikot a javaslatomra megjelenésig bezárták hogy ne legyen több vita..."

    Akkor ez mi volt? 10612

    Pontosan milyen álreggel javasoltad? Mert te a közelében se voltál a topiknak.
  • Screenracer #1313
    Tisztelt moderátorok!
    Nem kellene véletlenül leállítani már, ezt a figurát?

    Milyen dumák már ezek? :
    " Többször kérték az adminok hogy kuss legyen..." vagy "...megy mindenre a válaszolgatás..." vagy "...vagy az adminok hogy csitu legyen..." vagy "...aztán egyszer elnémul..."

    Mi van? Ez most komoly?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.04.07. 12:13:16
  • Ra1n
    #1312
    Ne várj csodát,mindenhol ez megy aholfeltűnik. Betegesen rajong egy játékért amit ha sérelem ér megjelenik és indul a flém. Többször kérték az adminok hogy kuss legyen,a pcars topikot a javaslatomra megjelenésig bezárták hogy ne legyen több vita, egy ideig csönd volt elvolt egymagában,aztán megjelent a konzolos topikokban,és kezdődik megint, megy mindenre a válaszolgatás és a flém,hiába kérik a topiklakók,vagy az adminok hogy csitu legyen.Így marad a jelentgetés aztán egyszer elnémul.
  • Screenracer #1311
    Ha felnőttként nézek rá és a hatóságoknak jelzek vagy jelez valaki ellenem, akkor a hatóság megvizsgálja, hogy valóban mekkora az igazságtartalma annak a "jelzésnek" vagy nevezzük feljelentésnek. Nagy valószínüséggel nem megyek be ok nélkül egy topikba és kezdek okádni mindenfélét és nem a válasszal kezdődik egy vita se. És felnőttként a hatóság nem azt bünteti, aki megvédte magát, hanem a támadót. De amúgy a többivel egyet tudok érteni.
  • Sir Quno Jedi
    #1310
    Inkább elmegyógyintézeti ápoló vaze. Mer ide az kell.
  • Dzsini
    #1309
    Először is egy fórum nem normál világ, sose volt az, és ha azzal próbálod összevetni, akkor ilyenekre sorozatosan rá fogsz futni.
    "alapfeltétel az, hogy menj árulkodni" - nem árulkodás, hanem fórumozásnak nem megfelelő módon viselkedő személy jelentése azok számára, akik tudnak tenni az ügy érdekében. Árulkodás, ha te (óvodás módon) annak tartod, jelzés a "hatóságoknak", ha felnőttként nézel rá. Te, mint fórumozó nem tehetsz semmit, csak belekeveredhetsz egy szóváltásba, amiből jól nem jöhetsz ki, mert előbb-utóbb büntetőpontok lesznek belőle. Talán feltűnt már abban a pár évben, mióta fórumozol.
    "felnőtt modon" - itt a probléma az, hogy ehhez "felnőtt módon" viselkedő fórumozók kellenének. Mivel ezekből elég komoly hiány van az interneten, így kénytelenek a moderátorok is óvónéniként viselkedni. Egy anonim fórumon pedig, ahol minden következmény nélkül lehet provokálni, ott mindig találni fogsz olyat, aki provokálni fog - és mindig lesz olyan, aki ugrik a provokációra. Egy kis sárdobálásba pedig olyan kényelmes dolog beszállni, ha már a "normál világban" tizenpár éve kinőtt belőle az átlag résztvevő. Talán ez is feltűnt már abban a pár évben, mióta fórumozol.
    Lehetne értelmesen is beszélgetni, de ahhoz minden résztvevőtől egy olyan elhatározás kell, hogy ő most beszélgetni fog, nem beszólni, hergelni, stb. És talán ez is feltűnt már abban a pár évben, mióta fórumozol.

    Ettől lesz óvoda az óvoda. Te, és azok teszik azzá, akik képtelenek nem-óvodásként viselkedni.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.04.07. 09:04:09
  • Screenracer #1308
    Egy olyan rendszerben, ahol az alapfeltétel az, hogy menj a moderátorhoz árulkodni, nem túl nehéz óvodásként viselkedni. A normál világban a hasonló dolgokat el lehet intézni felnőtt modon. De akkor jönnek az óvónénik, vagyis a "modik" és büntipontokat osztanak. Nem is értem mitől lesz óvoda az óvoda?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.04.07. 08:54:40
  • Screenracer #1307
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hű most megfogtál. Nem ütöttem egy space-t. Ha már ilyen hibákat vétek akkor még milyen bűneim lehetnek. Gratulálok!
  • j0nNyKa
    #1306
    ráadásul mindig ugyanaz az x ember csinálja, full meglepő amúgy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "meg mered jegyezni"
  • Screenracer #1305
    Ja, mondjuk a flémről jut eszembe. Ha beírsz egy adott játék topikjába és megmered jegyezni, hogy szerinted jó az a játék akkor az már flém egyesek szerint, sőt hype.
  • Dzsini
    #1304
    Óvónéni panaszkodik, hogy az óvodások óvodásként viselkednek? :)
  • j0nNyKa
    #1303
    most mondd meg....
  • Sir Quno Jedi
    #1302
    Óvódások műsora. Az ilyenek minek járnak fórumra, miért nem a homokozóban basszák egymást fejbe a kislapátjukkal... ehhh... idejönnek és a tisztességes flame-előket facepalmra kényszerítik...

  • Screenracer #1301