1580
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Efreet
    #1218
    Ha a topic látógatóainak többsége nincs megelégedve a házigazdával, és ezt kinyilvánítják, akkor nem gond házigazdát cserélni. Ha a többségnek megfelel a mostani házigazda, akkor marad, és a kisebb csoport vagy elfogadja, vagy távol tartja magát.

    Ha a házigazda az ilyen megbeszélést egyértelműen gátolja, akkor azonnal repül, mert visszaélni a házigazdai jogokkal tilos (volt erre példa nem túl régen, hogy valaki nekiállt törölgetni a leváltásáról szóló beszélgetést azzal a felkiáltással, hogy ő nem ajánlotta fel a visszalépését, ezért nem lehet róla beszélni (általános eszmecsere moderátori topic 23979 és előtte) - azóta egy rövid hisztitől eltekintve nem is szól hozzá a témához, valahogy máris nem olyan "fontos" számára a közösség, hogy nem ő ott a házigazda).

    Persze a közösségtől elvárjuk, hogy normálisan viselkedjen, és ne álljon neki soha nem látogató alregekkel elcsalni a szavazást. Ha képtelenek vagytok túllépni az óvodás színvonalon, akkor rátok uszítom Jonnyt, és abban nem lesz köszönet :)
  • Skyline
    #1217
    Nem érdekel a linked, és nem mondom hogy sosem vagyok részese sem azt hogy egyik pont sem volt jogos, de ezúttal bizony nulla közöm volt hozzá, ott az írás amiben a törölt hsz-ért elnézés kért, ez 2 napja volt azóta hozzá se szóltam, tegnap többször kértem hogy fejezze be a flémelést a konzolos topikban ennyi, ezért biztos megérdemeltem a pontot de mind1, és nem nem én csináltam durciból Assetto topikot, nem engem vágnak ki normális HG-vel rendelkező topikokból, és érdekesmód az Assetto topikban mindennki tud normálisan irogatni egyedül screen-t kell flémelésért törölgetni.
    Ahogy írtam, a CARS topikban sem lenne semmi gond réges rég ha nem durciúr van HG-nek kinevezve, hanem egy rendes szimulátoros aki nem elvakultan védi a programot...

    De legyen, a 3 emberrel van a gond köztük velem, legyen igazad....

    Részemről +1 a CARS topik normális HG-jának ha elvállalná: TOTTI vagy ALEXEASE. MINDEN gond megoldódna...
  • Screenracer #1216
    Szerintem rend van a PC-s CARS topikban.
  • j0nNyKa
    #1215
    elnezest igazad van, te ezeknek sosem vagy reszese, mindig a masik a hulye
    meg1x elnezest, hogy mast felteteleztem

    utoirat: a 19 buntetopontod is a semmibol lett amugy, mind a 19 jogtalan volt, es amikor a 20. utan repulni fog az accod, akkor ne felejtsd el vegigolvasni az alairasomban levo linket
  • Skyline
    #1214
    Rég nem lenne gond ha screen megkapja amit rég megérdemelne a folyamatos kötekedésért és flémelésért + most azért amiért a szétválasztott topikba is átjött szövegelni + este durciból bosszú assetto topikot hozott létre enyhén troll szöveggel....
    És még HG is lett....
    Inkább szavaznám meg hogy egy rendes szimulátoros, akár TOTTI akár ALEXEASE legyen a pc CARS topikban is, ők rendet tudnak tartani és lehet érdemben beszélgetni a játékról...
  • Skyline
    #1213
    Nem éppen.
    ÍME , még elnézést is kért a törölt hsz-ért, csak most talált valami kifogást miért jött vissza holott ez 2 napja lefutott és befejezett téma volt..:)
    Napok óta gond nélkül üzemel a konzolos CARS topik, se Laco se én se senki nem járkál át vitázni a pc topikba. Ez SCREENRACER-nek nem ment, átjött vitát szítani direktbe, többszöri kérésre is csak flémelt, plusz nyitott egy bosszú ASSETTO CORSA topikot (miközben konzolra megemlítve sincs nemhogy bejelentve) amiért az AC topikban a HG azt tette vele amit kell...
    De mind1...
  • j0nNyKa
    #1212
    engem kurvara meglep, hogy megint ezzel a 3 emberrel van a baj
    ja.. ja nem.
  • Screenracer #1211
    Talán az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy addig egy betü erejéig se tettem be a lábam a topikjukba, amíg ez nem jelent ott meg. http://sg.hu/forum/uzenet/1406569595/12
  • lac coo
    #1210
    Itt meg nin HG, nevezzetek ki, nincs aki mar elejen kitakaritsa a topicot....
  • Totti5
    #1209
    Pont azért lett nyitva hogy ne legyen belőle gond, erre onnan átjöttek ide és kezdik megint. Nyugodtan vissza lehet őket paterolni a PCs topikba, senki nem megy oda, szó szerint senki.
  • Efreet
    #1208
    Ha nem sikerül egymást békén hagyni és szétválasztani a két topic közönségét és témáját (CARS-ról van szó), akkor egy idő után meg fogjuk unni, és szankciók lesznek.

    Első lépésként elég gyorsan és egyszerűen el lehet például venni a házigazdaságot egy alkalmatlan házigazdától. Tegyetek róla, hogy minden résztvevő tudjon erről, és gondolja át, hogy szeretne-e óvodásként viselkedni, vagy megpróbál értelmes emberként mutatkozni.

    Köszönöm.
  • Totti5
    #1207
    kéretik törölni, a játék kizárólag PC re jelenik meg nincs konzolos kiadása és nem is lesz, tehát felesleges a topik.
  • lac coo
    #1206
    annak az embernek egy bann kellene, nem is értem mit művel magával sokszor .....
    gondolom elkészült az újabb álreg, azért ilyen bolond megint .
  • Skyline
    #1205
    Screenracer többszöri felszólításra sem hagyja abba a topikban a flémelést és a feszültségkeltést.
    Konzolos CARS topik, és egy PÉLDA
  • Skyline
    #1204
    TÖRÖLHETŐ topik, soha nem lesz konzolra, bejelentve sincs,ott van a játéknap a pc-s topik a helyén, ez csak screenracer gyerekes bosszúja amiért a CARS-nak (ami jön konzolra) lett egy új topikja a konzolosoknál...Azért ez kissé szánalmas kategória.....
  • Skyline
    #1203
    Mi a rézfánfütty van a Leáldozott topikkal? Nem lehet belépni mert "por került a gépbe"...
  • DarkSector
    #1202
  • SHADOWEYES7
    #1201
  • DarkSector
    #1200
    sziasztok, ezt a lenti képet kérném a meghatározott topikba betenni.

    KÉP
    TOPIK

    Köszönöm szépen.
  • DarkSector
    #1199
    Sziasztok ez lenne a kérésem felétek.
    Véletlen rossz modi topikba irtam...elnézést

    Kérésem
  • ximix #1198
    Sziasztok!
    A kérdésem van-e Adblock-hoz hasonló program amibe a troll nickjét "behúzva" ellehetne tüntetni a hsz-t amíg megérkezik a moderátor.

    Mondjuk UserID alapján szűrne, az első hsz után felvenném listára és onnantól nem jelenne meg a hsz-e mintha törölve lenne.
  • DarkSector
    #1197
    sziasztok, amíg nincs más, ezt a képet betenné valaki ha szépen megkérem, ebbe a topikba?

    Előre is köszönöm.
  • [NST]Cifu
    #1196
    Kezelve.
  • davidka003
    #1195
    Xbox360

    #126245
    #126246
    #126247
  • Landor
    #1194
    Hali!

    Egy ráérő moderátort kérnék, hogy tegye be ezt a forrást ide.
    Egyelőre csak témaindító vagyok.
    Köszönöm!
  • baggins
    #1193
    Banyeg. Ez kemény. :)
    Érdekes, ennyire ráér valaki, hogy érdemes neki az SG-s profilomat feltörni...aztán gyalázkodni vele. Mindegy, köszönöm a segítséget, jelszó és adatok változtatva.
  • [NST]Cifu
    #1192
    Nem tudom, hogy feltörték, avagy csak valaki a felhasználóddal játszott, mindenestre néztél már a saját felhasználói adatlapodra? :)
  • Sir Quno Jedi
    #1191
    Gondolom "feltörték" a reged és garázdálkodott vele valaki. SZal. nyilván "megérdemelted". Ha most éppen nem te vagy az, aki feltörte más regét, akkor változtasd meg a jelszavad valami nehezebben kitalálhatóra, ha még nem tetted volna meg és örüljél, hogy még nem vagy véglegesen banolva.

    Persze elképzelhetó bármi más ok is, de a modik nem véletlen pontoznak. :D
  • baggins
    #1190
    Kérdés: egy ideje nem volt időm fórumozni, most beléptem és lám, kaptam egymás után 5 büntetőpontot egy Tomsolo nevezetű úrtól (?). Ezt írta indoklásképp:
    "Kocsicska.A most kapott büntetőpontokkal összegyűlt az 5 büntetőpont, így 4 hét bant kaptál!"
    Biztos öreg vagyok, de mi az a kocsicska? Nem fórumozok aktívan? Vagy mi a szösz? Hozzászólásért nehezen adott volna az illető, mivel inkább olvasom a fórumot. Segítene valaki? Lejárt ugyan a "büntetés", de mindig nehezen veszi be a gyomrom, ha tizenévesek szívatnak.
  • cloud.strife
    #1189
    Van egy újabb Gaga-nk, most Guga néven:
    http://www.sg.hu/forumuserinfo.php?uuserid=1330689957

    PS Vita topik. Megint bedurvult.
  • skinnyman
    #1188
    Nem azon van a lényeg, igazából nem oszt, nem szoroz a dolog, ez már semmi ahhoz képest ami ott volt.
  • Broafka
    #1187
    Cifu, töröld akkor azt a hsz-t is... ha neki jobb lesz úgy, és nyugodtabban, meg boldogan tud lefeküdni aludni, akkor ne én legyek már a gonosz bácsi. Legyen boldog...
  • skinnyman
    #1186
    Ránézésre lehet, hogy úgy tűnhet, hogy ugyanazt csináltam. De ha el is olvasod amit ő írt vagy amit én írtam, és van némi rálátásod a témára, látod, hogy ő kb csak sületlenséggel szennyezte a topicot, én pedig csak próbáltam rendbetenni a dolgokat, mert irritálóan sok hazugságot és téveszmét halmozott össze.
    Először még türelmesen, részletesen elmagyaráztam mindent. Aztán amikor ezt simán ignorálta és újra és újra visszajött szennyezni a topicot, már én sem abban a megértő hangnemben beszéltem vele ahogy eredetileg, szerintem ez érthető. Nem hittem, hogy eddig fog fajulni a dolog, azt hittem egy idő után észreveszi magát, de egyszerűen minden határon túl menve, és egyáltalán nem zavartatta magát amikor ugyanazt a hazugságot írta le harmadjára amimár x-szer meg lett cáfolva. Amikor pedig ez nyilvánvalóvá vált, már késő volt, tele volt szemetelve az egész topic, ezért hívtam segítséget.
  • [NST]Cifu
    #1185
    A saját meglátásom az, hogy ez teljesen kétoldalú dolog, mert hiába ő "kezdte", te tökéletes partner voltál a flamehez, ugyanazt csináltad, pepitában.

    Hogy külön halmazba kerülj, kb. annyit kellett volna tenni, hogy az első csörte után nem reagálsz többet rá, és jelented itt a dolgot. Hogy a hatodik csörte után rájössz, hogy egy flame kellős közepén ülsz, és hát jesszus pepi, szétcsesztük a topicot (többes szám, mert nem egyedül Broáfka csinálta), és ez milyen rossz, már nem ad feloldozást...
  • skinnyman
    #1184

    Mondjuk egyrészt nem én hoztam oda a témát, másrészt nem én beszéltem hülyeségeket, ezért a 19 és 1 hiján 20 szerintem baromira nem találó de mindegy. Viszont 2 darab bicskanyitogató hsz-e még benne maradt broáfkának, míg az enyém ahol türelmesen elmagyaráztam hogy miért beszél hülyeséget törölve lett, szóval a korrektség jegyében ezeket még illene törölni. Thx.
  • [NST]Cifu
    #1183
    Megérdemlitek egymást, az egyik 19, a másik egy hiján húsz. A büntiponttól emiatt eltekintek, mindkettőtöknek kijárna.

    Van PC vs. konzol topic, kb. ilyen magas szinvonalon folyik ott is a vita, ott éljétek ki magatokat a jövőben.
  • skinnyman
    #1182
    Nyugodtan másold be, vállalom azt a beszélgetést.
    És hiába próbálod már itt is az óvodás adok-kapokkal szétrombolni az egész topicot, ezzel is csak saját magad alatt ásod a fát. Én itt be is fejeztem, szerintem ha egy moderátor benéz ide, vagy a szóbanforgó topicba, nagyon jól látni fogja amit csináltál, és amit érdemelsz, teljesen felesleges ehhez bármilyen további kommentárt fűzni.
  • Broafka
    #1181
    most én is másoljam be amit te írtál nekem privátba? Nem, én nem fogom, ez is csak azt mutatja, hogy milyen igazam van amit írtam, hogy gerinctelen vagy.

    (ps: és én rombolom a topikot, még ezt is sikerül szétrombolnod)
  • skinnyman
    #1180
    ... és privátban is zaklat...

    "ha jelentesz valamit, akkor ne hazudjál! Undorító egy ember vagy, még leköpni se akarlak, mert sajnálom a nyálamban lévő molekulákat, hogy egy ilyen gerinctelen, ízléstelen, undorító emberre kerüljenek. Nézz tükörbe, ajánlom neked, vagy ülj be a parlamentbe, ahol a többi patkány társaddal lehetsz, akik tönkreteszik ezt az országot, és az ilyen emberek miatt kell szégyenkeznünk külföldön is idehaza, mint te. Elmondok a lelkedért egy imát, és remélem a pokol egy kisebb bugyrában kapsz helyett, és együtt fogok sírni édesanyád vállán, hogy egy ilyen embert hozott a világra mint te, nagyon sajnállak, de tényleg."
  • skinnyman
    #1179
    És csak nyomja tovább