1319
Meghívót a fórumban kérj, ne zaklass miatta senkit priviben; e-mail címet mellékelj feltétlen. Aki küld neked, az a fórumban fogja jelezni.
  • nyecsi
    #1199
    Azt nem tudja valaki véletlenül hogy honnan tudom ha valaki levett a névjegyei közül?Sajnos nem találok sehol segitséget ehhez.
  • MANOWAR
    #1198
    Akkor az ön készülékével van a baj :) (opera)
  • nyecsi
    #1197
    IE-vel müködik
  • MANOWAR
    #1196
    másik böngészővel mit csinál?
  • nyecsi
    #1195
    Sziasztok.Már vagy 2 hete rosszalkodik a gmail-om.Elöszőr csak nem tudtam elsőre belépni,frissitgetni kellett,és akkor nagy nehezen belépett.Ma meg már viszont nem tudom használni a chatet.Zöld vagyok,az is akinek irnék,de nem megy át az üzi,és engem szürkének mutat a másiknál.Amúgy operát használok,eddig semmi gond nem volt vele.Valaki tud sehiteni?
  • MANOWAR
    #1194
    Jó, hát ezzel az erővel azt is mondhatnád, hogy nézi ezt a topikot és most adtad neki az ötletet...(vagy már megtette) :)
  • Orionk
    #1193
    Igen, nem fogja tudni megnézni.

    Viszont akár print screen-el is elmentheti...

    nem tom... :S
  • MANOWAR
    #1192
    Nem tartom valószínűnek (biztos), hogy őtőle is törölhetnéd hiszen a nála levő kép az ő fiókjának egyik adatát képezi (nagyobb joga van felette) amihez ugye nincs hozzáférésed.
    A továbbiakban ha ilyesmi fordul elő (sűrűn), érdemesebb egy ingyenes webtárhelyre fel rakni az adatott és annak linkjét megadni, így ha törlöd/átnevezed az adatott ő már nem fogja tudni megnézni.
  • Orionk
    #1191
    köszi

    Ha akinek küldtem a mailt, és benne a képet, ő lehet, hogy nem akarja törölni.
    Én elvárnám, és azt hittem, hogy nekem mint a levél és benne a kép küldőjének nagyobb jogom van felette, és ha kell, akkor törölhetem tőle is.

    Nincs erre semmi mód?
  • MANOWAR
    #1190
    Törlöd te is és akinek küldted az is az mailt (a kukából is), de a szerződésben amit elfogadtál a fiók létrehozásakor benne van, hogy meddig őrzi meg a levelet elvileg.
    "Adatok megosztása a Google-on kívül senki mással nem történik, kivéve az Adatvédelmi irányelvekben megadott eseteket vagy pedig az Ön hozzájárulásával."
    Bővebben :)
  • Orionk
    #1189
    Hali !

    Egyik ismerősömnek küldtem mailt. Neki és nekem is gmail es cimem van.
    A mailban volt egy csatolt kép.

    Ezt a képet ő is megkapta, és megnézte.
    Viszont, amikor képet küldesz gmail en, akkor azt a rendszer feltölti egy szerverre, és az ő mailjében erről a szerverről nyílik meg.

    Ezt szeretném kérdezni, hogy tudom-e törölni a képet a szerverről? Ismerősöm már láttam a képet, így tovább nincs rá szükség, hogy akármeddig is újra megtekinthető legyen.

    Hogyan lehet ezt a képet törölni?

    thx
  • Aquir
    #1188
    most nem értem mi van:) én elmondtam a lehetőségeket, a címeket meg különböző kategóriákba begyűjti a gmail, ami esetleg nincs neki azt hozzáadhatja. Ha gépre akarja, nyilván ott van az export...
  • MANOWAR
    #1187
    Egy kicsit túl van lihegve a dolog :)
    címtár/további műveletek/exportálás , majd válaszd a mindet és alatta az outlook csv-t.
  • hzsolt
    #1186
    nyílván nem egyesével akarja az eddigi címeket felvinni ;)

    Orionk:
    én értem a problémát, de sajnos fogalmam sincs, hogy mi a megoldás. Ha utólag bekapcsolod a gyűjtést, nem csinálja meg magától?
  • Aquir
    #1185
    Baloldalon fönt ott van a "címtár". Ha rányomsz, megváltoznak lejjebb a menüpontok is. Felül hozzá lehet adni címeket.
  • Orionk
    #1184
    Hali !

    A gmail levelező elmenti azokat a mail címeket, amikről levelet kaptam, vagy én küldtem, mert ha elkezdek beírni egy címet, akkor felajánlja ezeket.

    Viszont én sosem mentettem el egy mailt sem a címlistába. Most mégis ezt szeretném tenni, hogy az össze mail címet elmentsem, akinek írtam, vagy akik nekem írtak.

    Ezt hogyan lehetne megcsinálni?

    köszi
    üdv.,
  • Aquir
    #1183
    akkor lopják a passwordöt mások :D ők legalább még helyre tudják ezzel állítani:) (pontosabban megelőzni)
  • GregSB
    #1182
    Valószinű megadom nekik a telefonszámomat. Igy is már szinte mindent tudnak rólam :D
  • spiderman2
    #1181
    Szevasztok!
    Gmailes fiókomba átimportáltam freemailról a leveleimet.
    Eddig nem is volt baj,de vissza kéne raknom nem keveset.
    Visszafelé,hogyan műkszik??Tehát gmailos címemről a freemailre.
    A segítségért előre is bigTHX.
  • Aquir
    #1180


  • ppeppo
    #1179
    le lett tiltva a youtube fiók és nem tudok szinkronizálni se a fiókkal. nem tudom mit csináltam. na mind1 azt fogom csinálni hogy a gépre lementem a leveleimet valaki programmal és csinálok egy uj fiókot és akkor kipróbálom, hogy lehet e a régi név. na nem akkor így jártam... mindenesetre köszi szépen!
  • hzsolt
    #1178
    De mi az amit nem lehet visszavonni?
    Biztosan nem lehet?
  • Rage47
    #1177
    csinálj egy másik accot. töröld. és nézd meg úgy:)

    amúgy az a tippem, hogy nem lehet ugyanazzal a névvel.
  • ppeppo
    #1176
    csak félek hogy akkor elveszik a sok levelem. el lehet őket menteni valahogy hogy később meg tudjam őket nyitni egy másik email címmel?
  • Rage47
    #1175
    próbáld ki
  • ppeppo
    #1174
    Hát megszüntetném a gugli fiókomat. viszont ezzel a névvel szeretnék majd újra regisztrálni csak nem tudom, hogy lehet-e. azt nemtudom, hogy kiirja-e majd hogy mar foglalt ez a név
  • Rage47
    #1173
    lehet törölni magad?:O
  • ppeppo
    #1172
    Hello!
    Van egy gmail fiókom. Megváltoztattam véletlenül pár dolgot amit nem lehet visszavonni. Ha törlöm magam akkor később ugyanezzel a névvel regisztrálhatok újra(hogy újra az alapbeállítások legyenek) vagy azt fogja kiírni, hogy már foglalt ez a név?
    köszi
  • Pluskast
    #1171
    Köszönöm a választ!!
  • MANOWAR
    #1170
    Soha ne jelenjen meg opció = leveszed a listádról és ő se lát téged amíg újra fel nem veszitek a kapcsolatot. A blokkolással pedig nem tudja veled újra fel venni a kapcsolatot, amíg nem engeded.
    Érdemes kipróbálni: csinálj egy másik fiókot és két külön lapon próbálgasd.
  • Pluskast
    #1169
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogyha én valakit én a csevegésnél úgy állítok be, hogy soha ne jelenjen meg, ergó nem látom, hogy most fent van vagy nem, elfoglalt vagy sem stb akkor abban az esetben ő látja azt, hogy én online vagyok?
  • Aquir
    #1168
    beállítások?
  • tommygear
    #1167
    ezt a megjelölés fontosként hülyeséget nem lehet teljesen kikapcsolni?
  • MANOWAR
    #1166
    Benne van a pakliban
  • Aquir
    #1165
    :S
  • HöfEE
    #1164
    Napokban a következő történt, 1 hete mikor be akartam lépni a postafiókomba a google figyelmeztetett, hogy többször is kínából léptek be a fiókomba, ezért azonnali jelszóváltoztatást kért. Megtettem megváltoztattam a jelszavam.

    Egy darabig nyugi volt viszont tegnap észrevettem, hogy 2 napja többször is a címlistámon szereplő összes embernek spamüzeneteket küldtek a fiókomról (látszott az elküldött leveleke között), most pár perce ujra jelzett is a rendszer hogy illetéktelen behatolás történt, mindenemet letiltották és sms-ben kellett egy megerősítő kóddal visszaigazoljam, hogy én vagyok a tulaj.

    Ezek után újra jelszót kellett váltsak és most várom hogy minden rendben legyen :S
  • Aquir
    #1163
    itt nincs ilyen gond (nincs offline mód :)
  • Cat 02 #1162
    Nekem offline mód miatt néha bezavarodik és offlinenak vesz -> nem küld levelet :/
  • Aquir
    #1161
    itt nincs ilyen gond
  • HöfEE
    #1160
    Ez már elképesztő, napok óta tetves lassú a gmail, perpill most már 3 perce küldök egy levelet, de a levelesláda listáját is kegyetlen lassan tölti be.