1319
Meghívót a fórumban kérj, ne zaklass miatta senkit priviben; e-mail címet mellékelj feltétlen. Aki küld neked, az a fórumban fogja jelezni.
  • Aquir
    #1239
    ha a telefonodat is megadod, és ráadásul a hozzáférést is hozzákötöd (meg egy backup landline phone-t), meg a saját számítógépedet jelölöd az egyetlen google által feljogosított megbízható gép szerepre akkor gondolom nem tudják feltörni a fiókot sem
  • lostprophet
    #1238
    Hát már túl vagyok az első körön a Google-lel, nemrég ment el a második kérelem, ugyanis az első adataiból elvileg nem tudták tutira megállapítani, hogy tényleg enyém-e a fiók.
    Hát de tényleg, honnan a hererákból emlékezzek, hogy mikor hoztam létre a Gmailt? 5-6 éve volt, pontosan nem is tudom. Egyetlen biztos dátum a Youtube fiók, mert ott kijelzi bárkinek.
    Úgyhogy ment a második kérelem, remélem több valós információt találnak benne, mint az elsőben.
  • SzirmosSzisza
    #1237
    Nekem anno kiírta, hogy bejelentkeztek USA-ból Gmailre, én voltam-e ? Mondtam, hogy nem és egyből irányított a jelszó változtatáshoz :)
  • hzsolt
    #1236
    Részvétem!


    Ezt olvasd végig: [link]
  • lostprophet
    #1235
    3 napja feltörték a Gmailemet, még aznap kitöltöttem a fiókvisszaállító űrlapot, majd elküldtem Google-nek, de semmit sem jeleztek vissza, még azt sem, hogy megkapták vagy tudomásul vették. Körülbelül mennyi idő, amíg lehet látni valami eredményt (olvastam, 3-5 nap "elvileg")?
  • SzirmosSzisza
    #1234
    Létrehozol egy szűrőt ami törli az adott címről érkező üzeneteket.
  • grebber
    #1233
    Gmailnél nem lehet valahogy beállítani hogy xy helyről ne kapjak mailt?
    Farmerama miatt regeltem minden szarra és napi kb 100-150 űzi jön.
    Leiratkozás persze nincs miért lenne!
  • Aquir
    #1232
    lehet azért nem láttam, mert korábban az angol nyelvet állítottam be alapnak, most meg hiába nézem, ha már nincs ott :)
    de a labs működik! Megnéztem, és szépen fordítja angolra (alapnyelv) a magyart. Ha nem sikerül a kiválasztás, aztán mentés alul, töröld a cookie-kat vagy nézd meg másik böngészőben.
  • pumecedli
    #1231
    eddig be lehetett állitani, az üzenetforditást, és ott a magyar lehetőség is volt.Igy az angol nyelvűt már magyarul hozta.Most meg a labsban lehetne, ott beállitottam,de bár alul ott a lehetőség változtatások mentése cimen, de nem lehet rákattintani,csak a mégse-re lehet kattintani.
  • Aquir
    #1230
    optionsban eddig még nem láttam ilyet.. csak transliterationt (meg amit mondtál, a labs)
  • pumecedli
    #1229
    de igen eddig leforditotta, most 3-4 napja nem fordit az új beállitásokkal, ezért kérdeztem. chrome forditást én is ismerem, de az a leveleket nem forditja le.
  • Aquir
    #1228
    a gmail levelező, nem fordít oldalakat. A chrome igen. Egyébként meg google translate.
  • pumecedli
    #1227
    segitséget szeretnék kérni. Hol lehet beállitani a gamai levelezőben a forditást.A régi formátumnál be volt állitva, most az új beállitásoknál a labbs.-nál látok lehetőséget,be is állitottam, de most nem forditja le az idegen nyelvű oldalakat. Megköszönném, ha valaki tudna segiteni.
  • Evin
    #1226
    Vagy gépen felraksz egy email klienst (Thunderbird, Outlook, Mail...). Beállítasz benne 2 fiókot, csak ideiglenesen: freemail, gmail.
    Azzal letöltöd freemail-ről a leveleket a gépre, mivel csak Pop3 támogatott, és a felülettől függetlenül ez szerencsére szinte mindig megy.
    Majd a letöltött leveleket simán áthelyezed az IMAP-os gmailbe.
    Utána lehet törölni az egészet a gépről.
  • Harly18
    #1225
    Furcsa, mert régebben működött, a gmail-ben állítottam be ezt és átvett minden e-mailt. Viszont most a freemail.hu-t nem támogatja, ezért nem tudja a leveleket átvinni. A freemail megint rossz egész nap, be tudok lépni, de a mappáimat nem tudja megnyitni. Ott beállítottam azt, amire gondolsz, de semmi nem történt. Szerintem ez csak maximum az új e-maileket viszi át a másik megadott címre, a meglévőket nem. Sőt kipróbáltam, küldtem egy e-mailt a freemail-esre és nem továbbította azt tovább sajnos :(

    Ráadásul 400%-os telítettséget mutat a freemail-em, holott 20%-os sem volt. Remélem előbb-utóbb kijavítják és bejön majd minden és akkor valahogy átküldök mindent.

    Esetleg azt tudnám megcsinálni, hogy csinálok egy olyan e-mailt, amit támogat a gmail, és arra átküldöm a freemail leveleit és onnan meg a gmailre. Csak ez már nagyon bonyolult és nem tudom melyik támogatja ezt...esetleg hotmail?
  • MANOWAR
    #1224
    Szerintem fordítva működik a dolog a freemail-es beállításoknál kell beállítani. Freemail beállítások / Átirányítás opció : "Ha aktiválod a funkciót, beállíthatod, hogy minden leveled a másik postafiókba irányítsuk vagy itt is meg szeretnél tartani egy példányt belőlük."
    Gondolom ezt keresed....
  • Harly18
    #1223
    Tippeket várnék...

    Van Gmail címem és Freemail címem is. A Freemail egy rakás sz*r. Sokszor nem lehet belépni, adatelérési hibákra hivatkozik, meg a mappákat nem tudja betölteni, egyszerűen használhatatlan. Korábban átirányítottam egy másik Freemail címemet a Gmail-re, most ezt is át akartam, de nem lehet. A megadottak között nem is szerepel a Freemail. Ez hogy van? Régen lehetett, most már nem? Valakinek ötlete, hogy mit csináljak vele? Mindenképpen át akarnám a Freemailes leveleimet a Gmail-re irányítani...
  • nyecsi
    #1222
    Nekem átváltott tegnap magától a gmail az új felületre,de visszaállitottam.Viszont azután, akik chaten voltak, mindegyiket online mutatta órákon keresztül, ami biztos nem igy volt.Amúgy nagyon lassú nálam az új gmail,használhatatlan.
  • Aquir
    #1221
    kamu... főleg ha nincs szabályzatban, bár azt csak régen néztem :)
  • Mutans Zombi
    #1220
    Helló mindenki!

    Hirtelen nem tudom kihez forduljak az alábbi problémával, hátha Ti tudtok valami megoldást:

    Kedves ismerősöm elkövette azt a hibát, hogy valós adatokat adott meg, így regisztrációnál beírta a valós születési dátumát.
    Igen ám, de most be akart jelentkezni a fiókjába (~kb. 2 éve regelt és használta minden nap) és közölte vele a gmail, hogy mivel sajnos nincs 13 éves, hanem csak 12, ezért meg fog szűnni a fiókja.
    Hacsak nem igazolja azt a személyigazolványa fénymásolatának képével v. bankkártya adatokkal, hogy már elmúlt 13.
    Ezzel mit lehet tenni?
    Nekem az a büdös, hogy SZI-nya a Földön sehol nincs 13 évesnek, meg ez a bankkártyás is kicsit fura, mégis azt kér a gmail-s címe?
    Másfelől, a használati feltételek között nem szerepel, hogy be kell töltse a 13. életévét, sem a magyar, sem az angol nyelvű leírásban. 16 nap múlva megszűnik a fiók, ha nem igazolja magát.

    Mit lehet tenni, hogy ez ne történjen meg?
  • Aquir
    #1219
    nekem a régi van. hónapokkal ezelőtt megnézem aztán visszaváltottam és vissza is jeleztem hogy nem jó a változtatás. Szóval keresgélj, ott van valahol :) :P
  • SirAlo
    #1218
    nekem a regi ugy volt jo ahogy van, semmi valtoztatast nem akarok rajta :D
  • SirAlo
    #1217
    Ma atvaltott automatan a gmailem az uj feluletre, nem lehet a regit visszallitni? nekem az 1000x jobban bejott
  • tigeroo
    #1216
    balra igazításnál.
  • tigeroo
    #1215
    miért van az hogy bemásolok egy szöveget gmailbe akkor az első 1 centit "levágja" az írásból, ott van a szöveg de nem látom (ha pl. írkálok szöveget elé akkor jeleníti meg), szóval ottvan a szöveg, de "levágja" a bal oldalát.
  • MANOWAR
    #1214
    Hát ha nekem ez lenne és nem tudnám konkrétan mi a baj azon kívül, hogy tuti a router szar akkor először tolnék a routeren egy resetet majd újra belőném. Ha így sem lesz jó akkor vagy együtt élnék vele vagy kuka és vennék ~5-6 ezerért egy másikat.(Valahol vagy nem engedi át vagy elvesznek azok a csomagok)
  • DecenS
    #1213
    jesz. mindegyiken. 2 asztali gép és 1 laptop. teljesen random, hogy mikor melyiken jó, és mikor melyiken nem tölt be rendesen... csak homokórázik a végtelenségig.
    közben maga a honlap használható, meg az ikonok is - csak épp nem látom rajtuk a jelöléseket (pl. szöveg színe, félkövér, stb stb) de maguk az ikonok ott vannak ahol kell lenniük, csak "üresek".
  • MANOWAR
    #1212
    router mögött másik gépen ugyanezek a problémák előjönnek?
  • DecenS
    #1211
    rútert már átbuzeráltam ma és semmi content filter vagy hasonlók...
  • MANOWAR
    #1210
    a routerben esetleg (ha van olyan opció) a tartalom szűrésnél meg lesni mi van beállítva.Vagy kikapcsolni mert akkor másnál is gázos lehet nem csak a gmail-nél. Elsőre ennyi:)
  • DecenS
    #1209
    guruk, kéne egy kis help:

    rosszalkodik a gmail egy ideje, de valószínűleg a router a ludas. a jelenség: a gmail új kinézetét használva rendszerint nem töltődnek be a navigációs ikonok, vagy pl. levélírásnál a szövegformázáshoz használt ikonok - csak a helyük látszik. korábban, még az új kinézet előtt ugyanezt megfigyeltem a google docs-nál is, de ott nem zavart annyira a dolog, mert azt ritkán használom. ma reggel kihúztam a routert a rendszerből, és a modemtől jövő utp kábelt közvetlenül dugtam a gépbe - és máris sehol semmi hiba, minden betöltődik villámgyorsan. (4 megás kábelnet.) a kis hálózatunk egyébként úgy néz ki, hogy két asztali gép (win xp sp3, lan kábellel kapja a netet) és egy laptop (win7 64, általában wifin netezünk vele), plusz ugye az emlegetett smc wifi router.

    mi lehet a gond szerintetek? hogyan lehetne orvosolni?
  • Aquir
    #1208
    Már tegnap megírtam nekik hogy túl sok az üres hely, és mellékeltem egy képet amin látható hogy a 8. levélig + 1/3-nyi vertikális helyet foglalt el az új nézet :P Ha végigfutnék a listán (amiből kevesebbet is látok a képernyőn), nehezebben szúrom ki a leveleket azonos küldőtől... A checkbox már nem árnyékolt, "hiányossá" teszik a megjelenítést.
  • SzirmosSzisza
    #1207
    Be lehet állítani, hogy az összes címke látszódjon bal oldalt ?
  • Rage47
    #1206
    új dizájn
  • Pluskast
    #1205
    Hm google gyors volt már le is lett tíltva a video.
  • Newfronter
    #1204
    Teljesen megújul a Gmail
  • 12346
    #1203
    Nna engem most *aszott fel gaymél. Belépnék egy aránylag ritkán használt fiókomba, erre elkezd vizsgáztatni, hogy tényleg én vagyok-e, mert "új helyről" jelentkeztem be. Nem feltöröm-e épp a fiókot... A másodlagos e-mail, és a kedvenckutyamacskatanár kérdés tuti bukó. De hogy még a leggyakoribb bejelentkezés városát is lefikázta, az már nc^^ Ami az egyetlen amúgy. Aztán kipróbáltam egy másik, kb ötször használt címmel - amit szintén nem használtam még ezen a gépen/szolgáltatón/lakásban - azzal meg csont nélkül beenged. Remek... Értem én, hogy biztonság, meg 'szom, de azért nem kéne túlzásokba esni:c
  • MANOWAR
    #1202
    ezt így egy hónap múlva :) lol
  • nyecsi
    #1201
    Mégis csak lehet tudni ha valaki törölt a névjegyei közül. Eddig aki nekem ott volt, és én is nála, most nincs a neve mellett az állapotjelző gomb, és ha rámegyek a nevére akkor azt irja ki hogy meghivás csevegésre...
  • MANOWAR
    #1200
    Szerintem nem is fogsz találni, az már védett adathoz való hozzáférést jelentene (hack).