1319
Meghívót a fórumban kérj, ne zaklass miatta senkit priviben; e-mail címet mellékelj feltétlen. Aki küld neked, az a fórumban fogja jelezni.
  • cvsnl
    #1279
    DE mi lehet a válasz az alpkérdésemre?
  • kl24h
    #1278
    Másképpen nálam is így van, pont ahogy írtad (jobb alsó sarokban megjenenik), de csak a G-Mail esetében. Hasonló a helyzet Mozilla Firefox esetében is. Szerintem azért van, hogy reklámozzák a Chrome böngészőt, de én nem telepítek fel annyi böngészőt, mert nincs értelme, nekem elég az Internet Explorer 8 és a Mozilla Firefox legújabb verziója.
  • cvsnl
    #1277
    Nem. Firefox-ot. Írtam.
  • kl24h
    #1276
    Internet Explorer-t használsz?
  • cvsnl
    #1275
    azt írja:
    "alap HTML nézet betöltése (lassú kapcslathoz)"
    eddig nem is láttam a bal alsó sarokban, mert rögtön betöltötte, "rendesen", ahogy szokta.
  • kl24h
    #1274
    Hogy érted, hogy html mód vagy nem html mód?
  • cvsnl
    #1273
    Sziasztok! Mi lehet az oka, hogy a gmail-emet csak html módban tudom használni. Nem html módban nagyon lassan tölti be, és nem működik az egér normálisan. Amúgy a gép nagyjából rendben van, folyamatosan karbantartva, XP-t használok, és Firefoxot, és Avast-ot.
  • GregSB
    #1272
    Sehol.

    R-E-G-I-SZ-T-R-Á-L-J!

    :D

    Egyébként komolyan nincs ott a sign-out gomb a jobb felső lenyíló menüben?
  • immovable
    #1271
    Hi.

    Hogy kell kijelentkezni a gmail fiókomból anélkül, hogy g+-ra regisztrálnék? Mikor a mail címem lenyíló részére kattintanék - ahova rendszerint, ha ki akarok jelentkezni - az a kurva g+ reg ugrik be. Hol lehet ezt a szart lelőni?
  • Rowlend
    #1270
    Napokban kaptam, egy gyanús levelet a gmail-es címemre, valami authorised.services hotmail-es címről, nem volt spamban, és megnyitottam, de csak egy kép volt benne, amit viszont már nem nyitottam meg. Olvastam olyasmit, hogy az előnézeti kép is módosítgathat dolgokat a gépen. Ez igaz? Mert vírusra gyanakszom.
  • Rage47
    #1269
    Nekem a mobilos belépés és a drag n drop hiányzik, de mivel ez preview, jobb lesz sokkal. Amúgy nekem is bejön. :)
  • SirAlo
    #1268
    Mit szoltok a microsoft Outlook webes emailszolgaltatasahoz? Kiprobaltam es szerintem jobb mint a gmail, erre gondolok: www.outlook.com/
  • lacika007
    #1267
    Kezdetben volt egy gmailes fiokom amihez hozzarendeltem neheny masik gmail fiokot.
    Tehat a webes felulten tudok roluk emailt kuldeni.
    A problema, hogy mar nem tudom ezen fiokok jelszavat.
    A vicc, hogy van olyan fiok ami at van iranyitva az eredeti cimmemre igy fogadni is tudok emailt (de kuldeni innen csak webes feluleten tudok).
    A kerdes, hogy van e olyan support akivel "le tudom pacsizni" a dolgot, hiszen nyilvanvalo, hogy en vagyok a tulajdonosa ezeknek a cimeknek.
    Az jelszo "visszaszerzo" olyan kerdeseket tesz fel amelyikre egyaltalan nem tudok valszolni. Mivel ezeket a cimeket cirka 5-6 eve regisztralhattam es nem is hasznaltam oket tul sokat.
  • Aquir
    #1266
    ha ilyen bejelölhető hogy többet ne figyelmeztessen akkor nyomd be, cookie-kat jegyezze meg a fiók, témáknál mentsd el az alap kinézetet, másra nem tudok gondolni
  • Endiman
    #1265
    sziasztok!

    egy idő után most regisztráltam újra gmail fiókot. minden bejelentkezés után megkér, hogy állítsak be hátteret, de nekem jó az alap. ezt kiválasztom, azt mondja ok, de ha újra belépek megint megkér hogy válasszak hátteret :(

    ezt hogy kapcsolom ki?
  • eriklili
    #1264
    Megtisztelő,hogy Vágó Istvánhoz hasonlítasz a tanulást illetően,max.a korunk egyezik,de szerintem Ő az egyik,legokosabb magyar ember.
    Tegnap már az első részét megcsináltam annak,amit javasoltál,a spam mappában nem spamnak jelöltem,ami nem az és ma már a beérkezőkhöz rakta.
    Nagyon köszi,a szűrőt is beállítom,már leírtam a fordításodat!.
  • Aquir
    #1263
    - pl. Vágó István is idős, éppen kínaiul tanul, pedig tudja hogy valószínűen nem fogja már megfelelően elsajátítani, az egész érdeklődés kérdése.
    - settings (beállítások) - filters (szűrők) - létrehoz (create) - emailcím (kitől) - ne jelölje spamnak-beállítás
  • eriklili
    #1262
    Nagyon köszönöm a fordítást,igen meg kellett volna tanulnom ezt a szép nyelvet,de anno nem szerettem tanulni,arra hivatkozva,hogy nincs nyelvérzékem,most meg már a koromnál fogva alkalmatlan vagyok a tanulásra.
    a leveleket visszateszem,de hogyan állítsak be szűrőt?
    Igazán rendes vagy!!!!
  • Aquir
    #1261
    - tanuld meg ezt a szép nyelvet
    - leveleket tedd vissza a "nem spam" gombbal
    - ha továbbra is spamnak észleli, tedd az email címüket a névjegyzékbe (contacts)
    - egy szűrő megfelelő beállítása esetén ugyanígy nem fogja jelöli spamnak
  • eriklili
    #1260
    Nagyon szépen köszönöm,amit bemásoltál nekem,de sajnos mivel nem beszélek angolul,csak annyit tudok,ami netezésnél ragadt rám,így nem értem sajnos,amit írtál.Ha pár szóban leírnád,megköszönném.
  • Aquir
    #1259
  • eriklili
    #1258
    de amikor 11 bejövő levélből 11 van a spam mappában akkor minek jelöljem be?
    A spam szűrést akárhogy néztem a gmail beállításoknál nem lehet átállítani,de miért?
    Ez a Google újítása?!
  • Aquir
    #1257
    jelöld be, hogy nem spamok
  • eriklili
    #1256
    Sziasztok!Kérdezném,hogy miért teszi a leveleimet a spam mappába,főleg az átirányitottakat /freemail,citromail/
    Előre köszi a segítséget!
  • lalakov
    #1255
    Köszönöm.
  • Aquir
    #1254
    én ezt csinálom egy másik gmail címről
    Beállítások - továbbítás és pop/imap - adj meg egy címet, és a továbbítás fajtáját (továbbítson levelet az eredeti törlésével vagy törlése nélkül, stb.)
  • lalakov
    #1253
    Sziasztok!

    Lehet olyat beállítani, hogy bizonyos címről érkező leveleket továbbítson egy másik címre is? Azaz, meg is kapjam őket, de tovább is menjenek egy másik címre?
  • SzirmosSzisza
    #1252
    Lehet lehet reguláris kifejezést az segít. Esetleg, ha hírlevelet akarsz, akkor szűrj valami olyasmire, hogy "click here to unsubscribe" / "leiratkozs a hírlevélről".
  • Aquir
    #1251
    nekem nincsenek csoportjaim, így kipróbálni sem tudom:)
  • mussti
    #1250
    Szia!
    Először is köszönöm a segítséget!

    Kipróbáltam ezt:
    (Eszerint ha egy email csoporton keresztül küldenek neked levelet Bcc-ként, akkor csak a csoport címét fogod látni (ergo tudni fogod hogy a csoportodnak küldték, de más email címe nem fog látszani, de talán ezt amúgy is tudják (hiszen a saját csoportjuk)).)

    Mert tényleg erre lenne szükségem, hogy a csoport nevét nyugodtan láthassa a címzett, de a benne lévő 30 cím megmutatása nem célszerű.
    Viszont nekem nem így működik.
    Ki tudnád Te is próbálni?

    Mussti
  • grebber
    #1249
    Tehát többet egyszerre nem lehet csak egyesével :(
    Akkor nem érdekel 300 címet nem fogok beírni az biztos! Elférnek a spam mappába!
  • SzirmosSzisza
    #1248
    Fogaskerék / Beállítások. Szűrők / Új. Beírod a címet, tovább és itt kiválasztod a törlést.

    (vagy csinálsz egy címkét és akkor beállítod, hogy oda rakja és archiválja is egyből és akkor csak ott lesz)
  • grebber
    #1247
    Gmail-nál nem lehet valahogy csoportosan meg adni vagy kijelölgetni hogy milyen cimről érkező leveleket töröljön egyből?
    Mert egyesével rámenne az egész életem :(
  • Aquir
    #1246
    nekem angol, ott kettő mezőt lehet lenyitni a "To:", vagyis a címzett során kívül:

    1. Cc: carbon copy, ugyanaz a levél másolatként megjelölve elküldött lesz másnak, és mindenki látni fogja hogy kinek küldtek másolatot
    2. Bcc: blind carbon copy, a címzettek nem látják, ki másnak küldték a levelet
    Ezzel együtt az összes esetben látják, amit a sima címzett "To:" mezőjébe írsz

    "If an email sent by another Gmail or Google Apps user has reached you because you're a member of an email group that was Bcc'd, that group's address will show in the "Bcc" line."
    Eszerint ha egy email csoporton keresztül küldenek neked levelet Bcc-ként, akkor csak a csoport címét fogod látni (ergo tudni fogod hogy a csoportodnak küldték, de más email címe nem fog látszani, de talán ezt amúgy is tudják (hiszen a saját csoportjuk)). Ha azt akarod hogy csak az egyéni saját email címük látszódjon mint címzett, mindenkinek a saját emailcímére kell Bcc-ként elküldeni egyszerre, és nem a csoportéra.
  • mussti
    #1245
    Sziasztok!
    Szeretnék egy létrehozott csoportnak levelet küldeni, de úgy, hogy ne lássák majd egymás mail-címét. Hol és hogyan tudom ezt beállítani Gmail-ben?
    Előre is köszi,
    Mussti
  • Aquir
    #1244
    Annyit tudok hogy számítógépes/telefonos programhoz neten keresztül egyszer kell csak generálni application-specific passwordöt

    De mivel az Authenticator 2-step verification code-okat generál (ami más), ezért ebben az esetben kapsz egy sokkal rövidebb kódot és bejelölheted hogy 30 napig emlékezzen a kódra, és idő után újra kell egy kód ebből a típusból. Ez pl. nekem akkor kell amikor nem kimondottan egy programhoz kell neki a kód, hanem csak telefonos böngészőn, opera mini-n keresztül bejelentkezek a gmail fiókomba.
  • Madmano
    #1243
    Egy,lehet kérdés:van ez az authenicator a gmail fiókra.Ha ezt beállítom,viszont Thunderbird-el nézem meg az email-jeimet,akkor minden egyes email letőltésnél kérni fogja az ellenőrzőkódot?
  • lostprophet
    #1242
    A-a, háromszor küldtem el nekik a visszaállító űrlapot, amit háromszor utasítottak vissza.
    Aztán találtam ezt a fórumot: Fórum
    Itt nyitottam egy új témát, a bkc56 nevű, feltételezem Google alkalmazott szólt a Google-nek, kaptam tőlük egy emailt, hogy jó bőn írjam le nekik, hogy mi történt, aztán visszakaptam.
  • Aquir
    #1241
    a másodlagos email címed elég volt nekik?
  • lostprophet
    #1240
    Nos, kilenc nappal és jó pár emaillel később tegnap este a Google végre visszaadta a Gmail fiókomat.