1319
Meghívót a fórumban kérj, ne zaklass miatta senkit priviben; e-mail címet mellékelj feltétlen. Aki küld neked, az a fórumban fogja jelezni.
  • viktor25
    #1319
    Sziasztok!
    Újból szeretném a segítségeteket kérni a Gmail rendszeren küldök több 100 e-mailt.
    nagyon nagy segítség volt a titkos másolatban elhelyezni a címeket, mert így csak 1 címet lát és nem az összeset.
    Viszont mikor válaszolnak akkor nálam az első válaszadó alatt jelenik meg a többi válaszadó is, és ez így nagyon rossz.
    Elég nehéz kisilabizálni hogy ki kihez tartozik, egyszerűbb lenne ha külön külön jelenie meg.
    Ha tudtok valami okosat akkor kérlek segítsetek!
    Előre is köszi.
    Sziasztok!
  • Aquir
    #1318
    - fényképezd le oszt küldd el csak a szöveget képként (különben egy szöveget egyszerű bárkinek le- és bemásolni bárhová...)
    - továbbíthatsz automatikusan gmaillel olyan emaileket új címre amik egy vagy több beállított szűrési szabálynak megfelelnek
  • Atika :o)
    #1317
    Sziasztok, olyat lehet gmail-nal hogy egy masik szemelynek legyen hozzaferese csak olvasni emailokat? Esetleg csak par emailt amit en mint admin engedelyeznek.
  • Aquir
    #1316
    https://support.google.com/accounts/answer/185834?hl=hu
    - előzőleg beállított másodlagos telefonszámra lehet kérni kódot
    - bejelentkezni olyan gépről ami elmentette a jelszavat a google accounthoz és onnan kikapcsolni a 2-lépcsős azonosítást
    - régi telefonszámot kérni a szolgáltatótól
    - csak akkor ha semelyik nem működik, ezek után fiók-helyreállítási lap kitöltése
  • Anonymusxx
    #1315
    Ha nincs meg a számom, akkor ki lehet valahogy kapcsolni a kétlépcsős azonosítást? Ugyanis a régi számom már nem él...
    A mobil szolgáltatóval beszéltem, 6 hónap múlva tud aktiválnák a régi számomat.

    Így meg semmihez se tudok hozzáférni, se a bankszámláimhoz, paypal, semmi..

    Van a googlenak /gmailnak magyar supportja? .
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2018.02.13. 23:29:42
  • howarju
    #1314
    https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1334060-ha-a-gmail-ben-tobb-embernek-kuldom-el-egyszerre-ugyanazt-a-levelet-hogyan-lehe
  • howarju
    #1313
    Hi!

    Tedd a neveket pontosvesszővel a BCC sorba. Akkor mindenki csak a saját nevét látja, a többiét nem!
  • viktor25
    #1312
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem. Hogyan lehet megoldani a több 100 e-mail cím küldésénél, hogy ne látszódjon a küldendő félnél hogy kiknek küldted el még az e-mailt, na persze nem eggyesével szeretném őket kiküldeni mert itt öregednék meg.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • DecenS
    #1311
    pár nap alatt megküldték az accountot.
    szokni kell még...
  • GregSB
    #1310
    Ha valaki bejutott és tud meghívót küldeni szóljon :D
  • GregSB
    #1309
    http://www.google.com/inbox/
    http://www.theverge.com/2014/10/22/7039391/google-inbox

    Kértem meghívót, érdekesnek tűnik.
  • lalakov
    #1308
    Frissült az asztali gmail. Eddig megjegyezte a jelszavam és belépett, most meg állandóan kéri. Hol lehet beállítani újra, hogy jegyezze meg?
  • Aquir
    #1307
    ja jó. A lényeg, hogy ha eltörik a telefonod távol az otthoni géptől, akkor gond lehet ha egy sima OS nélküli telefonnal próbálnád igazolni magad, ahol csak az SMS jó.
  • GregSB
    #1306
    Ezeken a platfromokon az Authenticator külön alkalmazás amit le kell tölteni.
  • GregSB
    #1305
    Nem csak Androidra van, hanem mindenre. iOS, BlackBerry, Windows Phonera is.
  • SzirmosSzisza
    #1304
    Elvileg csak kapsz SMS-eket, nem hinném, hogy ezekért fizetni kéne. (lehet arra gondolnak, hogy vannak olyan szolgáltatók, ahol a kapott SMS-ért is fizetni kell)
  • Aquir
    #1303
    Szerintem nem vagy alig (azaz nemtom). Androidon helyette akár beállítható a google authenticator (app) a google profil 2-step verification menüben.
  • grebber
    #1302
    A Gmail kétlépcsős azonosítás sms értesítéses dolog az pénzbe kerül?

    Mert ezt írja ott: Szokásos SMS-díjak merülhetnek fel.

  • SzirmosSzisza
    #1301
    Keress rá e-mail címedre és töröl(tes)d azokon az oldalakon amelyeken megjelenik.
  • DecenS
    #1300
    fiók törlése.
  • grebber
    #1299
    Van valami egyszerű módja a heti többszáz spamtől való mentességhez?
  • piamania
    #1298
    Megtaláltam, kicsit elbújtatták.
  • piamania
    #1297
    HEllo!
    Megdöbbenve láto, hogy gmail-ben nem találom a dokumentumokat.Pedig én korábban mentettem le oda bizonyos adatokat.Mi lett ezzel?Vagy még mindig van csak én nem találom?köszi szépen.
  • zvaragabor
    #1296
    Kösz szépen :)
  • SzirmosSzisza
    #1295
    Igen, akkor jót linkeltem. Csinálsz 1 mappát és beállítod, hogy a leveleket helyezze a mappába és archiválja is egyből (illetve levelező lista esetén, nem a from, hanem a to címre kell szűrni).

    Nekem is így van :)
  • zvaragabor
    #1294
    Nem spam-et akarok szűrni, hanem feliratkoztam egy levelezési listára, és onnan elég gyakran jönnek levelek. De ezeket nem akarom törölni, mert elolvasom őket, csak mondjuk kényelmesebb lenne, ha egy külön mappába érkeznének, és onnan tudnám őket olvasni. Mert gyakran várok más jellegű leveleket is, és hogy ne ömlesztve kapjam őket.
  • SzirmosSzisza
    #1293
    Beállítások / Szűrők. Vagy pontosan mire gondolsz?
  • zvaragabor
    #1292
    Üdv, olyat tudok csinálni, hogy valamilyen fejléc adat alapján egy külön címke alá, vagy külön mappába tegye ezeket?
  • SzirmosSzisza
    #1291
    Van egy domain címem és ott beállítottam az e-mail átirányítást, ami működik is, ha más küld nekem levelet, de ha én küldök magamnak gmailből, akkor nem jelenik meg (ellenben ha a @gmail-re küldöm akkor igen). Illetve ugyanez van levlistás leveleknél is (ha én küldök akkor nem jelenik meg újként, de utána látszik, ha valaki válaszol) :/
  • cvsnl
    #1290
    Csak hogy tudd. Legközelebbre.
    Shift+Ctrl+Del, sütik és cache törlése.
    Ennyi. Persze nem én találtam ki, de magtaláltam. Üdv!
  • immovable
    #1289
    Leszokunk a google termékekről. problem solved
  • ldavid
    #1288
    hát.. találd ki, mit használok

  • immovable
    #1287
    Közben megtaláltam a megoldást. NE CHROME alatt levelezz. FF alatt simán van kijelentkezési lehetőség.
  • immovable
    #1286
    Nem is nyílik le a menü. Egyből a g+reg jön be helyette.
  • cvsnl
    #1285
    akkor kösz, egyelőre ennyi.
  • kl24h
    #1284
    Nem használtam Chrome-t, nem ismerem a működését.
  • cvsnl
    #1283
    megpróbáltam Chrome-mal.
    Azt írja ez a weboldal átirányítási körbe került.
    Az mi??
  • kl24h
    #1282
    Akkor is megnézheted, ha lehet.
  • cvsnl
    #1281
    nem használom, nincs frissítve. sztem a 6.0-nál tartok.
  • kl24h
    #1280
    Nézd meg Internet Explorer-rel is és hasonlíts össze a helyzetet.