594
  • Noninnyó
    #474
    Biztos lehetne. Személy szerint nem tudom mit ajánlanék, mert eddig mindig olyan ötletes dolgot találtak ki, hogy én nem gondolnék ilyesmire. Tényleg, szerinted mikor lesz új lemez?
  • blackgamer
    #473
    igen, azt látom, kiváncsi vagyok mi lesz a harmadik album logója
    esetleg ötletnek lehetne nekik ajánlani :)
  • Noninnyó
    #472
    de van nyalókás
  • blackgamer
    #471
    nekem lepkés poster kellene de olyan nincs :(
    banner megint törlődött
  • Noninnyó
    #470
    3 pólót és egy zippzáras kapucnis pulcsit rendeltem, a szállítási költség 12.35 euró volt. Rendeléstől számítva 13 nap múlva jött meg.
  • Noninnyó
    #469
    Nem vagyok nagydarab. Kb 180cm, 75kg. L-eset rendeltem, ez nekem pont jó. Nem szoros, pont jó laza. XL-est csak akkor, ha azt akarod, hogy lógjon rajtad. Bár én sem tudom, milyen magas vagy.
    Fizetés nálam internetkártyával ment. Ez csak netes rendelésekre jó. Bankban külön kell ilyent csináltatni. De ahogy Bandee írta, Poets-éknél működik az, hogy rendelés után megadnak bankszámla adatokat, és itthon bemész bankba, és feltöltesz x össszeget. Ez is kellemes megoldás. Külföldi webshop-okban én még nem láttam utánvételes módszert, csak kártyával megy többnyire. Itthon van csak utánvétel.
  • Bandee1987
    #468
    ahogy olvastam van olyan opció is, amihez nem kell asszem bankkártya.
    Directly to account rész. Ha jól olvastam, az a lényeg, hogy te megrendeled a cuccost, ezt a fizetési módot választod. Jön emailben válasz, hogy ide és erre a bankszámlaszámra fizesd be a lóvét, biztos vmi azonositó is lesz hozzá. Bemész a bankba és befizeted. Aztán ha megvan, akkor küldik a cuccost.
  • Axl Rose
    #467
    Akkor mond már meg mekkora darab gyerek vagy, és milyet rendeltél a pólóból.

    L, XL ?
    Szállítási költség ?
    Fizetés, dombornyomott kártyával ?
    Vagy átvételkor ?
  • Noninnyó
    #466
    Én már rendeltem is pár ruhát, a héten kaptam meg :)
  • blackgamer
    #465
    webshop nyílt
  • blackgamer
    #464
    ezek az új fotók egyre gázosabbak

    az énekes a szőke srácra akar hasonlítani? esetleg parodizálja?

    a lényeg hogy Németországban is fellépnek, talán egyszer majd hozzánk is kilátogatnak
  • Dying Soul
    #463
    o.o
  • blackgamer
    #462
    hova tűnt a magyar topic?
  • blackgamer
    #461
    megújult a honlapjuk
    és elérhető az új klip jó minőségben
  • blackgamer
    #460
    engem érdekelne a klip, persze csak akkor ha penge a minősége
    nem rakod fel légyszi?
    thx a maxit!
  • Bandee1987
    #459
  • Noninnyó
    #458
    Igen rajta van a cd-n flv-ben, de az nincs lerippelve. Youtube-on fenn van.
  • Axl Rose
    #457


    Ha jól látom a borítóján, van rajta Locking Up The Sun videó is ?
  • Dying Soul
    #456
  • Kanál
    #455
    isten vagy thx D:
  • Noninnyó
    #454
    Ja, a kitömörítéshez szükséges jelszó: locking
  • Noninnyó
    #453
    Kedves rajongók!
    Íme az új maxi, szedjétek egészséggel.

    Poets Of The Fall - Locking Up The Sun CDS
  • Noninnyó
    #452
    A mai postával megjött a Locking Up The Sun maxi :DDDD
    Hamarosan szedhető formát ölt.
  • Noninnyó
    #451
    Ma megrendeltem az új single cd-t, meg visszamenőleg a Sorry Go Round kislemezt is. Cakk-pakk 11 ajró. Remélem hamar megjön.
  • blackgamer
    #450
    Már elérhető a Locking Up The Sun klipje!
  • blackgamer
    #449
    néhány képkocka az új klipből
  • Noninnyó
    #448
    Nem vészes. A legutolsó kislemezt kivéve minden lemezt megvettem tőlük. A kislemezek ára 4 euró, a postaköltség 3 euró, az összesen kb 1800 ft. Elhatároztam, hogy tőlük megveszek mindent, a csapat iránti tiszteletből és nagyrabecsülésből. Remélem, hogy még sok albummal fogják a rajongókat megörvendeztetni.
  • Esrohnoil
    #447
    Több lesz a postaköltség. :(
  • Noninnyó
    #446
    November 29-én jön a Locking Up The Sun kislemez. Eredeti szám + egy remix verzió + a videóklipp. Olyan 4 euró lesz kb. Amint lehet, rendelem :)
  • Dying Soul
    #445
    Már jó is.
  • Dying Soul
    #444
    Megoldom, egy pill.

    Edit: szóltam prezinek.
  • blackgamer
    #443
    Locking of the Sun maxi hamarosan kijön, klip is készül hozzá + valami remix verzió

    eltűnt a fejléc
  • Dying Soul
    #442
    Valakinek nincs meg a Sorry Go Round kislemez?
  • tigeroo
    #441
    lál anyámnak tetszik a CoR:D
    főleg a "6-os és a 7-es" szám:D

    mert valamelyik stresszes napom végén hallgattam a nappaliban, másnak takarítás közbe benyomta és megmeghallgatta..
  • Dying Soul
    #440
    Ez igen érdekes feltevés. :O
    Énb eddig úgy gpondoltam, hogy a rozsda a színt jelenti, fejezi ki, és a Carnival Of Rust pedig maga az ősz. De lehet, hogy igazad van. :o
  • Gerzson
    #439
    a német francia határon van egy Rust nevű városka, ami mellett áll egy vidámpark (Europa Park)
    talán innen kapta a címét a dal?
  • vb013
    #438
    FUra,hogy az én gépemre nem jött se spyware,sem trojan,és nem is jött,amikor letöltöttem!
  • Sati84
    #437
    Ja, itt alul flashX kicsit "szövegelemzett", erre reagálva mondom, hogy a Carnival of Rust szerintem egy oximoron :-)

    "Come, feed the rain
    'Cos I'm thirsty for your love
    Dancing underneath the skies of lust"

    Ez egy jó kép, csak kicsit "izé"... Hogymondjam. Szerintem nagyon jól teremtettek meg egy igen érdekes hangulatot ezzel a szöveggel, ez egyébként látszik a klipben is. Olyan megfoghatatlan, na. Nem az a szimpla, ami mindenhonnan ömlik, hanem kreatív. És ezt szeretjük! :-)
  • Sati84
    #436
    Az ígért CoR-analízis:

    Fire: A Liftnek nyomába sem érhet, de nagyon jó szám, az a rész tetszik benne legjobban, hogy "... like snapshot-scenes in smithereens", az nagyon kemééény!

    Sorry Go 'Round: A két legjobb közül az egyik. Oltári! :-)

    Carnival of Rust: A két legjobb közül a másik. Szerintem nagyon jól sikerült, nálam máris akár végtelenszer egymás után meghallgatható kategóriába került.

    Locking up the Sun: Jó, jó, de hiányzik belőle a kreativitás valahogy. Olyan szimpla ez tőlük.

    Gravity: Na, ebben van! Ez is nagy kedvenc!

    King of Fools: Ez is a jobbak közé tartozik az albumon, de már annyira nem kedvenc. Itt csak nyomokban van kreativitás...

    Roses: Kedvenc. Jó kis ballada, még kreativitás is van benne :-)

    Desire: Ez annyira már nem jó, kicsit elvesztették az ihletet a fiúk talán, mert ez tőlük nagyon kevés. Túl szimpla!

    All the Way / 4U: A zongora gyönyörű benne, de a többi annyira nem Inkább az elejével van baj, 2:17-től már nagyon jó szám.

    Delicious: Jó elhallgatni, de sajnos nincs annyira zseniális, mint a SoL átlaga...

    Dawn: Korrekt ballada tőlük. A Sleep jobb volt, de ez is jó.

    Összegezve: túl sokszor kellett a "jó" jelzőt használnom. Az előző release-ről inkább a zseniális szó volt ennyiszer elmondható, ez csak egy korrekt PotF-album volt sajnos. Valahogy nem sikerült megugrani azt a magasságot, amit maguk elé tűztek a fiúk az előzővel...
  • Dying Soul
    #435
    Beraktam a Signs of Life-ot újra, és csak most jöttem rá, mennyire hiányzott már. :)