1712





Dakar 2014

Argentina - Bolivia - Chile

2014 January, from 4th to 18th

  • gordon 24
    #1192
    Hát igen!:DD A Jó öreg NASCARos barátunk:D
  • desigo
    #1191
    szeret ugrálni...



  • Djemba
    #1190
    gordon:)
  • zvaragabor
    #1189
    Amit lippet mondott, plusz ha még kapnak büntetést is...
  • desigo
    #1188
  • ladarevolution
    #1187
    Valaki nem tudja mennyi szelektívet töröltek vagy nyilvánítottak összekötőnek?

    Összességében már jó ha az előre eltervezett szelektívek felét teljesíti a mezőny az egész dakar távját nézve. Ilyen szar egy időjárást h ennyit kellett törölni...
  • lippet
    #1186
    Útvonal változás. A folyamatos esőzések miatt járhatatlanná vált terep miatt a mai szakasz első 364 kilométerét összekötőként teszi meg a mezőny. Az eredetileg kijelölt 4-es ellenőrzőponttól fognak rajtolni a versenyzők.
  • Tomika24
    #1185
    Hát a paliknak a legjobbja a 18.volt a dakaron. Vagyis ez is szép a kis országunknak.
  • taminea
    #1184
    Majd kiderül de ha jól tudom akkor ez a mostani 12. hely is a legjobb lesz magyar viszonylatban.
  • icepick16
    #1183
    Az a baj, hogy ez a 2 hátralévő szakasz nem tűnik túl nehéznek. Nem biztos, hogy Laciék le tudják dolgozni a hátrányukat
  • taminea
    #1182
    Próféta szóljon belőled. De egyébként nem tűnik irreálisnak amit elgondoltál.
  • Tomika24
    #1181
    Én mondanék egy tippet a Dakar végére:
    Palikék a 10helyen érnek célba, a Kamionosok pedig 9. helyre kvalifikálják magukat. Na meg Szalayék meg top 20ok lesznek. Ez így szép és jó lenne!
  • Djemba
    #1180
    remélem lackó nem esik hátrébb ez a 12 hely is szép lenne, de a top 10 az álom lenne magyarországnak.)
  • taminea
    #1179
    Egyenlőre még felesleges latolgatni mert bármelyik pillanatban bármi történhet.
    A dakar nem éppen arról híres, hogy kiszámítható
  • Tomika24
    #1178
    Esély az mindig van!!! Arra is van esély hogy megnyerje a dakart csak még 11 embernek ki kéne esni és akkor biztos:P
    Amúgy meg szerintem a végén a top 10ben benne lesz.
  • lippet
    #1177
    Hát a tizedik hely van 2óra 20percre tőluk! Nem valőszínű, hogy bejönnek a top10-be!
  • icepick16
    #1176
    Akkor van esély arra, hogy Palikék visszajönnek a 9. helyre?
  • Tomika24
    #1175
    A kamionosok is jól állnak, igaz tegnap még voltak 7.-ek is de mivel kellet a Palikéknak segíteni így visszacsúsztak a 11. helyre de ez is dicséretes!
  • zvaragabor
    #1174
    Szalay bejött 14-nek, de csak 27-ik összetettben? Na most mintha azthallottam volna hogy csak az első 170akárhány km-t nézik, mert ugye rengetegen bentmaradtak.
  • zvaragabor
    #1173
    Ahh, megnyugodtam, Palik 12 hely mégnem vészes, azt hidtem, hogy jobban hátra csúszik majd. De innen még tud javítani.
  • desigo
    #1172
    nah összetett:

    3-Gordon
    6-Roma
    12-Palik
    27-Szalay
    55-Liszi

    többi nem lényeges
  • desigo
    #1171
    hát sokat nem mondtak :/

    A tegnapi nap első 175 km-ét veszik majd csak figyelembe és a mai napot is lerövidítik 220 km-re.
  • desigo
    #1170
    hátha mondanak valamit az RTLen...
  • N o N a m e
    #1169
    pedig mindketten benne voltam a top 10-be
  • autoszimulator
    #1168
    gyanús, hogy palikékkal gond van, mert a kamion is ugyan annál a pontnál járt utoljára :\
  • desigo
    #1167
    Szerencse,hogy nem volt benne 3 méteres víz...
  • MrSpock
    #1166
    Azért szépen lezúgtak Saincz-ék!Nagyon benéztek valamit,és sajnos megsérült.Még jó,hogy nem volt mélyebb,bár ez sem lehetett kellemes.Szerencse,hogy nem kemény föld volt.
    Szalai-ék ma jólmentek.Palik-ék meg még mindig sehol..
  • iszakos
    #1165
    Volt a Sainznak befejezett dakarja egyáltalán?
  • Black Ghost
    #1164
    Roma 165-nél műszaki hiba, de már marha régóta.
    Szerintem Palikék is szerelnek mert a kamion se jön.
  • zvaragabor
    #1163
    Veszi valaki a ma késő esti RTL-es Dakar összefoglalót? Túl későn van, de érdekelne, jó lenne tudni, mit mond Palik, gondolom megkérdezik tőle, hogy mi volt.
  • zvaragabor
    #1162
    Elvileg valami műszaki hibájuk van.
  • desigo
    #1161
    Roma is hol késlekedik már

    most hullanak el amikor tegnap is lazíthattak :(
  • Djemba
    #1160
    lackóval mi van?????????
  • Black Ghost
    #1159
    Szalayék a célban 14.
  • desigo
    #1158
    legalább érnének be már :(
  • Black Ghost
    #1157
    Már most van
  • zvaragabor
    #1156
    Én megértem Sanyit is, de hát a sérülés ugye...

    Viszont én most sokkal inkább aggódok Palik miatt. Marhajó összetett 10. helyezéstől most elbúcsúzhat. Talán ha az elkövetkezendő napokban még belehúz, fakíthat valamit a 10 hely környékén.
  • N o N a m e
    #1155
    de az összetettben az utánalevő 2 órányira van, remélem azért akkora hátránya nem lesz.
  • gordon 24
    #1154
    Igaz nem is vitázom!

    De!!

    Hány éves Sainz??? Szerintem nagyából az utolsó dakarja.. És asszem a Vw is vissza vonul..

    Kár volt eldobni.. Gondolom ez jár a fejében.. Menne menne tovább, csak hát megsérült az ember.
  • zvaragabor
    #1153
    Palik nagyon le van maradva, 191km-nél még nem jelent meg, pedig már 31-en ott vannak.