60
Windows Media Player 10
  • jbal
    #60
    a 10-est csak sp2-esre lehet telepíteni?vagy mér írja ezt ki?
  • KnightRider
    #59

    WIndows Mobile 5.0 van a PDA-mon, rajta Media Player 10 Mobile. MP3-at lejátszik, de videót egyáltalán nem, még MPEG-et sem (sz'al nem kodek baj). Miért van ez? Légyszi, segítsetek!
  • nesto
    #58
    heló, valaki tudna segíteni? volt egy áramszünetem miközbe épp dvd-t írtam és azóta nemindul a gép ha a dvd író rávan kötve a gépre, és ilyen winamp uninstalálás is szükségessé vált mer nemjátszott zenét na de mind1, a lényeg az hogy azóta a wmplayer nem jó. nem jön be, azt írja hogy "nincs helyesen telepítve, újra kell instalálni. Telepítem-e most a michrosoft weboldaláról?" Ha letöltöm nem tudja se uninstalálni se újratelepíteni a programot. Próbáltam CCleanert is de semmi. Tud valaki megoldást?
  • moonman
    #57
    Ha be van kapcsolva az automatikus újraindítás akkor kapcsold ki:

    Vezérlőpult - Rendszer - Speciális - Indítás és helyreállítás
  • Fred10
    #56
    hello az lenne a bajom hogy ha elakarok egy filmet indítani akkor újra indul rögtön a gépem!!Mi a baj?
  • Tomicsek
    #55
    Programfiles-WindowsMediaPlayerMappa, ott van benne a classic.
  • Johnny23
    #54
    sziasztok !

    hogy tudom uninstallálni a MédiaPlajer10-et???

    a Classic-ot sztném helyére felrakni (mert kissé jobb)

  • arsene
    #53
    audio és video kodekproblémákhoz ajánlom a G-Spot nevű kis programot (freeware)
    letölthető erről a weboldalról.
  • reménytelen
    #52
    Az miért van, hogyha bekapcsolom a "Kiváló minőségű mód használata" opciót (Eszközök, beállítások, teljesítmény, speciális), akkor a tömörített avi videók fekete fehérek lesznek. Régen nem volt így. Most mitől van?
  • Blufox
    #51
    Elöbb uninstal,majd telepited a 9 .-t
  • Jaffa 2843
    #50
    csá! nem tudja valaki hogy lehet media player 10-re 9-est feltenni, mer nem engedi, és a rendszer visszaállítás is ki van kapcsolva?
  • TothLaci
    #49
    Vigyázzatok! Hazudik a program. Elvileg egy Védett tartalmat szerettem volna lejátszani, és ezt írta ki:

    Hú de nem szeretem, ha hülyének néznek :)
  • Tomicsek
    #48
    Igen próbáld letörölni az ACE-t. Utána egy RegCleaner vagy hasonló.
  • hano2
    #47
    Ok.És mit tegyek?Uninstall?
  • Tomicsek
    #46
    ACE Mega CoDecS Pack. Ez a gond szerintem.
  • hano2
    #45
    Hali!A Win Xp telepítésekor került fel a WMP 9-es, malyd az ACE Mega CoDecS Pack.(Itt még minden Ok volt)Erre "frissÍtettem" most WMP 10-re.(talán felülírt vagy felülbírál valamit a WMP?)
  • banok
    #44
    nincsen valami más codecs-pack a gépeden? Az bekavarhat elég komolyan...
  • hano2
    #43
    Bocs.Közben kiderült,hogy avi-t sem mindegyiket játsza le(itt se kép-se hang)csak néhányat.Media Player Classic-mindent nyom,nálam úgynézki ez a WMP 10 sehol nincs.Azért ha van ötlet,kösz.
  • hano2
    #42
    Sziasztok!Frissítettem a Win Media Playert 9-ről 10-re a neten keresztül.Mindent alapon hagytam,az mpg kiterjesztésü videóknál csak hang van,kép nincs.(jobb oldalon a tálcán a DirectVobSub ikon jön be)Az avi müködik.Mi lehet a gond?(Power DVD 6 lejátsza,Quick Time is)Az igazság az, nem tudom eőtte a WMP 9-en ment-e.
  • Tomicsek
    #41
    Bocsi azt hittem sima MPayer
  • Tomicsek
    #40
    Ismertető. A Quick Time lejátssza.
  • SamFisher90
    #39
    Hi! Nekem a media player classic nem akarja vmiért lejátszani a .mov kiterjesztéseket :S pls help h mi lehet az oka. Mindig hibát észlel, ezért leáll... Ace mega codec packot használok.
  • desigo
    #38
    hi

    Abban kérném a segítségeteket,hogy a MP10-el lejátszott DVD lemezeknek nincs hangja.
    Bármilyen más formátumot játszok le(avi,mpg stb...) az tökéletesen működik.
    A lejátszás/hang és szinkronnyelveknél alapértelmezésre van állítva.


  • gaspy
    #37
    Hy
    Gondom van a lejátszóval...
    Szóval a 9-es verziót frissítettem 10-esre de megmaradtak a 9-es ikonjai.Tehát pl van egy mappám amibe mp3-ak vannak.ha bemegyek a mappába a 10-es ikonjai helyett 9-es ikonok vannak:-(
  • sasa79
    #36
    Nekem is az a problémám mint az elöttem szólónak.Semmit nem indít. Mindig azt írja
    ,hogy (Belső hiba lépett fel az alkalmazásban) Ha tudtuk légyszi segítsetek.
    KÖSZI!!!
  • pbes
    #35
    VLC Player
    Ez visz mindent, streameket, real playeres fájlokat, QuickTimeot, feliratokat, az összes wmvt, asfet, és nem kell semmilyen kodek hozzá, minden bele van építve.
  • lck
    #34
    Rakd fel pl. a Jetaudio-t.
    Lejátszónak sem utolsó, és utána nem kell semilyen codecpakk sem. - Nekem mindent visz.
  • donoki
    #33
    HELLO ALL!

    Én nekem az avit vmiért nem játsza le!!Azt írja hogy kodek hiba!
    Nem tudnátok vmi olyan kodeket ajánlani ami erre jó???
  • zico87
    #32
    Elvileg a Media Player 10-nek csak XP-s verzíója van,a 9-es és régebbinek van csak régebbi Windows-os változata !
  • baca01
    #31
    olyan install-t kell leszedni ami 98kompatibilis
  • akyyy
    #30
    Nem tudja valaki, hogyan tehetném fel a WMP9-et vagy 10-et Win 98-as oprendszerre? (nem SE, csak az alap, az SE valami miatt nem megvalósítható!)
  • Pupcika
    #29
    hu!
    HELP! elndítom a mediaplayert most hogy újrapartícionáltam és újra telepítettem mindent és az explorert lecseréltem firefoxra, player indításkor azt írjaki "Belső hiba lépett fel" és semmit sem indít el. Somebody know what is this shit? please.
  • Crazyn
    #28
    Hali! Tudnátok mondaniegy progit/lpugint/codecet, ami a WMP-ben berakja a feliratot a film alá? THX
  • gyűjtő
    #27
    Köszönöm a segítséget. Már le is teszteltem a progit. Tökéletes!
  • artschi
    #26
    Használd ezt a progit, ez megmutatja, hogy milyen codec-et kell letölteni ahhoz, hogy a Media Player, vagy bármi más lejátszó lejátssza a filmet.
  • gyűjtő
    #25
    Szervusztok!

    Az MP10 használata során többször jelzi a program, hogy az adott fájlformátumot nem ismeri fel, vagy egy (meg nem nevezett) codec-et hiányol.
    Nem nagyon ismerem még a program lelki világát.
    A telepítésnél a felajánlott összes fájlformátumot engedélyeztem.
    Milyen plug-inokat és codec-eket érdemes még letölteni ahhoz, hogy a program teljesebb legyen? Hol találhatók ezek a kiterjesztések?
  • Tigerson
    #24
    Hello!

    Nekem már kb. 2 hete minden videóm sötét, csak a világos színeket látom foltokban, de akármilyen lejátszóval próbálom, mindegyikkel ugyanez a probléma.
    Vki tudna segíteni?
  • Falconer
    #23
    Vki nem tudja esetleg, hogy a filmekhez a keszedett licenszet hova menti el?
  • Felfedező
    #22
    Akinek esetleg előfordult fagyás az MP10-ben az innen letöltheti a javított verziót:

    Media Player 10
  • Sugam
    #21
    Hello
    Nekem ezt irja ki ha telepiteni szeretném a 9 vagy a 10-est és nem tok mit csinálni Segitsetek!!

    A Windows Media Technologies ezen verziója nem kompatibilis a Windows jelen verziójával. További információért tekintse meg a Microsoft webhelyén közzétett tájékoztatást.