60
Windows Media Player 10
  • R0zs0máK
    #20
    Nálam meg egyes mpg-ket nem hajlandó rendesen lejátszani, tehát hiába tudom, hogy 14 perc 40 secet ír hossznak...
  •  DeathMatch
    #19
    Ugylátom ez a bizonyos fagyás nem csak nálam fordul elő.. már a Beta változat is fagyott de vajon miért nem orvosolták a hibát???
  • disconnect
    #18
    Miután újraindítod a gépet bejön az előző Media Player verziójának a telepítője, azt felpakolod, és kész.
  • disconnect
    #17
    Úgynézki, hogy sikerült.
    http://www.auditmypc.com/uninstall-media-player10beta.asp
    Ezen a linken el lehet olvasni angolul, de azért berakom ide is:

    How to uninstall Media Player 10 beta:

    WARNING: Make a backup copy of the registry before attempting to uninstall media player 10 beta! Make a copy by selecting: Registry / Export Registry, save it on your Desktop.

    Click the START button and select Run.
    Type in: regedit in the command box.
    When the regedit window appears, expand the HKEY LOCAL MACHINE by clicking on the plus sign to its right.
    Now Click on the plus next to SOFTWARE, then MICROSOFT, then WINDOWS, then CURRENT VERSION and finally UNINSTALL
    When you expand the Uninstall folder, you'll see all the programs currently installed, such as the uninstall Media Player 10 or Media Player, etc.
    Click on the folder you want to uninstall, in the box on the right you will see two strings:
    DisplayName and UninstallString.
    Double click UninstallString and a box will appear with the uninstall string highlighted.
    Right click on the highlighted entry and select COPY.
    Close the Regedit window.
    Select the START button and click RUN.
    Right click inside the command box and paste the uninstall string and click OK to uninstall Media Player 10 beta.

    You will use this procedure only when the option to uninstall media player 10 beta, 10, 9, or others are not listed in the add / remove programs under the control panel.

    Az egyszerűség kedvéért, az egész egyébként ennyiből áll:
    Start/Futtatás
    "C:\Program Files\Windows Media Player\Setup_wm.exe" /Uninstall
    Újraindítás szükséges.
  • disconnect
    #16
    Na most lett elegem ebből a 10-esből... ha megnyitok avi-t, akkor kb. 1-2 perc fagyás, aztán, csak másodikra nyitja meg normálisan...

    Valaki tudja, hogy lehet leszedni ezt a szemetet???
    Visszaraknám a 9-est, mert az bevállt, és nem fagyott.
  • Turboman
    #15
    Hi Mindenkinek! Kérdésem a következő, hogy lehet a mediaplayert kikapcsolni vagy letörölni xp alol? Mert a PowerDirector-ral ossze akad. Elöre is kösz a segíséget.
  • Tetsuo
    #14
    Ugyanezeket használom én is, te tudsz vmit! :)
  • ppeti66
    #13
    Hali!
    Lenne egy kérdésem.
    Ugy lehet a [origo] tékából filmeket megnézni.
    Namost lehetne ezeket vhogy rögzíteni valamilyen módon??
  • Zozo76
    #12
    Az lenne mar a jo ha vegre lenne egy olyan lejatszo amit erdemes lenne, lehetne hasznalni a tobbi helyett.

    Lassuk csak:

    zene - winamp
    film, feliratok - bsplayer
    mov film - quicktime
    dvd - powerdvd
  • Tetsuo
    #11
    nekem régóta fenn van (a 9es) de még nem próbáltam ki. :)
  • Kori
    #10
    nekem "régóta" fenn van de még nem volt vele problémám
  • _Vegeta_
    #9
    WMVre ASFre idealis
  • disconnect
    #8
    DVD-t, DivX filmet, Mp3-mat én se játszanék le vele, de kis videókra, asf, wmv, avi, mgeg -ekre nekem megfelel.
  • _Vegeta_
    #7
    Hehe. WMP max windows media-ra hasznalok, mivel arra az a legjobb. Masra kesz eletveszely. :>
  • Taranov
    #6
    Jó ez a Media Player, csak az nem tetszik benne, hogy a playlist kezelése kiismerhetetlen számomra.
  • Pyx #5
    az alap szkin bejövős nekem nem fagyott még
  • Bandee1987
    #4
    A Windows Media Player 9-el nagyon meg voltam elégedve, mind müködésügyileg (ezt jól megaszontam:)) mind dizájnban. Amikor fenntvolt a neten a 10 bétája, leszedtem, gondolva arra, hogy 1 próbát megér. Megnéztem...és szörnyülködtem, mondtam ez a szar nem kell nekem, fagyogatott meg amugy sem jött be nekem. Ebben maradtam előző hétig, amikor gondolva egyet, felraktam a magyar 10-est. Most tök normálisan müködik, és még a kinézete is egész jó...
  • Garfield
    #3
    Állat.

    De az én véleményem nem mérvadó, mert nálam pöccre megy minden, ráadásul magyar Windows alatt.
  • Taranov
    #2
    Szerintem nem nagy szám, de nem fagy le nálam.
  • disconnect
    #1
    Most telepítettem fel a 10es media playert, mire beállítgattam a kinézetét 5* kifagyott... Na ezt is jól megcsinálták elsőre...
    Hasonló tapasztalat vkinek? Vagy csak nekem működik ilyen "szenzációsan".
    Egyébként a kinézetét sikerült nagyon eltalálniuk a srácoknak.

    Aki kipróbálta hogy vélekedik rólla?