6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • megalodon
    #2338
    Bár látszik,hogy volt bevágás king kongbol meg kitudja honnan,de a sárkány az elején,meg a radar...
    franc se tudja..
  • megalodon
    #2337
    na ez az.
    Föleg hogy az usa-ban hatalmas a rajongotábor.
    én ugytudom a gt-t is csak az amcsik miatt csinálták.
  • kinley1
    #2336
    Ezek már tényleg színvonalasak. Csak most már nem igazán értem, hogy mi az összefüggés a képek és a film között. Illetve azt, hogy egy milliók által várt filmről miért közölnek ennyire gagyi képeket???
  • megalodon
    #2335
    Ja ezek tiszta jók!
    Szerintem a készitök nm cseszik el a filmet és nem égetik le magukat hogy pár lelkes amatör ilyet tudjon csinálni...
  • gabeszg
    #2334
    Ja a csávó a látathatalanba jól játszott nagyon meg jó szinész, de szerintem itt alapjába véve nem vele van a baj.Mind1 én várom így is de méginkább burst limit et mert azt tuti nem cseszik el(max annyival h rövid)
  • kinley1
    #2333
    amik vannak ilyen fake filmelözetesek azok tiszta jól vannak megcsinálva.

    Ja vagy még is láttátok!
  • kinley1
    #2332
    Valahol azt olvastam h még nem jelent meg róla semmilyen Trailer.
    Azért én még is rákerestem. Gondolom ti sem láttátok még.

    http://youtube.com/watch?v=PQBPKGyzDHY

    Sokkal jobb mint amire számítottam, de Goku haját azért felnyalhatták volna!
  • megalodon
    #2331
    ja max szar.
    végülis egy ilyet nm lehet jól megcsinálni! PErsze hogy szar,hisz magas a léc.
    amik vannak ilyen fake filmelözetesek azok tiszta jól vannak megcsinálva.
    Full amcsi??
    Akkor miért van tele ferdeszemüvel??
    Ha meg semmi beleszolásuk nincs akkor lehet azért nm jó.
    Bár a képek alapján ne itéljünk lsöre.(bár elég gázosak)
  • gabeszg
    #2330
    Pedig én már mióta vártam a filmet....(mind1 meg kell nézni max szar)de mennyi szart lát az ember manapság már .............
  • kinley1
    #2329
    Szerintem is.

    megalodon



    Készül az Ong Bak 2

    http://www.sg.hu/cikkek/43559/keszul_az_ong_bak_2
  • DarkEvilPiccolo
    #2328
    kinley1: Ez a youtube-os videó szerintem egész jó, sőt.
  • DarkEvilPiccolo
    #2327
    Ez egy amcsi film lesz teljes mértékben.
    A Japánoknak semmi beleszólásuk nincsen.
  • megalodon
    #2326
    hát ja én is!!
    Ez a film szerintem csak maguknak a japóknak készült,készül
    Ha jó filmet akar valaki akkor amcsiseitség van benne(pl ong bak...)
  • DarkEvilPiccolo
    #2325
    Jól van, mind1...
    Ott az anime, ami örökre szól azt ennyi. Nézem azt...
  • kinley1
    #2324
    Hát ez egészen elképesztő!
    Egy rakás sz.r lesz az egész!

    http://filmbuzi.hu/archives/2008/04/05/dragonball-kepek/

    A legalsó kép a harcművészetek nagytornája lenne?
    Ilyen kis küzdőtéren nem hiszem, hogy bármiféle látványos harcra számíthatnánk, de ez még semmi.
    A helyszínek megválasztása csak egy dolog. Az a bajom, hogy a jelmezek is iszonyatosan bénán néznek ki!

    http://www.youtube.com/watch?v=PQoky6Q_dw8

    Ez elvileg csak egy amatőr próbálkozás (a hsz-ek közül másoltam ki)
    Még is Gohan ruhája sokkal igényesebb mint ezeken a képeken bárkié.
    Mindenesetre még van egy évük h újraforgassák :D és felszínesítsék az egészet mert ez így nagyon komor és hát egyszerűen SZARRRR!!!!
  • megalodon
    #2323
    Én egyszer láttam valami dragonball filmet de az csak valami gagyi volt olyan mint Jackie Chan elsö filmjei.
    És ezekröl a képekröl is ez a véleményem! Ezt nemhiszem hogy a nagyvilágra szánnák...
    Ez egy rakás szar! Vagy ha ennyit késik akkor biztos hogy agyon lesz utómunkázva.
    A Dragonballban nem is voltak jelentek szobában vagy zárt térben igazán.
    Ezt nem is lehet nagyon simán filmkjént megcsinálni.csak ugy hogy 90% bluebox+számitogépes studiomunka.
    Hát a képek alapján még néhány olyan video is jobb amit nálunk nagyobb fanatikusok tesznek fel a youtube-ra...
  • DarkEvilPiccolo
    #2322
    Hát igen, de kétlem, hogy ennyi ideig tartana az utómunka.
    A reklámról meg annyit, hogy már lassan 10 éve készültek a film megcsinálására, és többször is bereklámozták, hogy lesz, szóval nah. :D
  • Seth
    #2321
    utómunka, effektek, promó,reklám satöbbi
  • DarkEvilPiccolo
    #2320
    Már csak az a kérdés, hogy miért van az, hogy befejezték a forgatást, és mégis jövő év áprilisában fog megjelenni film...
  • DarkEvilPiccolo
    #2319
    http://www.joblo.com/dragonball-pics
    http://www.dragonballmovieblog.com/
  • DarkEvilPiccolo
    #2318
    Én is utánna néztem, és több helyen is ott voltak ezek a képek. :P
    És én nem neked nem hittem, sőt legbelül tudtam, hogy ezek valódi képek, csak valahogy tényleg nem akartam elhinni.
    Szánalom az egész...
  • humaninsect
    #2317
    ja ha egyik ismerős mondta az más, mert nekem nem lehet elhinni, végtére is folyamatosan kamu hírekkel van tele az oldal.. de várjunk csak, hiszen nem :)
  • humaninsect
    #2316
    aki szerint nem igaziak a filmbuzis képek (megértem, hardcore rajongó lennék én sem akarnám elhinni) ugyanazon forgatási képek között volt ez is. és ő bizony az imdb oldalon is szerepel a dragonball mozinál. plusz a jelmezek is stimmelnek és 2 hete fejezték be a film forgatását. Minden arra utal, h ezek a valódi képek (de reméljük nem?)

  • DarkEvilPiccolo
    #2315
    Én sem vagyok képbe, szerintem itt valami sántít...
    Viszont egyik ismerősöm mondta, hogy ezek tényleg nem kamu képek, és amit ő mond az 99% hogy igaz. :S
    Főleg ha DB-ról van szó. :)
  • kinley1
    #2314
    Hát biztos igazatok van!
    Rohadt sz@r , hogy vége van az utóbbi hetekben mindig ezt néztem amikor volt egy kis időm.
    Na mind1, jó éjt srácok!
  • gabeszg
    #2313
    De ha igaz akkor kit ábrázol az első kép Goku nem lehet nem ez a fazon játsza se yamcha krilin meg kopasz....
  • DarkEvilPiccolo
    #2312
    Figyeljetek.
    Gohan-nak 3 szintje van:
    SSJ1
    SSJ2
    És van az úgy nevezett Mystic szint ami mint már írtam előzőleg kábé egy SSJ3-mas Gokunak felel meg.
  • DarkEvilPiccolo
    #2311
    Nincs itt hiba.
    A fúzió(egyesülés) azért van mert tényleg sokkal de sokkal erősebbé teszi azt a két adott karaktert akik egyesülnek.
    Szóval Vegetto erősebb sokkal mint Goku SSJ3-ba, és ez így logikus.
    Gohan meg nem normál formában van ott amiről beszélsz, hanem elvileg ott mystic szinten van, ami kábé olyan erős mint egy SSJ3-mas Goku(ha nem erősebb valamivel).
    Nincs ezekkel az erőszintekkel semmi gond szerintem. :)
  • gabeszg
    #2310
    Mert Gohan volt a dbz ben a legerősebb egyéni karakter v mi, szóval neki át se kellet változnia olyan erős volt mint a többiek alapból(de akkor mért nem változott még át?)az öreg kaio-shin modnott evvel kapcsolatban valamit de már elfelejtettem.
  • DarkEvilPiccolo
    #2309
    Ezt jól benéztem...
    Bocs a "félrevezetésért", de ezek elvileg tényleg nem kamu képek. :S
  • kinley1
    #2308
    Nálam is nagy kedvenc a csaj, viszont én örülök annak h nem ő lesz.


    THX
    Piccolo.

    Közben végig néztem a DBZ-t (már régen láttam németül csak akkor nem igazán értettem a lényeget meg már el is felejtettem dolgokat…)


    Szóval néhány dolog nem igazán nyerte el a tetszésemet. Sokszor az az érzése az embernek h nincs is különbség a normál alak, a szuper harcos vagy esetleg egy mega harcos??? (Ssj3) között!
    Pl: Gohan erősebb SJ-ként mint Vegita szuperharcosként. Vagy hogy lehet az ,hogy Vegotto ssj ként erősebb mint Goku megaharcosként?
    Az azért mégiscsak egy másik szint szóval szerintem ez valahol nagy hiba.

    Mindezek ellenére ezek a dolgok semmit sem vonnak le abból az élményből amit ez az Anime nyújtott számomra.. A poénok is hatalmasak voltak benne pl: Dabura milyen fejeket vágott már a Meny országban :D
    Vele csak az a bajom, hogy az ő karaktere sokkal jobb lett volna fő gonosznak mint Buu hiszen sokkal jobban kidolgozták. Szerintem!
  • DarkEvilPiccolo
    #2307
    Itt mindenre választ kaptok.
    És ha megnézitek a színészekről a képeket, láthatjátok, hogy egyik szereplő sem egyezik azokon a képeken lévő személyekkel akik a "filmbuzis" képeken vannak.
  • gabeszg
    #2306
    Hát elnézve a képeket ruhán kívül semmi hasonlóságot nem fedeztem fel.Úgy volt, hogy ő lessz de nem ő lessz(sajnos ....nálam nagy kedvenc a nő) így hát "Jamie Chung"lessz az imdb szerint.
  • kinley1
    #2305
    Remélem, hogy ezek tényleg csak kamu képek bár nem hiszem…
    Mellesleg ezek alapján én nem a Mortal-hoz hanem Street Fighter-hez hasonlítanám, Ami sokkal gagyibb mint a Mortal.

    A stáblistáról tud valaki valamit?
    Az igaz h Eliza Dushku lesz Chi Chi?
  • DarkEvilPiccolo
    #2304
    Ezek a képek nem a DB filmből vannak...
    Ez kamu magyarul szólván. :)
    És mivel a film megjelenését eltolták vagy egy évvel, ezért nem mostanában fognak képek megjelenni a filmből...
  • ToCsEk
    #2303
    omg, ha iylen lesz a film akkor gg, ez még a mortal kombatnál is gagyibb, pedig az már tök régi, ez meg 2008as film, hát ehh :D kiváncsi lezsek milyen lesz 1 ka-me-ha-me-háá benne ha lesz egyáltalán :D


    itt bal oldalt a bakik menü alatt van még egypár :D
  • Challanger
    #2302
    "Zseniális" képek a Dragon Ball filmből.

    Én inkább maradok a sorozatnál...
  • DarkEvilPiccolo
    #2301
    Úgy igen.
  • megalodon
    #2300
    akkor jó.
    De ha ugy nézed ahogy én félreolvastam akkor stimmelne...
  • DarkEvilPiccolo
    #2299
    Én nem haragszom. :D