6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • tutituti
    #5859
    TFS-ék állatok.:DDD
    kb mindegyik videón röhögtem!
  • szalacsi10
    #5858
    Ismeri valaki a Dragon Ball Z Abridged-t?

    Aki látott már "abridged" sorozatokat az sejtheti, hogy miről van szó, aki nem, annak annyit hogy egy amatőr csapat - jelen esetben TeamFourStar - összeül, megvágják és újraszinkronizálják a részeket nem kevés humort és paródiát belecsempészve. Van hogy balul sül el, és van hogy nagyobb lesz a nézettsége, mint az eredeti sorozatnak. Eddig csak angolul volt látható, és csak a nyelvtudással rendelkezők tudták élvezni a sorozatot. Egy fordítócsapatnak hála azonban mostantól már magyar felirattal is megtekinthetőek a részek a youtubeon.

    http://www.absintchild.wordpress.com
    http://www.youtube.com/channel/UC0ArjID0a7PqppbRqFZYd6w

    Az oldal hetente frissül új részekkel. Remélhetőleg sok embernek okoz majd örömteli pillanatokat.
  • infydb
    #5857
    Óóó. Te, akkor még nem láttál igazán rossz doujinshi mangát :) Hidd el ez a legalja dj mangákhoz képest nagyon jó.
    Az évek alatt találkoztam pár gyöngyszemmel. Amúgy valóban kicsit túl lőttek a célon azzal, hogy már a szomszéd is SSJ4, meg a Young JiJii -féle AF -be valószínűleg három SSJ5 szintű harcos lesz (Gohan, Vegeta, Goku), de azért lássuk be, hogy ezek még mindig csak rajongói munkák, nem szabad nagy elvárásokkal belevágni az olvasásukba.
  • BoneDragon
    #5856
    Örülök, hogy van ilyen oldal és sok sikert hozzá a továbbiakban, de...
    Szerintem annyira gagyi ez az AF, hogy nem is lenne érdemes vele foglalkozni. Mindenki xy szinten van, ugyan olyan hajjal stbstb. Semmi fantázia nincs benne. Na de ez saját vélemény volt biztos van akinek tetszik.
  • infydb
    #5855
    Sziasztok :)

    Rajongók által készített Dragon Ball mangák honosításával foglalkozunk: www[pont]infectedmann[pont]hu

    Remélem sokatoknak okozunk kellemes perceket.
  • BoneDragon
    #5854
    Én se...
    Amúgy is elég unalmas már ez a gangnam szar, ráadásul ez még gagyi is.
  • ironhorses
    #5853
    Basszus... Biztos velem van a gond, de nem tudtam ezen nevetni :(
  • kill3r21
    #5852

    xD
  • Wootan
    #5851
    Nézzed, ha jól esik. Én szeretem a változatosságot. Szeretem a DB-t, a DBZ-t, a DBkai-t, a Toriko-t, a Berserk-t, stb.
  • BoneDragon
    #5850
    Szóval lekoppintották Gokut? Még mindig tudják ott távol keleten mi a jó, nem hiába adnak ki hozzá még ma is új részeket, meg figurákat stbstb. Köszönöm inkább még megnézem 3x a dbz-t. :)
  • Wootan
    #5849
    1 rész alapján azért vicces ilyen következtetéseket levonni. Mintha egy könyvből elolvasnál egy random oldalt, és azt mondanád szar.
    Mint írtam, Toriko hasonló személyiségre mint Goku. Kalandvágyó, ő akar lenni a legjobb, de nem minden áron. Önzetlen, jó fej, bárkin segít, és rohadt sokat tud enni :DDD

    Nah de mind1, nem akarlak én rábeszélni.
  • IXEMGabeo
    #5848
    +1 nekem még az Inuyasha se jött be...Yu Gi OH az, ami még elment az pl kurva jó volt meghát a híres Pokemon:)
  • BoneDragon
    #5847
    Nem is fogok belőle többet megnézni, mivel ugyan azt láttam mint a többi mai animeba. Nincs lelke, nincs mondanivalója, szar az egész!! Sztori 0, szereplők szintén. Egy szerethető karakter sincs egyikbe se, ugyan arra a kaptafára épülnek... Ami utoljára tetszett az talán az inuyasha volt. Lehet most páran megköveznének, de ez tuti így van. Nem tudnak már normális animet csinálni, ugyan ez van a többi mesével is... Vagy akár a filmekkel. Mindenhol csak az ölés, meg a vér. Erről szól bazzeg... Sry de ez kijött.
  • Wootan
    #5846
    Talán nem egy részt kellene megnézni belőle :) Azt meg nem mondtam, hogy tetszeni is fog mindenkinek. Nekem nagyon bejött. Érdekes világ, karakterek, sztori. Toriko meg eléggé hasonló személyiség mint Goku.
  • BoneDragon
    #5845
    Megnéztem belőle egy részt, hogy lehet azt a szart dbz-hez hasonlítani?
  • Wootan
    #5844
    Jah, jobb lett ez úgy ahogy alakult, a DB SonGoku története.

    Egyébként tudok ajánlani egy hasonló anime-t, Toriko a címe.
  • r4pt0r
    #5843
    Hála az égnek hogy nem vette át a szerepét, pont jó ahogy van.
  • ironhorses
    #5842
    Pont ezért kellett volna Gotennek átvenni Goku helyét a Z-végén, mert nagy a hasonlóság! És ha természetileg is hasonlított volna Gokura ahogy cseperedik akkor szerintem lehetett volna egy fasza folytatás! Nem pedig GT...
  • IXEMGabeo
    #5841
    no igen, gondolom az idősebb Trunks karaktert bírták, aki visszatért a múltba:) Azt mondjuk én is bírtam, a GT-ben kicsit megnövesztették annyit látszik rajta az idősödés:D

    Szóval akkor Songotent meg ezért hagyták hátra:D ő meg gyakorlatilag ugyanúgy nézett ki, mint a kicsi Songoku ezért nem csípték annyira az emberek meg őt csak kicsiként láttuk szinte, megnöve 1-2 rész erejéig csupán
  • Wootan
    #5840
    Igen, mert eredetileg Toriyama elképzelése szerint ő vette volna át Goku helyét (ő már nem tért volna vissza az életbe), de a rajongók visszakövetelték Gokut. Lényegében Goku és Trunks volt a 2 legnépszerűbb karakter a Z-ben, ezért is lettek ők a főszereplők a GT című förmedvényben.
  • BoneDragon
    #5839
    Itt meg lehet nézni kicsivel jobb minőségben.
  • IXEMGabeo
    #5838
    Ahhoz képest, hogy kb a 197. résztől kezdve 2. opening theme szerint Songohanról kellett volna szólnia az egész DB Z-nek ahhoz mérten ő innentől csődöt mondott. Alig alig volt momentuma is, felvette ezt a maskarát a sulis jelenetei, 2 rész erejéig Devlával (Dabura) harcolt talán 2 rész volt amikor Buu-val harcolt előtte feküdt vagy 10-20 epizódon keresztül majd fent volt az Istenek bolygóján és lazult majd meghalt lent Sátánékkal együtt miután Buu beolvasztotta őket a testébe...Pedig hát jó kis karakter volt, de felnőttként kevesebbet szerepelt, mint gyerekként
  • IXEMGabeo
    #5837
    268. rész után hova a fenébe tűnt Tensinhan? nem mintha fontos tényező lenne, mert a Föld megsemmisült, de fura, hogy az utána lévő részekben csakúgy eltűnt...

    Ez a Majin Buu hatalmas forma:D erős is, de óriási milyen poénos az egész az ő küzdelme alatt. És mennyi formája volt ez még a Cell, Friezán is lazán túltesz:)
  • phalanx
    #5836
    utóbbi
  • BoneDragon
    #5835
    Ez meg az új specialból van.
  • BoneDragon
    #5834
    Elég gagyi szerintem, de még így is jobb mint a film.
  • rooney8
    #5833
    ahhoz képest, hogy homemade nem olyan rossz :D
  • kill3r21
    #5832
    Battle of gods, ez viszont komoly :D
  • kill3r21
    #5831


    Komoly vagy ultragagyi, nemtom :D
  • BoneDragon
    #5830
    Még jobb lett volna, ha nem a specialból lopja a mozdulatokat, de így is fasza. Kicsit unatkozhatott... :)
  • rooney8
    #5829
    nem rossz :)
  • tutituti
    #5828
    ezt látta már valaki?
    Ámulok bámulok:
  • BoneDragon
    #5827
    Megint elölről fogják kezdeni viasaton. Vicc...
  • Wootan
    #5826
    Tudtommal a Buu saga után és a Z legvégén lévő Budokai közti időkben fog játszódni.

    De ami lényegesebb, hogy Toriyama írja a sztorit, tehát elvileg jó lesz.
  • BoneDragon
    #5825
    Én csak piccolot hiányoltam, de őt nagyon. Bebis azért tetszett, mert ott legalább érdekesebb volt a harc.
  • Wootan
    #5824
    Egyértelmű, hogy a Z zenéi a legjobbak. De szerintem a Kai-hoz jobban illenek az új zenék, még ha lopottak is. Vicces, hogy mikor Trunks felaprítja Frizát, akkor az Avatarból van a zene "átemelve", de illik a jelenethez :D

    GT nálam úgy egyben kuka. Bebi is egy Cell+buu keverék koppintás, semmi eredetiség. Zenék is jellegtelenek. Jah és ami még piszkosul zavart benne, hogy sok szereplőt lényegében kihagytak belőle.
  • BoneDragon
    #5823
    Régebben volt már ide linkelve, amúgy:

  • IXEMGabeo
    #5822
    Igen? Mi lesz a címe és mikorra várható?
  • BoneDragon
    #5821
    Ráadásul nemsokára jön az új dbz movie. Kiváncsi leszek rá!
  • BoneDragon
    #5820
    Zene? DBZ zenéinél nincs jobb... Mikor épp meghal valaki, vagy goku haldoklik és bejönnek azok a zenék...a hideg kiráz. Kai számomra selejt, és jól seggberúgnám párszor azokat akik összevagdosták. Konkrétan több mint 100 részt kivágtak a fenébe...
    GT-ben meg csak 10 rész jó kb, amit említettem a bebis. Kristálygömb keresés a nyomi pan-al meg trunkkal egyszerüen nevetséges. A bebis utáni harcpk is nevetségesek. Minden részben új ellenfél, ráadásul goku nagyon ritkán használta az erejét, inkább a technikájával aratott győzelmet. Itt meg állandóan lövi a szar kamehamejat. Brrrr, borzasztó. :)