6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • r4pt0r
    #5899
    Én is belenéztem már, este majd végig nézem. :D One pieceben utálom a fillereket, ez viszont jónak igérkezik, 2 tuti hülye már van, a kék hajú gyereket még nem láttam.
  • kill3r21
    #5898
    Itt az új Toriko , One Piece és DragonBall Special....egész jó....
  • rooney8
    #5897
    végül találtál hozzá jó feliratot? :)
  • BoneDragon
    #5896
    Nagyon nem tetszik a kai, rengeteg jó jelenetet kivágtak még a harcokból is. 20. résznél tartok és már a namekon pöcsölnek... Lehet sok volt a filler, de legalább bemutatta egyes karakterek fejlődését. Aki nem látta alapból a Z-t az szerintem végig se nézi ezt, sőt fel se fogja mi van olyan gyorsan történik minden. Nagy csalódás, nem hiába nem néztem meg anno, most is csak húzott szájjal ültem neki csak hogy letudjam.
  • kill3r21
    #5895

    nagyon jó
  • kill3r21
    #5894
    Most már tényleg fentlehetne, mert kezdek bekattanni...érdekel a dolog..:D
  • BoneDragon
    #5893
    Köszi, 100-al "hasít" lefelé!
  • rooney8
    #5892
    sorry, csak elragadott a hév :D

    itt van egy dual (angol, japó). feliratot meg szinte találsz akármelyik feliratos oldalon, bár lehet időzítéssel bajban leszel, de ha szerencséd van, akkor csak egyszer kell pár másodpercet eltolnod és jó lesz végig. vagy ha mégnagyobb szerencséd, akkor tökéletes a felirat is :D
  • BoneDragon
    #5891
    Köszönöm ezt a rendkívül hasznos információt, de én akkor is angolul akarom megnézni. :)
  • rooney8
    #5890
    ki az aki angolul akarja nézni? :D nekem nincs bajom az angol nyelvvel, de amilyen szinkronokat csináltak a db-hez... abból inkább köszi de nem :D
  • BoneDragon
    #5889
    Esetleg nem tudjátok kai-t honnan lehet leszedni angolul? Esetleg magyar felirattal. Mindenhol csak japánul látom.
  • kill3r21
    #5888
    Hát böngészem az oldalakat, de nem lesz itt fent semmi camos sem, ezek a japánok nem kalózkodnak.....kár....
  • Wootan
    #5887
    Mondjuk én a movie-k nagy részével kb. úgy vagyok, mint a GT-vel. 90%-uk nem tetszett egyáltalán. Talán a régi Bardock-os az egyetlen amire azt mondom, hogy jó volt.
  • kill3r21
    #5886
    Wootannál a pont....nemtom nekem a kaioken is kiba tetszett, ez meg amit leszürők ebből a pocsák minőségból az annyi hogy elég állat....de ahogy nézem talán kevés lehet ez is....érdekelne már ez a movie...:)
  • BoneDragon
    #5885
    Én most nem a gondolatmenetről és a logikáról beszélek hanem a megrajzolásáról. És ez az új ssj tényleg elég fantáziátlan.
  • Wootan
    #5884
    Erre mondják azt, hogy ízlések és pofonok.
    Szerintem pl. totál idétlen az SSJ4 alak (mondjuk a GT-hez illik, mert az úgy egészében egy idétlenség).
    Ráadás értelmetlen is. Pl. átalakuláskor hova tűnik a régi ruha? Nyilván szétszakad, vagy ilyesmi. Eddig rendben, de honnan lesz az SSJ4es ruha? Csak mert az eredeti sorozatban csak Piccolo tudott ruhát 'varázsolni' magának/másnak.
  • BoneDragon
    #5883
    Miért? Ez egy sima kaioken csak furcsább a haja színe, látszik kifogytak a fantáziából. Amúgy ssj4 tetszik a legjobban, szerintem marha jól megrajzolták.
  • kill3r21
    #5882
    Hát reálisabb mint egy ssj4 amit a GT-ben nyomtak az arcunkba :D
  • BoneDragon
    #5881
    Bárcsak kaioken lett volna, most még gagyibbnak tartom
  • kill3r21
    #5880
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt az átváltozás....:)
  • kill3r21
    #5879
    Ez nem Kaioken papa....:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez egy új szuperharcos szint a neve SuperSaiyanGOD
  • BoneDragon
    #5878
    Hát igen elég durva, hogy 100 éves technikával próbálkozik egy ilyen szintű ellenfél ellen. Ezt jól elb***ták.
  • kill3r21
    #5877
    De ez szerencsére nem csak jap only, tudtommal máshol is lesz majd....
    Spoilerbe teszek egy részletet, ami camos, de elég dúrva...:)
  • r4pt0r
    #5876
    Én nem hiszek benne. Evangelion 3.0át is már nagyon régen vetítették Japán mozikban, és sehol egy Cam vagy valami. Majdnem 1 év után jön most lemezes kiadásban. Remélem itt nem kell ennyit várni.
  • kill3r21
    #5875
    eléggé elnagyolt, túlzó, nekem nem jön be, de nagy meló lehetett az biztos....:)
  • zsotesz
    #5874
    Ezt láttátok már?
  • kill3r21
    #5873
    Akkor ne nagyon járj erre, mert már elég sokminden fentvan neten...:) szerintem hamarosan az egész fentlesz...
  • Master91
    #5872
    Remélem nem lesznek spoileres kommentek, kb. 3 képet és a legelső kis trailert láttam mikor Gokut körbe mutatták azt csá
  • BoneDragon
    #5871
    Elvileg ma van az új movie japóba.
  • wolf magic
    #5870
    ultra gagyi :$ :D
  • kill3r21
    #5869
    szerintem a youtubeon is fenvan felirattal, vagy az indavideo.hu-n
  • ironhorses
    #5868
    Én még az új bardock-os movie-ról is le vagyok maradva :( Nem tudjátok honnan lehet leszedni felirattal?
  • dekany01
    #5867
    Sziasztok! Nem annyira idevág a kérdésem... de azért felteszem. :D
    Van aki szeretne online játszani Budokai Tenkaichi 3-at? Ha igen, akkor írjon a [email protected] -ra. Vagy ide. Mindegy! :)
  • kill3r21
    #5866
    kivi leszek hogy valamien formában fentlesz-e neten :D
  • BoneDragon
    #5865
    Már csak 1 hónap.
  • kill3r21
    #5864
  • rooney8
    #5863
    Igen, mar nezelodtem, de nem talaltam szamomra megfelelo anyagot :/
    Leginkabb most azokhoz szolok, akik reszt vettek a gyujteben es megvan nekik kulon a szinkron. Ha azon mulik, akkor bizonyos osszeget is hajlando vagyok fizetni, hogy lassak nem azert nem vettem reszt a gyujtesben, mert sajnaltam ra a penzt, hanem mert lemaradtam rola.
  • slycoop
    #5862
    ncore-on millió féle verzióban fent van, szerintem ott nézelődj.
  • rooney8
    #5861
    hali

    esetleg nincs meg valakinek a dbz-hez a vágatlan stúdió minőségű szinkron? csak maga a szinkron kellene, szeretnék készíteni magamnak egy otthoni dvd kollekciót, már megvan a videó source, de hang terén bajban vagyok. gondoltam, hogy egy már elkészült release-ből kiveszem, de sehol sem találtam olyat, mely tartalmazná a magyar opening és ending-eket.
  • slycoop
    #5860
    Üdv.
    Van itt olyan aki régen gyűjtötte a dragon ball os kártyákat figurákat, és még ma is gyűjti őket?
    Én a mai napig gyűjtöm őket, ha valaki szeretne csere-berélni írjon privit.