6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • IXEMGabeo
    #5819
    azért azt is meg fogom lesni

    Ez a DB Z ez egy mestermunka úgy ahogy van. Még az eleje volt a legunalmasabb amig nem jöttek a csillagharcosok a Földre, de onnantól nagyon beindult.
  • Wootan
    #5818
    Eleinte nekem sem tetszett a kai, de szerintem elég jó lett. Van pár rész, ahol mondjuk tényleg szarul csinálták meg a vágást.

    De sok jelenet hangulatosabb, és energikusabb lett, mint a Z-ben, főleg az új zenékkel. Pl. mikor Vegeta rájön, hogy Gohan ellopta az elrejtett gömbjét. Meg Cell is sokkal állatiasabb lett az új szinkronjával. Ettől függetlenül a Z az alap, a Kai meg egy rövidített verzió.


    GT meg ott szar, hogy totál következetlen, ötlettelen (az összes ellenfél a Z-ből van koppintva). Vicces akar lenni, mint az alap DB, de nagyon nem az, mivel nem Toriyama készítette.
  • r4pt0r
    #5817
    Hát érdekes, úgy látszik rosszul emlékeztem. Meg kell néznem megint. :D
  • Wootan
    #5816
    Nincs kedvem feldúrni a lemezeket, így a DBZ wikin néztem utána:

    "He came back in his "Perfect" Form due to the fact that his cells stored the memory of his perfect form, and he was exponentially stronger than before because his core remained unharmed, and from it he had regenerated. He had become a lot stronger thanks to the Saiyan cells inside him, which after a near-death experience, increased his power dramatically."

    Abban igazad volt, hogy a Teleportation-t Goku sejtjeiből tanulta el, de az erejét nem szívta el.

    "Cell learns this technique through absorbing Goku's cells after his self-destruction on King Kai's planet (near the end of the Cell Games Saga)."
  • BoneDragon
    #5815
    Na a kai a másik gány. Kivettek egy csomó jó részt+jelenetet. Összecsapott szar. Maga a lényege veszik el a dbz-nek.
    GT meg... a bébis részek jók, meg ahogy megrajzolták gokut ssj4-ben. Többi kuka.
  • r4pt0r
    #5814
    Biztos hogy nem csak eltanulta, mert ettől lett megint erős, és nem azért mert meghalt.

    GTt meg folytatásnak veszem hiszen folytatás. Az hogy ki csinálta nem igazán zavar, vagy nem zavar, pláne mert szerintem jó volt.
  • Wootan
    #5813
    Szerintem nem olvasztotta be, hanem eltanulta tőle akkor, mikor elteleportált vele Goku. (de majd megnézem mit mond Cell a japán verzióban erről)

    GT-t meg ne vegyük folytatásnak, mivel nem Toriyama készítette, és hát (szerintem) ritka gány is lett.

    Egyébként olvastam valahol, hogy készül a DB kai folytatása, megcsinálják a Buu-s részeket is.
  • IXEMGabeo
    #5812
    Igen arról tudtam, hogy beolvasztotta Goku azonnali átvitel képességét. Az rendben volt, csak ez fura volt, hogy már a robbanás után nem volt szüksége a kiköpött robotra
  • r4pt0r
    #5811
    Nem ezért lett ilyen erős, mivel tudott később instant teleportálni, amire csak Goku képes, ezt mondta is hogy magába olvaszotta.
  • r4pt0r
    #5810
    Cellnek kellett a 2 robot hogy elérje a "3." fejletséget, viszont amikor felrobbant Gokuval akkor lényegében beleolvasztotta magába Goku erejét, a testével. Így már nem volt szükség a robotokra, mivel megvolt neki Goku. Ha emlékszel még a legelején is így nyerte az erejét, amikor még csak sima emberekkel táplálkozott.

    C17 köszöni megvan, a Dragon Ball GTben meg egy kicsit át is alakul, de majd meglátod ha megnézed.
  • IXEMGabeo
    #5809
    Rendben van. Így már érthető, tehát, mert Saiyan megtarthatta a robbanás utáni alakját.
  • Wootan
    #5808
    Cell-ben Saiyan vér volt, így folyamatosan fejlődött a harc során, mikor meg felrobban ismét fejlődött (ugye ha egy saiyan halálközeli állapotba kerül, akkor nagyot lép az ereje), ezért lett lényegesen erősebb, mint előtte.

    Az androidokat meg nem ölte meg Cell, igaz nem mutatták, de szerintem a testén belül rájuk csatlakozott, és elszívta az energiájukat. Lényegében akkunak használta őket.
  • IXEMGabeo
    #5807
    most vagyok a 206. környékén.

    Nekem nagyon bejönnek ezek a Songohanos sulis részek, pont, hogy a sok harc kezd unalmassá válni bírom ezeket a mindennapi részeket.

    Dermesztős harci jelenetek mondjuk látványosabbak voltak, mint a Cell részek. Meg az egész Namek bolygó jelenetek voltak a sorozat legjobb részei sztem
  • BoneDragon
    #5806
    Erre is van magyarázat. Nézd meg még1x és rájössz.Amúgy a másik robot is él, egyik részbe mutatják. :)
  • IXEMGabeo
    #5805
    jaj tényleg...

    amúgy a C17-et, ha úgy vesszük ugyanúgy megölte Cell most rendben felfalta, tehát feltámadhatott volna...

    kommentben video alatt is valaki felvetette, hogy Cell miután kiköpte C18-at visszafejlődött 2. szintűvé majd Songokuval felrobbantották Caito bolygóját és erre 3. alakban tért vissza a Földre:D:DD Az megint mi röhejes már?
  • BoneDragon
    #5804
    Mivel csak akkorát tudott belevágni, hogy egy robotot köpjön ki Amúgy kérte a sárkánytól ha jól rémlik, hogy legyen ember. Már rég láttam, legalább fél éve.
  • IXEMGabeo
    #5803
    nincs gond az angollal, viszont a magyar hangok jobbak, mint a japán ordibálások.

    Amúgy vicc, hogy a C18-as kipottyant Cellből, a C17-es sehol sincs ráadásul Krillinnel összejöttek és még kölykük is született ez mi?:D

    Bár tudom, hogy mese és gyerekeknek "is" való, de akkor is logikátlan
  • BoneDragon
    #5802
    Sajnos nagyon sok félrefordítás van benne... De a legjobban azt utálom, hogy van mikor teljesen mást mondanak. Ez után érdemes megnézni angolul is, esetleg magyar felirattal ha nem tudsz angolul.
  • IXEMGabeo
    #5801
    vagy a fordítás rossz vagy pedig Songohan életkorát totál elszámolták...

    most akkor döntsék már el, hogy 9 vagy 11 évesen küzdött meg cell ellen xD
  • IXEMGabeo
    #5800
    Elkezdődött a harcművészeti torna Cell által és ezen a Herculesen felröhögtem ahogy a követ összetörte és ahogy bambán néztek a többiek:D:DDDD
  • IXEMGabeo
    #5799
    japán intro nagyon tetszik

    Chaaa laa head chala:D:D sztem jobb, mint a magyar
  • Wootan
    #5798
    A cell saga végén meg fogod tudni ;)
  • IXEMGabeo
    #5797
    bonyolult dolog az időutazás...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most tartok éppen ott amikor Cell meséli Sátánnak hogyan érkezett vissza az időben.

    Eddig, amit tudunk. Trunks visszament az egyik idősíkon a múltba ahol Songokut figyelmeztette, hogy 3 éven belül érkezik 2 robot, akik a földet veszik célba. Adott neki egy gyógyszert, ami majd meg fogja gyógyítani a kortól. Gondolom ennek eredményeképpen és annak, hogy Vegita az egyik síkon megölte a C17-es és 18-as modellt teret kapott Cell, akit ugye Gero dr alkotott a tudtán kívül, aki az egyik síkon megölte Trunks-t ellopta az időgépet és visszatért 1 évvel korábbra mielőtt Trunks érkezett az eredeti idősíkon.:S

    Szóval az egyik jövőben Trunks meghalt, a másik Trunks pedig visszatért megölte Dermesztőt, figyelmeztette a többieket majd rá 3 évre újra feltűnt...És az a jövő, ahonnan érkezett miképp változhatott meg?
  • IXEMGabeo
    #5796
    van olyan még rajtam kívül, aki nem látta?:O
  • BoneDragon
    #5795
    Sok lesz a spoiler... :P
  • IXEMGabeo
    #5794
    na basszus Dermesztőt összekaparták:D:D

    tisztára olyan jelenet volt, mint amikor a Vader nagyurat a Sith nagyúr által összedrótozták zseniális:D

    118. rész Trunks is megjelent
  • IXEMGabeo
    #5793
    ne mond el ő kicsoda...láttam róla már kártyán képet:D vicces h gyűjtöttem gyerekkoromban a DB kártyákat meg a GT-seket is és nem is láttam egyik sorozatot sem:D csak a sima DB-t:D
  • BoneDragon
    #5792
    Buuval csak 90 részen keresztül baszakodnak. :D
  • IXEMGabeo
    #5791
    én bírom úgy ahogy van ezeket...

    Mondjuk nem volt gyenge, hogy Dermesztővel 20 részen keresztül baszakodtak és a saját csapdájába esett:D
  • BoneDragon
    #5790
    Áhh azokat én kihagynám, ritka rosszak.
  • IXEMGabeo
    #5789
    jézus lesz még mit néznem:D csak a 118. rész környékénél tartok

    Most vannak a Gabricos részek
  • BoneDragon
    #5788
    Ha emlékezetem nem csal akkor csak a ~277. rész körül hal meg...
  • ironhorses
    #5787
    Biztos, hogy az van! Pár résszel később Gohan ráncigálja az űrhajóba, hogy meneküljenek!
  • IXEMGabeo
    #5786
    igen csak ez lehet max
  • FrezeR
    #5785
    Ha jól emlékszem ott ennél a résznél nem halt meg Sátán. Csak nagyon súlyosan megsérült.
  • IXEMGabeo
    #5784
    Megint ütköztem egy logikátlansággal, amit nem értek.

    Sátánt lézerrel megölte Dermesztő, mert az életét kockáztatta megint Songokut arrébb lökte meghalt.

    Erre a 97. részben a Mindenható nemhogy eltűnt, de még ilyet szólt, hogy lehet egy kívánsága. Mi van? Nem arról volt szó hogyha Sátán meghal a Mindenható eltűnik a mennyből is?
  • FrezeR
    #5783
    Az egyik legjobb rész :)
  • IXEMGabeo
    #5782
    Most láttam tegnap Vegita halálát, gondolom vissza fog térni valamikor meg Songoku rávágta az univerzális gömböt Friezára elég ütős volt. Sátán megint meghalt a kis Dende is a Namek nagyfőnök is.

    Alakulnak az események már Songoku is átalakult és sárga a haja:D
  • High end PC #5781
    3x nem akarom letölteni minden részt, úgy gondoltam, hogy minden rész egy fájl és lehet nyelvet választani, angol, japán és magyar közt.

    nekem úgy van meg a DB és DB GT is
  • BoneDragon
    #5780
    Tess