6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • rooney8
    #3018
    Aha... :/ :)
  • gohanssj2fru
    #3017
    akkor jó! :P elfogyott a téma??:S :D
  • rooney8
    #3016
    Itt :D
  • gohanssj2fru
    #3015
    hol van mindenki? :S O.O :D
  • gohanssj2fru
    #3014
    nem úgy gáz nagyon is jó persze, úgy értem vicces ahogy 'összejönnek' ... xD
  • rooney8
    #3013
    Az jó, akkor én is kicsit állítgatok :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3012
    Találtam hozzá torrentet, bár ahogy nézem igen kevés seedje van de legalább van. DBZ Budokai 3
  • DarkEvilPiccolo
    #3011
    Hogy érted, hogy lehetetlenség?
  • gabeszg
    #3010
    Én amúgy állítottam vga beállításokon és tádá! jó lett a ps2 emu szóval rooney ajánlom h te is szedjél le más vga plugint és jó lessz lehet neked is.amugy sima budokait 3at kb lehetlenség megszerezni ??!!
  • rooney8
    #3009
    Na ja... Xbox és a Sagas... Inkább ne is beszéljük róla :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3008
    Az Xbox jó nagy szívás, mert egyik DBZ Budokai játék sem jelent meg rá... Csak PS2 és WII-re jelentek meg. Meg a Burst Limit PS3-ra és Xbox360-ra.
  • rooney8
    #3007
    Hát nem tom... De PS2-t már biztos nem vennék... Van xbox-om elég az is (már legalább 2 hónapja hozzá se nyúltam :/ )
  • DarkEvilPiccolo
    #3006
    Hát az nem jó. Nekem szerencsére van PS2-m. De van egy csomó jó játék ami csak PS3 és Xbox360-ra jön ki, szóval legszívesebben megszabadulnék a PS2-től és vennék egy PS3-mat. Amúgy szerintem megéri venni PS2-t. Én több mint 2 éve 20 000 Ft-ért vettem kicsippelve, most meg 15 alatt tudnék már szerezni szerintem. Szerintem simán megér ennyit, hogy az ember tudjon játszani a jobbnál jobb DB-s játékokkal.
  • rooney8
    #3005
    Nem
  • DarkEvilPiccolo
    #3004
    És nálad sem megy rendesen a PS2 emu?
  • rooney8
    #3003
    Dragon Ball Z: Infinite World

    Jó játéknak ígérkezik... Csak kár hogy nincs pées kettőm :D
  • rooney8
    #3002
    Rég olvastam...Sok új hír van :D (Jó hogy szoltál... :) )
  • DarkEvilPiccolo
    #3001
    Hát nah jah. Komolytalan lett az egész GT sztori ahogy van... Amúgy nem tom nézegettétek-e a blogunkat de van pár újdonság az új DB speciállal kapcs. :) Nem sok, csak annyi, hogy hivatalosan is bejelentették, hogy lesz DB speciál, mert eddig csak "pletyka" szinten ment a dolog, meg még kiderült, hogy mik lesznek az ellenfelek nevei.
  • rooney8
    #3000
    Engem az idegesít a legjobban, hogy Goku újra kicsi... Sztem tök faszság, hogy átváltozik kicsibe, meg az elején az a bolygóról bolygóra vándorlás...pff
    Na mind1, nem idegesítem tovább magamat :D Inkább a GT helyett kéne folytatni a Z-t, mintha a GT "meg se született volna" :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2999
    Nem válozik vissza. Amikor átváltozik SSJ4-be, akkor olyankor felnőtt de amúgy alapba nem felnőtt. Ezt is milyen hülyén találták ki, hogy csak akkor felnőtt amikor az SSJ4 formájában van...
  • fsgh
    #2998
    Nah elértem a GT-hez... első 12 rész után azt mondom hogy ez elég rossz:S Szinte ugyanaz mint a sima DB eleje, rohangálnak sok-sok részen át a gömbök után... Valaki mond nekem egy számot hogy hanyadik résznél változik vissza felnőtté Goku!?
  • rooney8
    #2997
    Nem talált Csak én nem láttam a DB-t és ezért nincs mondanivalóm...
  • DarkEvilPiccolo
    #2996
    Amúgy Rooney8 biztos elment valahova, mert ha gépközelben lenne akkor már írt volna. :-D
  • DarkEvilPiccolo
    #2995
    Hogy érted, hogy gáz? Nekem speciel a sima DB-ban leginkább az utcsó nagytorna jön be. A Tien Shin Han Vs. Goku harc is nagyon bejön, és a Piccolo Vs. Goku harcról meg nem is beszélve. Nagyon jó kis harcok voltak azok.
  • gohanssj2fru
    #2994
    hol van mindenki? :S:D // most néztem meg chi-chi és goku házasságot megelöző tornáját... pff.. kicsit gáz xD már elfelejtettem mi volt :D
  • gohanssj2fru
    #2993
    akkor én le vagyok maradva... :P
  • gohanssj2fru
    #2992
    ó köszönöm a részletes magyarázatot:D
  • DarkEvilPiccolo
    #2991
    Itt valami félreértés van. Az OVA a Movie és a TV Special, 3 külön fogalom.

    TV Sorozat: Eredetileg TV-re készítik, és később kiadják DVD/VHS-n, viszont moziba soha nem kerülnek.

    Movie: Eredetileg a moziba készülnek, aztán kaphatók lesznek a mozis pályafutásuk lejártával DVD/VHS-n. És évekkel a megjelenésük után leadják őket a TV-ben is. Akárcsak egy amcsi film.

    TV Special: Ezeket alapba TV-re készítik el, és kiadják DVD/VHS-n őket, akárcsak a sorozatot. Moziba ezek sem kerülnek soha akárcsak a sorozat.

    OVA, teljes nevén Original Video Animation: Csak DVD/VHS-n jelenik meg, TV/Moziba soha nem adják le.

    A DBZ OVA ugyebár nem jelent meg DVD-n, mert elég régi, és ezért az csak is és kizárólag VHS-n jelent meg.

    Rooney8: Jó lesz az 126-nak is. :DDD

  • gohanssj2fru
    #2990
    az OVA special az miért special, miért nem movie amúgy??:D
  • rooney8
    #2989
    És mi pedig, akik nem emlékeznek mindenre a sorozaton belül (mert nem láttuk 26x az egészet :D) elhisszük nekik
  • DarkEvilPiccolo
    #2988
    Bocs a sok hsz-ért, de sosem jutnak a dolgok egyszerre az eszembe. Valószínüleg ez a negyedvérűség dolog nem a magyar DB fanok kitalációja, hanem sokkal inkább az amcsiké vagy a japánoké, csak gondolom a magyarok átvették ezt és elkezdték terjeszteni. Az a gond, hogy van 1-2 rajongó, akiket a jó isten meglehetősen fantáziadús elmével áldott meg (:D), és ezért elkezdenek a sorozatból kiindúlva fantáziálni bizonyos dolgokról, és kitalálnak mindenfélét. Végülis ezzel nem is lenne semmi gond, de az már szerintem gond, hogy az oldalaikon is kiírják ezeket a kis agyszüleményeiket, és nem írják oda, hogy ez nem hivatalos infó, és ez bizony nem kicsit félrevezető lehet.
  • DarkEvilPiccolo
    #2987
    Ezt annyira bírom különben. Van az a fórum ahol folyik a DB szinkronra a gyűjtés, és oda belinkelt az egyik srác egy DB-s oldalt, mert hogy az mennyire jó mert tök sok érdekesség van DB-al kapcsolatosan rajta, aztán megnézegettem én is, és kapásból vagy 3-4 dolgot megcáfoltam, hogy mekkora hülyeség az ami oda le van írva. És az a közhely, hogy a rajongók be is veszik ezeket a dolgokat, pedig szerintem egy józan paraszt ésszel rendelkező ember egyből levágja, hogy valami nem stimmel azokkal az infókkal. Ezeken az oldalakon általában a tulajdonosuk a saját "képzelgéseiket" írják le, amik néha-néha egész jóra sikerednek, és az ember azt gondolja, hogy ez mennyire jól ki van találva, és biztos igaz is mert annyira de annyira jól ki van találva. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #2986
    Elárulom, hogy magyar DB rajongói oldalakon nem eggyen olvastam már én is ezt a negyedvérüség dolgot, de ez hülyeség. :D
  • rooney8
    #2985
    Én is hallottam róla... De mondani mindent lehet...:)
  • megalodon
    #2984
    Háát igen,DarkEvilPiccolo penge a DB-ban! :) De én sem tegnap kezdem el a rajongást :) Tényleg hallottam ilyenröl.
  • rooney8
    #2983
    Én is ezt hallotam valahol :) A sorozatba biztos nem, mert akkor DarkEvilPiccolo biztos tudná :) De akkor meg nem tudom hol...
  • megalodon
    #2982
    :) Háát a gt-nek ne is legyen!!
    De amugy valahol hallottam (ne kérdezd hol) hogy a negyedSSJ-nm tud átváltozni.Hisz Vegeta már azon is bosszankodott,hogy a félvérek áttudnak,biztos hogy ne legyen durci :)
    Jó biztos hülyén nézne ki egy csaj ugy:)
  • DarkEvilPiccolo
    #2981
    Jah és ne álmodozz, a GT-nek nem lesz folytatása. ;)
  • DarkEvilPiccolo
    #2980
    És ezt honnan szedted, hogy Pan azért nem változott át mert negyedes volt? Tudtommal erről szó nem volt soha sehol. Pan azért nem változott át SSJ-be, mert úgy gondolták, hogy az igen csak hülyén nézne ki szerintem. Amúgy meg mivel Pan GT-s karakter, legalábbis ott játszik igazán főszerepet, ezért nem érdemes azon filózni, hogy miért nem tudott átváltozni, ugyanis a GT maga egy nagy baromság, és semmi logika nincsen a felépítésében. Nah és akkor mi van Bra-val (Vegeta és Bulma 2. gyereke, Trunks huga), ő csak félvér és mégsem változott át. Egyszerűen hülyén nézne ki csajoknál az SSJ, ezért nem változtatta át őket a GT írója. Persze ez magánvélemény, de szerintem van benne logika bőven. :P
    Vegetasan: Amiről te beszélsz az egy szöveg nélküli zene, szóval elvileg azt nem lehet beszerezni. Megnéztem angol wikipedián, hogy hány albuma létezik a DB/Z/GT-nek, és a GT-ből hivatalosan 5 darab zenét adtak ki, és azt sem külön CD-n, hanem rajta voltak az egyik Z-s albumon. Úgy néz ki, hogy a GT-t meglehetősen elhanyagolták. Biztos úgy gondolták, hogy veszteséges lenne külön GT-s albumot kiadni, mert valószínüleg mivel a GT egy hatalmas bukás volt, ezért a GT-s zenéket sem nagyon vennék az emberek, ezért nem is nagyon variáltak vele.
  • megalodon
    #2979
    Én ugytudom hogy Pan sem tudott pont azért átváltozni mert nm félvér.és akkor Goku Jr,Vegeta Jr hogyhogy tud?
    Vagy csak egy olyan véget kellett csinálni,hogy akár valamikor lehessen folytatni??