6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • rooney8
    #3058
    Én úgy is megnézem :P Ha szar ha nem :D
  • gohanssj2fru
    #3057
    van még bő félévünk h eldöntsük érdekel-e csak mert dbz, vagy nem...:D
  • dudusrac
    #3056
    Már félve kérdezem, hogy akkor én most rossz sorozatot néztem. Csak már én úgy emlékszem Piccolo zöld színű volt. Szánalmas egy film lesz. Szerintem még ha nem is lehet ilyen animéból jó filmet csinálni, arra azért figyelhetnének hogy legalább a karakterek hasonlítsanak. Mert ez a Piccolo borzalmas. Meg Bulmának is valami ilyen pinkszínű haja lesz, ha jól láttam. Mindegy egy ilyen volumenű produkciónál biztos nem volt pénz hajfestéket venni. Biztos elment azokra a hihetetlen ügyes maszkmesterekre, akik ezt a Piccolót összehozták.
  • gohanssj2fru
    #3055
    én annyira nem vagyok finnyás a lényeg h nézzem :P és sztem ehhez azért tökéletesen megfelel ami a blogoon van:D//akkor töled kérdezek amúgy amcsi zenéket :P // amúgy miért ne tudnának szembe szállni velük?:D ill. nem nagyon tudtak mint kiderült... xD // na hát én is úgy vagyok bele h ilyen féle animéból NEM LEHET filmet készíteni!!!! :S :D
  • rooney8
    #3054
  • EnZsolt
    #3053
    Te jó ég, könyörgöm mondja azt valaki, hogy az tényleg nem Piccolo, hanem Garlic. Mert ez így nagyon, nagyon gáz :(
  • DarkEvilPiccolo
    #3052
    Hát mikor először megláttam, azt hittem lefordulok a székről. Mármint amikor Piccolot megláttam. Há mi a rosseb ez?!?! Ez inkább egy vámpírra hasonlít mint Piccolora. Szánalmas sz*r!!! Ezzel végleg elásta magát nálam a film.
  • kasykasy
    #3051
    Dragon Ball film screenshotok! Láthatjátok a sárkán-gömböt, Piccolo végleges kinézetét és Son Goku-t harc közben!

    http://kasyfilm.buzz.hu/archives/2008/09/03/Dragon_Ball_screenshotok/
  • DarkEvilPiccolo
    #3050
    Valójában az én féle moviejaimnak sem valami nagy a méretük, mert általában a moviek olyan 600-700 MB-sek szoktak lenni, viszont ennek ellenére ennél a verziónál ami a blogunkon van egyszerűen nincsen szebb minőségű ripp. És ezek közel sincsenek 600-700 MB-sek. Az amcsi zenékről szerintem itt felesleges kérdezned, mert, ha jól emléxem akkor rajtam kívűl senki nem szereti az amcsi verziót itt. Bár lehet, hogy volt max. 1 emberke aki írta, hogy neki is tetszenek az amcsi zenék, de nem vennék rá mérget. :P Jó témát speciel nem nagyon tudok feldobni, pedig AnimeAddictson tök jókat szoktunk témázni. Bár ott is elég sok témát én dobtam fel még anno, de én mára már kimerültem. :D Jelenleg azon elmélkedünk, hogy az egyik srác egyszerűen nem tudja azt elfogadni, hogy androidok szembe tudnak szállni egy Saiya-Jinnel, és mindenféle magyarázatokkal állunk elő, hogy C16,17,18,19,20 nem közönséges robotok/androidok, hanem speciális robotok és ezért tudják fel venni a harcot Gokuékkal. :D Nagyon jó kis téma. Rengeteg érdekes kis spekuláció születik az ilyen témázások közepette. :D
  • gohanssj2fru
    #3049
    nálad fogom töltögetni a movie-kat meggyőztél :P vagy tízsszer nagyobb mint amit eredetileg néztem, de gondolom annyival is jobb :D a feliratok már megvannak.
  • gohanssj2fru
    #3048
    unalom!!! :S :D ... még mindig nem jött vissza a gépünk amivel letölthetném a movie-kat, a részeket meg már végig néztem... :S vkinek vmi jó tippje? :D + angol számok? :P
  • gohanssj2fru
    #3047
    azt nem beszéltük meg végül:p
  • DarkEvilPiccolo
    #3046
    MSN. :D
  • gohanssj2fru
    #3045
    jut eszembe, vki tud ajándlani olyan zenét ami jó az angol dbz-ből? mert én egyet találtam a perfect cell néven, de többet nem kerestem...
  • gabeszg
    #3044
    Gt háttérzenékkel hadilábon állunk szóval nem hiszem.
  • Danny1987
    #3043
    Az a zene nincs meg vkinek amikor goku ssj4 és baby küzd aztán goku hagyja hogy üssék jön egy fekete gömb minden szétrobban oszlik a por és ott van goku sértetlenül és akkor megy az a zene.
  • gohanssj2fru
    #3042
    semmi gond xD amúgy fura h eddig nem derült ki h lány vagyok :D amúgy az egész úgy kezdödött h mikor ment a DB akkor én amúgy is olyan fiús lány voltam mert verekedtem a fiúkkal és nagyon rövid volt a hajam és amig nővérem Sailor moon-t nézett én a DB-ért voltam oda:Pami nem múlt el így az évek alatt :P már láttam h felvettél köszi :D
  • rooney8
    #3041
    Tudom, csak vicc volt :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3040
    Kanál: Tényleg nem. :D
    Rooney8: Én is lenyomtam pár kört vele, de ezt ne mond el senkinek. :D De ez még nem változtat a tényen, hogy általában csajok szoktak vele játszani. :)
  • rooney8
    #3039
    Kikérem magamnak... :D Én is szoktam sims-ezni :D
  • Kanál
    #3038
    végülis nem derül ki az msn címéből hogy lány :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3037
    Nekem már akkor gyanús volt, mikor a Sims 2-t írta gépigény gyanánt, mert általában Sims-ezni nagyrészt csajok szoktak. :D De nincsen ebben semmi fura, hogy szereti a DB-t. Van jó pár csaj ismim akik megőrülnek érte. :D Imádom a DB fan csajokat!
    Gohanssj2fru: Felvettelek MSN-re. :) Ha tudtam volna, hogy csaj vagy, akkor sokkal rendesebb lettem volna veled. :D Nem mintha bunkó lettem volna, de általában az "újoncokkal" kicsit "szívózni" szoktam. :D
  • rooney8
    #3036
    Most nézem, hogy te lány vagy :) És mégis nézed a DB-t
  • gohanssj2fru
    #3035
    apropó kinek van meg az a szám ami a 120-rész környékén van, amikor vegita álmodik mikor a gravitácios gép összetört vagy mi :S:D mert nekem az csak a lassabb változatban van meg...
  • gohanssj2fru
    #3034
    azt én is szépen kérem mert az összes többi background szám megvan csak ez az egy nincs :$ [email protected] (ez msn és email cím is egyben :P:)) előre is nagyon köszönöm!:D:)
  • rooney8
    #3033
    Tudom, csak most nem tudok fölmenni msn-re... Amúgy kösz
  • DarkEvilPiccolo
    #3032
    Csak szólok, hogy már egy ideje elküldtem nektek privát üzenetben a címemet. :)
  • rooney8
    #3031
    Úgy én is le tudnám szedni, de annak szar a minősége... Egyébként nem kell semmilyen hülye program ahhoz, hogy youtube-ról szedj le videókat...
  • matyi60
    #3030
    hello én nekem van youtube letöltő programom csak adjátok meg az msn címeteket leszed és elküldöm akinek kell
  • rooney8
    #3029
    Megkaphatom? (msn)
  • DarkEvilPiccolo
    #3028
    Biztos vagyok benne, hogy nálam van a gond, mert Sendspacre sem tudok feltölteni. Elkezdi tölteni a cuccost, de 4%-nál megáll és kiírja, hogy error. :S
  • DarkEvilPiccolo
    #3027
    A Sendspace-el az a gondom, hogy max. 300 MB-s fájlt lehet rá feltölteni. Persze az mp3 feltöltésre tökéletes, de pl. a DB moviekra nem jó, mert kevés az a 300 MB.
  • Kanál
    #3026
    ezért kell sendspacere tolni, legjobb feltöltő oldal :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3025
    Megpróbálom... Amúgy RapidShare-re és Megaupload-ra már egy jó ideje nem tudok feltölteni semmit és rohadtúl nem tudom az okát, hogy vajon miért nem tudok. :S
  • Danny1987
    #3024
    Mi az msn cimed?
  • Kanál
    #3023
    sendspace-re felraknád ultrajó lenne :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3022
    Ha gondoljátok, és van MSN-etek, akkor esetleg felvehettek és átküldöm ezt a zenét.
  • rooney8
    #3021
    Hmm... :) Ez engem is érdekelne. Dumet oldaláról amit leszedtem aba nincs benne
  • Danny1987
    #3020
    http://www.youtube.com/watch?v=lOpNFwKNu68

    Amikor songoku kijön a vizből megy egy zene azt honnét lehet megszerezni?
  • DarkEvilPiccolo
    #3019
    Jah értem.