6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Dani95
    #5939
    Jajj de vártam már ezt a pillanatot mikor megnézhetem a Dragon Ball Z új moviet, és végül egy kicsit csalódtam is benne. Szerintem túl nagy volt a hangsúly ezen a Saiya-jin Isten dolgon, hogy végül a csatára nem is lett hangsúly téve. Goku is 1-2 feladta. Izgalom kimaradt. De ezen kivül az elgondolás elég jó volt, hogy Bills megjelenik, de gondoltam hogy valami gonoszabb illető lesz. Mondjuk a humor se maradt ki belőle :D

    Nektek hogy tetszett?
  • BoneDragon
    #5938
    Videl? Azaz pan. :p
  • BoneDragon
    #5937
    Én tegnap este megnéztem 3x egymás után, nagyon tetszik legjobb movie eddig, de...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezzel az istenes dologgal nagyon nagyra tették a mércét. Úgy nézem a gt-ben történteket nem veszik figyelembe és nem is fogják, kivétel a gyerek születése ami valószínüleg marad Videl. Kicsit csalódott is vagyok, hogy kevés lett a zúzás és hamar feladta goku, több god level is lehetett volna benne. Szerintem a következő filmbe kitérnek a többi univerzumra is.
  • kill3r21
    #5936
    1080p Elite, DTS 5.1
    szobám szétment a kámehámétől :D
  • FrezeR
    #5935
    Én egyet találtam, de elég sok benne a hiba. Meg elég fura a nyelvtana sok helyen.
  • BoneDragon
    #5934
    Amúgy nem sokára folytatódik a viasat 6-on újabb 55 résszel. Gondolom képesek megint elölről kezdeni, hogy véletlenül se nézze senki se.
  • BoneDragon
    #5933
    Van már felirat is, ma megsasolom. :)
  • IXEMGabeo
    #5932
    na ezt tuti meglesem
  • kill3r21
    #5931
    Nah fentvan!
    De nem 2órás, csak 1óra 25 perc
    [Hakugetsu&Speed&MGRT][Dragon_Ball_Z_Battle_of_Gods][BDRIP][BIG5][1280x720].mp4

    Képz:




  • ironhorses
    #5930
    Húú, de modern... :)
  • kill3r21
    #5929
    holnapután már tutti fentlesz :)
  • BoneDragon
    #5928
    Én már bele se nézek, legközelebb a teljes részt linkeld. :P
  • kill3r21
    #5927
    Nah azért itt már látszk hogy az SSJ God nem olyen mint a Kaioken :D
  • kill3r21
    #5926
    8perc a moviból :)
  • kill3r21
    #5925
    Szeptember 13.án jelenik meg DVD-n és Bluray-en!
    Utána már szerintem fentlesz!
    Én minimum egy 1080p-re várok :)
  • Kennyssj
    #5924
    hééj skacok, tök király ez a db absalon, ebben már éget a kamehame-ha, nem semmi:O megperzseli a csávót:D bárcsak itt lenne már a battle of gods, sztem állat király film lesz. lehet h a legkirályabb animefilm amit valaha láttunk:DDD tutira valami nagy febontásban, király hangzással kéne megnézni nem? ha kinnt lesz egy jó verzió végre akkor kérlek osszátok meg itt:D mostmár úgyis jönnie kell, kb ilyenkorra jósolták. az aharc...annyira királynak ígérkezik, vajon az lesz a legjob harc amit valaha látunk? legutoljára a street fighterben láttam olyan harcot ami igazán elképesztett, remélem ez majd mééégg soookkal feljebb viszi a lécet:DDD
  • zsotesz
    #5923
    van már második rész is :)
  • kill3r21
    #5922
    Ez tök jó :)
  • BoneDragon
    #5921
    Haha megint adják viasaton. Gondolom ugyan ott hagyják abba mint múltkor...
  • Lelouch
    #5920
    Szeptemberig várni kell még.
  • zsotesz
    #5919
    hopsz, mégse, amit találtam az még az előző movie
  • zsotesz
    #5918
    youtube-on fent van a full movie, angol felirattal
  • kill3r21
    #5917
    Még mindig nem láttuk a Battle Of Gods-ot, eléggé kikészítő
  • BoneDragon
    #5916
    Ezek el vannak baszva de nagyon. Freeza is alap formába felrobantotta a Vegeta bolygót, de a Namekot már nem tudtam teljes alakba... Rengeteg ilyen példát lehetne sorolni.
  • Retsu
    #5915
    Eléggé pangás van srácok, sztem beszéljünk erőszintekről ki hogy gondolja ezeket+VS gondolom belefér itt, ehhez nem kéne külön témát nyitni.

    Először is, nekem a Piccolo Daimao és Piccolo közti "hivatalos" minimális erőkülönbség döbbentett le... Eltelik pár év, Goku is felnő, erre kemény 80-100 egységgel erősebb Piccolo az apjánál? Meg eleve Daimao-t állóképekkel elég erősnek mutatták h régen városokat rombolt stb. Ehhez képest a harcok során sem ő, de még a nagytornai Piccolo sem mutatott ilyen erőt.
  • BoneDragon
    #5914
    Igen pont most olvasom, hogy több országba is vetíteni fogják és úgy látszik itt is! Ha ez igaz akkor el fogok csöppenni! :D
  • kill3r21
    #5913
    Imdb-n általába mozipremiereket írnak, viszont imdb is olyan mint a wikipedia....szerkeszthető bárki által....viszont most jött a hir hogy 40 országba viszik a mozit, ebbe még akár mi is beleférhetünk...
  • BoneDragon
    #5912
    Link

    Azt írja juni 20.-án jöhet :O Ki jön dvd-n vagy mi?
  • kill3r21
    #5911
    megtenném ha lenne teljes :)
  • BoneDragon
    #5910
    Ne spoilerezd már tele a topicot. :P Tudom nem kötelező megnézni, de na... Inkább majd a teljes részt linkeld be! :D
  • kill3r21
    #5909
    Mostmár télleg akarjuk :d
  • kill3r21
    #5908
    Nem tudja valaki Kaiból hol lehetne leszedni érintetlen BluraY-t?
  • BoneDragon
    #5907
    Köszi meglesem. Amúgy ha már ennyi mindent kivágtak a sorozatból mr satan összes jelenetét is kivághatták volna.
  • rooney8
    #5906
    kmplayer-ben próbálkozz, az szinte mindent (többek között a szóban forgó .mkv-t is) megeszik :)
  • BoneDragon
    #5905
    Nagyon jó! :)
  • BoneDragon
    #5904
    Sajnos nem tudom lejátszani egyik részt sem. Viszont letöltöttem japóba és már majdnem végeztem vele.
  • Porunga
    #5903
    Ezt nézzétek meg, tök jó :D

  • kill3r21
    #5902
    lehet hogy igazad lesz :(
  • r4pt0r
    #5901
    Nem tudom hogy szokták e itthon fordítani a One piecet, ha igen akkor lesz. Én mondjuk angolul szoktam nézni.
  • kill3r21
    #5900
    ehhez vajon készül magyar felirat?