6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #3098
    Jah amúgy én fullra egyetértettem Bardock-al, hogy nem bírta a fiát mert gyenge volt.
  • DarkEvilPiccolo
    #3097
    Hát, ha már az érzelgős részeknél tartunk. :P Szerintem az amikor a DBZ elején Goku meghal amikor Piccolo keresztül lövi Raditz-al együtt, az is elég szmorú volt, legalábbis amikor beszélget Krillin Goku-val és aztán egyszer csak hopp. :D Meg amikor Piccolo feláldozza magát Gohan-ért amikor Nappa betámadja Gohan-t, nah az is egy nagyon megrázó jelenet volt, és főleg a zene tette azzá. Meg amikor Vegeta haldoklik amikor Freeza keresztül lövi és mesél Goku-nak a Saiya-jinekről. Meg amikor Vegeta feláldozza magát Majin Buu-val szemben. Ezek mind-mind ilyen nagyon szomorú jelenetek. Most kapásból ennyi jutott az eszembe. :D
  • gohanssj2fru
    #3096
    nekem is nagyon tetszett a Bardock special, bár kicsit nem tetszett h ennyire le se szarja a fiát :S:P. na majd akkor megnézem a Trunks-sosat is:D akkor nekikészülök h nem nagyon lesz vidám, bár hát azért utazik vissza Trunks h minden megváltozon és az jó:Dkivéve h az ő idősíkjába nem él már senki csak ő meg Bulma :( egy ideig volt h nekem is az tetszett a legjobban, de most azért az eredeti sztori jön be xP
    ja, amúgy én azon is elérzékenyültem föleg lány létemre( ), mikor a cell game alatt Goku elterepoltál, és Gohan enyhén" kikészült :( :P
  • DarkEvilPiccolo
    #3095
    Hát a Trunks speciál elején lezavarnak egy köbö 1 perces jelenetet amiben mutatják, hogy az androidok mindenkit kinyírnak, szóval végülis benne van csak nagyon röviden. Szerintem jobb a története a Bardock speciálnak mint bármi másnak a DBZ-ben. :D Csavarosabb dolgok vannak benne mint a Trunks speciálban. Viszont velem ellentétben sokaknak a Trunks speciál tetszik jobban pont a viszonylag drámai hangulata miatt. Bár, ha a drámaiságot nézem akkor a Bardock speciál is ott van a toppon. Szóval meghal Bardock meg az összes Saiya-jin, ami azért elég megrázó tud lenni, legalábbis Bardock halála biztosan megrázó, ha a Saiya-jineké nem is, mert ők ugyebár gonoszak voltak és nem nagyon tudtak az ember szívéhez nőni úgymond, ellentétben Bardock-al. Bár Bardock barátait is sajnáltam azért mikor meghaltak. Viszont a Trunks speciálban meg ott van, hogy meghalt Gohan, ami elég megrázó volt. Mondjuk nem mintha érzelgős fajta lennék de gondolom az emberek ezeken a jeleneteken el szoktak szomorodni. ;P
  • gohanssj2fru
    #3094
    a Trunks specialban benne van h mindenki meghal, vagy alapvetően úgy kezdödik h az a tény h mindenki meghalt? gondolom az a sztori kicsit szomorúbb...:S:D h érted amúgy azt h kidolgozottabb? nem azért mert az hozzáfüzödik az alap történethez?:D
  • DarkEvilPiccolo
    #3093
    Akkor jó. Amúgy szerintem, ha a történetet nézzük, akkor a 2 darab DBZ speciálnak van a legjobb storyja, és talán a Bardock speciál a 2 közül a jobb. A lényeg, hogy szerintem sokkal kidolgozottabbak mint a moviek, vagy éppen a sorozat. Viszont a 2 darab speciál negatívuma (bár ez csak nagyon pici negatívum, sőt, mivel jó a story, ezért nem is baj, ha kevesebb a bunyó), hogy jóval kevesebb a harc bennük. Habár a Trunks speciálban azért jóval több van mint a Bardock speciálban, de közel sem annyi mint egy movieban.
  • gohanssj2fru
    #3092
    köszönöm, de azt már szerencsére megnéztem még régebben :P
  • DarkEvilPiccolo
    #3091
    Amúgy, ha tényleg sorrendbe akarsz haladni, akkor szerintem a 2. DBZ speciállal érdemes kezdeni, szóval azzal amelyik Son Goku faterjának a storyját dolgozza fel, ugyanis az még a sima DB előtt játszódik. :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3090
    Nincs mit. ;)
  • gohanssj2fru
    #3089
    na, ismét köszönöm az eligazítást!:D így már hibátlan az élvezet xD
  • gohanssj2fru
    #3088
    mert nekem most a DBZ Movie 1 van letöltve meg az összes felirat azzal a ZIP vagy RAR csomaggal
  • gohanssj2fru
    #3087
    jujujujj!! ezt nem is tudtam :O :D:D légyszí mond el hogy kell :))))
  • DarkEvilPiccolo
    #3086
    Külön kell letölteni őket igen, de amikor letöltöd a feliratot akkor bemásolod őket a moviek mellé és elvileg autómatikusan hozzáhívja a feliratot a movie. Nah ezt jól megmondtam. :D
  • gohanssj2fru
    #3085
    de azt írtátok h nincs feliratos movie,csak külön movie meg külön felírat
  • gohanssj2fru
    #3084
    feliratos lenne a movie?
  • DarkEvilPiccolo
    #3083
    Ezt nem nagyon értem... Elvileg a feliratok tökéletesen hozzá lettek igazítva a moviekhoz Rooney8 által.
  • gohanssj2fru
    #3082
    én is pont azt töltöttem most le :P hát megyek szép sorba. ja és DarkEvilPiccolo oldaláról :P és tetszik a minőség ;) csak kár h úgy kell h először elolvasom a felíratot, aztán nézem a movie-t vagy fordítva xD de sokkal jobb mint a semmi így is :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3081
    Minden egyes movienak külön története van, és a legtöbb elég pörgősre sikeredett. Van amelyik 1 és negyed órás, viszont azt már kicsit vontatottabnak éreztem. Amúgy nekem még anno jobban tetszettek a moviek direkt ez végett, hogy a legtöbb elég pörgős és rövid, viszont a rövidségük ellenére minden megvan bennük ami kell. Szóval jó bunyók, viszonylag mindegyiknek van valami jó kis története. Nagyon bírom a moviekat.
  • rooney8
    #3080
    A többi pedig 40 perc és 1 óra között van...
  • rooney8
    #3079
    Igen, 41 perces.
  • dudusrac
    #3078
    Nem tudjátok, hogy milyen hosszú egy movie? Csak mert megszereztem a Dead Zone-t, az első movie, de az egész csak 41 perces volt, és minden ilyen rohadt gyorsan történt benne, csak úgy pörögtek az események. Úgyhogy csak azt akarom kérdezni, hogy direkt ilyen rövid, vagy esetleg amit én néztem abból ki volt vágva egy csomó rész?
  • rooney8
    #3077
    Azt én is kétlem, hogy sikerfilm lesz :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3076
    Amúgy az a kép Piccolo-ról igazi, mármint amikor még 2002-ben szó volt róla, hogy lesz DB film, akkor Piccolo elvileg úgy nézett volna ki a filmben mint azon a képen a youtube-os videóban. Mennyivel jobb lenne.:(
    Rooney8: Eddig még nem volt szó semmiféle folytatásról hál' istennek.:P
    Mondjuk, ha sikerfilm lesz, akkor biztos lesz folytatása, nah de valljuk be, nem sok esélye van a sikerre ennek a szennynek. :S
  • megalodon
    #3075
    Hát sejtettem,de csak nem lehet hogy egy olyan vámpirkinézetü legyen!:-/
    Az érthetetlen számomra hogy annyi amatör csinál jó kis házi videókat ezek meg nagyban nyomják és már az elözetesekböl csak fikázni lehet a filmet.
    Ugy lenne jó ha olyan technikával lenne megcsinálva mint a 300.
  • gohanssj2fru
    #3074
    nee!!! xD :P
  • rooney8
    #3073
    Itt csomó kép nem is "igazi". Pl.: se freeza se cell nem lesz ebben a db filmben... Majd a folytatásban :D (Igen elvileg 3 részes lesz. Neten olvastam, bár már annyi hülyeségeket lehet neten olvasni hogy...)
  • DarkEvilPiccolo
    #3072
    Az a Piccolo nem az a Piccolo aki lesz a filmben...
  • megalodon
    #3071
    http://www.youtube.com/watch?v=gfiRhNy0Kjg
    itt miért zöld Piccolo??
  • Smithie
    #3070
    Há' mondom,tisztára ilyen űr izé a kinézete(nem mintha Piccolo földi lenne -----> Namek Forever:D),de hát ez a maskara nevetséges.Youtube-on is jobb videok vannak ennél,pedig azokat amatörök készítették ...
  • DarkEvilPiccolo
    #3069
    Dehogy 100 miiliós, 100 dolláros movie lesz ez, amiből valljuk be, eddig egész jó kis valamit hoztak össze. ;D Amúgy beugrott végre, hogy honnan koppintották le fullra ezt a Piccolo-t. A Sith-ek bosszújában az Uralkodó is így nézett ki amikor abban a félig-meddig piros szerkójában csukja nélkül feszített. XP Majd lehet csinálok a blogunkon egy kis összehasonlítást. XD
  • rooney8
    #3068
    Csak vicceltem :) (De amúgy télleg :D)

    Hát mindenesetre én adok neki majd egy esélyt :D
  • Smithie
    #3067
    Nem is ez lenne a legnagyobb probléma,hanem ahogy próbálják utánozni a hajszerkezeteket,RÖHEJ,én szénné röhögtem magam amikor megláttam...

    100 milliós movie?Ez?!


    Megyek is és megnézem a Cell sagát...
  • rooney8
    #3066
    Kicsi Goku is izmosabb nála :D
  • Smithie
    #3065
    Szerintem nem kellett volna megcsinálni ezt a moviet,ez a taknyos Chatwin vagy ki meg gyúrhatott volna többet,Goku ennél kisportoltabb a sorozatban...

    Sátán meg(Piccolo),úgy néz ki mint a ST-ből,egy elfuserált nemtommilyen lény...

    Remélem nem fogják mégse kiadni,tiszta szégyen ez Akira apánknak,meg nekünk is mert ezen RÖHÖGNI fogunk olyan sz@r lesz...
  • megalodon
    #3064
    Hát a képek magukért beszélnek,hogy ezt a filmet kissé elcseszték.
    Jó persze vannak az utómunkák,na de akkor is Piccolo csápok nélkül még hagyján na de ilyen színnel??Vagy jó,legyen ilyen de csápok nélkül?? :-)
    Ami meg Goku-t illeti valami izmosabb srácot is találhattak volna,vagy ha nem akkor kicsit felerösiteni a filmre:-/
    Én megnézem a filmet ha szar ha nem ha szinkronos ha nem,hiyz dragonball és ugyebár valamennyire rajongók vagyunk:) Amugy a történetröl lehet tudni valamit?
  • gohanssj2fru
    #3063
    hát sztem is fura megtestesítő ez a Chatwin... amúgy milyen az az utómunka?:p
  • gabeszg
    #3062
    Azért a db filmet még ne temessük(pedig eddigi előjelek alapján lehetne) de azért még ott van a bőséges utómunka(én abba bízok csak már)és hátha vmi nézhetőt produkálnak.Ja és rem majd ide magyar szinkronosan érkezik(v neten japán sz.ososan)mert én angolal nem vagyok hajlandó megnézni.(a szinészt láttam már egyéb filmekbe és köze sincs goku hoz nem h goku szinkronjához(eredetihez) ).
  • gohanssj2fru
    #3061
    nagyon komoly a 7-es movie, föleg a vége :D de még nem láttam végig, és csak félig angolul youtuben
  • gohanssj2fru
    #3060
    1: biztos megérte ;)
    2: oké köszi!:D
    3: most a cell-ről van akkor szó?:D vagy melyik robotokról? xD mert végülis azok vhogy félig emberek.. bár azért mikor C16-ot szerelgették meg szétrobban kicsit több kábel volt benne mint ér az igaz :D
    4: engem is érdekel h oldották meg azért, csak elég szar érzés a kiábrándultság:P
  • DarkEvilPiccolo
    #3059
    "én annyira nem vagyok finnyás a lényeg h nézzem :P és sztem ehhez azért tökéletesen megfelel ami a blogoon van:D"
    Hát remélem is, hogy tökéletesen megfelel. :P Egy movie feltöltésével vagy 6 órát szívtam. :S :D

    "akkor töled kérdezek amúgy amcsi zenéket :P"
    Oké, akkor majd MSN-en megdumáljuk, ha fent leszek végre. :)

    "amúgy miért ne tudnának szembe szállni velük?:D ill. nem nagyon tudtak mint kiderült... xD"
    A srácnak azt nem veszi be a gyomra, hogy robotok, szóval fémből vannak, és, hogy hogyan képesek ellenállni olyan erős lényeknek akik bolygókat robbantanak szét (Saiya-jin). Mert a fémek nem jelenthetnek gondot egy Saiya-jinnek. Bár kicsit hülyén hangzik ez, de van benne logika. De itt azt is figyelembe kell venni, hogy ezek nem csak sima robotok, hanem Goku-ék összes harci tudása és ereje bennük van.

    DB film: Attól függetlenül, hogy az előjelek nagyon rosszak, én is meg fogom nézni természetesen...
    Amúgy nem Z, hanem sima DB-ból csinálják ezt a borzadájt. ;) Bár ez inkább fog hasonlítani a Csillagkapu Atlantis-hoz mint a DB-hoz szerintem. :S