6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gohanssj2fru
    #3138
    engem csak nagyon zavar ez a rajzolás,mert szinte nekem olyan mintha nem is a db-t nézném... :S kicsit fura
  • megalodon
    #3137
    Megnéztem,köszi!
    Háát kár hogy meg kellett halnia,olyan rosz hisz minden szereplönek van sok különleges képessége,eltudott volna menni a felrobbanás elött.Kár érte.
    És Krilinnel+Zseniális T.el mi van a gt.ben?
    Hát végülis én is célzásnak veszem amit irtál,a gt.is utba ejtem majd
    Szerintem abban az a rossz,hogy kölyök Goku.Tiszta gáz kicsiben megint.Meg kevés az epizód,jobban kilehetett volna dolgozni azokat a részeket amikre aztmondtad nm nagy szám.
    Tényleg lehetne egy olyan DB.Movie hogy pl ujra kristálygömbök,stb és feltámasztani a csillagharcosokat és ne bolygókat igázzanak,hanem védelmezzenek
    Bár akkor meg uj ellenségek stb,mindenki már mindennél erösebb...Végülis nmszóltam semmit; túl vontatott lenne valamit kilehetne találni hogy felfrissüljön a sok rajongó.
  • gohanssj2fru
    #3136
    oké, ezt célzásnak vettem :P
  • DarkEvilPiccolo
    #3135
    Igazából így első ránézésre nem is olyan rossz a GT storyja. Vagyis igazából több story van benne, és inkább úgy mondom, hogy a Baby saga storyja egész türhető szerintem. Végülis az nagyon sz*r benne, mikor az elején asszem kábé az első 16-17. részig csak a Sárkánygömbök keresésével foglalkoznak. Igazából fullra sima DB koppintás, de annál sokkal de sokkal gyengébb próbálkozás. Aztán jön a Baby saga ami egész jó, utána meg a Super Android 17 saga jön, ami viszont elég gázos szerintem. És a végére ugyebár marad a 7 sárkány. Mindegyik Sárkánygömbnek van egy sárkánya, és ez az ami talán tök jól össze lett hozva. Vagyis nekem tetszik az, hogy a DragonBall legvégére tulajdonképpen maguk a Sárkánygömbök lettek megint a főszereplők durván fogalmazva. Viszont élvezhetősége a sárkányos saga-nak szinte nulla, 1-2 jó jelenet van csak benne. :S De egy igazi DB rajongónak egyszer minenképpen kötelező megnézni a GT-t is. :P
  • gohanssj2fru
    #3134
    hehe :P
    öhm.. ez mind a GT-ben van? :O ... hm.. lehet h téll nem akarom megnézni:Dilyen sztorit...
  • DarkEvilPiccolo
    #3133
    megalodon: Hát, sajnos a DB tele van hibákkal. Itt-ott ráadásul úgymond elég "végzetes" hibákkal. Piccolo valamivel az után hal meg a GT-ben, amikor Baby (ejtsd: bébi. micsoda egy hülye név :S ) a szent sárkánytól azt kéri, hogy csináljon neki egy bolygót amin Ő uralkodhat. Nah már most, mivel a sárkánygömbök "el lettek megint használva", ezért a Föld felrobbant. Persze nem azonnal, hanem egy kis idő múlva. A lényeg, hogy Goku meg mindenki a Földön próbálja az embereket átmenekíteni Baby bolygójára, és Goku az azonnali átvitel technikával teszi ezt. Kiderül, hogy 1 gyerek és a kutyája még hiányzik. Goku vissza megy a Földre, keresi a gyerkőcöt meg a kutyát, de éppen megnyílik a föld alattuk és elkezdenek zuhanni, erre Piccolo megmenti őket. Oda viszi Gokuhoz őket, de Goku hirtelen kifogy a kráftból, és nem tud teleportálni, viszont Piccolo ad Gokunak energiát, hogy el tudjon teleportálni, de Piccolo ott marad, mivel az eredeti sárkányt az eredeti Piccolo hozta létre, ezért úgy dönt, hogy meghal, és ezzel megszűnnek létezni a fekete csillagos gömbök. :S Magyarul a Föld felrobban, viszont Piccolo még rajta volt akkor, szóval jah... És itt a Piccolo halála videó.
    gohanssj2fru: Nekem ilyen gondom nincsen, mert minden nap megnézek 1-2 részt sorrendben, és, ha végigérek a sorozaton, akkor kezdem előről. :D
  • gohanssj2fru
    #3132
    huha érdemes lesz már az elejét megint megnézni mert ez így nem 100%osan ugrott be...:$:D
  • megalodon
    #3131
    Amugy abban a jelenetben van egy kis baki!
    Mert Piccolo Gohannak jobbra van amikor Nappa elindítja a támadást és ahogy fut elé az is jobbról van,de amikor elé ér akkor Gohannak balról csusszan elé.
    azt hol lehet megnézni amikor Piccolo végleg meghal? Vagyis a gt végén a pokolban van ugytudom,ő a góré ott,de mikor került oda,hogy Omega ellen nm harcol?
    (a gt-böl csak pár részt láttam)
  • DarkEvilPiccolo
    #3130
    Jah emlékeztetőnek jó az a videó is, viszont a feeling rohadtul nem jön át az angolban. :S
  • gohanssj2fru
    #3129
    köszönöm a videót :D nem baj, e fog így már ugrani, csak nem a memóriámról vagyok híres:P
  • DarkEvilPiccolo
    #3128
    Nem jobb, mert a sz*r angol hang teljesen lerontja, egyáltalán nem jó amikor Piccolo mondja a mondandóját, az angol hangja egyszerűen nem passzol oda. :S
  • zsozsizsá
    #3127
    http://www.youtube.com/watch?v=W1a6C0XfcPI&feature=related
    sztem így jobb:P
  • DarkEvilPiccolo
    #3126
    Jah hát meg ki is felejtettem, hogy Yamcha, Tien Shin Han és Chaozu amikor meghalnak azok a jelenetek is ott vannak a toppon.
  • DarkEvilPiccolo
    #3125
    Igen, a tiszta vérű Saiya-jinekről volt a szó. :P És Cell-nél csak röviden annyit mond Piccolo, hogy Gohan a legjobb barátja, és soha nem fogja cserben hagyni. És itt a videó első fele magyarul: Piccolo's sacrifice
    A második felét még nem nagyon találtam meg, amikor Piccolo mondja Gohan-nak a témát. :S Angolul megtaláltam, dehát ott át van minden variálva szóval tök rossz...
  • gohanssj2fru
    #3124
    amúgy nem úgyanezt mondja amikor cell ellen támad ő is, mikor gohan már kamehamezik vele? mm cellel:P
  • gohanssj2fru
    #3123
    én láttam olyan képet, amelyiket rajta volt Vegita anyja, de lehet h azt csak úgy vki összehozta... de tényleg meg van az a csaj a specialban :D és Bra nem számít annak meg Pan?vagy most úgy volt a kérdés h 'telivérek'?:P
    vki elküld nekem egy videólinket erről a bizonyos Nappa-s jelenetről, vagy inkább keressem ki a dvd-mről?:$ xD (kicsit lusta vagyok néha (A) :P )
  • megalodon
    #3122
    Köszönöm szépen!Segítettél igen!
    Majd megpróbálom valamikor a nap folyamán de már megyek tentézni:)
    Jóéjt!
  • DarkEvilPiccolo
    #3121
    Jah és még valami... Az animéknél a "fájlok" kiírásra kattints rá, és akkor megjelennek az adott anime részei.
  • DarkEvilPiccolo
    #3120
    Hát, mindenek előtt regisztrálni kell. Ha ez megvan, akkor menj a "Projektek" menübe, ott alapba az éppen aktuális projecteket fogja kidobni, szóval azokat az animéket amikkel még nincsenek készen de folyamatosan csinálják őket. Az "aktuális projectek-et" váltsd át a "befejezett projectekre", és akkor látni fogod az összes olyan animét amivel már készen vannak. Viszont arra figyelj, hogy az animéknél van egy ilyen kiírás, hogy "típus", ott azt kell keresni ahova "anime" van írva. Mert amúgy vannak még az oldalon szinkronok és simán csak feliratok is, de mivel gondolom neked anime kell magyar felirattal ezért az "anime" "típust" keresd. Remélem segítettem. ;P
  • megalodon
    #3119
    Már csak az a kérdésem(lehet én vagyok béna) de hogy lehet letölteni?? :-/
  • DarkEvilPiccolo
    #3118
    Nah meg persze a jóöreg DragonBall-ról is ott beszélgettem először. Hát visszasírom azokat az időket. Nagyon jókat témáztunk a DB-ról. Most meg már nem igazán megy a témázás róla, mert meglehetősen kifogytunk az ötletekből. :(
  • DarkEvilPiccolo
    #3117
    Nincs mit. :) Amúgy nekem az az oldal a "törzshelyem", szóval én még anno ott kezdtem el animékről dumálgatni a fórumon, és máig hűséges és aktív tagja vagyok. :D
  • megalodon
    #3116
    Ez über oldal!! Mégegyszer köszi
  • megalodon
    #3115
    AnimeAddicts?
    Erröl nem tudtam,de akkor máris tűzök oda:) Köszi az infót.
  • DarkEvilPiccolo
    #3114
    Jah csak anime letöltés nincsen. :P De minek ilyen "messzire menni", amikor ott van az AnimeAddicts? :D Magyar oldal, több ezer anime ismertető van rajta magyarul, és vagy 100 animét le is lehet róla tölteni gyönyrű minőségben minőségi felirattal. Plussz van mindenféle rajongói felirat is rajta. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy messze a legjobb animékkel foglalkozó MAGYAR oldal. De úgy tudom, hogy még külföldiek közül is jópáran ismerik, és igényes oldalnak tartják. Szóval a lényeg, hogy nem kell messzire menni, ha animézni akar az ember. :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3113
    Hát, asszem az angol hang alatt pont nem az az eredeti zene megy ami nekem tetszik. :S
  • megalodon
    #3112
    Épp most néztem meg a Nappás részt:(
    Csak angol,de emlékszem azért mi a lényeg :)
    http://anime6.org/m6/index.php?_action=item_view&id=18
    anime-k minden mennyiségben:)
  • DarkEvilPiccolo
    #3111
    Félreértések elkerülése végett, nem csak, hogy nem vagyok érzelgős, hanem egyenesen úgymond "kemény" szívű vagyok, de mivel nem vagyok hülye, ezért meg tudom állapítani, hogy mik a szomorú dolgok és mik nem. :DDD
  • DarkEvilPiccolo
    #3110
    Hát mivel Piccolo nálam az etalon, ezért az is tényleg nagyon megrázó, főleg nekem. De ez megint csak ízlések és pofonok dolog. Szerintem a Z-ben a legtöbb drámai jelenet jobban el volt találva mint a GT-ben Piccolo halála. Pl. az amikor Gohan elé ugrik amikor Nappa éppen halálos csapást mér rá, és jön az a nagyon szomorú zene, az nálam visz mindent. És mikor utána mondja azt a kis monológot Gohan-nak, hogy ő volt életében az egyetlen barátja mert soha senki nem állt vele szóba, és egy könnycsepp is végigfut az arcán, hát ott azt hittem a "szívem szakad meg". :D
  • gabeszg
    #3109
    Ezen lehetne elmélkedni sokatDe nem témábaillő.Azért sorolnám a drámaik közé mert ugymond(még ha nem is)újra meghall mert ugyebár amikor én először néztem akkor azt hittem már megint akkor elmegy azt jó ideig semmi.Amúgy a legjobb ien pillanat az pont a gt ben van amikor piccolo meghall.(és mai napig keresem annak a zenéjét
  • megalodon
    #3108
    köszi:)
  • DarkEvilPiccolo
    #3107
    "De Goku hiába volt gyenge "testileg" akkor is volt benne valami plussz ?! mármint kiskorában is ezért sírt brolly is(nem?)"

    Goku-nak hatalmas akaratereje volt, és ezért tudott másokra nagy hatással lenni, és ezért ért el olyan szintekre amilyenekre elért. :)

    "Ja és drámai pillanatok közé én még azt is odaraknám amikor újra visszamegy(buu-s)részek alatt a tulviálgra goku"

    Az inkább csak szomorkás mint drámai. Drámai az amikor meghal valaki. :P

    "Amugy én azt szeretném megkérdezni,hogy a Saiya-jineknél nincs nönemü?? Ill van mert a game-ben tudok egyet,de ugyértem,h.az anyjukat miért nm mutatják+ilyenek"

    Az animében is van egy Saiya-jin csaj, méghozzá a Bardock speciálban. ;)

    Moviek elérhetősége itt.
  • megalodon
    #3106
    Amugy én azt szeretném megkérdezni,hogy a Saiya-jineknél nincs nönemü?? Ill van mert a game-ben tudok egyet,de ugyértem,h.az anyjukat miért nm mutatják+ilyenek:)
    Ja meg,DarkEvilPiccolo! Honnan tudnám letölteni a movie-kat? (Töled)
  • gohanssj2fru
    #3105
    hát igen.. :)
  • gabeszg
    #3104
    Ja és drámai pillanatok közé én még azt is odaraknám amikor újra visszamegy(buu-s)részek alatt a tulviálgra goku.
  • gabeszg
    #3103
    De Goku hiába volt gyenge "testileg" akkor is volt benne valami plussz ?! mármint kiskorában is ezért sírt brolly is(nem?)
  • DarkEvilPiccolo
    #3102
    Jah plusz egész életében szégyenkezhetne. De amúgy vétek, mert tényleg a legnagyobb szégyen a Saiya-jineknél a gyengeség, és ez végett örökké csak úgymond "köpködnének" rá, hogy a fajuk megszégyenítője, nem méltó a Saiya-jin címre, meg ilyen hasonló jelzőkkel illetnék.
  • gabeszg
    #3101
    Véteknek nem vétek, csak akkor alacsony rendü harcos lessz és kissebb "fogásokat" kapja(perembolygók meghódítása vagy olyan bolygóké ahol gyenge lények laknak).
  • gohanssj2fru
    #3100
    am. szegény Goku nem is tehet róla h gyengén született :D annak ellenére hamar behozta a lemaradást. jó tudom, az eredeti saiyajineknél vétek így születni xD
  • gohanssj2fru
    #3099
    de azért a végén vmi megváltozott benne mikor a fiára hagyta a freeza elleni bosszút vagy mi volt ott :P :) na de akkor is :D egy apának elvielg szeretni kell a gyerekét akármilyen is:P bezzeg Gohanról milyen hamar kiderült h nem semmi xD én még azért kiváncsi lettem volna h Goku anyja milyen lehetett :P// hát igen tele van ilyen magható jelenetekkel de azért jóók :)