6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • rooney8
    #3218
    Tudom, muter eccer látta a teszkóba (még régen :D) és főlhívott, hogy kell-e... :) Aztán montam neki, hogy sorolja föl, hogy milyen részek vannak rajta és azok ugyebár megvoltak kazin ezér montam hogy nem kell :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3217
    Amúgy a többi szintén hosszú animénél vagy 20 részenként szokták váltogatni a zenéket...
  • gohanssj2fru
    #3216
    óh, értem.. hát azért kár :S:D
  • DarkEvilPiccolo
    #3215
    4 kazetta, és nekem is megvan mind. Amúgy ezek a részek megjelentek DVD-n is nálunk.
  • rooney8
    #3214
    Nekem megvan az összes kiadott kazetta (legalábbis amit az rtl-en abbahagyos dolog után kiadtak, ami 4 vagy 5 kazetta :D) Kinek van még meg mind a 4-5?

    Am nekem se tetszik az az új zene... :/ :D
  • gohanssj2fru
    #3213
    ja nem nem ez :D de ez se rossz xD hanem ez: http://www.youtube.com/watch?v=1eliyFAYTic&feature=related
  • DarkEvilPiccolo
    #3212
    A zene váltás egy egyszerű újítás/vérfrissítés. Amúgy az opening/ending is megváltozott. :P
  • gohanssj2fru
    #3211
    na ez az egyik kedvencem xD
  • gohanssj2fru
    #3210
    xD pf.. én 20000szer töbször láttam azokat mert azok a részek voltak meg elöszőr kazettán úgye :P am. jéé én se lettem aberrált :D (sztem)xD // nah de azt nem tudni hogy mért változott meg az a 'mi volt az előző részben'-es zene?:S összefügg azzal h goku cell utáni halála miatt gohan lett elvileg a főszereplő, vagymi? :S:D // na ez az új special azért érdekel .. xD
  • rooney8
    #3209
    Én meg ezt a részt "utálom" a legjobban :D Habár a db-t nem lehet "utálni"... :)
  • gohanssj2fru
    #3208
    jah az nagyon komoly ahogy jogsit próbálnak szerezni xD
    Goku: Sátának sincs jogosítványa xD
    Sátán: Mert nem akarok autót vezetni!!!! XD igen az sem rossz:P
  • DarkEvilPiccolo
    #3207
    Hát a lényeg, hogy nem valami komoly karakterek. Sőt szerintem még Aka sem valami komoly. Kicsit hasonlít Dodoria-ra. Amúgy ez a gyűjtés dolog nem kamu.
  • rooney8
    #3206
    Az a kék (Abo vagy Kado, nem tudom melyik) "szörny" tiszta aranyos XD XD
  • rooney8
    #3205
    Ajj, már 2547894315 kérdezték meg, hogy honnan vesszük hogy nem kamu... Olvass utána! (Egyébként csak 1.5 misi, mert a felét állja egy fan... És igen, ez annyira biztos, mint hogy te fiú vagy :D )
  • DarkEvilPiccolo
    #3204
    Rendet most nem teszek, amúgy Rooney elmondott mindent értelmesen. ;P Poén jelenetek a DBZ-ben: nekem a legjobban az a rész tetszik legjobban amikor Goku és Piccolo tanulnak autót vezetni. :D
    Amúgy nézzetek fel a blogunkraaz új DB speciállal kapcsolatos infók végett, ha esetleg érdekel valakit. :P
  • megalodon
    #3203
    Jaaaa! Értem!
    Jajj de hülye vagyok éppen most jut eszembe van egy spanom az rtl-nél még régen mondta is hogy megnézhetem az összeset szinkronosan!
    Ugyanmár 3milla...
    Haggyjál már! :) Honnan veszed(veszitek)hogy nem kamu!??
  • rooney8
    #3202
    Neeem! :) Félreértesz valamit... Szval az egyik csávónak (vagy csajnak :D) meg van az összes dbz része szinkronosan (ne kérdezd meg, hogy hogy szerezte meg) és ő eladja "nekünk" 3 milláért... Szó sincs itt semmilyen újraszinkronizálásról. És kiadni se fogják, ez csak saját magunknak lenne (persze csak annak aki fizetett) Ennyi... :D
  • megalodon
    #3201
    Meg mi az hogy valamilyen oknál fogva? Akkor ha ezek kikerültek akkor az ez elötti részeknek is meg kell lenniük nem?
    Nna majd DarkEvilPiccolo jön és rendet tesz köztünk,hogy mit mikor miért ez a pálya
  • megalodon
    #3200
    Na jó most ennek a gyüjtésnek mi értelme van!? Majd pont ugyanazok a szinkronszínészek elvállalják?
    Nemigazán hiszem.És ha megvan a szinkron na akkor mi van? Kiadják dvd-n?
  • rooney8
    #3199
    Ezek kikerültek a stúdióbol valamilyen oknál fogva :D Am most van egy gyűjtés a db szinkronokért... (mert ugye csak 139-ig magyar + még az a pár rész amit az előbb írtam) bővebb info
  • megalodon
    #3198
    Az amugy miért van hogy vannak magyar részek!? Biztos volt már szó róla de nememlékszem
    http://www.youtube.com/watch?v=b2ztheVabak&NR=1
  • rooney8
    #3197
    ja, mi is káméháméztuk egymást :D
  • megalodon
    #3196
    http://www.youtube.com/watch?v=zzSkZT3f3EY&feature=related
    ez nagyon komoly jelenet!
  • megalodon
    #3195
    én sem gondoltam amugy,hogy songoku vagyok.
    Mert én vagyok SUPER VEGETA!!
  • megalodon
    #3194
    más anime-t
    (elirtam)
  • megalodon
    #3193
    Na ez az,mégis emiatt szüntették be.
    Jó nem mondom,hogy lsuliba mi nem nyomtuk a kamehame(ha)-t,de tudtuk,h.rajzfilm. Egy NAGYON JÓ rajzfilm. Már már kulturája van. Már anime-t nm is tudok megnézni :( :)
  • rooney8
    #3192
    Nem, nem maradt maradandó károsodásom a dbz-től, teljesen normális emberi életet élek és nem is gondoltam, hogy én vok son goku :)
  • megalodon
    #3191
    ovis?????
    Akkor még nem volt 12es karika mi?? Meg otthon örültek is volna hogy nézni akarod de csak nagykorú felügyelettel,akit meg nem érdekel.
    Amugy amikor abbahagyták nem ugrottál ki az ablakon meg ilyenek? Meg nem hitted hogy te is tudsz repülni?És most betegesen aberrált vagy??
    Csak azért kérdem mert ugye azért szüntették be mert a gyerekek fejlödését rossz irányba befolyásolja!
    Én nemtom ezt ki mi alapján dönti el mert pl a 8.utas a halál-t kb 10évesen láttam a Jurassic parkot meg moziban.Most meg az egyik 18as a másik 16os (vagy12es)karikát kapott,én meg réen láttam már mégis értelmes normális emberré váltam.(asszem)
  • rooney8
    #3190
    Ez nem talált... :) Én ovis voltam amikor ment :D
  • gohanssj2fru
    #3189
    ja és a matrix tényleg hot úgyanolyan :P na jó, majdnem. bocsi h ennyit írok csak össze vissza jutnak eszembe dolgok xD
  • gohanssj2fru
    #3188
    erre a részre én már tökre nem emlékszem :s de ha ezt kb 6 évesen láttam fura h nem emlékszem h frászt kaptam volna xD ennek mi a folytatása? ( http://www.youtube.com/watch?v=Y5YgHX3s_ss&feature=related )
  • gohanssj2fru
    #3187
    hát ezen a videón én még most is megijedek xD és erre rásegít ez az angol szinkron O_o xD
  • gohanssj2fru
    #3186
    *Freeza. na csak sikerül már rendesen leírnom, hát nem igaz :@ XD
  • gohanssj2fru
    #3185
    *Frezza. bocsánat ezt elírtam :P
  • gohanssj2fru
    #3184
    na akkor én vagyok itt a legfiatalabb xD én még épphogy kisiskolás voltam mikor a DB ment a tv-ben xD // na most kerestem ilyen matrixos videot h mihez van hasonlítva a harcuk, rögtön a feltöltő avatarába milyen kép van az elsőnek amit megnézek? XD Frezze :P // amúgy azt a zenét miért cserélték le a sorozat alatt,ami akkor megy mikor mutatják h mi volt az elöző részben?:Snekem az eredeti jobban tetszett ami a cell meg android megg előtte való részeknél megy... // amúgy én elég sok db-s poén értékelek és jónak tartom :P pl. mikor chi-chi nem akarja elengedni gohan-t edzeni gokuékkal az androidok ellen, és goku épp h csak megütögeti, erre az kirepül a ház oldalán xD na nem ez a lényeg hanem Piccolo kommentárja xD nekem vhogy tetszik ahogy az megvan ott csinálva xD
  • megalodon
    #3183
    Én 25leszek és azóta van olyan érzésem hogy a DB-körül forog minden hogy vettem PS2-t rá meg kiváncsiságból játékot és aztán a parázs fellobbant ami anno még suliban lángolt kártyák gyüjtésével stb.
    Most meg ugye net stb...
    Emlékszem általánosba jártam asszem 7-8.ba mikor a DB elkezdödött és skeráztam haza h.nézhessem,aztán a Z elsö pár részét nm is néztem mert azthittem a TV ujság elírta,hogy mögérakott egy Z-t,aztán mikor Raditz elviszi Gohant azt láttam és nagyot néztem,h.folytatják.Aztán abbamaradt és én is mindet megszeretném nézni.Egyszer rendeltem is valahonnan a Z-sorozatot divXben de nm tom hol van.sehol sem találom itthon.
    Ujra megszeretném szerezni az összeset DB,DBZ,DBGT+összes movie,special.
  • megalodon
    #3182
    http://www.youtube.com/watch?v=s6inF7PPb0M és ez is kamu??
    nemáh.minden kamu,valamelyiknek csak van alapja(azt kivéve h.DB)
  • DarkEvilPiccolo
    #3181
    Megsúgom halkan, hogy ennek a filmnek az elkészítésére SZÁZMILLIÓ dollárt áldoznak/tak rá. Szóval nagydurranást akarnak kihozni belőle, viszont az eddigi előjelek alapján katasztrófafilm lesz. :S
  • DarkEvilPiccolo
    #3180
    Felesleges filmbéli videók után kutakodni neten, mert még nincsenek.
    megalodon: Hát bizony nem vagyok valami fiatal. :D Halál pontosan 28 vagyok. :P Hogy komolyabban mikor kezdtem el a DB-al foglalkozni azt nem igazán tudom. Azt tudom, hogy annak idején mikor ment a TV-ben nagyon bírtam, de soha nem gondoltam volna, hogy a DB lesz számomra az isten. Anno leginkább Star Wars fan voltam (persze még most is vagyok :P ). Szóval annak idején semmivel sem bírtam jobban mint mondjuk a Terminator 2-t, vagy bármi mást amik annak idején bejöttek filmek. Aztán mikor megjelentek kazettán az androidos részek, akkor újra éreztem azt a bizonyos "fellángolást" ami annak idején is megvolt bennem, de ezúttal sokkal jobban. Akkor már úgy éreztem, hogy a DB-nál nincsen jobb dolog a világon. Aztán szépen sorban megvettem az összes DB-s kazit, és mikor elfogyott minden kazi és nem is jelent meg több, akkor hirtelen nagyon dühös lettem. Aztán egy kis időre ismét feledésbe merült nálam a DB. Van egy ismerősöm, aki az én úgymond "mesterem" volt. :D Ő szerezte meg mindig a legnagyobbdurranás filmeket/játékokat, és ő beszélt nekem az animékről előszőr, és ő mondta, hogy a DB is anime. És akkor már volt net, vagyis haveromnak az ismerősének volt nete, és beindult a "DB összes részének megszerzése hadművelet". :D Ez az egész olyan 2000 környékén volt, azóta a szívem csücske a DB. :) Mondjuk DB infókkal csak pár éve kezdtem el foglalkozni. Azelőtt csak olyan szinten foglalkoztam vele, hogy az összes rész megszerzése minnél jobb minőségben. Gondolom, mondanom sem kell, hogy először iszonyat ratyi minőségben voltak meg. Aztán később beszereztem vagy 3 féle verziót mire eljutottam a tökéletes DVD rippekig. Hát ennyi a storym. :)
  • megalodon
    #3179
    de a sárkány is a WoW-ból van?
    Nem házi videósnak néz ki.
    Csak nem lehet rosz majd a film hisz annyi jó film van 20th c.f. munkásságában.Miért ez lenne a kivételek egyike!?
    Egyátalán ök csinálják?