6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gohanssj2fru
    #3258
    jó de például mikor Gohan már adná fel Cell ellen, akkor is azt mondja h egy csillagharcos nem adja fel.. meg aztán gyakran ilyennel jön.. :D csak azért kérdem
  • rooney8
    #3257
    Én inkább örülnék anak, h csillagharcos vok... :D

    Én is megkaptam ezt az e-mailt :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3256
    "Piccolonak szerintetek milyen arca van ilyenkor?"
    Piccolo-nak mindig komoly arckifejezése van, mert a Z harcosok között Ő az elvont és az okos. :D Persze van amikor Ő is beképzelt arcot vág, de az inkább csak régebben volt rá jellemző. :)

    "tudja vki pontosan h müködnek az oozaru-k 'érzelmei'?"
    Hát, elég érdekesen/zavarosan. Egy vérbeli Siaya-jinnél úgy, hogy amikor átváltoznak akkor csak a pusztítás jár az agyukban, viszont egymásnak nem mennek neki mert tudat alatt tudják, hogy ők együtt vannak. Gohan esetében az van, hogy szoros érzelmek fűzik a sárkánykájához és ezért azt nem bántja, legalábbis a 3. movie-ban. Viszopnt érdekes, hogy az apját és Piccolo-t igen, mert hát szerintem legalább annyira szereti őket mint a sárkányát. Kicsit zavaros ez a dolog. De alapvetően úgy működik mindenkinél, hogy az egyetlen dolog ami oozaru-ként érdekli őket az a pusztítás.

    "és tényleg, Goku végül h-h megszereti a tudatot, h csillagharcos?"
    Szerintem nem megszereti, csak megbékél vele, dehát igazából felesleges törődnie vele, mert változtatni úgy sem tud azon, aminek született.

    Írták többen is, hogy ha van valami újdonság a gyűjtéssel kapcsolatban akkor azt írjuk meg. Nos, nekem nemrég küldtek egy e-mailt aminek a szövegét bemásolom ide:

    """Üdvözlet DragonBall rajongók!

    Jó hírem van!
    Elérkezett az a pillanat hogy meg tudjuk venni a szinkronokat. Olcsón!
    Megkérek mindenkit hogy 1000 FT-ot fizessen be a számlára a sikerünk teljességéhez.
    Igen, nem írtam el! 1000 FT kell mindenkitől, se több se kevesebb.
    1500-an vagyunk rá. Aki már befizetett annak köszönjük a támogatást, a többiek tessenek ezt a csekély pénzt befizetni egy CIB bankba vagy a Postán! A Számlainfót mindenki nézze meg!!
    Kérek mindenkitől visszajelzést aki ezt elolvasta írjon vissza hogy látta e, tudomásul vette e vagy ilyesmi és írja meg a felhasználónevét a gyorsabb és egyszerűbb adminisztrációhoz.
    2 max 3 héten belül le kell(ene) tudnunk, és nézhetjük közösen.
    Jól hangzik ugye?
    Rajta!!
    (Aki 3 hét után se reagál azt töröljük a fórumról is mert olyanokkal akik fel se néznek nem lehet haladni az ügyben)
    Mindenki segítségére számítunk!
    Ha gyorsak vagytok 1 hónap múlva nézhetjük!!"""
  • gohanssj2fru
    #3255
    és tényleg, Goku végül h-h megszereti a tudatot, h csillagharcos?
  • gohanssj2fru
    #3254
    tudja vki pontosan h müködnek az oozaru-k 'érzelmei'? (épp a movie 3-mat nézem és nem tudom)
  • gohanssj2fru
    #3253
    igen ezt a jól összehoztákot én átvitt értelemben értettem :D nah, örülök h értetted:P akkor már megkérdezem h és Piccolonak szerintetek milyen arca van ilyenkor? XD Trunksról nem lehet elmondani, mert nagy korában tök más mármint mint future trunks, de a kiskorában ahol Vegitával van eléggé befolyásolja a késöbbi jellemét...mármint Vegita..
  • megalodon
    #3252
    Hát biztos levolt hibernálva a kissrác:D
  • DarkEvilPiccolo
    #3251
    Nah jah, az meg a másik.
  • dudusrac
    #3250
    Mondjuk azt nem értem, hogy amikor a Vegita bolygó elpusztult Vegeta még csak kisgyerek volt. Namármost ez a Table - azt hiszem így hívják - nem néz ki valami idősnek, úgyhogy nem igazán értem, hogy lehetnek vérszerinti testvérek, amikor Vegeta apját Freeza a Vegita bolygó elpusztításakor ölte meg. Elég nagynak néz ki a korkülönbség kettőjük között szerintem.
  • Jaffa 2843
    #3249
    namégeccer
    egyik kedvenc

    másikkedvenc
  • Jaffa 2843
    #3248
    egyik kedvencem:

    másik:
  • DarkEvilPiccolo
    #3247
    "fémdetektor és motozás powa a mozitermek elött"
    Nem hiszem. :D

    "vháá xD nemá'.. ezt is jól összehozták :D Gokunak egy szemét bátyja van Vegitának meg jó öccse?XD jó az egyik az csak egy special nincs benne a sorozatban tudom"
    Hát szerintem nem hozták össze jól. Mármint Vegeta miért nem beszélt soha senkinek az öccséről? És miért nem volt soha szó róla egyáltalán? Az egész igen hülyén van kitalálva szerintem. Azért remélem jó lesz.

    "ti mennyire szoktatok youtube-n vagy egyéb helyen olyan dbz-s klippeket nézni ami alá zenéket tesznek?"
    Én sem szoktam, de rengeteg DBZ-s AMV-m van amúgy DVD-n. :)

    "szerintem így zene alatt annyira máshogy jönnek le ezek a dolgok amik vannak benne :D (sztem most nem nagyon voltam értelmes xD)"
    Hát én pedig értettem amit írtál, és én is így érzem ahogy te. :D

    "meg amúgy észrevettétek, hogy a komoly harcok során mindenkinek más az arckifejezése mikor már azért úgy turbon van? :D (gondolom igen). hogy pl gohan ilyen tök hidegvérű komoly arccal, goku ilyen kissé mérges de szintén hidegvérű meg olyan elszánt arccal, vegita meg pl olyan felsőbségessel. ez persze csak akkor mikor már egyértelmű h ők győznek vagy ilyesmi"
    Vegeta mindig beképzelt pofát vág, még akkor is amikor nem áll győzelemre. Mondjuk azt hiszi, hogy győzni fog mert mindig abban a hitben van, viszont mindig pofára esik, legalábbis legtöbbször. :D
  • megalodon
    #3246
    Én azt bírom mikor tiszta halál az egész helyzet és húzzák az idöt vagy valami már a feszültség tiszta unalmas és bedobnak valami poént mégis
    Pl a GT-ben mikor 2xra fuzionálnának Omega ellen és Goku visszaváltozik alapba.
    addig szenvedtek,hogy tudjanak fuzionálni aztán tudnának de visszaváltozik erre elkezd röhögni.
    Ugyanez mikor az elsö fuzio nm tart olyan sokáig mint kéne.
  • gohanssj2fru
    #3245
    nem baj :P de sztem jó dolog
  • gohanssj2fru
    #3244
    meg amúgy észrevettétek, hogy a komoly harcok során mindenkinek más az arckifejezése mikor már azért úgy turbon van? :D (gondolom igen). hogy pl gohan ilyen tök hidegvérű komoly arccal, goku ilyen kissé mérges de szintén hidegvérű meg olyan elszánt arccal, vegita meg pl olyan felsőbségessel. ez persze csak akkor mikor már egyértelmű h ők győznek vagy ilyesmi :D de persze hisz mindenkinek más a jelleme és pont ezért is van ez a 'mese' jól kidolgozva azért :P ezt most csak azért mondom el mert így eszembe jutott és h legyen valami téma mert az jó :P kapásból írtam most én 3-mat XD
  • rooney8
    #3243
    én nem nagyon szoktam
  • gohanssj2fru
    #3242
    ti mennyire szoktatok youtube-n vagy egyéb helyen olyan dbz-s klippeket nézni ami alá zenéket tesznek?:) nekem egyik tök jó elfoglaltságom :D egy csomó zenét így szerettem meg pl :P nagyon tudom értékelni a tökéletesen zenéhez illő jeleneteket és a jó összevágásokat :P de gondolom ez nem újdonság. szerintem így zene alatt annyira máshogy jönnek le ezek a dolgok amik vannak benne :D (sztem most nem nagyon voltam értelmes xD)
  • gohanssj2fru
    #3241
    vháá xD nemá'.. ezt is jól összehozták :D Gokunak egy szemét bátyja van Vegitának meg jó öccse?XD jó az egyik az csak egy special nincs benne a sorozatban tudom:P
  • Jaffa 2843
    #3240
    fémdetektor és motozás powa a mozitermek elött :D
  • rooney8
    #3239
    Várunk türelemmel :) 1szer majdcsak...
  • DarkEvilPiccolo
    #3238
    Kettőt s könnyebbet. :P Az a bosszantó, hogy már 21.-én leadták Osakában, ennek ellenére semmiféle mozis felvétel nem került fel netre.
  • rooney8
    #3237
    Húú mik lesznek még itt... :D Mikorra tudod megszerezni? XD
  • DarkEvilPiccolo
    #3236
    Fejlemények vannak az új DB speciállal kapcsolatban. Kiderült, hogy a kis Vegeta hasonmás valójában Vegetának a vérszerinti öccse. :D
  • rooney8
    #3235
    Nem is neked írtam :)
  • gohanssj2fru
    #3234
    ;) én nem feltételeztem:P
  • rooney8
    #3233
    Ne-em :D Nyugi nem vok áruló :D
  • gohanssj2fru
    #3232
    szerintem milliószor jobbak a karakterek is a DB-ben, a Narutoban meg tök furák... meg tényleg egy csomoszor annyira értelmetlenségek vannak benne amit így láttam belőle... szerintem.. de szinte csak azokat mondanám amit DarkEvilPiccolo szóval legyen elég h komolytalanabb is xD az tényleg gyerek mese, a dbz meg annyira nem..
  • DarkEvilPiccolo
    #3231
    Mindig így kezdődik. Mindenki azt mondja, "nem volt sz*r" és hopsz, máris Naruto fan lett az ember. :P :D
  • rooney8
    #3230
    Én régebben elkezdtem nézni a jetix-en (de azóta már vagy 100000000000részt nem láttam :D)... Végülis annyira nem volt szar, de a db sokkal jobb :D
  • megalodon
    #3229
    én egy fé részt láttam a narutobol hát elég gáz.abban van az az eltakart fejü krapek nem? csak a fél szeme látszik ki.
    Meg a naruto is wazzeg azokkal a csíkokkal az arcán...
  • rooney8
    #3228
    Kösz...
  • DarkEvilPiccolo
    #3227
    Jah meg még az van, hogy én eddig egy értelmes harcot nem láttam a Narutoban. Mármint ilyen rendes csihi-puhi harcot nem láttam. Dehát már eleve annyira sz*r a rajzolása, hogy ilyen pálcikaember kinézetű karakterek nem is néznének ki jól bunyó közben. A lényeg, hogy sz*r a Naruto azt jóccakát. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3226
    Tengernyi oka van, hogy miért jobb a DB. Először is, a DB az alap, a DB volt az első ilyen stílusú anime, ha nem lenne DB akkor nem lenne Naruto sem. :P Milliószor jobb a rajzolása, a karakterek eredetibbek, Gokut sokkal jobban lehet szeretni mint azt a szerencsétlenkedő Narutot, humorban is kenterbe vágja a DB a Narutot. A Naruto egyik hatalmas hibája, hogy soxor nem is Naruto benne a főszereplő, hanem Sasuke, és ez végett szokták is szídni rendesen az animét/mangát. :D Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
  • rooney8
    #3225
    Aham... Amúgy azért kérdezem mer oszt.társaim (vagyis csak 2 vagy 3-an :D) oda vannak a narutoért és a db-t meg fikázzák :@ És adjatok ötleteket hogy miben jobb a db, hogy jól leoltsam őket :D:D
  • DarkEvilPiccolo
    #3224
    Hát ez természetesen nem kérdés, viszont manapság egyre többen mondják, hogy Naruto. :S És ebben az a pláne, hogy ezt olyanok is mondják, akik anno "éltek-haltak" a DB-ért... A DB mérföldkövekkel jobb, és a Naruto tulajdonképpen csak egy DB klón. Egy jól elcseszett DB klón... Én speciel nagyon rühellem a Narutot. A DB sokkal régebbi és sokkal jobb. A Naruto meg tipikusan az az anime ami a fiatalabbaknak szól inkább. Szóval az én gyomrom már nem veszi be.
  • gohanssj2fru
    #3223
    erre nem is válaszolok xD tök egyértelmű. miért kérded?:P
  • ironhorses
    #3222
    Egyértelmű, hogy dragon ball!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • rooney8
    #3221
    Sztetek a naruto vagy a db a jobb? (jó helyen kérdezem :D)
  • gohanssj2fru
    #3220
    én elkönyveltem magamban h ez ilyen mesés elem xD // az nem jó ha folyton változik :S jó azért jó h van sok zene meg kell néha,na de 20 részenként?:D amúgy szerintem tiszta jó zenéket csinált ez a S. K. (nemtudom most a pontos nevét XD) aki csináltam őket :) nagyon oda illenek, de sztem erről már volt szó:D
  • megalodon
    #3219
    Tényleg nekem az a furcsa picit,hogy a fúzió alkalmával miért változik meg a ruha!? A potara még hagyján de a sima fusion?
    Ja meg hogy ssj4 hez ugye majomá kell válni tehát a ruha leszaggatódik,mert nem olyan mint amiben Vegeta változott át még az elején. Es mikor majomból ssj4é válnak akkor meg gatya+cipö...
    ja meg mikor Goku visszaváltozik a gt-ben normálba akkor meg már régi ruha??
    Most nem belekötni akarok csak érdekes.
    (na jó picit lehet kötekedek)