6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gabeszg
    #3458
    Jó lessz az biztos mert ennyi idő után végre új dolog de azért csinálhatták volna az alapstorit jobbra mert ugyebár vegetának eddig nagyon úgy nézett ki, hogy nincs öccse mert kicsivel hamarabb hallt meg vegeta apja a robbanás elött ami pedig akkor volt amikor goku eljött (nemtom ez mikor játszik " földi évben" de az már min 35-40év )és amugyis mondták volna, hogy van öccse.Mind1 azért biztos jó lessz látni.
  • rooney8
    #3457
    Ennyi :D
  • r4pt0r
    #3456
    Nekem is teljesen mindegy csak lássak már új részt. :D
  • rooney8
    #3455
    Nekem mind1, hogy milyen csak db legyen :) Na jó, azért nem mind1, de... Szval érted :) A többiek meg le vannak kakilva, mi meg szeretettel várjuk :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3454
    Szerintem is jó lesz, én nagyon várom, csak az a gond, hogy mindenki olyan hű de nagy dolgokat vár tőle és mindenki hümmög a fórumokon, hogy ez már nagyon erőltetett, meg minek kellett megcsinálni stb... Qrvára nem fogják fel, hogy ez csak egy fanszervíz cucc lesz és nem kell nagy dolgokra számítani. Aztán ki tudja mi lesz benne? lehet, hogy tök zsír lesz. Ezt előre nem lehet kijelenteni, hogy biztos sz*r lesz mint ahogy azt sem, hogy jó lesz... Lesz amilyen lesz azt jóvan.
  • rooney8
    #3453
    Jólesszaz :)
  • r4pt0r
    #3452
    Hmm én se vagyok vak egy kicsit sem. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3451
    3443. komment.
  • r4pt0r
    #3450
    Lehet már tudni hogy mikor kerül a nyilvánosság elé?
  • DarkEvilPiccolo
    #3449
    Ne várjatok nagy dolgokat ettől a speciáltól. Egyszerű fanszervíz lesz semmi több.
  • gabeszg
    #3448
    Hát én kiváncsi leszek a speciálra.Remélem hamar összedobnak majd egy "jó" kis feliratot, bár így amiket láttam eddig eléggé logikátlan de meglátjuk.
  • gohanssj2fru
    #3447
    ennek örülök :P köszi
  • DarkEvilPiccolo
    #3446
    Ez a dolog működik mindennél nem csak a moiveknál. :) A mindent úgy értsd, hogy még a filmeknél is meg stb.
  • gohanssj2fru
    #3445
    jajj de jó köszönöm :) és ha nekem megvannak azok a részek DVD-n, és felrakom gépre, úgyanúgy hozzátudom 'rendelni' a felíratot mint a moviek-hoz vagy azt így nem igazán?:S:D vagy inkább töltögessem le a részeket:p?
  • EnZsolt
    #3444
    Teen Gohan hangja szerintem más, mint a kicsié. Nem tudom ki szinkronizálta, de ismerős a hangja, több helyen hallottam már, talán az aki Toby Maguire magyar hangja a Pókemberben. Viszont Goten hangja azonos a kis Gohanéval. Viszont Buu szinkronja valami szörnyen rossz :(
  • DarkEvilPiccolo
    #3443
    Majd elfelejtettem... Van némi újdonság az új DBZ speciálról: :::KATT:::
  • DarkEvilPiccolo
    #3442
    3438: Hát szerintem több mint valószínű, hogy Teen Gohan magyar hangja ugyanaz mint aki volt a kis Gohané is.

    3440: Naná, hogy létezik: katt

    3441: Még anno írtam, hogy ha nem gond akkor kiteszem a blogunkra a dolgot, és az alap, hogy odaírom, hogy ki hívta fel rá a figyelmet. :) Nem úgy mint egyes oldalaknál... azt néztem, hogy jó pár hír a mi blogunkról származik és semmi nincs odaírva, hogy honnan származik stb, csak annyi, hogy: "egy angol oldalon ezt a hírt találtam". Nos, én ezért beszóltam az olal adminjának, és nem elég, hogy leoltott, hogy rohadtúl nem a mi blogunkról származik a hír, hanem még le is tagadta, hogy ismerné a blogunkat annak ellenére, hogy már 2007 óta elég nagy rendszerességgel látogatja a blogot... Jah és még mentségére annyit írt, hogy a neten a dolgok így működnek, és mi sem vagyunk jobbak mert mi is csak lopunk feszt. Nah de álljon már meg a menet, mert mi a hírek 99%-ában feltűntejük a forrást is, szóval, hogy honnan származnak az infók, képek stb, és esetleg amikor ez elmarad az csak pusztán figyelmetlenség.
  • megalodon
    #3441
    Megnéztem a Dragonball Network oldalt és látom DarkEvilPiccoéo kiírta amit én egyszer ide bemásoltam,nincs is vele semmi gond aztán a végén látom,h."A figyelmemet pedig Megalodon hívta fel rá, köszönet érte!"
    Ez meglepett:) Mármint jó értelemben.
    Kis figyelmesség,köszönöm!
  • gohanssj2fru
    #3440
    olyan létezik h kb a 130-190 részig magyar felírat?:/
  • kill3r21
    #3439
    jah megvan...nekem megfelel a szink:)
  • Bullitt
    #3438
    Én kíváncsi vagyok ki szinkronizálta Teen Gohan-t, nekem max egy rész kéne, csak, hogy megtudjam ki adta a hangját hozzá. Amúgy a magyar szinkron..hát ehh...enyhén szánalmas :D
  • adamprof
    #3437
    És neked megvannak? csakmert azt írtad h "gyűjtünk" tehát teis.
    Jó a szinkron bennük?
  • gohanssj2fru
    #3436
    értem :P köszi
  • DarkEvilPiccolo
    #3435
    Sean Schemmel az angol hangja általában. :)
  • gohanssj2fru
    #3434
    "Hát majd végigtekergetem a sorozatot és összeírom, hogy szerintem mik azok a harcok amik igényesebben vannak megcsinálva az átlagosnál. :) De végülis mindegyik harc tetszik nagyrészt."
    Okés :D

    - és az melyik csávó?:Pén wikipedian nézegettem h kik a hangaik a szereplőknek :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3433
    "nekem tetszik"
    Hát végülis nekem is tetszenek azok a harcok, csak van jó pár harc amik kismilliószor jobban meg vannak csinálva szerintem.

    "viszont érdekelne neked melyik tetszik nagyon a harcokból így konkrétan"
    Hát majd végigtekergetem a sorozatot és összeírom, hogy szerintem mik azok a harcok amik igényesebben vannak megcsinálva az átlagosnál. :) De végülis mindegyik harc tetszik nagyrészt.

    "van gokunak is vagy 4 angol hangja, speciel nem tudom h az 5ös movieban melyik"
    Hát szerintem össze-vissza volt neki 2, de az 5-ös movie-ban pont az volt amit a legtöbbet használtak, és az a legjobb. :)
  • gohanssj2fru
    #3432
    3428: hiszek neked, de izlések és pofonok, nekem tetszik :P viszont érdekelne neked melyik tetszik nagyon a harcokból így konkrétan :D
    3429: igen itt tiszta jól vannak a hangok, jó néhol kicsit fura mert mondjuk mikor erőt gyüjtenek és ordítanak az nem minden hangon hangzik jól xD viszont van gokunak is vagy 4 angol hangja, speciel nem tudom h az 5ös movieban melyik:D
  • DarkEvilPiccolo
    #3431
    3428: Hát nem tudom. A Cell-es harcoknál rengeteg részt meglehetősen gyengén rajzoltak meg és nem is nagyon tetszenek. Én fullra megőrülök a DBZ harcokért, és fullra kenem-vágom, hogy mikor/hol vannak a legjobban kidolgozott harcok a DBZ-ben meg stb, és én bizton ki merem jelenteni, hogy szerintem a Cell-es harcok a leggyengébbek minden szempontból.
    3429: Hát az 5-ös movie angol hangos zenei aláfestése szerintem az egyik legjobb amit össze tudtak hozni az amcsik, mondjuk van még sok olyan rész ami nagyon faszányos az angol hangokkal/zenékkel szerintem. :P
  • kill3r21
    #3430
    Igen vannak már két hete...már a 160-191ig részekre gyüjtünk...:)
  • gohanssj2fru
    #3429
    volt szó arról is h az angol hang mássá csinálja kissé :D de sztem ide jól passzol ez az angolos : http://www.youtube.com/watch?v=4XvfUw8k5OE
  • gohanssj2fru
    #3428
    rég volt ide írva :D nah most találtam végre olyan klippet, amin rajta van h mit értek az alatt h azt szeretem ha a harcnak van némi 'koreográfiája' :D : http://www.youtube.com/watch?v=gxoYXnLfUwQ&feature=related

    szóval erre a részre:Ptöbbekközt
  • adamprof
    #3427
    nemtud senki semmit a 140-150 részek magyar szinkronjáról?
    elvileg már megvannak...
  • gohanssj2fru
    #3426
    azokat a spanyolokat még nem tudtam megnézni de majd meglátom:P de akkor is a leggyengébb láncszemes a lehjobb, azt le is töltöttem, az nagyon élethűen meg van vágva xD
  • DarkEvilPiccolo
    #3425
    Furák? Ezt jó értelemben kell érteni? ;D Gondolom a spanyol flash animációkra érted, hogy furák, de nekem bejönnek nagyon. :) Persze a Gálvölgyi/Csernus videók visznek mindent. :D
  • gohanssj2fru
    #3424
    értem:P
  • rooney8
    #3423
    Az nem baj... Ezek a netes előzmények, meg ilyenek... Úgyhogy nyugottan kitörölheted :D De iexplorer-en keresztül is ki lehet törölni :)
  • gohanssj2fru
    #3422
    váó köszi :D én azt a mappát mindig kitörölgettem xD//
    DarkEvilPiccolo, megnéztem az oldalad, és bár elég furák azok a paródiás videó de azért jók, sőt, a Gálvölgyiseken szakadtam, főleg a leggyengébb láncszemesen xD
  • rooney8
    #3421
    C:\Documents and Settings\XY\Local Settings\Temporary Internet Files

    Itt pedig megtalálod a videót :) Ennyi :D
  • gohanssj2fru
    #3420
    na az már megvan h ott hol lehet letölteni,csak nálam vmiért nincs hang:S
  • gohanssj2fru
    #3419
    az más:P