6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • C0mputers
    #5979
    ráadásul ha SSJ4 Goku és SSJ4 Vegeta nem "sima" fuzionálást hajt végre, hanem Potara fülbevalókkal egyesül, ugye tudjuk, hogy az még erőteljesebb fúzió, bár ezt már nem tették meg, de simán megtehették volna, és elnevezhetnénk SSJ4 Gogeta Potara-s fiúziójának :D

    aztán még ott van, hogy így is marad 5 élő csillagharcos, aki körbeállja: Gohan, Pan, Goten, Trunks, Vegeta öccse. Az így megszülető harcos pedig SSJ4 Gogeta Potara God lenne, ezt a szint lehet jelenleg az elérhető legmagasabb
  • C0mputers
    #5978
    Bills Istent tuti simán legyőzné SSJ4 Gogeta, ráküld egy 100x-os Big Bang Kamehamehat, talán azt még túléli, ráküld még egyet és akkor már biztosan feloldódik az energiamezőben, SSJ4 Gogeta az univerzum legerősebb harcosa, ahogy nézem neki is vörös volt a haja, úgyhogy tuti hozza az Isteni szintnél is magasabb erőt
  • Kennyssj
    #5977
    Szerintem az az egyetlen dolog ami megmenti az ssj szintet az unalomtól, az pont az hogy minden csillag harcos képes elérni...mert egész jó volt látni hogy mindenki a maga módján változott át, bár igazából ez Gotennél és Trunksnál már annyira nem volt feltűnő, mert ők attól is átváltoztak volna talán ha erősebbet erőlködnek a klotyón:DDDDXD>< De az tuti hogy az első volt a legtutibb átváltozás, viszont ha az ssj Godot kell nézni, akkor maga az átváltozás módja nálam kiváltotta az ssj4-et:D mert ez is volt legalább annyira érdekes, de kinézetre még mindíg az ssj4 a legkirályabb átváltozás:O télleg Gotenk-set hogy elpicsázta márxD Amúgy ha jobban megnézitek, mikor a Z abba maradt akkor éppen egy új storyba kezdett volna, ami tovább viszi, de helyette hirtelen lezárult. Aztán Toriyama mester azt mondta hogy azért hagyta abba mert elfáradt, és nem bírta már a hétről-hétre megjelenést... de mindez azt jelenti hogy a Z története azután a torna után tovább folytatódott volna, és ebből azt lehet gondolni hogy Toriyamának volt a fejében egy történet amivel tovább viszi, és kitudja, talán történetesen ez volt az:D az univerzumos>< Végre a dragonball történelmében megjelenik ez a történet is, egész jól alakul a helyzet:D
  • C0mputers
    #5976
    KAMEHAMEEEE
  • Synchronous
    #5975
    Ez anime, itt így mennek a dolgok... fokozás a végtelenségig. Amikor először láttam meg anno a Dragon Ball-ban a Mindenhatót (aki egy namek volt) azt hittem, na ez a vége, ennél már nem lehet erősebb senki.

    Nem a f*szt... jöttek az egyre erősebb és erősebb ellenfelek... akkor Dermesztőnél is újra beszoptam, azt gondoltam na ezt már nem lehet űberelni. Cell-nél már nem lepődtem meg, majd utána Majin Buu-nál sem... tudtam hogy itt már minden megeshet. :D

    A Dragon Ball nem maradhatott meg óvodás szinten, muszáj volt fejlődnie a rajongók igényeivel együtt, de az általános trend is megköveteli hogy fejlődjön a sorozat... vagy te örökké Pilaf császár kalandjait akarod látni vagy Garbig Junior ökörködésén akarsz izgulni?

    Ha megrekedt volna a sorozat ennél az egy szintnél már nem sok újat tudna hozni... Az a jó hogy nem lehet ebben az univerzumban egyértelműen eldönteni hogy ki a legerősebb, mert mikor már azt hinnéd hogy na ez az, itt van, ezt nem lehet felülmúlni, akkor csakazértis jön valaki, aki földbe hámozza a kedvencedet.

  • BoneDragon
    #5974
    Na az AF igazi faszság, szerintem azt kár erőltetni.
  • r4pt0r
    #5973
    Vegitora sem hatott a csoki mágia, mármint csoki lett, de az erejét nem vesztette el.
  • extra sensory
    #5972
    Tudom nem tartozik ide, de AF-ben pl. az SSJ God szint az SSJ 6-nak felelt meg, mert ott piros a haj. Ami a movie-ban volt hogy Goku harcol piros hajjal Bills ellen, csak a felszínen való lubickolás volt, nem volt sztem igazából isteni szinten. Majdnem teljes erőből harcolt (80%) Bills meg csak 70 %-on, gondolom ez akkor ugrott fel 70-re mikor az óriási energiagömböt létrehozta.

    De Gokunál ez az erő csak sima földfelszíni pusztításra volt alkalmas, nem volt isteni szinten, max. megközelítette. Az igazi galaxisrombolgatós power csak majom formában érhető el. Arany Oozaru felett van ez a szint. Mondjuk ez csak fanmade, de én szívesen megnéznék egy ilyen párbajt a többi univerzum keménycsávói ellen.
  • Bokafix2
    #5971
    Nagy volt mikor Buu felbaszta Bills-t azzal hogy kisajátította a pudingokat... ekkor meg is fenyegette hogy csokivá fogja változtatni Bills-t.

    Kérdés: sikerült volna neki?


    Az a barom mindent képes átváltoztatni.

    Vagy isteneknél hatástalan az ilyen mágia?
  • balintk
    #5970
    Ez az SSJ überszupergod nem tudom hányadik már vicc kategória, legalábbis számomra. Az SSJ1 nek láttam igazán értelmér, pl. amikor goku átváltozott a namek bolygòn akkor majdnem megettem a hajam. De most, hogy már szinte mindenki valamilywn csillagharcos az számomra vicc és értékvesztő.
  • Kennyssj
    #5969
    fúú sorry a triplázásért, nem akartam de kábé ennyire imádom ezt a soundrtackot:D
  • Kennyssj
    #5968
    Jeesz imádom ez ta soundtrackot:D vannak naon király zenék ebben a filmben!!
  • Kennyssj
    #5967
    Jeesz imádom ez ta soundtrackot:D vannak naon király zenék ebben a filmben!!
  • Kennyssj
    #5966
    Jeesz imádom ez ta soundtrackot:D vannak naon király zenék ebben a filmben!!
  • Kennyssj
    #5965
    Jah háta témát most már semmiképp nem hagyhatják nyitva, mert...kinyírnánk az egész brigádot. meg szerintem az egész film szinte erre a csavarra épült fel, az is szinte tuti h ennél lettem a legjobban feldobva:D najó, meg Vegeta jeleneténél, annak az emlékétől nem tudok szabadulni:P egyébként nekem nagyon tetszett ez a félig meddig sima dragonballos hangulat, én mindig is azt gondoltam, hogy akkor lenne igazán jó ha a sima és a Z tulajdonságait kombinálnák is:D a buu saga-ban is ilyesmi volt amúgy...tetszik:D
  • BoneDragon
    #5964
  • BoneDragon
    #5963
    Szerintem nem véletlen ez az univerzumos utalás, valami tuti lesz. Ha nem sorozat formájában akkor a következő movie-ban kitérnek rá. :)
  • Kennyssj
    #5962
    Őszintén szólva, te egyáltalán nem vágod mennyiféle lehetőség rejlik abban h... na mind1 spoiler alert! mostmár úgyis egy csomó minden elsült itt:D szal van néhány univerzum, ebből ez lenne a leg minimálisabb dolog amit kihozhatnának! a 7-es univerzum már le lett tudva az egész dragonballal, talán ez volt a végső nagy harc ott, mikor végre ugranak egyet, és tudjátok mi lesz ott az érdekes? Ha egy másik univerzumról beszélünk akkor maga a világ anyaga is megváltozhat, vagyis úgyértem hogy: egy másik univerzumban, talán ha Goku és Vegeta, meg akár a többiek megjelennek, akkor ugyanolyan erőviszonyok állhatnak fel újra mint pl: ami a sima dragonballban is volt még:O mert az oké hogy a 7-es univerzumon már szinte túlnőttek, de abban a világban nem kell hogy a legerősebbek legyenek, és szerintem ettől totál izgalmas az egész:DD egy teljesen új univerzum, ez tényleg egy új sorozat kezdete lehet, sztem a világ eddigi legkirályabb ötlete volt ez a dragonball folytatás, egy csomó király lehetőség van ebben!!! és az totál igaz, hogy ebbe a képbe a Gt valahogy nem illik. De jó Dojuinshi szerző lennél, ez alapján:D
  • Lelouch
    #5961
    Ha lenne is új sorozat, kétlem hogy bármiféleképpen is hozzákapcsolódna a GT-hez.
  • C0mputers
    #5960
    na, 7. :D
  • C0mputers
    #5959
    7. univerzum két lénye közt =6.univerzum két legerősebb lénye közt :D
  • C0mputers
    #5958
    bárcsak lenne új sorozat a Z és a GT közt.
    mondjuk Bills tanítója Bills ellen fordulna, és el akarná pusztítani a 7. univerzumot, hogy újat teremtsen, még Billst is legyőzné miután átváltozna egy durva formába.
    ez a csata a 7. univerzum két lénye közt olyan energiákon zajlana, hogy még a jövőben is érezni lehetne hatását és ezért visszajönne Trunks megint a jövőből, de már a GT végéről, és magával hozná SSJ4 Gokut is, a többiek is jönni akarnának, de sajnos valami bibi miatt a jövőben ragadnak. SSJ4 Goku találkozna önmagával God szinten, és SSJ4 Goku meg God Goku fúzionálna, hogy legyőzzék a 7. univerzum legerősebbjét, Bills tanítóját, és megszületne az SSJ4 God!!! :D:D:D:D Állat lenne
  • BoneDragon
    #5957
    És tényleg, nem is értem hogy felejthettem el, pedig már láttam vagy 15x. :)
  • Lelouch
    #5956
    Pan már a DBZ legvégén ott volt...
  • Kennyssj
    #5955
    Szerintem ilyesmire készülnek:D Végül is itt még nem zártak le semmit, inkább hagyták tovább folyni, meg a dragonball amúgy is egy véget nem érő sztory azt hiszem:D
  • Kennyssj
    #5954
    És az a tuti, hogy ha az a bizonyos kijelentés igaz a végén, akkor nem csak Goku lesz nagyon erős, hanem... a környezet körülötte is egy teljesen más szint lesz már...elég izgisen hangzik:D
  • BoneDragon
    #5953
    Amúgy én is először egy új sorozatra gondoltam ami kap egy kis felvezetést. De jó is lenne. :)
  • Kennyssj
    #5952
    Na most hogy már láttam is, tudok rendes véleményt is mondani:D Szerintem ez a film mindenképp az eddigi legjobb movie, de amúgy ez a harc a sorozatban még egész kis lazának számítana:D szerintem a legérdekesebb rész az a bizonyos kijelentés a vége felé, az tetszett:D ez jó dolgokat sejtet, egyébként ha...tegyük fel ez egy új sorozat indulását jelzi, akkor jobb tudni, hogy Toriyama szerint a Gt az csak egy melléktörténetnek tekinthető,tehát azzal nem szükséges össze egyeztetni:D a Z-vel lehet, de azzal összehasonlítva se oké minden, vanna kenyhe bakik mindenesetre:D ez így eléggé Dragonball Z-s nem gondoljátok?:D Egyre jobban megcsap a feeling:DD De szerintem állatkirály volt, sőt a végén a stáblista alatt az ment egy ilyen videóban, hogy átpörgették a teljes dragonball mangát, kiemelve egy csomó király részt az is külön tetszett, meg persze Vegeta jelenete alatt a színpadon konkrétan elengedtek a záróizmaim és beszartam.xDxD a nagy herceg><
  • BoneDragon
    #5951
    GT-t egyáltalán nem veszik figyelembe, kivétel pan születését ha egyáltalán az lesz a neve. Mivel goku elnyelte a god form erejének egy részét most durván erős lehet, ráadásul vissza tud változni majd god-ba.
  • BoneDragon
    #5950
    És csak nem úgy linkelte...
    Szóval 4:36-tól a legjobb!!
  • BoneDragon
    #5949
    Ez a legjobb jelenet... :)
  • Lelouch
    #5948
    Erről csak annyit, hogy ennél a movie-nál aktívan közreműködött Toriyama, a GT-nél meg nem. Veheted úgy, hogy a GT nem számít semmit se. :)
  • ironhorses
    #5947
    Angolul nézted?
  • ironhorses
    #5946
    Ezt már itt többször is megbeszéltük, hogy ne keress logikai összefüggést a Z sorozat vagy akár két movie között. Sokszor ellent mondanak egymásnak, de ettől függetlenül jó ahogy van (Szerintem) :)
  • C0mputers
    #5945
    megnéztem és rohadt jó volt, igazi minőségi darab, hozza a régi Db poénjait is.
    de ez az SSJ God szint, hát...logikai baki a GT-vel szemben, most akkor ez erősebb, vagy az SSJ4? Mert ugye az SSJ4-es Gokunak sem volt esélye a 7 csillagos sárkánnyal szemben, aki minden kristálygömböt magába szívott, és begyűjtötte Shen Long erejét, ebben a movie-ban meg még Shen Long is fél a Pusztítás Istenétől, akkor most ez hogy is van? Illetve ha Goku képes volt már átváltozni segítség nélkül is SSJ God szintűvé, a GT-ben szorult helyzetben, mikor SSJ3-ként meg volt szorulva, akkor is megtehette volna, miért nem tette? Ez így logikai baki... Meg kérdést is felvet, hogy ugye bár az SSJ4 sem volt a legendás csillagharcos, mert Vegita is elérte azt a szintet géppel, akkor Guku lenne az SSJ God-ként a legendás csillagharcos, mert már segítség nélkül is képes elérni ezt a szintet? Ami még Brollinál is jóval erősebb bizonyára.
  • ironhorses
    #5944
    Nem új sorozat, hanem egy movie. Már régen is voltak ilyenek. a sorozattól függetlenül egy kicsit hosszabb önálló rész. Úgy évente, kétévente még mindig csinálgatnak egyet.

    Egyébként valaki nem tudja, hogy honnan lehetne a Battle of Gods-hoz magyar feliratot leszedni, vagy video megosztón megnézni?
  • BoneDragon
    #5943
    Milyen sorozat?
  • C0mputers
    #5942
    valaki mondja el mi ez a Battle of Gods sorozat, egy új sorozat, vagy újrarajzolnak pár részt?
    nekem a videók és képek nem ismerősek, pedig láttam régen minden részt
    köszi
  • BoneDragon
    #5941
    Látom nem kell itt használni a spoilert. :)
  • Kennyssj
    #5940
    Már elnézést kedves Dániel, ne mértem amit mondasz. Az ssj egy és kettő már elve csak akkor voltak jók mikor először megjelentek, utána már nem. Az izgalom azért maradt ki, mert rossz helyen kereste. nézze meg máshol is, hátha ott van. Az hogy Bills megjelenik jó elgondoloás, mert jó elgondolás. és az is maradt, szóval már nem is csak elgondolás, egy kész terv. És a humor az a fő lényeg. érti?