6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • WuFraZselic
    #3498
    nekem is időlimitet irt ki 2 rész letöltés után, aztán az összeset leszedtem egymás után... nem igazán értem miért sikerült :D szal próbálkozz hátha neked is bejön
  • SMGBAS
    #3497
    helltok.
    valaki mondja meg pls privátba h mivel v hogyan lehet a megauploaddal többet tölteni, mert csak 3-at enged/nap
    thx
  • r4pt0r
    #3496
    Engem kicsit GTsre emlékeztet, de határozottan jobban tetszik mint a régi. Hát ízlések kérdése. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3495
    Tudtommal nem lesz folytatása. Véleményem róla, bár eddig még csak az openinget láttam mert utána újraindult: Kövezzetek meg, de nekem nem tetszik ez a rajzolás és a színhasználat sem. Hát, egyelőre ennyi. :)
  • gabeszg
    #3494
    Én megvárom az a jobb minőséget majd.De télleg furcsa picit.
  • WuFraZselic
    #3493
    aztirta vki hogy vmi anime event-re lett csinálva és ez lesz az egyetlen sajnos. remélem nem igaz :)
  • phalanx
    #3492
    na ez egész türhető volt, lesz még több is?
  • gohanssj2fru
    #3491
    de szar h németes vagyok...
  • gohanssj2fru
    #3490
    ez h-h így kissé.. át van rajzolva :D ?
  • r4pt0r
    #3489
    Jaja nagyon jó rész volt. :D
  • kill3r21
    #3488
    jajam, de ezis igy korrekt....egykis uj dbz :)
  • r4pt0r
    #3487
    Hát most már nem féltek egy kis CGI is használni. Hála az égnek, ha így csinálnának egy Goku vs Vegita harcot ohh az lenne a tökéletesség. :D
  • kill3r21
    #3486
    talákltam nagyon jó minöségü forrást....most csinálom aviba :)
  • EnZsolt
    #3485
    EZ nagyon ott volt, ismét szuper lett a rajzolás, és színek is :) Most már tényleg arany hajuk volt, nem pedig sárga :D A poénok ütöttek, pláne zseniális teknős, örülök, hogy "mindketten" itt vagytok szövege. Ez egy nagyon korrekt kis special.
  • kill3r21
    #3484
    Jajam korrekt volt....föleg mikor Goku És Vegita vestzekedik :)
  • Black Hawk
    #3483
    Szerintem ez tök jó volt :)
  • kill3r21
    #3482
    Dragon Ball Z 2008 - Son goku és Barátai Visszatérnek!!!
    Megérkezett az uj TV Special 40 perces.....egyenlöre youtubeos nézhetöséggel....de most csinálom aviba....jelentkezzen aki csinál magyar forditást, mert van rajta angol felirat....

    Elsö rész
    http://www.youtube.com/watch?v=eqMhQnxmh0s
    Második rész
    http://www.youtube.com/watch?v=AxgUhGwP7ss
    Harmadik rész
    http://www.youtube.com/watch?v=G0EMdldNjb4
    Negyedik rész
    http://www.youtube.com/watch?v=FVCPKoDym8E

    Peace!
  • lesliejunior
    #3481
    Szevasztok srácok!

    Léteznek a dbz részek között olyanok, amik németül vannak, magyar felirattal és a képminőségük nagyon jó. Csak az a baj, hogy nekem kb 20 ilyen részem van. Nem tudjátok esetleg hol található a többi ilyen? Sehol se találom.
  • WuFraZselic
    #3480
    ja jó most kicsit készvagyok, 2vel lejebb :D szal megvan
  • WuFraZselic
    #3479
    movie 7et honnan tudom leszedni? torrentem sem találom =/
  • WuFraZselic
    #3478
    nekem is ez a szám kéne, csak az idegesitő "rap" nélkül :) kb abba a verzsönbe ami a sorozatban is volt. annyira elvan találva :) szal ha valaki AZT tudná, nagy thx.
  • DarkEvilPiccolo
    #3477
    :::KATT:::
  • szabolcs94
    #3476
    és nem tudna mondani valaki egy jo oldalt ahonna movieket lehet letölteni nme baj ha nem magyar csak lehessen letölteni választotokat elöre si köszönöm
  • szabolcs94
    #3475
    Köszi
  • gabeszg
    #3474
    DBZ Special 02 The History of Trunks a címe
  • szabolcs94
    #3473
    Helo szaisztok mejik az az rész amikor a jövöbeli gohant megölik a c17 és a c18 válaszotokat elöre is köszönöm
  • kill3r21
    #3472
    Fuck You RTLKLUBB! Katt :)
  • rooney8
    #3471
    1. Biztos jól írtad be?
    2. Használj ftp kliens programot (pl.: total commander <-- most ezt használom; filezilla <-- régen ezt használtam) Itt van egy leírás a total commander használatáról (ftp)
  • Tamás001
    #3470
    Küldtem smst és amikor leakkarok tölteni részt akkor kijön egy abblak beirom oda azt a felhasznalo nevet és jelszót amit smsben megkaptam, ezután leokézom és ujra meg kérdi ugyan azt hogy agyameg felhasznalo nevét és jelszavat

    Mit kell csinalni ,hogy letugyak tölteni részt?
  • rooney8
    #3469
    Lássátok kivel van dolgotok :D
  • Tamás001
    #3468
    hy!!
    Valaki tudna olyan oldalt mondani ahol letudom tölteni a dragon ball z-t a 140-edik résztől.
    Lehet sms küldös is.
  • Thorgan
    #3467
    Valaki légyszi tudna nekem adni linket ahonnan letölthetném a sima db-t és a dbz-t japán szinkronnal.
  • DarkEvilPiccolo
    #3466
    Jah a moviek szerintem is nagyon jók, csak sokan azokat sem tartják valami sokra. Hát, a sztorijukért a movieknak nem Toriyama a felelős, max csak a karakterdizájnért, de asszem azért több köze volt a moviekhoz mint a GT-hez.
  • gohanssj2fru
    #3465
    visszatérve, a gt nem volt olyan jó, de a moviek ettöl függetlenül igen csak jók lettek azért :P azokat kik csinálták?
  • Bullitt
    #3464
    Full egyetértek, nekem is csak PS2-m van és örülök neki, mint...a mondást kicsit átköltve.."Oozaru a farkának" XD
  • DarkEvilPiccolo
    #3463
    A jó isten szerencsémre rám mosolygott :P Nekem csak PS2-m van, és valószínüleg soha nem lesz nextgen konzolom, szóval ez a játék nekem most nagyon jól jött. Végre a Budokai 3-mon kívül is lesz DBZ játék amit szívesen játszok. :)
  • gabeszg
    #3462
    Kiadhatnák több platforma is(v vmi infót h next gen. gépekre mikor lessz új)
  • DarkEvilPiccolo
    #3461
    Dragon Ball Z Infinite World NTSC PS2DVD-STRiKE
  • DarkEvilPiccolo
    #3460
    Azért nem illik elfelejteni, hogy ezt a speciált teljes mértékben Akira Toriyama csinálta, ami azért jelent valamit, ellentétben a moviekkal és a GT-vel mert azokhoz speciel nem volt sok köze. :P
  • gohanssj2fru
    #3459
    hát tényleg fura de vhogy biztos van fantáziájuk a kitalálóknak h h rakták azt az illetőt oda :P