6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #3538
    Dragonball film hivatalos előzetes --> véleményemet róla kifejtettem a blogunkon.
  • DarkEvilPiccolo
    #3537
    Igen, a Nyugati utazás című regény volt az alapja a sima DB-nak. Viszont Toriyama nagy Jackie Chan rajongó is, és ennek hatására is csinálta meg a DB-t. És az a legdurcább, hogy az egész DB-t csak a harcművészetek kifikázására csinálta meg, legalábbis kezdetben. :) Persze ez az egész csak a sima DB-ra vonatkozik. A Z az már más tészta.
  • xxxpaulxxx
    #3536
    Én meg olyat hallottam hogy a kettő ugyan az:PXD
    link
  • megalodon
    #3535
    Én olyat hallottam még régebben,hogy alapból a DB valami majomkirály történetéböl származik azért van Gokunak majomfarka és változik át.
  • Black Hawk
    #3534
    A nyugati utazás című story az alapja a dragon ballnak (legalább is a simának)
  • gohanssj2fru
    #3533
    alap :P ||vki tudja h Toriyama-nak honna jöttek az alapötletei a meséhez?
  • xxxpaulxxx
    #3532
    Hmm ez a Songoku egy beteg állat:D 1millió fekvőtámasz 1kézen állva 100xoros gravitációvalXD
  • r4pt0r
    #3531
    GT az 64 részes.
  • Kurt97
    #3530
    Valaki plz foglalja nekem össze, hogy hogy vannak a részek :D
    amit eddig tudok (ha jó):
    3 anime sorozat van: Dragon Ball (153 rész)
    Dragon Ball Z (291 rész)
    Dragon Ball GT (nemtom hány rész)

    Tehát légyszi ha van valami nem így van (pl nem ennyi rész) akkor írjátok meg! És a GT-ből hány rész van? (az AF meg csak manga, ugye?)
  • gohanssj2fru
    #3529
    ó értem :P durva fantázia kell hozzáXD
  • WuFraZselic
    #3528
    hát aztmondja, hogy vonzza egymást a két rész, minél közelebb kerülnek egymáshoz, tehát ha a felső rész megsemmisül, az alsó "leáll" vagy valami hasonlót gondolok :D
  • gohanssj2fru
    #3527
    bocs h elterelem a témát, de nem értem a 13-as movie-t.. Tapion azt akarja öljék meg, akkor meghal a szörny is. de a szörny alsó része nem azért bújt elő mert az öcse meghalt?vagy keverek vmit?XD
  • megalodon
    #3526
    Látta valaki az uj DB részt?
    http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=47162148
    épp most néztem meg!Nem rossz,kellet már valami uj db,de ez eléggé rövid és harc sincs nagyon benne éppebcsak valamicske :(
    Remélem azért lesz még pár ilyen kis ujdonság.
  • rooney8
    #3525
    Okéj
  • xxxpaulxxx
    #3524
    Nahdejó, ott dekkoltam Dragon Ball topicban, és most látom, hogy van ilyen is!:D +fav:)
  • DarkEvilPiccolo
    #3523
    Nem lehet, és nem is mostanában lesz ott elérhető. Megvárjuk amíg kijön rendesen Blu-ray/DVD-n, és egy rippet fogok valószínüleg feltölteni. v3g374 pedig valószínüleg csinál hozzá egy profi magyarítást. :)
  • zsotesz
    #3522
    3.9-es k-lite volt telepítve, a frissebbel már műxik.
  • gabeszg
    #3521
    K-Lite pl
  • SMGBAS
    #3520
    media player classic.kal nekem műxik
  • zsotesz
    #3519
    ehhez milyen speckó codec kell?
  • gabeszg
    #3518
    én konkrétan innen szedtem ha jól láttam a magyar felirat is ehhez a verzióhoz van igazítva
  • rooney8
    #3517
    DarkEvilPiccolo: Az oldaladról már le lehet tölteni a specialt?
  • zsotesz
    #3516
    le lehet valahonnan tölteni a specialt, mert a jumlanden nézhetetlen.
  • kill3r21
    #3515
    jah,felügyeskedtem :)
  • gabeszg
    #3514
    Hosszupuskán már van magyar felirat a speciálhoz.
  • gohanssj2fru
    #3513
    *változott
  • gohanssj2fru
    #3512
    én elöször azért hittem h előtte van, meg harcolnak a túlvilág legerősebb harcosa címért. aztán Janemba ellen átváltozik ssj3-ba, és azt mondja, rajta kivül csak majin buu miatt változik át... nah mindegy:D
  • gabeszg
    #3511
    Elvileg ez se okés annyira mert amikor Vegita meghall(felálldozza magát)akkor Goku még a földön van egy rövid ideig, de miután lejárt az ideje Kaio-Shin ek birodalmába megy (és utanna meg vissza is kapja az életét)a movieba meg mind2en halottak.De ha be kell lőni akkor utánna mert Goten és Trunks már tudja a fúziót.
  • gohanssj2fru
    #3510
    hej a 12-es movie tudtommal a Buu-előtt van?:S
  • gohanssj2fru
    #3509
    kb 3-szor :D // asszem válltig állíthatom, hogy a 12-es movie rajzolása tetszik a legjobban :P nem tudom h csinálták h más, de sztem tök jó :D
  • megalodon
    #3508
    Jaja! Tényleg! :)
  • gohanssj2fru
    #3507
    én azt figyeltem meg, h gohant állandoan 'szorongatással' próbálják kinyírni?
  • SMGBAS
    #3506
    csiáljon valaki hozzá hun subot
  • gohanssj2fru
    #3505
    hát igen én is azt nézem :D nem baj nem kell bele rakni:Pvan és kész. jah meg h Videlnek már rövid a haja, de még nem Buu-t keresik.. :D amúgy látom a 11-es movie nagyon a 'kicsik'-re épült :D itt ők voltak a 'hősök' most XP de szerintem ez így tök jó :D:)
  • DarkEvilPiccolo
    #3504
    Vagy inkább a Buus időkön belül. :D Szóval erre úgy kell tekinteni, hogy Buu nincs, viszont van helyette Broly. :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3503
    Jóval Cell után, viszont valamivel Buu előtt. Szerintem ez egyértelmű. :)
  • gabeszg
    #3502
    Nem lehet szerintem tökéletesen megmondani.Mert Buu-s részek elött az van, hogy minden nyugi meg minden de akkor még goten repülni se tudott pl buu s részek után se lehet mert goku halott.Szóval nem lehet jól szerintem elrendezni ezeket egy dbs idősíkban(amúgy a moviek teli vannak ien hibákkal) de várom a többi 5letet is.
  • gohanssj2fru
    #3501
    jólvan DarkEvilPiccolo akkor nem én vagyok az egyetlen aki azt mondja h ez a rajzolás annyira nem jött be... :$ :D persze néhol nem rossz, de néhol khm.. fura kicsit xD a movie 10-11 az kb mikor játszodik? cell és buu között?
  • gabeszg
    #3500
    Hova?
  • kill3r21
    #3499
    Feltettem majompra az uj specialt , aviban amit én csináltam ha esetleg vkinek kellene :)