6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #3618
    "buu-nak akkor melyik volt az erősebb formája? mikor gohan ellen harcolt úgy h felszívott már egy két harcost, vagy mikor goku ellen már a végső formában?"
    Amikor Gohan ellen harcolt Buu akkor ugyebár felszívta Piccolot és a két gyerkőcöt, aztán később felszívta Gohant is, akkor lett a legerősebb. Az a nagy kérdés, hogy vajon az a formája volt-e az erősebb vagy a kid Buu. Erre még én sem tudok egyértelmű választ adni. Sokak szerint az "agyonfúzionált" Buu erősebb volt mint a kid Buu.
  • DarkEvilPiccolo
    #3617
    "Gohan csak az öreg segítségével tudja csak előhívni az erejét vagy később bármikor?"
    Az onnantól kezdve megmaradt neki örökre. Persze a GT-ben jól elkúrták mert ott szerintem még SSJ2-be sem válozott át... Mindenkit SSJ1-ben nyomattak. Bár a GT annyira bakis, hogy a fene se tudja, hogy miket csináltak abban már :D Rühellem a GT-t. :P
  • DarkEvilPiccolo
    #3616
    "Goku sose gondolt harc előtt világvégére"
    Van benne igazság, de az is tény, hogy mondott ilyet, hogy a szeretteivel akarja tölteni azt a maradék 10 napot mert lehet, hogy az utolsó napokat tölti velük. Persze ezt valószínüleg nem gondolta komolyan. Igazándiból én is úgy gondolom, hogy valamivel Ultimate Goan erőse SSJ3 Gokunál, de nem sokkal. Viszont annyiból jobb Gohan, hogy az ő ereje nem limitált ellentétben az SSJ3 szinttel ami rengeteg enrgiát emészt fel kis idő alatt. Mellesleg erre az Ultimate szintre kábé lehetne úgy is tekinteni mint egy SSJ3-ra. Gohannak ez az SSJ3 szintje. :)

    "amúgy mi lett volna ha ehhez még át is alakul?"
    Mint már írtam, Gohannak ez a 3. szintje, és ha átváltozott volna SSJ1 vagy 2-be az olyan mintha "visszafejlődne".
  • Retsu
    #3615
    Na ez jó kérdés, mármint az U.Gohan szint, nem tudom hogy időleges-e vagy nem. Az biztos, hogy onnan már nem tud átalakulni, ezt olvastam valahol(kicsit aránytalanul erős lenne). Valószínű, hogy Buu legerősebb formája az volt, mikor "felszívott már egykét harcost":) Igaz, Goku mondott valamit a harc után, hogy minden formájával erősebb lett, de azért az biztos, hogy U. Gohan>SSJ3 Goku, még ha kicsivel is.
  • gohanssj2fru
    #3614
    amúgy azért kérdeztem mert mindenhol azt írják U. Gohan a legerősebb egyszemélyes karakter így, azért kérdeztem, mert tényleg mind gohan egy ideig mind goku feltudta venni a szintet buu-val. és buu-nak akkor melyik volt az erősebb formája? mikor gohan ellen harcolt úgy h felszívott már egy két harcost, vagy mikor goku ellen már a végső formában?
  • gohanssj2fru
    #3613
    szintén:P és Gohan csak az öreg segítségével tudja csak előhívni az erejét vagy később bármikor?:P amúgy mi lett volna ha ehhez még át is alakul?XD
  • xxxpaulxxx
    #3612
    Boldogújéveeejt:D
  • r4pt0r
    #3611
    Goku sose gondolt harc előtt világvégére szvsz, ezzel nem értek egyet. Többi az oké.
  • DarkEvilPiccolo
    #3610
    Arra is igen. De amiket írtam azok mind így vannak.
  • r4pt0r
    #3609
    A 10 nap nem azért kelljen hogy pihenhessen meg szeretteivel legyen, hanem ha jól emlékszem azért hogy megszokják a mindennapokban az SSJ szintet, ezáltal kevesebb erő kell a használatához.
  • DarkEvilPiccolo
    #3608
    Asszem erről már itt is volt szó de mind1 elmondom még egyszer az én álláspontomat. :D Gogeta azaz Vegetto mivel Gogeta nem volt a sorozatban csak a movie 12-ben a legerősebb karakter a Z-ben. SSJ3 Goku és Ultimate Gohan köbö egy szinten vannak.
  • marcimilan
    #3607
    Ho llehet dbz kártyát venni?? pmet lüldjön aki tudja hol köszi
  • gohanssj2fru
    #3606
    amúgy én azt nem értem h melyik formáció h viszonyul egymáshoz?
    gogeta, goku ssj3-ban, mistic gohan
  • gohanssj2fru
    #3605
    nekem azért így tetszik :) izgibb. meg látványosabb így Gohan alakulása ami a késöbbiekre is kihat. persze goku is elérte volna a dolgot, de tényleg uncsi lett volna már ha mindenkit ő nyír ki xD
  • DarkEvilPiccolo
    #3604
    Az egészben az a pláne, hogy ha az összes Z harcos ráment volna Cellre, tuti lazán ki tudták volna nyírni. Kicsit hülyén lett ez így összehozva.
  • Retsu
    #3603
    Addig oké, hogy bízott Gohanban, de nem igaz, hogy nem tudott volna annyira megerősödni. Már bocs, de ez nyilvánvaló. Még így is, hogy annyi időt töltött a fiacskája edzésével, majdnem egyenlő volt Cellel. Egyébként is már rég szuperharcos volt, tehát ha többet edz simán lehetett volna az 1. SSJ2(is). Dehát ahogy lentebb írtad, ez volt Toriyama mester döntése...
  • SMGBAS
    #3602
    BÚÉK minden hülye DB fannak xD (poén a hülye, mielött oltogatnátok)
  • DarkEvilPiccolo
    #3601
    Azt a szintet USSJ-nek hívják, az U ultrát jelent. Szóval Ultra Saiyajin. :D Goku már alapjáraton úgy gondolta, hogy Gohanra fog összpontosítani mivel tisztában volt azzal, hogy Gohan különleges és hatalmas erők rejlenek benne csak elő kell csalogatni őket. És azt is tudta, hogy ő (azaz Goku) nem tudna annyira megerősöni annyi idő alatt, hogy Cellt el tegye láb alól. Meg egy ilyen is volt benne, hogy lehet hogy most itt a világ vége, és azt a maradék asszem 10 napot ami vissza volt még a Cell játékokig inkább pihenéssel és a szeretteivel tölti. Bár bízott Gohanban, de azért mégis volt benne egy ilyesmi gondolat, hogy lehet hogy vége lesz mindennek. Elég durca. :D
  • gohanssj2fru
    #3600
    értem :D hát kimerítő választ kaptam köszi :P de van az a rész ahol Goku valami hasonlót produkál mint Trunks, amikor megnöveli az izmait de gyorsabb nem lesz, azt nem tudom h nevezték, de vmikor ott gondolta meg magát vmiért és inkább gohannal foglalkozott, vagy ott gondolta meg magát amikor már ssjbe átalakult gohan..?
  • DarkEvilPiccolo
    #3599
    Kimaradt a "rajongók szó. Sorry.
  • DarkEvilPiccolo
    #3598
    "ezt a késöbbiekben elhanyagolják,nem?"
    Nem igazán. Volt amikor nem rajzolták meg őket, de az csak figyelmetlenség talán vagy nem is tudom. Legtöbbször azért ott cikáztak a villámok körülöttük.

    "tehát ha átalakult volna ssj2be akkor kinyírta volna?"
    Valószínüleg minden nehézség nélkül, Cell pedig szintén. Legalábbis a megaszuper szintjével tuti lezúzta volna Brollyt. :D

    "lehet h szimplán csak így tervezték meg a történetet?"
    Igen. Toriyama mester Gohant akarta főszereplőek onnantól kezdve a DBZ-ben. Persze a fellázadtak és mégsem lett főszereplő. Vagyis az lett valamilyen szinten de nem teljesen.
  • Retsu
    #3597
    AZ attól függ kiket értesz Freeza emberei alatt. Sima harcosoknál erősebb volt, de mondjuk Zarbont nem hinném hogy le tudta volna nyomni.

    #3596: Hát persze, mondta is Goku amikor edzettek Gohannal, hogy azzal időt veszít hogy Gohant feledzi SSJ-be. Gondolom úgy voltak vele, ne minden főellent Goku intézzen el. De jól sikerült, így azért változatosabb is a történet.
  • gohanssj2fru
    #3596
    meg még lenne egy olyan kérdésem h Goku össze tudta volna magát szedni annyira h ő is letudja győzni Cell-t, vagy nem értem milyen okból kifolyólag bízta inkább Gohanra. lehet h szimplán csak így tervezték meg a történetet?mert azért így nagyon jól meg van csinálva
  • gohanssj2fru
    #3595
    http://www.youtube.com/watch?v=uyTZLiDrj7s <<-- ezek mikor vannak? pl Gogeta Brolly ellen? o.O
  • gohanssj2fru
    #3594
    nekem fura volt h csak egyszer alakult át, mert konkrétan tényleg nem mutatták h átment volna. az fura h miért nem. de mondjuk ha átment volna akkor villámok cikáztak volna a teste körül. bár ezt a késöbbiekben elhanyagolják,nem?:/ tehát ha átalakult volna ssj2be akkor kinyírta volna? // hát nem hiába az apja..:Dazért kár h csak a halála előtt 10 másodperccel vagy mivel bízott meg a fiában...:(
  • DarkEvilPiccolo
    #3593
    Hát nem tudom, lehet benne valami. :D Amúgy Bardock is kábé olyan volt mint Goku. Állandóan fejlődött, minden harcban szinte kinyíratta magát. Spirituálisan tuti egy szinten van Gokuval. :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3592
    Brollys témához: Sokan tévhitben élnek a 10-es movieval kapcsolatban. A 10-es movieban Gohan valójában nem megy át SSJ2-be, hanem csak egy sima SSJ szinten van. :S Persze azt senki nem tudja, hogy vajon miért nem lépett át SSJ2-be.
  • SMGBAS
    #3591
    nem jött össze :D
  • SMGBAS
    #3590
    Mit találtam :) lehet h régi, nem tudom, de az biztos h ha ilyenek csinálnák a live actiont akkor tuti jobb lenne. 18 perc alatt a gyerek összedob egy elég pofás kamehame-t. xD
    //youtube.com/watch?v=x9tc48FR9Tw&feature=related]ne katt ide xD[/URL]
  • gohanssj2fru
    #3589
    én meg közben megkérdezném h csak szerintem használták Bardocknál néhol Vegita arcvonásait? meg azért Bardockban is kellett vminek lennie, ha csak Freeza tudta megölni, az emberei meg nem..
  • gohanssj2fru
    #3588
    igen épp most jutott nekem is csak eszemben h ha a 8-ashoz hasonlítjuk akkor viszont inkább Cell.. pláne mert ő rafináltabb is volt azért.
  • r4pt0r
    #3587
    Szerintem Brollynak legnagyobb gyengesége a dühe volt. Egyszerűen nem gondolkodott tisztán és Goku azért elég koncentráltan szokott harcolni.
  • Retsu
    #3586
    Az tiszta sor, hogy a 10esben nagyon über. Na de ne feledjük, hogy akkorra már Brolly is átment 1 enyhén halálközeli élményen, szal erősebb, mint a 8-asban. Amúgy a fő kérdés nem az, hogy fizikailag ki az erősebb, az nyilvánvaló. A tudáson múlik a dolog. Azt kellene tisztázni, hogy Brolly tudása meghaladja-e az SSJ2 szintet. Mert hiába erősebb, ha meg se tud érinteni 1 SSJ2-t...
  • gohanssj2fru
    #3585
    hát végülis igen..:Dcsak meg kell nézni a 10-es moviet
  • SMGBAS
    #3584
    kinézetre Brolly
  • Retsu
    #3583
    Császtok! Arról már esett szó, hogy a moviekat nem lehet normálisan beilleszteni a sorozatba(elsősorban Z-ről beszélek). De mégis, ha ilyen erőszinteket kéne meghatározni, szerintetek Cell vagy Brolly erősebb? Az 1. Brollys movieban még nem volt SSJ2-ben senki. Én amondó vagyok, hogy a "sima" perfect Cellnél mindenképpen keményebb. Amikor Cell visszajön, és SSJ2 aurája van, már nem mondom biztosra, de én azt is Brollynak adom kicsivel. Ti hogy vagytok ezzel?
  • SMGBAS
    #3582
    teljes mértékben egyetértek EnZsolttal:D
    elvileg mindent spoilerbe kéne írni amit nem adtak le TV-n, de a legvégét azt biztos...
  • EnZsolt
    #3581
    Az egy dolog, hogy mondjuk sok ember tudja, de vannak olyanok, akik nem. Ennyi erővel a játék topikba is írjon le mindenki a befejezést, mert oda úgyis csak az megy, aki végigvitte? Vagy ha benézek a Hatodik érzék topikba megkérdezni, hogy jó film-e, mert azt hallottam, akkor nem szívesen látnám, hogy azt írják, hogy ... szóval a film lényegét.
  • DarkEvilPiccolo
    #3580
    Felesleges. Mivel ez egy olyan topic ami teljes mértékben a Dragonball (Z) című animéről szól, feltehetőleg olyanok járnak ide akik vágják az adott témát. Aki meg nem vágja az magára vessen. :)
  • SMGBAS
    #3579
    ezt egy kiba**ott nagy spoilerbe kellett volna írnod