6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Lirion
    #3658
    Elég egyértelmű, hogy Buunak melyik a legerősebb formája: természetesen, amikor felszívta a kicsiket, piccolot meg gohant. A kid buu gokuval van egy szinten, csak míg gokuval ellentétben buu nem fáradt és gyakorlatilag elpusztíthatatlan volt, hiába darabolták fel. A korábbi buu ellen goku csak vegitaval közösen, a fúzió segítségével tudta felvenni a harcot.

    Viszont 3 dolog nekem nem volt tiszta.
    1. amikor vegitto bement buuba, mi a francért váltak szét, miután a pajzsot megszüntették?
    2. kid buu ellen gokunak mi a f*ért van ssj3 formája, mikor nem azon a szinten harcol? Elég nagy baromság, hogy ssj3-ba akar alakulni, közben úgy néz ki, mintha már abban lenne.
    3. rohadt nagy időparadoxon-halmaz a cell saga. Ha trunks megöli cellt a jövőben, mielőtt visszamenne, a múltban akkor nem lesz ott cell, aki ellen harcolniuk kéne, a robotok pedig a múltban megváltoztak, az egyik ráadásul meg is semmisült, a jövőben mégis mindkettő ott figyel és rombol. Eldönhették volna, hogy időben vagy dimenziók között utazott trunks a géppel.. Jah és ez csak a két legszembetűnőbb, van még sok apróság, ami szintén paradoxon, de hosszú lenne a felsorolás...

    btw a legerősebb gohan (csak edzenie kéne a könyvek bújása helyett :)) és goten (6-7 évesen ssj1, a bátyát is túlszárnyalja :D), a legjobb fej meg vegita.
  • Danny1987
    #3657
    A leggonoszabb szivtelen satan topaipai(nem tudom hogy irják)freeze az a rózsaszin dagadék aki dermesztőnek dolgozott meg buu.

    A legjobb fejek:
    goku
    krilin
    zseniális teknős
    különleges alakulat
  • gohanssj2fru
    #3656
    1. és hol van az a celles bunyó amit látnom kell? XD vagy most alapvetően?:D bocsi kicsit összekavarodtam:D
    2. igen nem rosszak :D csak más a hangulata..
    3. jaaaa jólvan :D egyszer ezt is meg kellett tudnom
    4. jaaaaa :D köszönjük meg neki.
    5. igaz :P még mindig nem néztem végig, és közbe írogattam XD
    6. milyen a dbz játékkonzulora való változata?:D tök durva, osztályomban egy gyereknek van ezen a gépezetén dbz, aztán most szerintem nekik is visszajöttek az emlékek vagy nemtudom XD azt ott nyomják és elvannak vele
  • DarkEvilPiccolo
    #3655
    "Celles bunyó?"
    Aha, nagyon ott van. :)

    "OVA Specialban miért nem a klasszikus DBZ_s zenék vannak?"
    Gőzöm sincs, de nekem rohadtul bejönnek azok a zenék is. :P

    "gondolom összefügg azzal h a Movie elején van egy Toei Animation vagy mi felírat..."
    Szerintem semmi köze hozzá, és mellesleg az elég sok helyen ott van a DB-nál, mivel a Toei a kiadója a DB-nak. :D

    "gohan miért tudja a gép összetörése előtt használni az erejét a sivatagban, mikor a többiek meg nem?"
    Azért mert Goku már összetört egy gépet előtte és ezáltal már tudták valamilyen szinten használni az erejüket.

    "meg ha ennyire ki akarják a csillagharcosokat írtani, Taurust miért nem ölik meg?"
    Azok nem valaódi ellenfelek voltak. Szóval Cooler, Freeza, Slug és Taurus csak ilyen "szellemképződmények" voltak.
  • gohanssj2fru
    #3654
    meg ha ennyire ki akarják a csillagharcosokat írtani, Taurust miért nem ölik meg? XD(kicsit sok a kérdés :P:$)
  • gohanssj2fru
    #3653
    és gohan miért tudja a gép összetörése előtt használni az erejét a sivatagban, mikor a többiek meg nem?
  • gohanssj2fru
    #3652
    Celles bunyó?:D
    _____________________________
    a OVA Specialban miért nem a klasszikus DBZ_s zenék vannak?:(
    gondolom összefügg azzal h a Movie elején van egy Toei Animation vagy mi felírat...
  • DarkEvilPiccolo
    #3651
    Én sem értem, de a grafika odaba** és a Celles bunyó is nagyon nagy benne csak rövidecske. :)
  • gohanssj2fru
    #3650
    o mostmár értem :P köszi
  • gohanssj2fru
    #3649
    jólvanna nem tudtam h ilyet is gyártanak :D és mivel még nem tudok se japánul se franciául,. ezért az értelmét se tudom :p nah!
  • DarkEvilPiccolo
    #3648
    Látszik, hogy nem tanulmányoztad végig a blogunkat. ;P Megauploadról le is tölthetitek jó minőségben a cuccost. :)
  • megalodon
    #3647
    Aminek látszik! Valami telefonos játék
  • gohanssj2fru
    #3646
    én ezt most találtam, ez mi ??? XD --> http://www.youtube.com/watch?v=igDID7-CnDg
  • DarkEvilPiccolo
    #3645
    Én az öreg Piccoloról beszélek nem az ifjabbikról. Az ifjú Piccolo az egy senki volt gonoszság terén. :P És Vegetaval kapcs. csak azt mondom, hogy anno mikor gonosz volt akkor az nagyon irritáló volt. >__<
  • Retsu
    #3644
    Régen tényleg az volt,de azért a Z nagyrészében nem mondható igazán annak. Most a Babidis "megszállást" nem tartom teljes mértékben Vegeta hibájának. Mondjuk az kétségtelen, hogy felébresztette benne a gonosz énjét. Piccoloval kapcsolatban egyetértek. Sőt, az 1. sorozat végén amit Ifjú Sátánnal harcolt Goku, na az talán a legvéresebb harc volt az egész Dragon Ball során. Hogy rugdosta már a földön fekvő Gokut, meg taposta a sebét. Ahhoz fogható tényleg nem volt egész idő alatt.
  • DarkEvilPiccolo
    #3643
    A gonosz az gonosz, ennyi. Amúgy Vegeta is kibaxottúl gonosz volt anno sőt. Az, hogy később megváltozott, az nem változtat azon, hogy egy köcsög volt akit legszívesebben szétrúgdostam volna anno. :D De én akkoris Piccolo D.-t tartom a legszemétládább gonosznak és egyben a legeredetibbnek. ;P
  • EnZsolt
    #3642
    Azért nem hinném, hogy megfelelő neveléssel meg lehetett volna változtatni. Kis kölyök volt, de élvezte a gyilkolást. Freeza meg igazi zsarnok volt, szemrebbenés nélkül ölt volna meg gyerekeket, bárkit. Nem beszélve, hogy felrobbantotta a Vegeta bolygót, mert félt. Aztán meg maga mellé állította Vegitát, és beetette a meteoros maszlaggal. Szóval igazi kis genya volt. Persze Piccolo D. sem volt semmi. Az igazi gonosz pedig Zseniális Teknős, kíméletlenül lecsap minden női mellre és fenékre, ami tetszetős állapotban van :P
  • rooney8
    #3641
    Jogos... :D Ki is ment a fejemből :D Így viszont télleg nem gonosz
  • Retsu
    #3640
    Nagyon:D De komolyan, aki átáll a "jók"-hoz, az nem igazi gonosz.

    #3638: Igaz, hogy hülye kölyök volt, de azért megváltoztatni nem igazán. Más kérdés, hogy Uub már jó volt. De abban a formájában Buu gonosz volt, attól hogy enyhén szólva nem volt olyan intelligens, mint Freeza vagy Cell.
  • rooney8
    #3639
    És Vedzsítá? :D Ő milyen gonosz? :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3638
    Buu egy hülye kis kölyök volt. Még azt is kinéztem volna belőle, hogy megfelelő "neveléssel" meg lehet változtatni. :P Brolly pedig egy pszihopata volt. Freeza meg messze elveszik Piccolo D. mellett gonoszság terén. :P
  • EnZsolt
    #3637
    Brolly olyan értelemben volt gonosz, hogy igazi saiya-jin volt, vagyis kereste a kűzdelmet, és élvezte a gyilkolást, na meg fejlövése volt Goku :) Szerintem aki igazi genya volt, az Dermesztő, és Buu (ő is csak amikor "visszaváltozott" kicsinek), és persze Piccolo Daimaou
  • gohanssj2fru
    #3636
    valami olyasmit mondott Cell, hogy ő látni akarja az emberek arcán a rémületet..azért ez sem túl kedves :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3635
    Cellnek az elsődleges célja az volt, hogy elérje a tökéletes formáját. Másodlagos célja, hogy kinyírja Gokuékat. Ha ez bekövetkezett volna, akkor onnantól kezdve rejtéj, hogy vajon mihez kezdett volna. :) Valószínüleg elpusztította volna a Földet, szerintem ez egyértelmű. Utána meg gondolom ment volna minden felé a Világegyetemben és kereste volna az erősebbnél erősebb harcosokat, hogy azokat is leverje. De amúgy az is egyértelmű, hogy gonosz volt, csak ő éppenséggel egy olyan gonosz egyéniség volt aki szart minden(ki)re. Egyébként az egész DB történelemben Piccolo Daimaou és Brolly volt a leggonoszabb, szerintem ez is egyértelmű. :P
  • megalodon
    #3634
    Jó persze irtott akit talált,de valamelyik részben megmondta,hogy nem ez a célja.Legalábbis ugy emlékszem! Azért is rndezte meg a tornát mert Vegeta-ék nagyot fejlödtek a lélek-idö szobában és azt akarta mindenki legyen még erösebb,hogy meglássa mindenkinél erösebb hiába edzenek.
  • r4pt0r
    #3633
    Hát Cell elég gonosz volt, csak azért éltek az emberek mert jött a verseny, kül vége lett volna mindenkinek. :D Annyira valóban nem gonosz mint Buu de azért még gonosz.
  • megalodon
    #3632
    De ha én jól emlékszem Cell nem is volt gonosz.
    Vagyis olyan értelemben,hogy nem az volt konkrétan a célja,hogy mindenkit elpusztitson+a Földet hanem csak,hogy ö legyen a leges-legerösebb.
  • DarkEvilPiccolo
    #3631
    "Brolly vs Cell témában szerintem Brolly erösebb,izomra eröre de nyerni cell nyerne hisz rafináltabb Brolly-nál"
    Ez a rafináltság dolog nagyon loli. :) Brolly egy SSJ2 szint ellen meg sem tudna mozdulni, és Cell a legvégső formájában egy SSJ2 szintnek felelt meg. Ennyi a történet.

    3630: Naná, hogy észre. :D

    3627: Itt regelsz és már szedheted is megauploadról a cuccost.
  • xxxpaulxxx
    #3630
    Azt észrevettétek amúgy, hogy egy csomó részben a szereplők "fuckot" mutatnak?:D
  • WuFraZselic
    #3629
    ellett mondva korábban... mivel ultimate gohan "alapállapotában" a legerősebb, minden rejtett ereje előlett hozva. ha átváltozna SSJ1-2-be, ugymond "visszafejlődne"
  • megalodon
    #3628
    Sorry!
    Vagyok már egy ideje az sg-n de a spoilert nemtudom hogy kell csinálni

    Brolly vs Cell témában szerintem Brolly erösebb,izomra eröre de nyerni cell nyerne hisz rafináltabb Brolly-nál.
    Ultimate Gohan vs SSJ Goku téma.Háát itt a tapasztalat lenne a nyerő,hiába lehet erösebb Gohan. Amugy azt nem értem,hiába kiba**ott erös Gohan mégis miért nem változott át SSJ-be Buu ellen!?
  • Iceman MC
    #3627
    a DBZ részeit keresném a 166-278-ig DVDrip-ben honnan lehet leszedni?
  • ironhorses
    #3626
    Értem! Köszi!
  • DarkEvilPiccolo
    #3625
    Grand Tour = Nagy utazás
  • ironhorses
    #3624
    Miért Dragon ball GT? Mit jelent a GT?
  • gohanssj2fru
    #3623
    jah igaz :)
  • gohanssj2fru
    #3622
    sajnos :D pedig ha beszívta volna azt amit KidBuu-ra lőtt, durva lett volna =D
  • DarkEvilPiccolo
    #3621
    Tapasztalat pl. A genkidama-beszívásos cuccot nem lehet számításba venni, mert az nem volt a sorozatban. :P
  • gohanssj2fru
    #3620
    hanem például?:D amúgy Gokunak van azért az a bizonyos technikája amit csak a 7.-es movieban sütöttek el azt hiszem. h a genkidamat beszívja. nah az milyen minőségnek számít?:P
  • DarkEvilPiccolo
    #3619
    Jah és még az Ultimate Gohan Vs. SSJ3 Goku témához annyit, hogy bár lehet erősebb Gohan mint Goku, de lenne rá egy láda söröm, hogy Gohan nem tudná kiütni Gokut mert nem csak a nyerserő számít. :P