6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #3698
    "Vegita az ssj4et csak géppel tudta elérni mig goku naturál modon változott át"
    Ez nem változtat a tényen, hogy ő az egyik legerősebb jó karakter a GT-ben.

    "Szerintem gohan még igy is erősebb volt trunksnal hogy a könyveket részesitette elönyben a trainingal szemben"
    Lehet, de nem sok a különbség Gohan, Goten vagy éppen Trunks között. Valamennyi biztosan van, de minimális. És Vegeta a GT-ben jóval erősebb náluk még akkor is, amikor még nem éri el az SSJ4-et. Sőt, Vegeta Ubuunál is erősebb. Szal a sorrend amit írtál nem igazán nyerő.

    "A gt-ben az nem tetszik..."
    Hát... nekem a GT-ben sokminden enyhén szólva nem tetszik... :S

    "Amugy az fura hogy radicz-nak hosszú a haja,tehát,ha nempatkolt volna el és stb stb akkor ha sima SSJ szintet érte volna ela kkor már majdnem SSJ3 lenne :)
    Vagy ez olyasmi lehet,hogy ugye Goku és Raditz tesók és a génekben van a SSJ3,de Goku éri el,Raditz csak ilyenformán hasonlít egy ssj3-ra"
    Amikor Raditzot kitalálta Toriyama, akkor szerintem még bőven gőze sem volt róla, hogy lesz ilyen hogy SSJ/2/3. :P

    "Amugy az is érdekes az egész DB ban,hogy ha kilőnek valami KI-támadást attól az ellenfél ruhája szétszakad de a saját kesztyüjük nem"
    Az energialövéseket úgy kell felfogni mint a sima ütéseket. Szal, ha kesztű van rajtad és ütsz egyet, attól az még nem fog kiszakadni. ;D Ez kicsit hülyén hangzik így, de valami ilyesmi. :D

    "Meg hogy mindig a felsöteströl szakad le a nadrágrész csak cincálódik. Jó nem vártam soha hogy 1szál ....... ban legyenek"
    Ez természetesen azért van, hogy nehogy valami csúnyát lássunk. :D Ugyanaz mint Hulk esete. A Hulk-rajongók nem egyszer tették fel a kérdést, hogy hogy létezik az, hogy nem szakad le róla teljesen a nadrág. Ott is pontosan ez a helyzet. Máshogy ezt nem tudták megoldani. :)

    "Amugy ugye ugy van,hogy egy csillagharcos minden csata után miután felgyógyul erösebb lesz,akkor miért nem verték el egymást állandóan beszedtek volna egy két babot aztán folyt köv"
    Hehe. :D Jogos a kérdés. :)

    "A Piccolo-s dologban az az érdekes ugye hogy Piccolo Jr az apját akarta megbosszulni,de honnan tudta,hogy mi történt? Tehát akkor valahol a reinkarnációja neki"
    Attól, hogy vannak emlékei az apja életéből, még nem lesz reinkarnáció. A reinkarnáció "feltételeinek" Piccolo Jr. egyszerűen nem felel meg.

    "Tényleg látta valaki azt az uj DB-t?? Goku és barátai visszatérnek!?"
    Jah én láttam. Szénné röhögtem magam rajta. ;D
  • r4pt0r
    #3697
    Piccolo az apja tojásából lett, vagyis genetikailag szinte azonos, és amint látod még emlékeket is átad. :D
  • megalodon
    #3696
    Amugy az fura hogy radicz-nak hosszú a haja,tehát,ha nempatkolt volna el és stb stb akkor ha sima SSJ szintet érte volna ela kkor már majdnem SSJ3 lenne :)
    Vagy ez olyasmi lehet,hogy ugye Goku és Raditz tesók és a génekben van a SSJ3,de Goku éri el,Raditz csak ilyenformán hasonlít egy ssj3-ra :)


    Amuyg csak pár részt láttam felirat nélkül a GT-böl de olyan furcsa,hogy Vegeta-nak más a frizurája :) Fiatalosabb és nem olyan büszke harcos benyomását kelti.

    Amugy az is érdekes az egész DB ban,hogy ha kilőnek valami KI-támadást attól az ellenfél ruhája szétszakad de a saját kesztyüjük nem :)(1sorban Vegeta kesztyüs).
    Meg hogy mindig a felsöteströl szakad le a nadrágrész csak cincálódik. Jó nem vártam soha hogy 1szál ....... ban legyenek :)
    Amugy ugye ugy van,hogy egy csillagharcos minden csata után miután felgyógyul erösebb lesz,akkor miért nem verték el egymást állandóan beszedtek volna egy két babot aztán folyt köv :)))

    A Piccolo-s dologban az az érdekes ugye hogy Piccolo Jr az apját akarta megbosszulni,de honnan tudta,hogy mi történt? Tehát akkor valahol a reinkarnációja neki.


    Kid buu val kapcs-ban az van,hogy Vegeta mondja,hogy kb 5percig feltartja mig Goku eröt gyüjt,de az 5perc kissé eltolódik és majdnem kipurcan.

    Tényleg látta valaki azt az uj DB-t?? Goku és barátai visszatérnek!?
    Én láttam,nem egy nagy szám,de azért jó,hogy van valami ujdonság.
  • Danny1987
    #3695
    Vegita az ssj4et csak géppel tudta elérni mig goku naturál modon változott át.

    Szerintem gohan még igy is erősebb volt trunksnal hogy a könyveket részesitette elönyben a trainingal szemben.

    A gt-ben az nem tetszik hogy goku nagyon elhuz a többiekhez képest ráadásul a végén vmi istenség lesz belőle.
  • DarkEvilPiccolo
    #3694
    Már nem azért de ez most milyen sorrend? GT-snek tűnik. Csak az a bibi, hogy Vegeta és Goku a GT-ben egy szinten vannak az SSJ4 miatt. Gohant meg nem igazán lehet negyediknek mondani mert ahogy nézem a GT-ben már "nem volt meg" az Ultimate szintje, szóval kábé egy szinten lehetett Gotennel/Trunksal. És az a pláne, hogy a GT-ben a harcosok szóval: Trunks, Goten és Gohan csak sima SSJ-ben voltak sőt, Vegeta is abban volt csak addig míg el nem érte az SSJ4-et. Egyébként a GT-t felesleges belevenni az ilyen erőszintes dolgokba mert baromság az egész GT ahogy van...
  • Danny1987
    #3693
    erőségi sorrend:
    1 goku
    2 ubuu (amikor fuzional a dagadt buuval)
    3 vegita
    4 gohan

  • EnZsolt
    #3692
    Én azt nem értem, hogy nem kaptak sérvet, vagy aranyeret ennyi erőlködéstől, pláne mikor Goku ssj3-ba alakul :D
  • gohanssj2fru
    #3691
    nekem csak azért volt 'rosszabb' Kid Buu mert az meg se szólalt egész idő alatt XD milyen már
  • gohanssj2fru
    #3690
    kész DBZ oktatást kapunk itt XD
  • SMGBAS
    #3689
    :o Durcák? xD
  • DarkEvilPiccolo
    #3688
    Szerintem meg felesleges mindenféle magyarázatot kitalálni, mert a Kaioshin valószínüleg úgy értette, hogy tényleg Kid Buu a legerősebb. Hozzáteszem, én is inkább arra hajlok, hogy az "agyonfúzionált" Buu a legerősebb... De igazándiból felesleges ezen vitatkozni, mert MI, úgy sem tudnánk ezt megmondani. Erre egyedül csak a mester tudná a választ. :P
  • EnZsolt
    #3687
    Szerintem azért a legerősebb, mert akkor még nem szívta magába a dagi Kaioshin-t :) Vagyis nem volt benne semmi jóság, csak a pusztítás vonzotta. Ergo azt csinált amit akart, nem érdekelte semmi, csak hogy az erejét felhasználva gyilkoljon. Ezért volt legerősebb, mert nem lehetett rá "hatni" csak avval, hogy elzárják. Szerintem.
  • Retsu
    #3686
    Gondolom úgy érthette, hogy a saját erejéből legerősebb formája. Erősebb, mint amikor még először alakult át a kövér formájából, de gyengébb,mint amikor felszívta a harcosokat. Ez így korrekt magyarázat lenne szerintem.
  • DarkEvilPiccolo
    #3685
    "kid buu nem lehet erosebb, mint amikor beszivta a sok harcost"
    Az a poén, hogy a Kaioshin mondott egy ilyet, hogy Buunak a Kid Buu az eredeti ÉS egyben a legerősebb formája. Érdekes.
  • DarkEvilPiccolo
    #3684
    "Bár az a fura,hogy van itt lejjeb az a telefonos játék abban kisgyerekek vannak,tehát nekik van. vagy az agressziv véres részeket kicenzurázták?"
    Hát most az egy dolog, hogy magát a DB-t milyen korosztálynak szánták. Nézte mindenki és első sorban a kicsiket szokta megfogni az ilyesmi a legjobban. És ezt ki is használták.
  • DarkEvilPiccolo
    #3683
    "Ha már Piccolonál tartunk: most akkor az ifjabbikat az öreg fiának, vagy "klón"-jának kell tartani?"
    A sima DB szerint Piccolo Jr. a reinkarnációja Piccolo Daimaounak. Persze ez már csak azért is hülyeség, mert Piccolo Jr. nem felel
    meg közel sem Piccolo D. reinkarnációjának. :D Egyszerűbb, ha azt mondjuk, hogy a fia az öregnek. :) Persze ez is bonyolult téma, mivel a Namekok köztudottan nemtelen faj. Szóval nincs se férfi sem pedig női nem náluk.

    SMGBAS: Durcák a rajzaid. :D

    "Goku kemény?"
    Ezt úgy értem, hogy a pofonokat egy Vegeta vagy egy Goku sokkal jobban bírja mint egy Gohan. Kitartóbbak. Az akaraterő is sokkal nagyobb bennük. Szóval, keményebbek...

    "Sőt általában bömböl mert csunya dermesztő felrobbantota a bolgyoját aztán amikor meg akarta verni alul maradt azutan meg gokunak sirt hogy végezze el az amit ő nem tudott mert nem elég tökös"
    Az más. Ez a beállítottságának tudható be de én teljes mértékig a fizikumról beszéltem eddig.

    "Nem is tom mikor és miért változott meg! Talán a torna után??"
    Piccolo Jr. már eleve egy sokkal másabb személyiség volt mint Piccolo D. Piccolo Jr. nem volt gonosz egyáltalán. Nah jó, azért ez túlzás. :P De pl. megmentett egy gyereket és az anyját az éppen rájuk zuhanó óratorony mutatójától. Plusz nem is állt neki írtani a népet mint ahogy azt Piccolo D. tette anno. Annyi gonoszság volt Piccolo Jr.-ben, hogy bosszút akart állni Gokun az "apjáért". De ez megbocsátható bűn asszem. :P

    "Max azert tunhet ugy, mert kid buu ellen csak siman Goku meg Vegita harcol, akik egymagukban joval gyengebbek, mint a ket kocsi fuzionalva ssj3ban, mystic gohan"
    Ez nem igaz. SSJ3 Goku sokkal erősebb SSJ3 Gotenksnél és köbö olyan erős mint Ultimate Gohan. Max egy kicsivel gyengébb Goku. Jah és ehhez még hozzátenném, hogy amikor pl. Goku SSJ2 szinten harcol Kid Buu ellen az pl egy filler rész. Magyarul nincs benne a mangában (képregény) ami annyit jelent, hogy az egy baromság mivel Goku SSJ2 szinten kábé annyit tudott volna tenni Kid Buu ellen mint amennyit Vegeta tudott tenni, szóval szinte semmit. A mangában egyből SSJ3 szintre változott és úgy ment neki Kid Buunak. Ezt azért írtam le mert megtévesztő lehet, hogy Goku fel tudta venni a harcot SSJ2 szinten Kid Buuval. A lényeg, hogy valójában nem tudnám úgy felvenni a harcot ellene.

    "ssj3t meg goku is csak halottkent tudta elerni, elokent nem ment neki"
    Ez mind szép, csak az a bökkenő, hogy amikor élt akkor még eszébe sem jutott ilyesmi mint az SSJ3 szint. Amíg a másvilágon volt addig "fejlesztgette" magát és végül elérte. És nincs az sehol sem leírva, hogy élő személyként ne tudta volna elérni az SSJ3 szintet.

    "biztos mindenki azt akarta, hogy buut goku intezze el"
    Pontosítok: Akira Toriyama mester akarta, hogy ez így legyen. :P

    "Nekem pont ezert a cell saga a kedvencem, nem goku a legkemenyebb es nem olyan vontatottak a harcok"
    Szerintem meg pont, hogy iszonyat vontatott. A legtöbb részben csak kamillázgatnak és a tetejében látványos ultra-brutál harcok nem is nagyon voltak a Celles sagakban. Szerintem a Freezas sagak voltak a legizgalmasabbak/leglátványosabbak. A többi már csak lerágott csont. Viszont történet szempontjából a Cell saga a legjobb. Habár inkább úgy mondom, hogy legérdekfeszítőbb. (talán)

    "Goku atvaltozasanal arra gondoltam, hogy az ssj3 forma eghik kulso jegye a bokaig ero haj, korabbi szinteken csak felfele all, viszont kid buu ellen gokunak vegig bokaig ero haja van, mintha ssj3ban lenne"
    "Amikor goku kid buu ellen harcol akkor ssj 3 ban van"
    Nem figyeltél vagy nem jó a feliratod vagy nem tudom. Goku nekiállt valami "erőgerjesztésnek" amivel azt hitte, hogy erősebb lesz. Szó sem volt semmilyen szintlépésről.

    "Amugy érdekes hogy a celles részekben amikor a jövöbeli trunks visszaemlékszik gohant hogy kicsinaltak a robotok.Ez akkora baki mint állat. Gohan k.rva erős és akkor is tudott voolna dühös lenni ráadásul ott felnőtt koráig edzett"
    Az egy alternatív jövő volt és ott Gohan nem tudta elérni az SSJ2 szintet. Ennyi a történet. Nincs ebben semmi baki.

    "Az egyik movieban meg gohant szarrá verik az apja a túlvilágról visszajön hogy mutassa meg neki az igazi erejét.Na ekkor átmegy ssj 2 be aztán fél perc alatt mindenkit kicsinál.Miért nem tudott volna egyből ssj 2 be változni?"
    Ez egy movie, értelmet nem kell keresni benne. Viszont a movie 9 története szerint úgy van, hogy Gohan ledarálta Cellt, viszont nem érte el az SSJ2 szintet (érdekes dolog ez az biztos) és Bojacknél érte el először az SSJ2-t.

    "Goku amúgy mikor érte el az ssj2-öt?"
    Valószínüleg a túlvilágon töltött idő alatt érte el valamikor.

    "A Dragonball a 80as évek végén 90es évek elején készült ha joltudom!"
    83-tól 97-ig futott a DB mint manga.

    "Ne mondja nekem senki, hogy a Dragon Ballt 6 éves kisgyerekeknek találták ki, mert azért az még a japóktól is durva lenne"
    A Dragonball anime a Shounen kategóriába sorolandó, ami annyit jelent, hogy a tinédzserek a célközönség nagyrészt. (14-től 16 éves korig durván) Persze kortól függetlenül nézheti bárki. ;D

    "mester DarkEvilPiccolo"
    Köszi a jelzőt, de én közel sem vagyok mester. :D Bármilyen hihetetlen is, az amcsi DB fanoknál szinte minden második emberke olyan szinten vágja a DB-t mint mondjuk én vagy még talán sokkal jobban is. Nah jó azért túlzás az, hogy minen második emberke de elég sokan vannak akik iszonyatosan képben vannak a DB-al kapcs.

    "Akkor miért mondja Vegitanak, hogy 5 percig tartsa fel, amíg átalakul ssj3-ba?"
    Nem mond ilyet. :) Rossz a feliratod vagy nem tudom hogyan nézed de tuti nem mond ilyet.
  • Lirion
    #3682
    Akkor miért mondja Vegitanak, hogy 5 percig tartsa fel, amíg átalakul ssj3-ba?
  • rooney8
    #3681
    "mester"

    :D
    [amúgy jogos :D]
  • megalodon
    #3680
    na ez az! de ami vele eyütt futott a sailor moon az se kisgyerekeknek való volt! elég durva szörnyek voltak ott is.
    Bár az a fura,hogy van itt lejjeb az a telefonos játék abban kisgyerekek vannak,tehát nekik van. vagy az agressziv véres részeket kicenzurázták? :))
    Na de majd a mester DarkEvilPiccolo megmondja :)
  • Retsu
    #3679
    Hát ja, lehet hogy bizonyos szempontból nézve agresszív. De ennyi erővel tényleg majdnem minden mostani mese az. A másik dolog, hogy az animeknek is vannak különböző besorolási kategóriái. Ne mondja nekem senki, hogy a Dragon Ballt 6 éves kisgyerekeknek találták ki, mert azért az még a japóktól is durva lenne.
  • megalodon
    #3678
    Amugy szerintem sokkal többen néznek nézik DB-t,mint mondják!
    CSak azt nem értem miért kell egy ANIME-t leszólni?? Mennyivel felnőttesebb egy Walt Disney mese vagy film vagy egy Wall-E?? Mert ezeket sok 20-30éves is nézi.
    Csak ugye azért rosz a DB mert vannak benne hülye elemek,hogy ugye sipítoznak a nők meg mackó a rendőr stb..
    vagy az az indok,hogy agresszív. Na és akkor egy sima film jobb?? Egy 12es karikás napi sorozatban is sexelnek azt szabad nézni a gyereknek?? Jó nem látszik semmi lényeg,de egy gyerek nem hülye..
  • megalodon
    #3677
    A mai bugyuta mesék mint a nevében is benne van MAI :)
    A Dragonball a 80as évek végén 90es évek elején készült ha joltudom!
  • gohanssj2fru
    #3676
    hát tényleg van benne akkor egy pár baki így benne. de valahogy a történet akkor is így jó :D Goku amúgy mikor érte el az ssj2-öt? mert neki azt pontosan nem mutatták látványosan csak az első átalakulását meg a ssj3-éba.
    nekem a cell saga azért tetszik mert az azért egy elég jól kidolgozott történet a robotokkal és trunkssal. a dermesztős részek meg régebben megfogtak, aminek sok köze volt h körülötük a táj egyre jobban rombolodott le, hiába húzták úgy benne az időt :D és a buu-s részek hangulata is teljesen más,mint az elözőekké:D szóval nehéz dönteni.
    Meg pont ezért jó ez a történet, h nem lesz azonnal egyértelmű, hogy ki kit fog h megverni végül :)
  • Danny1987
    #3675
    Amikor goku kid buu ellen harcol akkor ssj 3 ban van.

    Amugy érdekes hogy a celles részekben amikor a jövöbeli trunks visszaemlékszik gohant hogy kicsinaltak a robotok.Ez akkora baki mint állat.
    Gohan k.rva erős és akkor is tudott voolna dühös lenni ráadásul ott felnőtt koráig edzett.Ergo trunksnak nem kellett volna visszajönnie mert gohannak félkézzel kellett volna lezuznia a robotokat.

    Az egyik movieban meg gohant szarrá verik az apja a túlvilágról visszajön hogy mutassa meg neki az igazi erejét.Na ekkor átmegy ssj 2 be aztán fél perc alatt mindenkit kicsinál.Miért nem tudott volna egyből ssj 2 be változni?(költöi kérdés)
  • Lirion
    #3674
    DarkEvilPiccolo:
    kid buu nem lehet erosebb, mint amikor beszivta a sok harcost. Max azert tunhet ugy, mert kid buu ellen csak siman Goku meg Vegita harcol, akik egymagukban joval gyengebbek, mint a ket kocsi fuzionalva ssj3ban, mystic gohan vagy vegitto. Buu mukodese is ezt erositi meg, ha felsziv vkit, attol erosebbe valik, ha kiveszik belole, akkor ertelemszeruen elveszti a megszerzett extra erot, mint Cell.

    Goku atvaltozasanal arra gondoltam, hogy az ssj3 forma eghik kulso jegye a bokaig ero haj, korabbi szinteken csak felfele all, viszont kid buu ellen gokunak vegig bokaig ero haja van, mintha ssj3ban lenne.

    Gohan meg azert a legerosebb, mert mar gyerekkent tulszarnyalta az apjat, elsokent erte el az ssj2t, ssj3t meg goku is csak halottkent tudta elerni, elokent nem ment neki, raadasul gohanban felszabaditottak az energiakat es permamensen olyan erosse valt, mintha ssj3ban lenne. Csak hat a robbanasban meghalt, biztos mindenki azt akarta, hogy buut goku intezze el.
    Nekem pont ezert a cell saga a kedvencem, nem goku a legkemenyebb es nem olyan vontatottak a harcok.
  • gohanssj2fru
    #3673
    én tényleg semmilyen mesét nem is nézek már de ezt igen :D megtévesztő h rajzolva van, mert nem is hasonlít a mai bugyuta mesékhez. de szerintem pont jó így :) lányos köreimben meg mindenki pont ezekre a bugyuta mesékre emlékszik vissza.. alig van aki szintén azt mondaná: a Dragon ball? az tök jó volt. ( szerencsére ez a mondat egyik barátnőm szájából hangzott el :P )

    szinkronról meg eszembe jutt, h annyira jól el vannak a magyar szinkronok is találva, de a mai napokban én ezeket a hangokat sajnos nem hallom sok helyen.. talán Vegita hangját, de az se úgyanaz mert úgye ezeket különféle modon torzítják néha ha jól tudom :S
  • rooney8
    #3672
    Ezt kérdezem :D
  • SMGBAS
    #3671
    :O Most a GT-hez is van/lesz szinkron, vagy csak félreírta?
  • rooney8
    #3670
    Üdv!

    Aki regisztrálva van http://dbhunszinkron.extra.hu-ra az elmondaná, hogy mi az a DBGT szinkron projekt? :D Mármint gondolom hogy mi, de hol tart, vagy vmi fejlemény :)
  • megalodon
    #3669
    Amugy én ugy emlékszem,ugy tudom,hogy (magyarul irom) Szívtelen sátán és Mindenható egy személy volt!
    ááá magyarul nem megy.
    Nna Piccolo D. és Kami egy személy volt,hogy molyen néven nemtom,de mikor a földre jött ö akart lenni a mindenható.Elment az akkori mindenhatóhoz aki aszonta akkor lehet mindenható,ha megválik a lelke gonosz oldalától.
    Ez sikerült is lett 2külön személy Kami és Piccolo D.
    Aztán Piccolo D.-t Goku kinyiffantotta,de ö kiköpött egy tojást,végeredményben saját klónját,aki elöször ugyanolyan gonosz volt,Nem is tom mikor és miért változott meg! Talán a torna után??

    Goku nekem azért tetszik mert fain,ö a(z egyik) föszereplö.

    Gohan azért mert vélek hasonloságot felfedezni közte és magam közt(hülyeség mi?) De ha felbaxnak én is bekattanok.

    Piccolo a ravaszsága és szótlan félrevonulása miatt;félrevonul nagy hallgatag,de figyel mindenre mindenkire(vigyáz).

    Vegeta :) Hát az egy arc. "I'm the prince all saiyan!" aztán dirr durr és a végén mégis kiterül :)
    Valahogy iszonat jó ez az anime!! Nagyon el van találva nna :)
  • gohanssj2fru
    #3668
    *robotok :P bocsi
  • gohanssj2fru
    #3667
    hú mennyit beszéltettek itt XD
    köszönöm a videót, mindjárt megnézegetem:P
    igen, azokat a részeket én is bírom amíg vezetnek XD olyan idióták :D
    Goku amúgy elég változékony személyiség, egyik pillanatban játsza a hülyét úgymond, aztán meg bekeményít :D vicces.
    Vegitát én is bírom, mert azért olyanokat tud csinálni :P a movie 13-ban is az a szörny már a fél várost lecsonkította, azt megjelenik Vegita h más házát tegye má' tönkre xD
    Nah igen, szegény Chi-Chit is olykor túlízélik a mániákus tanulási mizéjével :D röhej. a Földnek nincs jövője, mert szétszedik a robotot, de Gohan halljon meg okosan XD kábé..

  • Danny1987
    #3666
    Goku kemény?:DDDD

    Ember a tűtől is fél:)

    Vegita valoban kemény de csak a pofaja nagy sose gyözött le kemény ellenfelet.

    Sőt általában bömböl mert csunya dermesztő felrobbantota a bolgyoját aztán amikor meg akarta verni alul maradt azutan meg gokunak sirt hogy végezze el az amit ő nem tudott mert nem elég tökös.

    gohan a favorit k.rva erős csak az idióta anyja a könyvek elé ültette.
  • SMGBAS
    #3665
    Bár DB-s rajzom (: Nemrég találtam meg egy CD-n őket és gondoltam megosztom veletek xD
    egy
    kettő
    három
    négy
    asszem öt xD
  • Retsu
    #3664
    Ha már Piccolonál tartunk: most akkor az ifjabbikat az öreg fiának, vagy "klón"-jának kell tartani? Csak mert ahogy a sima DB-ben felvázolták a történetet, az öreg vált külön Kamitól. De a Cell saga alatt meg ugye Ifjú Sátán "újraegyesült" vele.
  • DarkEvilPiccolo
    #3663
    "A belinkelt video-hoz nincs angol felirat?"
    Sajnos nincsen hozzá semmiféle felirat.

    "Minek utaznak az időben?"
    Csak úgy.

    "Semmit nem értettem belőle"
    Igazából ebből nem is kell semmit érteni. :)

    Gohant én csak egy kényes kölyöknek tartottam mindig is. :P Goku és Vegeta milliószor keményebbek. :P

    "Nem hittem volna"
    Miért, akár lehetne az öreg Piccolo is a kedvencem? :) Persze nem ő az. :D
  • Danny1987
    #3662
    Gohan a legerősebb vagyis az lehetett volna ha nem kockul be:(

    Cell-es részeknél baromira erős a buus részeknél amikor az öreg felszabaditja az erejét akkor is jatszadozik buuval.
    Ha a 7 évben edz mint egy állat akkor buu megjelenésénél(kövér) siman kicsinalta volna.
    Vegita is jó harcos büszke meg minden de ha gohan is olyan elszant lenne mint vegita akkor még az apját is tulszárnyalná.
  • zsotesz
    #3661
    A belinkelt video-hoz nincs angol felirat? Semmit nem értettem belőle.
    Minek utaznak az időben?
  • EnZsolt
    #3660
    "Amúgy meg Piccolo a legegyedibb karakter az egész DBZ-ben. :P Mármint az ifjú :) Én őt bírom a legjobban." by DarkEvilPiccolo

    Nem hittem volna :D

    A legnagyobb poén, mikor elmennek vezetni.
    ChiChi: -Goku, meg kell tanulnod vezetni.
    Goku: -Miért? Piccolo sem tud.
    ChiChi: -Jó, akkor mindketten elmentek megtanulni vezetni.
    Utána az a fej, amit Piccolo vág :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3659
    "hol van az a celles bunyó amit látnom kell?"
    Töltsd le, nézd végig és meglátod. ;P

    3657: Minden csak nézőpont kérdése. :P

    "Elég egyértelmű, hogy Buunak melyik a legerősebb formája: természetesen, amikor felszívta a kicsiket, piccolot meg gohant"
    Szerintem és sokak szerint sem egyértelmű.

    "A kid buu gokuval van egy szinten"
    Nah látod ez sem igaz, mert kid Buu egy percig sem vette komolyan Gokut. Magyarul közel sem vetette be a fullos erejét.

    "amikor vegitto bement buuba, mi a francért váltak szét, miután a pajzsot megszüntették?"
    Ezt azzal magyarázták, hogy Buu szervezete ilyen hatással van a fúzióra. XD Semmi konkrétum... De a DBZ-től ezt már megszokhattuk.

    "kid buu ellen gokunak mi a f*ért van ssj3 formája, mikor nem azon a szinten harcol? Elég nagy baromság, hogy ssj3-ba akar alakulni, közben úgy néz ki, mintha már abban lenne"
    Ezt nem teljesen értem.

    "Ha trunks megöli cellt a jövőben, mielőtt visszamenne, a múltban akkor nem lesz ott cell, aki ellen harcolniuk kéne, a robotok pedig a múltban megváltoztak, az egyik ráadásul meg is semmisült, a jövőben mégis mindkettő ott figyel és rombol"
    Vagy nem figyeltél vagy nem értetted a lényeget. Mondták konkrétan is, hogy Trunks nem eygszerűen az időben utazott, hanem a térben is. Egy tök más síkba utazott. Szóval a "mi" jelenünk nem Trunksnak a múltja.

    "legerősebb gohan"
    Én erre azt mondom, hogy Vegeta és Goku idővel bárkit túl tud szárnyalni. De főleg Goku. :P Amúgy meg Piccolo a legegyedibb karakter az egész DBZ-ben. :P Mármint az ifjú :) Én őt bírom a legjobban.