6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Newfronter
    #6019
    Jaja, én úgy tudom másodjára már nem halhat meg, mert akkor tényleg game over. :)
  • jackoneill90
    #6018
    nagyvagány lett ez a songoku. megvan halva de be van szarva bubutól. nem halhat meg mégegyszer vagy igen? vagy akkor ez most az igazi teste és ha elpusztul a lelke végképp nem jöhet vissza? á bonyolult.
  • BoneDragon
    #6017
    Na ssj3... hiperharcos, megaharcos... erősen fogom a fejemet. :D
  • jackoneill90
    #6016
    FÚZIÓ
  • ntex
    #6015
    De Vegita legalább elismeri hogy SonGoku jobb nála :)
  • Dani95
    #6014
    Ismeri valaki a Dragon Ball Z Abridged-t?

    Aki látott már "abridged" sorozatokat az sejtheti, hogy miről van szó, aki nem, annak annyit hogy egy amatőr csapat - jelen esetben TeamFourStar - összeül, megvágják és újraszinkronizálják a részeket nem kevés humort és paródiát belecsempészve. Van hogy balul sül el, és van hogy nagyobb lesz a nézettsége, mint az eredeti sorozatnak. Eddig csak angolul volt látható, és csak a nyelvtudással rendelkezők tudták élvezni a sorozatot. Egy fordítócsapatnak hála azonban mostantól már magyar felirattal is megtekinthetőek a részek a youtubeon.

    http://www.absintchild.wordpress.com
    http://www.youtube.com/user/absintchild
    https://www.facebook.com/absint.child/

    Az oldal hetente frissül új részekkel. Remélhetőleg sok embernek okoz majd örömteli pillanatokat.
  • BoneDragon
    #6013
    Nem sokára átváltozik ssj2-be gohan.
  • slycoop
    #6012
    Üdv.
    Engem érdekelnének Db-s kártyák-figurák és ezek dobozai. Akinek lenne ilyesmi az írjon privit.
  • ricsei50
    #6011
    Hali!
    Esetleg vkit nem érdekelnének eladó dbz kártyák? Eredetiekről beszélek, most van 1 teljes sor ami eladó! :)
  • BoneDragon
    #6010
    El bizony, már vártam! Most nézem új promo van. :) Viszont annak már nem örülök hogy mindig más időpontba adják, egyik nap is másfél órával előbb kezdték és mikor leültem tv elé teljesen más ment. :(
  • ironhorses
    #6009
    Elkezdődött a CELL SAGA..
  • kill3r21
    #6008
    ne kiabáld el :)
  • BoneDragon
    #6007
    Úgy néz ki viasat végig le fogja adni a részeket.
  • Kennyssj
    #6006
    ezek a listák faszák voltak:D Szerintem ha lenne gy új sorozat, akkor lehetne csinálni egy rakat crossovert is, ami jobban passzol más animék világával, és sokkalta jobb One peice v akármilyen együttműkődést lehetne alkotni:D És mivel egy új univerzumban kerülnek, ott ahhoz a vliághoz képest is gyengébbnek kell hogy legyenek, nem csak az amberekhez képest, így semmi olyan túlzás nemtörténhet, hogy kapásből túlnőtték a világot..mondjuk ez majd az uccsó univerzumben fokozottan igaz:D
  • Kennyssj
    #6005
    Az 1. Brolly movie az előtt játszódik, h részt vennének a Cell játékokon, az 1 hetes várakozási idő alatt. Csak annyi a baki vele, hogy abban az időben Gokuéknak folyton ssj-ben kéne lenniük, de ez kimagyarázható sztem:D
  • C0mputers
    #6004
    a harmadik bio Broly rész meg gagyi
  • C0mputers
    #6003
    megnéztem a Brolly movie trilógiát.

    azt nem értem csak, hogy az első movie a Cell játékok után játszódik, Gohan már át tudna változni SSJ2-be, mégsem teszi

    a második Broly movie a Buu részek után játszódik, ahol Goku át tudna változni SSJ3-ba, mégsem teszi
    bár ezt a logikai bakit az okozta, utánanéztem, hogy a második Broly movie-t a Buu részek legelején csinálták, előbb, minthogy a sorozatban Goku először SSJ3-ba változott volna, ám idővonalilag a Buu részek utánira helyezték el a movie-t. Elsiették.

    de az első Broly movie bakira ez sem fogható, az tényleg azután készült, hogy Gohan elérte az SSJ2 szintet.
  • C0mputers
    #6002
    állat cucc
  • Porunga
    #6001
    Nem semmi:
  • C0mputers
    #6000
    :DDD
  • extra sensory
    #5999
    Én meg leírom kiket tartok a legidiótábbnak a sorozatban...




    Oolong




    A köcsög disznó egy NŐI BUGYIT akart kérni a sárkánytól mikor összegyűjtötték a 7 kristálygömböt! Asszem ez mindent elmond... reménytelen eset, és még gondolkodni sem tud.





    Guldo




    Ezt az idióta kis lényt már a saját csapattársai is kiutálták maguk közül a Különleges Erőknél. Arcoskodott mindig össze-vissza ultramenő katonának tartva magát, közben a különleges képességét hogy megállítja az időt szinte mindig menekülésre használta... rohadjon a pokolban békében.





    Tao Pai Pai




    Egy lejárt szavatosságú szájkaratés még az első Dragon Ball-ból... Nem látott az orbitális egótól... az eszetlen gőgje miatt képtelen volt felfogni hogy a korábbi tanítványai már rég túlnőttek rajta. Mikor robot formában a mellét verve visszatért a Harcművészetek tornájára, azt üvöltötte a harctéren hogy ő már legyőzhetetlen... ezután Ten Sin két percen belül vasreszelékké atomizálta a barmot.





    Mrs. Brief




    Bulma anyja... és ezzel minden pozitívumot elmondtam róla. Mivel életében még egyetlen alkalommal sem használta a szemét, nem csoda hogy elönti azt a kib*szott teát. Pfff...





    Dagadt Buu




    Ajj, ez is megőrjít. Az egy dolog hogy az evésen kívül semmi nem érdekli ezt a Down kóros színvonalra ledegradált ösztönlényt, de hogy Bills-t is felb*ssza egy nyominger süti miatt kockára téve a Föld sorsát, az már megbocsáthatatlan.





    Vegita




    Bizony... az agyatlan nagyképűsége okozta nem egyszer a vesztét. Egyszer Dermesztő ellen, máskor Cell ellen... Őt is hagyta átalakulni a végső formájába pedig míg előnyben volt legyőzhette volna... de nem, muszáj, ezt muszáj mert akkor is ő a legerősebb.... csakazért is. És épp ez a bosszantó benne mert tudna normális is lenni. Mikor már családja lett normálisabb lett, de kezdetben igazi kőbunkó volt, aki mindenkin csak át akart taposni.





    Na ennyi... persze csak személyes vélemény, de én őket tartom a leghülyébbeknek.
  • C0mputers
    #5998
    Ja, és a sorrend megalkotásakor azt vettem figyelembe, ami a sorozatban VALÓJÁBAN MEGTÖRTÉNT, és nem ami megtörténhetett volna (pl az ilyen Broly nem halt meg a Nap belsejében és szintet léphetett SSJ2,3,4-be, meg x meg y fuzionálhatna és hasonlók, ezeket figyelmen kívül hagytam)
    Lehetne elméleteket gyártani, mi lenne 2 db SSJ God fúziójakor, bőven lenne elég csillagharcos hozzá, mert eddig 8-an vannak (Goku,Gohan,Goten,Pan,Vegita,Vegita öccse,Trunks,Bra) de ilyenek nem történtek meg egyrészt, másrészt mivel nem történt meg, nem tudni mi lenne, csak következtetni lehetne az sem biztos, hogy ha Goku és vegita is God-á válna, lehetséges lenne-e két God harcos közt a fúzió.
  • C0mputers
    #5997
    Szerintem a legerősebb harcosok a Dragon Ball-ban, sorrendben:

    1. SSJ4 Gogeta.

    Egyszerűen az egész Dragon Ball-ban senki nem ér fel hozzá, még Omega Shenron a 7 kristálygömböt magába szívva sem tudta azt érzékelni sem, hogy egyszerre 3 rúgást bekapott egy helyett. Vöröses aurája, ami körülveszi, a legnagyobb az egész sorozatban, egyszerűen óriási.

    2. Omega Sehnron.

    A 7 kívánságot teljesítő kristálygömb sötét erejével az egész Univerzumot negatív energiába és pusztulásba borítaná, a Kaoshinek szerint még az Istenek birodalmát is, semmi nem úszhatná meg az Univerzumban a pusztulást.

    3. Whis

    A DBZ idővonal végén még ő az Univerzum legerősebb harcosa, mikor még Omega Shenron nem létezett, mert a negatív energia még sosem terjedt szét a kristálygömbökben, és nem létezett még akkoriban SSJ4 Goku és SSJ4 Vegita sem, akik egy harci kapacitáson vannak, így létrejöhet kettejük közt a fúzió.

    4. Bills

    A DBZ idővonal végén még ő az Univerzum második legerősebb harcosa, mikor még Omega Shenron nem létezett, mert a negatív energia még sosem terjedt szét a kristálygömbökben, és nem létezett még akkoriban SSJ4 Goku és SSJ4 Vegita sem, akik egy harci kapacitáson vannak, így létrejöhet kettejük közt a fúzió.

    5. SSJ God Goku

    Önmagában erősebb, mint az SSJ4, a KI, amit használ, Isteni KI. Azonban mivel a GT végén, mikor Omega Shenron-al harcolt Goku, nem amellett döntöttek, hogy SSJ God-ba változzon, amikor 5 db SSJ szintű csillagharcos adott lett volna hozzá, hogy körülállják, evvel erősebb SSJ God-ot létrehozva, mint a DBZ idővonal végén, hanem az SSJ4 fúzió mellett döntöttek. Valószínűleg nem véletlen, még az 5 db SSJ csillagharcos körülállása során létrejövő SSJ God szint sem lett volna elegendő Omega Shenron ellen, különben ezt használták volna, bár az SSJ God és a SSJ4 Gogeta haja is vörös, de SSJ God aurája is láthatóan kisebb, mint SSJ4 Gogeta-é, aki még a puszta tekintetével is tudott egy pofont adni Omega Shenron-nak.

    6. Super 17

    Még mielőtt szétterjed a negatív energia a kristálygömbökben, Super 17 volt a legutolsó ellenfél, akivel Goku megütközött, ám még SSJ4 sznten sem bírt vele, még az SSJ4 legerősebb támadását, a 10x Kamehameha-t is magába szívta és saját erejére rátöltötte a robot, így Goku kimerült. Bár gyenge pontja miatt mégis legyőzte őt gyerek Goku normál szinten, hiszen amikor energiát szív magába Super 17, gyakorlatilag teljesen védtelen, így elpusztítható. Bár erőben SSJ4 Gokunál erősebb, de Bills-nél már biztosan nem, az ő Isteni energiáitól bizonyára már megsemmisülne, nem tudná elnyelni.

    7. SSJ4 Goku

    SSJ4 Goku még Super 17 előtt jelent meg, és azután, hogy Baby a földre érkezett, aki elfoglalta Vegita testét, majd 4 csillagharcos körülállta (az SSJ God-al ellentétben, aki létrehozásához 5-nek kell körül állnia) és magába szívta a földi emberek energiáját is, így létrehozva Super Baby Vegita 2-őt. Gokunak csak SSJ4-ben volt esélye legyőzni, ezen a szinten már felé tudott kerekedni, ekkor változott át először SSJ4-be. SSJ4 Vegita bár csak a GT végén jelent meg, SSJ4 Gokuval kb megegyezik az ereje, nagyjából egy szinten vannak (bár Goku tehetségesebb) de mivel egy szinten vannak, így létrejöhet kettejük közt a fúzió, így az erejük összeszorzódik, ami már felülmúl a GT végén minden az Univerzumban fellelhető élőlényt, ami addig valaha is létezett.
  • High end PC #5996
    A Battle of Gods mellett a GT egy rossz viccnek tűnik. Ez igazi minőség, megmondom mi lenne a legjobb: az, ha eljátszanák, hogy minden, ami a GT-ben történt, csak a 7 párhuzamos univerzum közül az egyikben történt, és folytathatnák Toriyama-val a Z-t a mostani univerzumban (akár addig is, ameddig olyan idősek nem lesznek a szereplők, mint a GT-ben), így a kecske is jól lakna, és a káposzta is megmaradna. Micsoda állatság lenne egy új, minőségi sorozat! A remény hal meg utoljára.
  • extra sensory
    #5995
    De a Cell játékok alatt, végig játszotta az agyát az ipse :D 140-es erővel úgy járkált ott a milliós erőkkel rendelkező versenyzők között mint valami isten. :DD

    Úgy állította be magát mintha ő lenne a legerősebb és megengedné Cellnek hogy megrendezze a játékokat. Áááá legnagyobb arc az egész sorozatban. :DDDD
  • vérpocok
    #5994
    Mr. Sátán volt a legkeményebb.

    140-es powerrel nekimegy Cellnek... Aztán egyszer csak közeledik felé a fal... mert épp repült.. elfele.
  • Retsu
    #5993
    Annál pedig tuti erősebbek voltak. Mikor Frieza apjával jön a Földre, Kaito mondja róla 2X erősebb mint a Namekon volt(vagyis kb.25 milla). C18:50, C17:60, Cell 1.forma:45-50, 2.130, Perfect:270, SSJ2 Perfect:400 millió. Én ilyesmi becsült értékeket láttam,és viszonylag pontosnak tűnnek. PL.Trunks Time chamber után még ha visszafogja is magát valamennyire, nem tudja megérinteni szinte Cellt.

    Buu sagáról nem is szólva, ott már fúzió nélkül is vannak 1-2 milliárdos értékek :D
  • Wootan
    #5992
    Tiszta szerencse, hogy a GT nem elismert folytatás, így a benne történtek nem számítanak.

    Egyébként vannak Power level táblázatok a neten. Bár ha jól emlékszem Toriyama is csak a namek saga végéig tartotta számon, utána már csak találgatás van az értékekről.
  • Kennyssj
    #5991
    A fight of true gods télleg jó lenne:D
    a számokkal kapcsolatban: jah de szerintem túl hivatalos volt ez a méricskélés, és a számokkal tök nehéz bánni, egy csomó képtelenség jött volna ki a vége felé, én sem bajlódtam volna vele:P De tutira lehetne olyan számlálót építeni ami feléméri az erőt ilyen szinten is, csak...én nem akarnék ilyet woah:D És amúgy télleg basszus, szerintem Brolly nem is halt meg, hanem átszakadt egy másik univerzumba...ő úgyis így feltépi a dimenziókat, biztos amarra jár valahol>< Gokuék majd összefutnak vele:D
  • Synchronous
    #5990
    Ha jól emlékszem a C16-os robot mondta hogy 30 millió egység az ereje ami megegyezett Cell második formájával... majd azután Cell szintet lépett és kinyírta a C16-ost.

    Saccra felmehetett Cellnek 50-60 millióra ekkor... utána mikor Songoku Majin Buu ellen küzdött, SSJ3-ban sem bírt el vele, tehát minimum 100 millió vagy afelett lehetett Majin Buu.

    Sztem Bills már lazán megközelíthette az 1 milliárdot, és God módban Goku is. De igazából erről nincs pontos adat. A mérőműszerek ugyanis már képtelenek lennének mérni ekkora energia aktivitásokat.
  • Bokafix2
    #5989
    Goku-nak God szinten mennyi lehetett a harci kapacitása, erőegységben kifejezve? Sajna valahol a Z közepén leálltak ezzel a dologgal, a méricskélésekkel, pedig izgalmas volt.
  • balintk
    #5988
    Megnéznék egy Dragon Ball sorozatot "Fight of the True Gods" címen.
    Az univerzumok istenei között lenne valami csetepaté. :)
  • mégvadabbdisznó
    #5987
    De az még akkor is csak egyetlen univerzumot jelent. Ki tudja a többi univerzum bajnokai milyen szinten vannak, lehet Songoku döbbenne egy nagyot ha összecsapna velük. De még erre is sor kerülhet a többi muviban.
  • C0mputers
    #5986
    magyarán Brolly nem fejlődött végül semmit, csak annyit, amit a harcok során nyert, amíg élt, míg Goku simán erősebb lett nála sokkal, SSJ2-ben hozza kb Brolly szintjét, de talán egy kicsivel gyengébb nála, de SSJ3-ban már veri őt, SSJ4-ben és God-ként meg két ütéssel elintézné

    Brolly sosem volt képes szintet lépni, mert ahhoz tanulnia kéne és ésszel kéne rendelkeznie, de az sajnos nincs neki, csak dühe és eszetlen harcmodora
    meg aztán, ha Brolly fejlődött volna, simán kitört volna a túlvilágról a Z után és elpusztította volna a világot, de mivel ezt nem tette meg, megrekedt a túlvilágon, szóval ez a tény alátámasztja azt, hogy valóban nem képes számottevően fejlődni.
  • C0mputers
    #5985
    csakhogy Brolly halott, feloldódott a Nap belsejében, miután Goku, Gohan és Goten belelőtte a Kamehamehaval az egyik Z movie-ban

    GT végén Goku vált az univerzum legerősebb harcosává, tulajdonképpen Istenné vált, a legnagyobbá, miután elrepült a GT végén Shenlog-al
    ezt alátámasztja az is, hogy sokkal a GT sorozat után játszódó GT special-ban már Pan is megöregedett, a többiek is meghaltak, de Goku mint Istenség (bár nem mondták ki, de azzá vált, örök életűvé) simán lejött meglátogatni az ük unokáját, kinézetre pedig egy napot sem öregedett. Magyarán véglegesen is Istenné vált, és egyértelmű, hogy erősebb ott már sokkal, mint ebben a movie-ben God-ként, hiszem a God átváltozásának köszönhetően elnyerte sima formájában is az Iisteni erő egy részét, ezt mondta is Bills. Szóval, a GT végén már az univerzum legerősebbje simán, a Dragonball is Goku története, vagyis a Legendary SuperSaiyan-é, mert hogy végül ő lett az, és nem Brolly, bár kétségtelen, ha Brolly ment volna mindazon keresztül, amin Goku, ő lenne a legerősebb, de nem így történt!
  • hiper KOCKA
    #5984
    Amúgy ez nem is lenne annyira hülyeség... Broly SSJ4-be komoly fenyegetést jelentene Bills-nek is és Whis-nek is... még ha nem győzne akkor is. Nem szabad elfelejteni hogy ő a legendary super saiyan, és már születésekor 10 000 egység volt az ereje. Son Gokué meg mondjuk 2.

    Ha Broly eleget gyakorolna és elérné mondjuk a God módot és ott szabadjára engedné a dühét, összehajtogatná az ürgét 2 perc alatt... de még Whis-t is.
  • vérpocok
    #5983
    Sztem annyira simán nem nyerne, de amúgy is kit érdekel Bills...? Nem ő a lényeg hanem hallgatag kis pártfogoltja, aki valójában hatalmasabb Bills-nél és ő maga is bevallotta hogy sok mindent Whis-től tanult. Nincs az a Gogeta, aki azt a fazont leverje...

    Az ő legyőzéséhez Songokunak minimum két Brolly-val kéne multifuzionálnia.
  • High end PC #5982
    Egyébként ezek a párhuzamos univerzumra utalgatások simán kihozhatnának egy alternatív univerzumban játszódó sorozatot, ami így nem annyira zavarna bele a sorozat jövőbeli történéseibe (a GT-be). Jó lenne, ha ez és esetleg a következő movie sikere láttán belefognának egy új sorozatba már a közeljövőben. Erősen gondolkodom, hogy megvegyem a japán Blu-ray változatot (ha már az IMAX moziváltozatra elmenni nem volt itt lehetőség), legalábbis ha már támogatni akarom a movie sikerességét...
  • High end PC #5981
    Nem hiszem, hogy valaha is vége szakadna a Dragonball-nak. Goku lassan már olyan, mint Batman és Superman kultikus karaktere. Mindig aktualizálják majd az adott korhoz, mindig lesz remake, még Toriyama halála után is. Tuti megéljük még azt, hogy lesz új sorozat/remake, ha évtizedek múltán, akkor is.
  • BoneDragon
    #5980
    Hát ha tényleg ekkora faszság lenne a folytatás, inkább ne tegyék. Amúgy nem hinném, hogy ssj4 erősebb lenne.