6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gohanssj2fru
    #4179
    jajj de rég írtam ide. most azért jutott eszembe, mert:
    1. lenne egy olyan újabb kérdésem, hogy miért van az h Goku többször kikéri magának h őt így hívják és földlakó, mig mondjuk a harc végén elmondja, hogy nem szabad a csillagharcosokat lenézni. és Vegitától meg Brollytól simán elfogadja h Kakarottonak hívják. (arra már nem is emlékszem az mikor és hogy volt mikortól Vegita így hívja őt.
    _______________________________________________________________
    2. nah hát én fenn nem maradtam hajnali kettőig :$ :P pláne h mint már mondtam nekem ez a majdnem szgépes rajzolási mód nem is jön be... :$:P
    de azért érdekelne ki maradt fenn addig és hogy tetszett neki.
  • DiLee
    #4178
    Kai már csak 4és fél óra :D kár hogy nem értem majd xD
  • SMGBAS
    #4177
    6 óra múlva Kai!!! (:
  • megalodon
    #4176
    Persze nem csak 2van van még sok amit DB vidik alá nyomnak csak esetleg nmtom az előadót. Meg én szeretem is a Linkin Parkot,persze vannak zuzosabbak csak azt kartam kihozni belöle,hogy azért tetszik ez a vidi mert valamivel másabb mint az eddigiek.
  • SMGBAS
    #4175
    Szerintem a LP kicsitse zúzós :P Amúgymeg nemcsak ez a két előadó van a világon (:
  • Retsu
    #4174
    Így van, ez a szám egyébként is nagyon illik a Dragon Ballhoz, szóval szeressük:)
  • megalodon
    #4173
    Háát igen vannak amik jobban odaba**nak,de az már elég fárasztó,hogy minden vidi alatt Linkin Park,System of Down meg hasonlók vannak.
    Kis változatosság :)
  • SMGBAS
    #4172
    Nemtudom, simában még csak az rm-eseket láttam. De ha jól tudom amit magyarok szinkronizáltak azok cenzúrásak voltak. Viszont a cenzúra alatt a véres jeleneteket érthetjük amik alatt nemnagyon volt beszéd. De nemtudom, még nem láttam. (:
    #4170 én az ilyen videók alá valami zúzósabbat képzelnék oda.
  • xxxpaulxxx
    #4171
    és ez az olykor japán olykor magyar milyen zavaró tud lenni:D
    De legalább a képsorokat értjük olyankorXD
  • megalodon
    #4170
    http://www.youtube.com/watch?v=ljN-Ulvp4OM&feature=related
    Ez egy egész jó kis vidi! (vagy csak nekem tetszik,mert a Queen-t (is)szeretem..?) :)
  • DarkEvilPiccolo
    #4169
    Jajj, ez félre lett értve. :D Amikor dual audioról van szó, akkor én alapjáraton japán/angol hangsávokra gondolok...
  • SMGBAS
    #4168
    Nem azt mondom, hogy jó, de ha már a z nyolcvanakármennyi, a gt meg 21 akkor a sima is megérdemli. Ja amúgy meg rendes jappós cucc szal itt-ott japán hang van. (ahol nem volt magyar szinkron mert ugye a magyarok a vágottat szinkronizálták le)
    Nemtudom miből vetted ezt az amcsis cuccot (:
    #4165 Hát magyar torrentet nemnagyon osztogatnék az arány meg a seedes dolgok miatt. De hátha valaki tud itt olyat modani ahonnan leszedheted. Ha meg nem akkor megvan 4 DVD-sbe is, ha kifizeted a DVD + pk árát akkor elküldhetem.
  • dudusrac
    #4167
    Nekem a csak japán hang miatt, például nem jó.
  • DarkEvilPiccolo
    #4166
    Az amcsi master szar mert csomó helyen kicenzúráztak bizonyos dolgokat. Ilyen baromságok vannak, hogy pl. ahol Gokut meztelenül mutatják ott az amcsik rárajzoltak egy alsóneműt... És az 50 g-s verzsön miért jó? Ez amit én linkeltem csak 34.7 g és tökéletes a részek minősége.
  • dudusrac
    #4165
    És erről egy linket nem tudnál dobni, torrent is jó.
  • DarkEvilPiccolo
    #4164
    A dual cuccos valszeg amcsi master, szóval lazán megmondanám. :P
  • SMGBAS
    #4163
    Elhiszed hogyha mutatnék egy dualdubos sima részt és egyet ebből a linkből akkor nem mondod meg, hogy melyik melyik? Most szedem le 50 G-s verzióba. (:
  • DarkEvilPiccolo
    #4162
    "Amúgy a 3. kanzenban mikor várható?"
    Nem tudom, nem én csinálom. :)

    Létező legjobb DVD-rippek csak japán hanggal, szóval semmi felirat, semmi dual audio. [RAW] Dragon Ball 001-153 [DVDrip WMV] Viszont a seed néha necces. Most mondjuk jött szépen amikor néztem.
  • dudusrac
    #4161
    Nem tudjátok, honnan lehetne a Dragon Ballt (nem a Z-t) elfogadható minőségben letölteni. Régen torrenten találtam egy jó kis csomagot, kéthangsávos videók voltak, .avi kiterjesztéssel. Most meg csak ilyen 35 megás .rmvb kiterjesztésű verziót látok csak.
  • SMGBAS
    #4160
    Amúgy a 3. kanzenban mikor várható? :P
  • DarkEvilPiccolo
    #4159
    Az eredeti Dragonball mangában ahol ugyebár nincsen külön Z, már ott is Z harcosoknak hívták őket. Yamcha, Ten Sin Han, Caozu, Krillin, Vegeta, Piccolo, Goku. Lényegében ők alkotják a Z csapatot, ők a "megvilágosodottak". :D Yamcha, Ten Sin, Krillin és Caozu bár nem voltak soha igazán gonoszak, de elég rossz úton jártak míg nem találkoztak Gokuval. :) Piccolot és Vegetat gondolom nem kell magyaráznom. :)
  • gohanssj2fru
    #4158
    és milyen okból kifolyolag nevezik akkoz Z harcosoknak őket?:Pvan vmi köze hozzá? vagy csak a magyarban van ez?
  • DarkEvilPiccolo
    #4157
    A z betűt a japánban zettonak ejtik, mellesleg. Dorágon Boru Zetto. :P
  • SMGBAS
    #4156
    x, y, z.
    ex, váj, ZED.
    (: Namost?
  • kill3r21
    #4155
    Én csak akkor azt nem értem hogy miért ZED nek elytik....
  • DarkEvilPiccolo
    #4154
    Z = Zen = megvilágosodás. További jelentései: megért, elér, felfog. De lényegében a megvilágosodást jelenti. :) Mellesleg okkal lett ez a címe. A Z-ben derül fény Son Goku mivoltára + Piccoloéra is. + a Z-ben elég gyakran állnak át a gonoszok a jó oldalra, szóval akár ez véget is lehet megvilágosodás. :D Majd visszamenőleg is válaszolok az esetlegesen elmaradt kérdésekre, de most nincs hozzá humorom. Jah és jó hír (már akinek :P), hogy visszatérek ami annyit tesz, hogy viszonylag elég gyakran leszek, mivel most megint naplopó lettem egy ideje, szóval munkanélküli sajnos. :D Amúgy a magyar wiki soxor téved, vagy inkább helyesebben fogalmaznék, ha azt mondanám, hogy hazudik. :P
  • zsolti7755
    #4153
    Wikipédia :
    A Dragon Ball Z a Dragon Ball című anime folytatása. A 'Z'-t eredetileg Toriyama adta a címhez, hogy elválassza a folytatást a Dragon Ball-tól. Maga a betű nem jelképez semmit.

    A GT-nél tévedtem. Tényleg Grand Tourt jelent.
  • SMGBAS
    #4152
    De a jobban belegondol az ember akkor tuti, hogy a Z is jelent valami. Eléggé sikeres volt ahoz a sima, hogy a folytatásnak csak találomra adjanak neki egy betűt.
  • rooney8
    #4151
    Jó, mind1 :D
  • gohanssj2fru
    #4150
    értem:P
  • SMGBAS
    #4149
    Én szóltam miután rákattoltam és előjött az a fos. De ha te kiírtad volna akkor énse kattolok (:
    A Z az igent, de a GT az nem hasraütésre lett kitalálva.
  • zsolti7755
    #4148
    se a GT-nek, se a Z-nek nincs jelentése. A Z betűt producerek választották, hogy meg lehessen különböztetni a sima Dragon Balltól. A GT is ezt a szerepet tölti be
  • megalodon
    #4147
    Amugy a GT az grand tour de a Z?? Az mit jelent?
  • rooney8
    #4146
    A moderátorok már észrevették mikor néztem... :)
  • SMGBAS
    #4145
    Volt egy reklámozó gyerek, de elintéztük egy kamehame-val. xD

    #4143 Legközelebb ki is írhatnád, hogy mi van benne és akkor mások nem nézik meg. (vagy csak szólsz a moderátornak (:
  • gohanssj2fru
    #4144
    ez mi?
  • rooney8
    #4143
  • SMGBAS
    #4141
    Tárgytalan (:
  • gohanssj2fru
    #4140
    nah ja XD igen azt észre venni de mondjuk nem különösebben zavart :D meg mikor a pokolban Cell ellen elég fura h feláll a haja mint ha ssj lenne de közben nem :P de jópofa
  • SMGBAS
    #4139
    Valaki mondjon nekem egy helyet ahonnan le tudom szedni a GT-t. Még jómultkor leszedtem de elhatároztam, hohy elötte újra megnézem a sorozatot. Nahát ez tegnap sikerült is, erre állnék neki ma a GT-nek erre össze-vissza akad... :/