6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #4219
    "Nem hiszem el, hogy te ezt tényleg így gndolod"
    Pedig de. xP

    "18éves vagyok, és elkezdtem újranézni :) felejthetetlen"
    Köbö 16 éves lehettem mikor először láttam, és azóta nem tudok belőle kiábrándulni! :D
  • Enc0re
    #4218
    18éves vagyok, és elkezdtem újranézni :) felejthetetlen :)
  • SMGBAS
    #4217
    Nem hiszem el, hogy te ezt tényleg így gndolod xD
  • SMGBAS
    #4216
    Elvileg tegnaptól
  • megalodon
    #4215
    Már benne van a Pestiestben a film:)Mátol játszák asszem.. !??
  • hunhogzilla
    #4214
    A linket másoljátok címsorba mert vmi baja van
  • hunhogzilla
    #4213
    Hali, ezt nézzétek meg, érdekes:
    http://dbzhungary.atw.hu/
  • ironhorses
    #4212
    Most, hogy lesz a film meg van ez az újított DB szerintem biztos elkezdik leadni majd valamelyik csatornán. Ki tudja, lehet leszinkronizálják a KAI-t.
  • dudusrac
    #4211
    Kösz a specialért.
  • DarkEvilPiccolo
    #4210
    Saiyajin Saga (001-035)
    Namek Saga (036 - 067)
    Captain Ginyu Saga (068 - 074)
    Freeza Saga (075 - 107)
    Garlic Jr. Saga (108 - 117)
    Trunks Saga (118 - 125)
    Androids Saga (126 - 139)
    Imperfect Cell Saga (140-152)
    Perfect Cell Saga (153-165)
    Cell Games Saga (166-194)
    Great Saiyaman Saga (195-209)
    World Tournament Saga (210 - 219)
    Babidi Saga (220 - 231)
    Majin Boo Saga (232 - 253)
    Fusion Saga (254 - 275)
    Kid Boo Saga (276 - 291)
  • DarkEvilPiccolo
    #4209
    "nem tudok angolul"
    Van már magyar felirat hozzá.

    "Na és miért akarják megismertetni az új generációval?"
    Azért, hogy mindenki megismerje a Toriyama által alkotott, legendás univerzumot. :P Mondom, a Japánok nem rókabőröznek.

    "Amúgy meg akit érdekelt az megnézte a "régit""
    Nem, mert a mostani fiataloknak gőze sincs a létezéséről. :P

    "Szerintem a Kai ötlete hamarabb meg volt mint a DBE-é"
    Tévedés. Az amcsik Dragonball filmet már vagy 7-8 éve terveztek csinálni, csak mindig közbejött valami...

    Speciált innen lehet letölteni: CTA
  • hunhogzilla
    #4208
    Hali, valaki le tudná írni, hogy melyik saga-ba melyik részek tartoznak? elég ha pl így: 001-054 fontos lenne, köszi előre is.
  • Lirion
    #4207
    Nem, japánul angol felirattal.
  • SMGBAS
    #4206
    Már van N-kunos felirat...
  • ironhorses
    #4205
    És ezt japánul felirat nélkül nézed?
  • Lirion
    #4204
    Megnéztem a Kai 001-t. Tetszik, tök jó, hogy nincs időhúzás és már rögtön action van benne. :) Alig várom már, hogy folytatódik, annak ellenére, hogy már vagy 3szor végignéztem a DBZ-t. :D
  • dudusrac
    #4203
    Nem tudjátok honnan tudnám letölteni a 2008-as specialt, lehetőleg jó minőségben. Lehet hogy én vagyok béna, de még torrentoldalakon sem találtam normálisat.
  • gohanssj2fru
    #4202
    nem tudok angolul:p
  • SMGBAS
    #4201
    Na és miért akarják megismertetni az új generációval? Naugya... Amúgy meg akit érdekelt az megnézte a "régit". Szerintem a Kai ötlete hamarabb meg volt mint a DBE-é
  • gabeszg
    #4200
    Én azt vártam, volna hogy olyan lessz mint pl az introba az egész, de mind1 ami rossz még, hogy hétről hétről várni
  • DarkEvilPiccolo
    #4199
    "nekem nem igazán jön be az a rajzolás, már azt a legújabb speciált se néztem meg amelyikben elvileg jött Vegita öccse..."
    Hát azért illene megnézned. :P A poénok nagyon minőségiek benne. Igazi Toriyama humor! :)
  • DarkEvilPiccolo
    #4198
    "Ez az egész csak egy újabb bőrlehúzás a fanokról"
    Egyáltalában nem így van. Rókabőröket az amcsik szoktak lehúzni, nem a japánok... A Kai-t, mint már írtam is, részben azért csinálták, hogy a mostani generációk is megtudják, hogy mi az a Dragonball. Másrészt meg mivel az amcsik a hülye szenny filmükkel jól betettek a DB jó hírének, ezért is csináltak Kait-t, hogy nehogy azt higyjék már az emberek, hogy az a szenny-film egyenlő a DB univerzummmal. :P
  • SMGBAS
    #4197
    Akinek a filler mentesség a lényeg az olvassa el a mangát. Vagy mostmár nézzen Kai-t xD Ez az egész csak egy újabb bőrlehúzás a fanokról. Azért örülök csak neki mert hátha ez már kap szonkront és ha esetleg sikeres lenne akkor netán az egészet újraszinkronizálnák és mondjuk kiadnák DVD-n...
  • gohanssj2fru
    #4196
    én filler párti vagyok mert addig is a DB-t nézem XD tovább tart :P
    nah igen az tök jó lenne :) de nekem nem igazán jön be az a rajzolás, már azt a legújabb speciált se néztem meg amelyikben elvileg jött Vegita öccse...
  • r4pt0r
    #4195
    Én abban reménykedem csak hogy megint fellendül a DB széria és jönnek ezért majd még plusz specialok, vagy esetleg egy új sorozat(mégha erre semmi esély sincs.)
  • DarkEvilPiccolo
    #4194
    Hát az kicsit érdekes lenne. Minden másodpercben tekergethetnéd a részeket. :P Az is filler, hogy egy robbanás 5millió percen keresztül tart... Meg TV-ben nézve nem is lehet még tekergetni sem. Arra pontosan jó lesz a Kai, hogy meghódítsa a mostani fiatalságot, akik eddig még nem látták a DB-t. :P
  • Seth
    #4193
    aki akarta, az úgyis kihagyta,átugrotta a filler részeket
  • DarkEvilPiccolo
    #4192
    Semmivel sem kevesebb mint a Z, szóval nagyon is sokat ér. :P Ezek szerint csak engem érdekel, hogy nincs időhúzás? Egyébként ez volt a lényege az egésznek, hogy időhúzás mentes legyen, és nem a felújításon meg hasonlókon volt a hangsúly...
  • Shep
    #4191
    Megnéztem a Kai első részét, hááát. Úgy lett volna az igazi ha az egész olyan mint a kezdő meg a záró képsorok alatt ez így enm sokat ér.
  • dudusrac
    #4190
    Nekem pont az eleje meg a vége nem tetszett, az új részeknél szerintem nem nézett ki jól a karakterek arca.
  • megalodon
    #4189
    Ami ezen a linken volt belekukkantottam.Háát az eleje meg a vége tetszik azon látszik hogy uj na de a többi... :( Sajna nem sok különbséget látok! Az eredeti kézzel volt rajzolva(asszem) de itt az intro+end az már látszik hogy mai technikával. Ha olyanra akarnák megcsinálni akkor az egészet ujra kéne rajzolni nemcsak kicsit a szineket+fillereket kivágni aztán mehet a jóba...
    Szerintem nem valami nagy szám :(
  • DarkEvilPiccolo
    #4188
    "ergó nem hagytam ki semmit azzal h én hajnali kettőkor csicsikáltam"
    Én meg akkor még javában buliztam. :D Dehát miért is maradtál le volna bármiről? Ez ugyan az a DBZ mint volt, csak a felesleges időhúzásokat és azokat a részeket amik a mangában nincsenek benne, kivágták.

    "De mintha a sima nem így kezdődött volna. Szóval itt voltak részek sima DBből is meg lehetett már látni dermesztőt"
    Azokat a jeleneteket a Bardock speciálból vágták ki, nem a sima DB-ból.
  • r4pt0r
    #4187
    De mintha a sima nem így kezdődött volna. Szóval itt voltak részek sima DBből is meg lehetett már látni dermesztőt. Most nem tudom megnézni milyen az eredeti mert ki van véve az a wincsi.
  • gohanssj2fru
    #4186
    na hát nem sok változást vettem észre benne, csak a zenéket, és abból is az eredeti jobban tetszett:Pergó nem hagytam ki semmit azzal h én hajnali kettőkor csicsikáltam ... xD
  • gohanssj2fru
    #4185
    Alábecsülni!EZaz:Dezt a szót nem talátlam xD
    a linket köszönöm!:)
    akkor én vagyok az egyetlen akinek ez a rajzolás tetszik :$ :P vagyis konkrétan nem a legrébebbi hanem a 120-180. rész körüliek.
    Bár látom DEP is azt mondja h jó h nem olyan lett mint az utsó specialban :D örülök h nem vagyok egyedül. mostmár kiváncsi vagyok a zenékre is,mert nekem főleg a régiek jöttek be:pnekem már az rosszul esett mikor az elő zenét lecserélték O.o :D
  • DarkEvilPiccolo
    #4184
    "miért van az h Goku többször kikéri magának h őt így hívják és földlakó, mig mondjuk a harc végén elmondja, hogy nem szabad a csillagharcosokat lenézni. és Vegitától meg Brollytól simán elfogadja h Kakarottonak hívják"
    Brollynak beszólt, hogy őt nem Kakarottonak hívják, hanem Son Gokunak. Azt, hogy nem szabad őket lenézni, úgyis értheti, hogy erősek és ezért nem szabad őket lenézni. :D A lényeg, hogy nem szabad őket alábecsülni.

    "A rajzoláson nem változott semmi legnagyobb bánatomra"
    Hál' Istennek..."

    "ugyanaz a régi életlen, fakó színek"
    A színeket kicsit átvariálták szerintem.

    A lényeg, hogy így sokkal jobb lett, a sok időhúzás mind a kukába ment. Így azok az emberek is el fogják ismerni (talán...) akiknek eddig azért nem tetszett mert bealudt az ember mire történt valami esemény. Viszont a zenéket sajnos lecserélték. De az új zenék nekem speciel bejönnek. Végülis mind1. Ha a klasszikus zenékkel akarom nézni, akkor nézem a Z-t azt ennyi. :)
  • r4pt0r
    #4183
    Sajnos nem, már az elején is mondták hogy nem. Viszont én is nagyon örülnék egy olyan rajzolásnak mint a special.
  • gabeszg
    #4182
    Nem úgy volt, hogy az egész új lessz(mert olyan mintha igazítottak volna a régin azt kész)de én azt vártam, hogy rajzolásra olyasmi lessz mint az utolso special.
  • SMGBAS
    #4181
    Itt meg is nézheted illetve van jópár link ahonnan le is szedheted (:
  • r4pt0r
    #4180
    A rajzoláson nem változott semmi legnagyobb bánatomra, ugyanaz a régi életlen, fakó színek.....

    Remélem 1x újra rajzoláják, bár sok esély nincs rá.