6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Systore #6059
  • BoneDragon
    #6058
    Bejelentették az új sorozatot, aminek Dragon Ball Super lesz a neve és Buu után fog játszódni!!!
  • Arno Dorian
    #6057
    És itt az előzetes hozzá :)

    Dragon Ball Z 2015 Movie Trailer
  • Fresh Duke
    #6056
    Elvileg lesz új film 2015-ben.
  • ironhorses
    #6055
    Én japán hanggal végig néztem egyszer az egész Z-t. Nekem nagyon tetszett! Utána a magyar viszont élvezhetetlenné vált...
  • RelakS
    #6054
    ez nagyon beteg...
    Eddig a Viasat napi két új részt mutatott. Úgy 1-2 hete ráállt a 3 új részre, ma meg már 4-et adott...
  • BoneDragon
    #6053
    Következő részbe is megkérdezi, hogy mi az.. :D Viszont a namekot nem említi vegita, rosszul emlékeztem. Na mindegy ez csak az egyik apróság a sok közül. Ha igazából érteni akarja a történetet az ember akkor meg kell néznie legalább angolul.
  • BoneDragon
    #6052


    Magyarul 21:50-től

    Ez meg angolul 18:14-től
  • BoneDragon
    #6051
    Vagy az a legjobb mikor utolsó epizódokba vegita mondja gokunak csináljon spirit bomb-t. Vicces, hogy vegita tudta mi az és említette is, hogy a namekon csinálta( miközben ő halott volt) és goku meg azt se tudta mi az. Már nem emlékszem angolul mit mond, de magyarul elég vicces volt. Mindjárt rá is keresek. :D
  • BoneDragon
    #6050
    Napököl, villám, meg hasonló okosságok.
  • RelakS
    #6049
    Pl mikor Gohan elkiáltja magát Nappával való harcban, hogy "LEGFELSŐBB ERŐŐŐK!!" ? :D

    Gondolom, a Kamehamehák forogtak a sírjukban
  • BoneDragon
    #6048
    Nekem még mindig a kamehame a kedvencem. Adtak neki már vagy 8 féle nevet. Nem tudom mi volt a baj vele...
  • RelakS
    #6047
    Szerencsére ezek nekem valahogy nem tűnnek fel. Viszont hogy senkinek nem tűnt fel, hogy valaki a saját apja, az azért gáz :D
  • r4pt0r
    #6046
    Én nem a neveken akadok ki, hanem hogy olyan szövegeket mondanak néha, ami köze nincs a témához, és mivel már néztem angol felírattal, csak nézek hogy most ez mi. :D
  • BoneDragon
    #6045
    Nekem erről a devláról mindig a 8 kerben lévő devlák jutnak eszembe. :D
  • Lelouch
    #6044
    Ez az egyik negatívuma annak, hogy az RTL a francia változatot vette meg anno.
  • RelakS
    #6043
    úristen, ezt a szinkront...
    Bibidi neve Babidi lett
    Babidi neve Babidi maradt... Kétszer kellett meghallgatnom, hogy mi van :D
    De a legjobb: Dabura (abrakaDABRA) neve Devla lett XD
    Meg hogy Buu-ból Bubu lett... :D
  • Dani95
    #6042
    Aki látott már "abridged" sorozatokat az sejtheti, hogy miről van szó, aki nem, annak annyit hogy egy amatőr csapat - jelen esetben TeamFourStar - összeül, megvágják és újraszinkronizálják a részeket nem kevés humort és paródiát belecsempészve. Van hogy balul sül el, és van hogy- mint jelen esetben- nagyobb lesz a nézettsége, mint az eredeti sorozatnak. Eddig csak angolul volt látható, és csak a nyelvtudással rendelkezők tudták élvezni a sorozatot. Egy fordítócsapatnak hála azonban mostantól már magyar felirattal is megtekinthetőek a részek a youtubeon.

    https://www.facebook.com/absint.child
    https://www.youtube.com/user/absintchild
  • BoneDragon
    #6041
    Évek kérdése. :D
  • r4pt0r
    #6040
    Most volt a godos, úgyhogy most nem lesz egy ideig. Majd 1x. :D
  • MajczMilena
    #6039
    mikor lesz már új movie???
  • BoneDragon
    #6038
    Igen ennyire szarok, és még nem ejtettünk szót az erőviszonyokról, ami szintén nevetséges lett.
  • ironhorses
    #6037
    Ez egy sokat vitatott téma! A lényeg, hogy a DB filler-eknek semmi közük a részekhez. Ne keress összefügést! Mindegyik move ellentmond egyébként!
  • RelakS
    #6036
    űristen...

    Tényleg ennyire szar a Garlik Jr. filler?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Son Gohan mintha 4 évesen kapcsolódna a történetbe. 1 évet edz sátánnal, pár hónap, mire eljut a Namekre.
    A Garlik (ferdítésben Garbik :D ) első részében közlik, hogy 2 év telt el Dermesztő legyőzése óta. Minimum 7 éves kéne, hogy Son Gohan legyen. Erre bemutatkozik, hogy 5 éves.
    Ha mindez nem lenne elég, Dermesztő újra megjelenésekor 1 év telt el a legyőzése óta.
    Akkor most mivan?
    Ennyire szar filler, vagy valamit félre fordítottak?


    És egyébként is, ez minek megy már spoilerbe? :D
  • BoneDragon
    #6035
    Amúgy folytatódik a kai. :)
  • FrezeR
    #6034
    már találtam...
  • FrezeR
    #6033
    Tudtok a battle of gods filmhez jó feliratot valahol? Amit leszedtem már az elég sok hibát tartalmaz.
  • BoneDragon
    #6032
    Ah, későn vettem észre, hogy az a tegnapi ismétlése. Olyan jó, hogy minden másnap változtatnak az időpontokon.
  • BoneDragon
    #6031
    Ma már egymás után 4 részt adnak.
  • slycoop
    #6030
    Én bíztam benne hogy ha most befejezik a Z-t akkor hátha leadják a sima DB-t, de sajna ez most nemfog megtörténni. Hátha majd legközelebb...
  • jackoneill90
    #6029
    az kezdeti dragon ballt is leadhatnák
  • BoneDragon
    #6028
  • jackoneill90
    #6027
    vegig daraltam a maradék 50részt. utolso részek már nagyon kinzoak voltak. annyi bunyo volt.
  • BoneDragon
    #6026
  • jackoneill90
    #6025
    hát lehet hogy nem várom meg a holnapot
  • BoneDragon
    #6024
    Nézd aztán meglátod...
  • jackoneill90
    #6023
    most meg segít egy gyereken, döbbenet. csak azért hogy ha meglátja ijedjen meg tőle? hát nem jött össze. ennek lesz valami jelentősége később emiatt születik majd újjá?
  • jackoneill90
    #6022
    amúgy meg rohadt jó fej bubu.
  • jackoneill90
    #6021
    én sokkal többet hagytam ki.azt se láttam mikor jött elő bubu vagy songohan hogy került oda ahol van. de majd visszanézem.
    Ez a fúzió meg elég poénos ahogy csinálják.
  • EnxTheOne
    #6020
    Na, már nem sokára ott tart ahol abba hagytam régen

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor goku és vegita a fülbevaloval akar fuzionálni a vékony bu ellen