6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gohanssj2fru
    #4339
    4335: jaja :P
    ______________________________________
    4336: ezt én nem értem:P jaaa h Goku is születésétől rossz, Gohan pedig már nem lett az. nah jó ez tényleg fura:D
  • megalodon
    #4338
    Ahogy megnyomtam a "mehet"gombot és elolvastam én is rájöttem :D
  • xxxpaulxxx
    #4337
    Ez már az a ne follyunk bele kategória:D
  • megalodon
    #4336
    Bár ezek alapján a Vegeta-n lévő kölykök miért nem lettek jók? Mert pl Vegita is edz már kölyök korátol igy szerintem a többiek is és csak elverik öket elég rendesen tehát jó nagyokat rábaxnak a fejükre :))
  • xxxpaulxxx
    #4335
    Hát igen, ugyan olyan gonosz lett volna... ha jól emlékszem a sima db-ben volt, hogy Songohan (az idősebbik) elmesélte, hogy iszonyatosan virgonc és szemtelen kölyök volt... aztán ugye leesett a szakadékba, bevágta a fejét és mint a kezesbárány:D
  • gohanssj2fru
    #4334
    4332: persze :D de cseles h egy bolygó romboló 'faj' közül kerül ki a Föld 'védelmezője'. meg ezekszerint ez nem a vérükben van h nem törödnek kölykeikkel,hanem nevelés kérdése.
    __________________________________________________________
    4333: nincsmit :) nekem is innen vannak meg és nagyon jóóók:) - van benne valami :p
  • ironhorses
    #4333
    Köszi a moviekat!! Szerintem Nappa és Raditz más bolygón volt amikor felrobbant a Vegeta és Freeza szórakozásból tartotta őket a katonáinak és így jöttek össze Vegitával.
  • megalodon
    #4332
    de Goku is csak azért bert bevágta a fejét.Persze igy szól a történet,de ha nem esik a szakadékba lehet ugyanolyan lenne mint a többi csillagharcos
  • lev vok
    #4331
    amúgy a movieseket mért nem aqdták le a tv-ben?
    ugy hogy bele rakják a sorozatba.?
  • lev vok
    #4330
    de azért mert azelött nagyon dicsérte magát és a népét.
  • lev vok
    #4329
    hi all

    ha már szó volt raditzról szerintem szánalmas volt ahogy könyörgött az életé ért kétszer is.

  • gohanssj2fru
    #4328
    jó elismerem...:S:Dez egy ilyen faj. ami közül csak gokuék kivételek.
    __________________________________________________________________
    hódítgatnak...:Dpasz.
  • Lirion
    #4327
    Mivel idősebb Vegita uralkodó volt és utódot nemzett, így uralkodói kötelessége volt foglalkozni a fiával. Nézd meg Vegitát, hogy leszarja Trunksot és Bardockot sem érdekelte, hogy mi van a fiával, csak amikor már látta a jövőben Freeza ellen harcolni.

    Egyébként arra kíváncsi lennék, hogy Vegita, Nappa és Raditz hogy a francba jöttek össze, mert amikor a bolygójukat felrobbantja Freeza, akkor Vegita egyedül van vmi bolygón. Hol vannak a többiek?
  • gohanssj2fru
    #4326
    http://dbnetwork.freeblog.hu/archives/2008/07/01/Dragon_Box_RAW_DB__Z__GT_All_Movies_DVD_Rip/
  • gohanssj2fru
    #4325
    mé?????:D ez gonoszság. mert idősebb Vegita foglalkozott a fiával:P pl.
  • Vegetasan
    #4324
    Valaki tudna nekem segíteni linkbe, hogy honnan lehet a DBZ moviekat letölteni!
  • yosha
    #4323
    Nem a magyar szinkront kéne nézni... :)
    Eredetiben sose mondott Veginta olyat Gokunak hogy "fivérem". Ellenben Raditz az elejétől fogva testvérnek hivja ott is.
    Persze hogy Bardock emlitést se tett rola, hisz eleve Gokut is letojta, hogy létezik. Tuti hogy a saiyajinek csak a piroslámpás negyedben szaporodtak...
  • gohanssj2fru
    #4322
    de a legtöbb helyen nem hasonlítanak
  • gohanssj2fru
    #4321
    jaa értem köszi:D
  • ironhorses
    #4320
    Az első DBZ rész végén mutatják a "capsulába" a kicsi Gokut mikor a földre küldik és átváltják a képet Raditzra ahogy épp Goku felé repül. Itt még nem lehetett tudni, hogy testrvérek, de szerintem ez volt egy utalás rá.
  • gohanssj2fru
    #4319
    komolyan?:Dmikor??
  • ironhorses
    #4318
    Igen, a magyar szinkronba is Vegita fivéremnek szólitja Gokut. De Raditz szerintem a vértestvére Gokunak. Sok a hasonlóság köztük és vannak utalások arra, hogy rokonok. Mikor megjelenik Raditz van 1 olyan jelenet mikor Raditz képéből lassan Goku képe lesz.
  • gohanssj2fru
    #4317
    az is igaz mert kezdetben vegita is ezzel jött... de az vhogy mégis más, azért Raditz meglehet h a testvére. bár a bardock specialban nincs róla szó h már lenne egy fia.
  • EnZsolt
    #4316
    Ráadásul én úgy tudom, hogy nem is a testvére Raditz, csak azért mondja, mert tudomásuk szerint a Raditz, Napa, Vegita hármason kívűl Goku az egyetlen saiyajin. Az összetartás végett.
  • gohanssj2fru
    #4315
    az!:P
  • ironhorses
    #4314
    Mert regisztráltam abba a kvízes játékba amit Thamus belinkelt és az volt a kérdés, hogy Gokunak hány testvére van. Én pesze bátran rányomtam, hogy 1. De nem talált és szerintük a helyes válasz a 2. De csak Raditzról tudtam.Taurus/Turtles csak hasonlított Gokura én úgy emlékszem. Úgyhogy itt hiba lesz!
  • gohanssj2fru
    #4313
    Hát én már olvastam olyan oldalt, ahol Taurust annak számították....addig én is azt hittem mig meg nem néztem a movie-t.
  • gibson9
    #4312
    Hello! Letöltöttem a DBZ Special 3at és volt mellette egy link a feliratról, ami a naruto-kun oldalára mutatott és ott van a befejezett fordításoknál a felirat, de ha rámegyek írja, hogy hamarosan. Máshol meg nem találtam hozzá feliratot.
    Valaki tudna segíteni nekem?
    Előrre is köszönöm! :)
  • ironhorses
    #4311
    Gokunak 2 testvére van?? Raditz az egyik, de ki a másik?
  • xxxpaulxxx
    #4310
    lol dbz-ben tó pájpáj:D
  • xxxpaulxxx
    #4309
    Ez jópofa:D
  • Thamus
    #4308
    http://www.kvizkaszino.hu/termek/dragonball.html
    Dragon Ball kvíz!! 500 kérdés, itt letsztelheted a tudásod!
  • Black Hawk
    #4307
    jó gyorsan halad a Kai :D
  • xxxpaulxxx
    #4306
    És tényleg:D Mert nekem úgy vannak meg már ezek a részek, hogy 3 dub van rajta... 2 angol és 1 japán... a 2 angol az pedig amiről beszéltek, az eredeti zenés és a megváltoztatott
  • yosha
    #4305
    Nekem mindig a japó lesz az igazi, ugy a legfilingesebb. Angol katasztrófa, német még talán tűrhető (ott a két főcímzene az odavágott nagyon ujrahangszerelve, We gotta power tiszta maiden volt már), a magyar meg gány és összevissza beszélnek mindenféle marhaságot, nincs összefüggés. (PL. mikor goku beteg lesz C19 elleni harcban. Utána meg keresik Gero-t, visszajön Trunks, Krillin meg mondja hogy "Goku pár napja megbetegedett". Kérem, kb. két óra telt el azután, ennyire azért figyelhetnének.)
    Japán az eredeti, a zenékkel, mindennel. Angolbol tényleg az első TV-ben lement Funimation verzio volt uj zenékkel (és 264 részre vágva), a vágatlan DVD verzion volt az eredeti zenékkel is hangsáv.
  • xxxpaulxxx
    #4304
    hát... nem tudom én nem szeretek feliratot olvasni ezért marad az angol... már egész megszoktam... bár... gohannak a vagány kisrác hangja a magyar kis esetlen fiúcska hanghoz képest elég nagy csalódás volt:D
  • ironhorses
    #4303
    Mikor elkezdtem én nézni a japánt először nagyon gagyi volt számomra, főleg Goku vinnyogó hangja. Aztán jó pár rész után rádöbbentem, hogy a japán a legeredetibb. És se a magyar, de az angol meg pláne nem megy ehhez az animehez! A németet nem tudom. Olyat csak gyerekkoromba láttam a sima DB-t a német RTL-en.
  • rooney8
    #4302
    2 fajta angol van. Az egyik az eredeti zene a másik a kicserélt (asszem :D)
  • xxxpaulxxx
    #4301
    hát nem tudom... én leellenőriztem (összehasonlítva egy magyar és angol részt) és ugyan azok a zenék:)

    Féltem, hogy nem fogom érteni nagyon és hogy nagyon oda kell figyelni, de nem... tökre érthető, értem minden szavát felirat nélkül és mellette ugyan úgy tudok kisablakban játszani mint a magyarnál:D
  • gohanssj2fru
    #4300
    én így úgy voltam vele h elöször ugye magyar a legjobb meg hát azt ismertem,aztán hozzászoktam a némethez mert csak olyan volt a 200. résztől nekem, aztán végül most a japán tetszik :D jó az azért!:) az angollal csak az a bajom h mások a zenék (márpedig én csak az eredeti zenékkel vagyok hajlandó nézni:P) és h azért abban a hörgések számomra furcsákxDde am. azzal sincs nagy baj. 1-2 angol zene is jó benne