6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • megalodon
    #4379
    Bozsó Péter,Lippai László,mindenki aki a Zben volt Nem ismerem öket személyesen! Meg mit soroljak? Ha sorolni akarnék kikeresem az összes nevét és beírom :):P
    Na de komolyan! Ez a 9000mitöl nem kamu. Hagyjuk már...
  • rooney8
    #4378
    sorold fel a szinkronhangokat és akkor elhiszem
  • megalodon
    #4377
    neem nemaz!:D Figyu adok egy számlaszámot átutalsz 5ezret és én viszem házhoz a lemezeket! :P
  • rooney8
    #4376
    ez viszont kamu ;) :D
  • megalodon
    #4375
    Srácok!
    Én megszereztem a GT-t és elvittem egy szinkronstudióba ahol rendesen forditották és a hangok is királyak! Szívesen megosztom bárkivel és csak 5000ért(mert ugye a GT az rövidebb+kevésbé jobb mint a Z) :P
    Érdeklödni privátban :D:D
  • rooney8
    #4374
    nem kamu ;)
  • Bullitt
    #4373
    Nem tudom minek kell egyáltalán az egész szinkronosan, amikor igen enyhén fogalmazva is egy nagy sz*r a magyar szinkron, mindenféle félrefordítással és hülye nevekkel. A gond ott volt, hogy francia verziót fordították, azok meg ügyesen átneveztek sokmindent, mert ők azt megtehetik.

    Azokat meg sajnálom nagyon, akik pénzt kiadnak ilyenekért...
  • xxxpaulxxx
    #4372
    húzz már innen a picsába a kamuddal
  • Roland00726
    #4371
    hát már senkinek mivel a registráció levna zárva
  • ironhorses
    #4370
    És kinél kell fizetni azt a 9000, hogy nekem is meg legyen??
  • gohanssj2fru
    #4369
    így már tiszta :P gondoltam.
  • Roland00726
    #4368
    én kemény 9000-et fizetem érte ezért is nem adom oda senkinek
  • xxxpaulxxx
    #4367
    NE
    LEGYETEK
    HÜLYÉK
    XD
  • ironhorses
    #4366
    Nem volt kedved leszedni?? Nekem lenne kedvem!! Áruld már el ugyan, hogy honnan ügyeskedted le!!! Megöl a kiváncsiság!!!!
  • gohanssj2fru
    #4365
    én is csak azon lepödtem meg h vkinek megvan és csak így odaadná...:P
    de mi az h le lehet szedni?
  • gibson9
    #4364
    Hagyjál már.. ne hazudjál, tudom, hogy a 2. sorod csak vicc.. na küld má' át privát üzenetben csatolt állományként
  • phalanx
    #4363
    na igen, nekem is megvan végig a magyar szinkronos, de nincs kedvem megosztani másokkal hihető, nem?

    mielőtt félreértené valaki, nem nincs meg a szinkronos DBZ, és nem is akarom, hogy meglegyen
  • Roland00726
    #4362
    mert nem volt kedvem ujra leszedni jó minőségbne nem olyan rosssz csak 300mb-os helyett ugy 80-90 enyni
  • ironhorses
    #4361
    És az 1-138-ig miért nincs meg jó minőségbe??
  • Roland00726
    #4360
    jah de meggondoltam magam nemfogom kiadni a magyar szinkronokat a kezemből akinek kell szedje le és ne vegyetek fel msn-re...,közbejött vmi
    előre is sorry...
  • Roland00726
    #4359
    jah nagyonis:)
    :D
  • gohanssj2fru
    #4358
    az komoly..tényleg?:P
  • Roland00726
    #4357
    nekem megvan a Dragon Ball Zed végig szinkronosan (1-291-ig), 1-138-ig gagyi minőség mivel mindenki letudja szedni tovább pedig kiválóak, akinek kell az vegyen fel msn-re és megbeszéljük a részleteket...
    msn cím: [email protected]
    :D xD
  • Stupid Peach
    #4356
    a movie gagyi..
    sorozatot hol lehet letölteni?
  • gohanssj2fru
    #4355
    LoL ez tényleg érdekes.:D
  • Lirion
    #4354
    Raditz azért volt kegyetlen Gokuval, mert árulónak tekintették, és az árulást ugye büntetni kell, ez a valóságban, pl. a háborúk idejében sem volt másként..
    Broly egy kattant sayan volt, mi meglepő van abban, hogy megölte az apját?
    Vegita meg az elején igen köcsög figura volt, de a Namekon már egészen korrekt volt, Gohant sem nyírta ki, Krilint sem, sőt, még szövetkezett is velük.. Nappa megölése csak egy hirtelen felindulásból elkövetett, meggondolatlan cselekedet volt, persze nem bánta meg később sem ő, se mások. :)

    Érdekes kérdés: a Namek után azt kívánják Shenlongtól, hogy keltse életre a Freeza által megölteket, akkor a Vegita bolygó lakóival mi a helyzet? :D Őket is Freeza ölte meg.
  • gohanssj2fru
    #4353
    érdekes. amikor kinyírják is vmi zöld fény szabadul fel nem? :D
  • ironhorses
    #4352
    Ha movie-kat is nézzük akkor Broly meg a saját apját ölte meg hideg vérrel. Na jó mondjuk Broly kicsit kattant volt, de az apja is ott akarta hagyni meghalni a bolygón a fiát zokszó nélkul. Ha már Broly-t emlegetem! Neki mitől volt zöld a haja mikor átváltozott ssj-be? És utána Ultra Saiyajin szintet éri el?
  • gohanssj2fru
    #4351
    mert ő kifejezetten olyan volt és Nappa végülis csak egy katonája volt ha azt nézzük h ő magányos uralkodónak gondolja magát..:P a végén meg már barátjának nevezzi Gokut. viszont ha belevehetjük a moviekat, nézzük meg Bardock esetén, ott tényleg volt összetartás.
  • ironhorses
    #4350
    Ezze nem igazán értek egyet!!! Vegita hidegvérrel intézte el Nappát és Raditz se volt túl könyörületes Gokuval pedig testvérek!!!!
  • Lirion
    #4349
    De igen, nevelésről van szó. Maguk között a bajtársiasság, szeretet ugyanúgy megvan, csak más fajokat néznek le és pusztítanak el könyörtelenül, ha arra parancsot kapnak.
    Elég csak azt figyelembe venni, hogy Vegita mekkora változáson meg át a sorozat elejétől a végére.
  • lev vok
    #4348
    Úgyértettem hogy a szüleik táplálják beléjük.
    Mivel harcos nép.
  • sövény
    #4347
    hello,valakinek nincs véletlenül dragon ball z borítója amit el tud küldeni?:D :)
  • ironhorses
    #4346
    Ez se rossz nézőpont! Nekem ez meg se fordult a fejembe. De egy egész bolygónyi Saiajint hipnotizáltak volna??
  • lev vok
    #4345
    Szerintem meg a csillag harcosokat hipnotizálták vagy befolyásolták
    születésüktől fogva.
    Például a goku űrhajója amivel a földre érkezett fojton azt hajtogatta
    hogy ébregy fel és végezd el a feladatod.
    És ez bele ivódott gokuba és amikor bele esett a szakadékba és eszméletét vesztette akkor elfelejtette ezt.

    szerintem ez a magyarázat.
  • xxxpaulxxx
    #4344
    Jah tényleg... bocsi én voltam figyelmetlen:)
  • ironhorses
    #4343
    Hogy nem is olyan fura.
  • ironhorses
    #4342
    4339-re
  • xxxpaulxxx
    #4341
    Ez teljes mértékben igaz, bár nem tudom ezt mire válaszoltad:P:)
  • ironhorses
    #4340
    Gohan, Goten és Trunksba Saiajin vér folyik ugyan úgy még se lettek "gonoszak". És szerintem nem a nevelésről van szó, hisz Gohán is gyerekkorától jólelkű nem úgy mint Goku. Én azzal magyaráznám, hogy nem csak Saiajin vér folyik az ereikben. És a belső tulajdonságaikat az anyjuktól örökölték nagyrészt. Szerintem ez lehet a dologban.