6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Roland00726
    #4899
    hát nemtom sajna nekem apám vette régen ezeket Német.o-ba olyan5-6 éves lehettem de sztem vmi játék üzletbe kell megnézni...D
  • Kennyssj
    #4898
    hát tudod a relytélyes eltűnések,vagy el tűntetések mesterével beszélsz:D
    nemrég a lakásban eltűnt 5000 ft-om:DXD vagyis szűkítem a kört,a szobámban tűnt el:D
    am pontosan nemtod h külföldön hol lehet kapni ilyeneket?mert apám kamionsofőr,és ha egyszer kimegyek vele,szólni kéne,h nézzünk be egy ilyen helyre:)
  • Roland00726
    #4897
    jahh:D
    egyébként énse kértem hanem kaptam a figurákat de nem csak ennyi volt am.D
    volt régen gogeta (gt) figurám is aztán volt trunk ssj, meg volt egy Super Yi Xing Long-os is az volt a kedvencem, meg persze goku de ezek eltűntek sajna:S
    hát van ez így:D
  • Kennyssj
    #4896
    nagyon köszönöm a részletes leírást:D látom itt a fórumon csak én nem értek ehhez:DXD
  • Kennyssj
    #4895
    nyugi nem is gondoltam komolyan,hogy megválnál-e tőlük:D...nekem csak gépen van komolyabb gyüjteményem:)oda gyüjtök mindent: DB reklámokat,előzeteseket,klippeket,mangákat,képeket,játék vidiket,szal mindent ami DB:D de most naon utállak,h neked ennyi cuccod van(hogy az a...),nekem meg nuku:D:DXD:D én kiskoromba nem kértem/kaptam ilyeneket,egy DB-s matrica van a mamámnál,felragasztva az asztalra XD,de igazából semmi köze a DB-hez:D valami két csávó van rajta,hülye ruhában,(a megrajzolásuk sem olyan mint a DB-ben)és kék betűkkel rá van írva h Dragon,zölddel meg hogy Ball Z XD
    hát már rájöttem hogy kell gravírozni:) én rámegyek a látványra is:)szerintem a sorozat megérdemli,h minél szebb legyen kívülről is,de ez meg az én MGÁNVÉLEMÉNYem:D
    am kösz hogy említetted a progit,meg h felajánlottad a segítéget is,de szerintem megtudom majd oldani:)azért kösz:)de ha nem megy akkor szavadon foglak:)
    mondjuk nekem személy szerint Gotenks figura kéne nagyon.arra gondoltam h rendelek a vaterán,de nem tom...
    félek én attól...
  • Dani95
    #4894
    Itt van:K - Hogyan kell hangsávot videóba rakni?
    V - Először is kell egy VirtualDubMod nevű program, ha megvan és telepítettük akkor nyissuk meg, utána File->Open video file, keressük ki a kívánt videót. Ha ez megvan, akkor felül Streams->Stream List->Add, keressük ki a hangsávot amit a videóba akarunk rakni, utána OK és már csak annyi maradt, hogy lementsük a videót, méghozzá File -> Save as-> alul a Video-nál állitsuk át a Video modot: Direct Stream Copy-ra és mentés!
  • Roland00726
    #4893
    Hát először is nem szivesen válok meg tőlük a legtöbbet még kölyök koromba kaptam am Németből valóak nemtom hol lett véve de Német.o-ba am van egy olyan Gokum is amin lehet cserélgetni a sérókat az pár éve lett véve oylan h vnan egy alap goku és kapsz hozzá ssj,ssj2,meg ssj3 sérót oszt cserélgetheted rajta:D komoly. még egy Vegito v Gogeta jól jönne:D
    am Virtualdubbla lehet dupla hangsávosat csinálni mert én ugy csináltma meg régen, hogy leszedtem a magyar mp3-at meg a japán DBZ-t és a japán hangot kisatiroztam és heylére magyart raktam be de ha nem satirozom ki akkor már dupla hangsávos nem nehéz megcsinálni nemtom ismered e Virtualdubot ha nem akk segítek ha kell. Am én meg azt nemtom ,hogykell gravirozni:D de sztem nincs sok értelme azért túlzásba már énse viszme megvan az összes Db DBZ Movie+Special ez 2kismappába nevüket ráirom oszt kész:D a lényeg, hogy megvan nem pedig az ,hogy hogy néz ki:D vis nekem de MAGÁNVÉLEMÉNY:D
  • Kennyssj
    #4892
    és nem szeretnél egyiktől megválni....?
    nyugi tom a választ:D de honnan szerezted őket,mert kéne nekem is...
    mondjuk most a DB-s dvd-k kiírásával vok elfoglalva:)találtam kiváló borítókat,átszerkesztem őket magyarra,utána gravírozok is lemezt,azt meglesznek:)
    csak annyi a baj hogy jelenleg egyik sorozat sincs a birtokomban XD télleg hogy kell dupla hangsávos dvd-t készíteni?...mert még ezt sem tom...ciki
  • Roland00726
    #4891
    nekem van: Goku sima, Goku ssj, Goku ssj3, Goku (gt sima),Vegita ssj, Goten sima, Trunk sima, Gohan sima, Gohan ssj, Piccolo, Bubu kövér, meg dermesztő sima, most Goku ssj4-et keresek:D
    van 1Db-s meg egy DBZ-s kártya, meg egy Gokus pohár xD.
    Hát ennyi
  • Kennyssj
    #4890
    hopp...rájöttem,hogy az én írómmmal lehetXD:D
    télleg,ha vki akar DB zenéket letölteni,tok egy helyet,ahol szinte az összes zene fennt van:)ha kell dobok linket...de ott van még egy csomó letöltés:D
    nincs valakinek DB-s cucca eladó?gondoltam megkérdezem,bár ha nekem lenne soha nem adnám el...de hátha vki mégis:D
  • Roland00726
    #4889
    Hát én nem tudok :S
  • Kennyssj
    #4888
    szal senki se tud?????:(...am a DB dvd-kre akarok gravírozni:)
    bmx56 hidd el,ez ide tartozik:):)
  • Roland00726
    #4887
    na elkűldtem:D
  • Roland00726
    #4886
    DB Movie 1hez van felirat ha letom szedni a movie-ról elkűldöm
  • bmx56
    #4885
    Lehet hogy ez télleg nem ide tartozik de nincs meg valakinek vagy nem tudja honnan töltsem le a DB Movie 1 - Curse of the Blood Rubies hez a feliratot akinek megvan vagy tudja ide kűldjön: [email protected] elöre is köszi
  • Kennyssj
    #4884
    télleg és tud valaki dvd-t gravírozni?most azt akarnék...
  • Kennyssj
    #4883
    erről van itt szó:)am a South parkban benne van még a mindenható hangja is,Pilaf hangja,Pilaf női szolgájának a hangja...szerintem ők itt újra összegyültek:)lehet Goku hangját is úgy hívták,hogy együtt legyen a régi csapat:D
  • Dani95
    #4882
    A South Park az is király,de ahogy mondjátok a Dragon Ball nyomába sem ér....
  • Kennyssj
    #4881
    ha vkit érdekel,a könnyebb elérhetőség érdekében dobok egy linket:)(tom ez kicsit off,bocsánatot kérek)http://www.yv.hu/play_a_video.html?uploadedfileidhash=7158c3322bf35545606ddf7cbaa59616 ha nem jó valamiért,csak szóljatok,és keresek másikat;)
  • Kennyssj
    #4880
    na eszembejutott!nézétek meg azt a részt,amelyiben hajléktalanokról van szó.abban benne van Lippai Laci:D élő hajléktalanok éjszakája,asszem ez a címe.
  • Kennyssj
    #4879
    de sok hang van még...
  • Kennyssj
    #4878
    csak ilyen mellékszereplőknek szokott a hangja lenni:)ilyen tv riporter szerepben láttam utoljára:D de mondom,a legújabb évadokban csak.
    az tuti h nem ér a nyomába:D
    bár a két műfaj nem is összehasonlítható.de a South park a saját műfajában talán a legjobb:D
    am pl Cartman hangja a felnőtt Gohan hangja is,Stan apjának a hangja meg Trunké.
  • Roland00726
    #4877
    én nézek South Parkot megvna mind a 13 évad és aztis szeretem de azért a Dragon Ball nyomába se ér:D
    Egyébként Lippai Lészló kinek a hangja benne??
    Am meg sztem majdnem hogy biztos, hogy ő lesz Goku hangja mivel a Cobra 11-nek az egyik zsarunak a szinkje nem tom a nevét sorry szal ezne kívül sztem más elfoglaltsága nincs :D
    Eztis olvastam vhol h nincs sok elfoglaltsága...xD
  • Dani95
    #4876
    Én nagy néha megnézem A south Parkot tényleg ott van a Bozsó Petike.Lippai kinnek a hangja??
  • Kennyssj
    #4875
    azt észrevettétek,hogy nemtom ki néz South parkot,de abban majdnem minden DB szinkronhang ott van?:) ezekben a legutóbbi évadokban Goku hangja,azaz Lippai László is feltűnt:D
  • ironhorses
    #4874
    Mondjuk Goku, vegita, piccolo magyarhangja tényleg eltalált. Meg még jó néhány karakterhez illenek a hangok valóban.
  • Roland00726
    #4873
    jajah :D
  • Kennyssj
    #4872
    bár igazából lehetne az is h Goku próbálja elérni az ssj4-et,mert végül is ő akkor még nem tudta,hogy ehhez farok is kell,meg ilyenek...:)szal ellett szúrva a szöveg,de igazából így is helytálló a történet szempontjából.
  • Kennyssj
    #4871
    hát igazából nem így van.a magyar szinkron hibája...az eredeti szöveg szerint Goku erőt gyűjt az ssj3 fenntartásához:D
  • Kennyssj
    #4870
    a magyar és a japán szinkronnak is megvannak az előnyei és hátrányai. a magyar kamehameha-val kapcsolatban osztom ironhorses véleményét,az inkább olyan ordibálás,és nem jön át semmi belőle(nekem):)de ez is magánvélemény.
    szal szerintem a magyarban nagyon jók a hangok,a japánban pedig a támadások hangzanak jól.
    bár ha belegondolok én már megszoktam a japán hangokat...sőt Goku hangját egész megszerettem:)de a magyar jobban el lett találva.
  • Roland00726
    #4869
    Egyébként a DBZ végén a 281-edik részben van mikor Goku valami új szintre akar lépni vmi mega-mega szuperharcossá vmi csak 5 perc nem elegendő közbe meg Vegita feltartja Bubut. Na ez a különös Goku a Z-ben akár már SSJ4-es szintet is eltudta volna érni v mi? Mert ebben kételkedek mert ahoz h SSJ4 legyen átkell változni aztán meg transzformálódnia v mi és ehez a farkára is szüksége van...Na ez a rész egy kicsit különös erre még mindig nem jöttem rá.Vki tudja??:D
  • Kennyssj
    #4868
    értem. de szerintem ezek a zenék olyan modern köntösbe öltöztetik a DB-t(legalább is azok,amiket már hallottam):)
  • Roland00726
    #4867
    Hát nekem a magyar hang tetszik igy szoktam meg:D, és még a Kame-Hame is jó sztem de hát magánvélemény:D
  • r4pt0r
    #4866
    Ez is változatos, igen vannak nagyon jók amik tényleg adják a jelenet hangulatát, de van 1-2 ami nem olyan jó.
  • ironhorses
    #4865
    Kinek mi tetszik. Eleinte nekem is fura volt a Japo hang, de a végére, úgy hozzászoktam, hogy még a budokai tenkaichikat is leszedtem japánul és azzal játszom szivesebben! Például ahogy a magyar hangaba hangzk a kamehame az ultra gáz és nevetséges. De amikor a japán Goku kamehemeha-jat hallom még a szőr is feláll a hátamon! Hiába nő a hangja!
  • Kennyssj
    #4864
    ja télleg r4pt0r,te járatos vagy a Kai-ba:),az új zenék jók benne?
  • Kennyssj
    #4863
    igen nagyon könnyen adnak férfiaknak női hangot...bár pl.Krilin nem esett át akkora változáson,h akármikor is férfinak lehessen tekinteni:)max mikor megcsinálta a kis Marront:)XD
  • Roland00726
    #4862
    Am megnéztem a vidit, hát elég hülyék ezek a Japánok egy csomó mindenkinek női hangot adni-.-. Főleg Goku-nak hát ezért utálom én a japán szinket mert egyszerűen nemtudom elviselni a hangjukat Goku-nak tökéletes egy a magyar szinkron remélem a Gt-be is ezlezs és sztem mindenkinek jól eltalálták. Ennyit a japánokról:D
  • Roland00726
    #4861
    DBZ Hentai XXX.. :D
    Nemtom ez kit szórakoztat:D xD
  • Kennyssj
    #4860
    "h én nem"
    most kapcsolok.mi ez?máskor regényeket írsz:Dmost meg ennyi?:D