6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Dani95
    #4979
    én mindennap felnézek de látom hogy nem írt senki és nincs téma...
    Sztem elég jó...de csak 155oldal van belőle...
  • Kennyssj
    #4978
    azért megkéne próbálni gyakrabban jönni:))
  • Kennyssj
    #4977
    húúú de rég voltam...otton most nincs netem, és a szomszéd faluba kell átjárnom XD, és csak ritkán tudok írni...
    am AF...jóóóóó próbálkozás, fan cucchoz képest:)) de én mindig azt mondom az AF-el kapcsolatban, hogy sokat nem szabad várni tőle, mert újat nem mutat fel...csak ssj5, meg fúzió...de nyugodtan el lehet olvasni sztem;)
    am sikrült szereznem egy rakat DB kártyát, matricát, mangát, matrica albumot:DDDDD és a tesómat is rászoktattam a DB-ra(pedig mindig fújolta), szal hatalmas sikereim vannak:)
    "Látom mindenki meghalt:D"
    Roland kivagy éhezve rá h ismét regényeket írj, mi?:DDD én rohadt szívesen írnék, de csak ritkán tok:'((
  • Roland00726
    #4976
    Na és jó? Mert ha megnéztem a Gt-t akkor elolvasom már aztis:D
  • Dani95
    #4975
    Ja én igen!Fent is van a honlapomon!!!
  • Roland00726
    #4974
    Látom mindenki meghalt:D
    Egyébként olvasta már vki a Dragon Ball AF mangát?:P
  • Drephis
    #4973
    24/7 dbz stream.. akit érdekel :)
  • Roland00726
    #4972
    jaja sztem is
  • Dani95
    #4971
    sztem meg van hogy mit irnak vissza csak a cimzetnek a nevét változtatsák... Ők tudják
  • Roland00726
    #4970
    nekem is pont ugyanezt irták vissza
  • Dani95
    #4969
    Én irtam nekik és kaptam rá epp most választ itt van:

    Kedves Dániel!


    Köszönjük megtisztelő levelét és érdeklődését. Nagy örömünkre szolgál, hogy Önt is az Animax nézői táborában tudhatjuk.

    Sajnos pontos kezdési időponttal még nem szolgálhatok, de mindenképpen érdemes lesz figyelni az Animax honlapjának műsorfüzeteit, fórumunkat, adásunk ajánlóit és hírleveleinket, melyekből mindig időben tudomást szerezhet arról, mikor kerülnek adásba legfrissebb sorozataink, filmjeink és a visszatérő nagy kedvencek.

    A sorozat szinkronhangjait a lehetőségekhez mérten próbáljuk tartani

    Addig is további jó szórakozást kívánunk az Animax jelenleg futó újdonságaihoz!

    Üdvözlettel,

    Somló Iván
  • Kennyssj
    #4968
    tartsunk ki:)
  • Kennyssj
    #4967
    pfúj de utálom mikor valamit így megígérnek...
  • xxxpaulxxx
    #4966
    aha aztán majd le is szinkronizálják csak nekünk:D
  • Dani95
    #4965
    szerintem jóval előbb beharangozták mint kellett volna!!!
    Egy szomorú, ámde már sejthető hírrel kezdeném, miszerint hivatalos megerősítést nyert, hogy a Dragon Ball GT és a Slayers Revolution Animaxes premierek tavasznál előbb nem kerülnek adásba!
    "Sajnos az évvégi szünet a japán forgalmazókra is érvényes, a lelassult ügyintézés miatt tavasz előtt már egyik sorozatra sem lehet számítani, hogy felbukkanna a tévéképernyőn."
    Így tehát mindkét premier nagy valószínűséggel március vagy április folyamán kerül csak műsorra leghamarabb.
    Forrás: Japanimánia
  • Roland00726
    #4964
    Hát nem azért de elég gyókér egy csatorna csak ígérgetnek-.-
    mind1 én irtma nekik de nem érnek rá visszairni sztem a Gt szinkronizálása miatt-.- xD
  • ironhorses
    #4963
    Talán, ha minnél többen írnánk az animaxnak lehet felfigyelnének és kicsit megsietettnék.Lehet nem vennék így fél vállról...
  • SlayR
    #4962
    Aztmondták tavasz elött semmiféleképp nemadja a csatorna...
  • Roland00726
    #4961
    Hát azért csak nem de már télleg felidegesítenek ígérik szeptemberre de nem mert csúszik így október, keresik a régi szinkeket november, még decemberbe is, aztán már ígérek januárra a f.szom kivan velük de tényleg akkor legalább nem hirlesztelték vna vagy vmi oszt kész.áh mind1
    lesz eből még nyár is nyugi sőt...:S -.- :@
  • xxxpaulxxx
    #4960
    Még mindig nem tudni mikor adják animaxon?XD
    Full kamu az egész:D
  • Roland00726
    #4959
    jahh, énis irtam de nembírnak visszaírni :@ -.-
  • Dani95
    #4958
    ja igen erre!!!Ami az animax oldalán a Kapcsolat oldal alatt található.
  • Roland00726
    #4957
    erre a címre írtál nem?
    [email protected]
  • Dani95
    #4956
    Én múltkor irtam az animaxnak de basztak se visszaírni!!De hát majd csak egyszer lesz ...talán
  • Roland00726
    #4955
    Már írni kéne az Animax vezetőségének,hogy árulják már el mikor adják le a Gt-t mert már nagyon idegesít:S
  • ironhorses
    #4954
    Én a Gt-ből láttam egy pár angol részt. Engem kicsit idegesített, hogy szinte végig zenei aláfestése volt. Néha jó lenne olyan jeleneteknél, mondjuk a rockosss alátét nekem is bejönne. Nem tudom, hogy a Movie-k, ba is így van-e, hogy végig zenélnek benne.
  • Kennyssj
    #4953
    nekem csak a zenék jönnek be,csipázom a rockot...a hangok azok igazi szarok:P
  • Roland00726
    #4952
    ÉNis láttma már angolul meg japánul is hát sztem az eredeti japán sokkal jobb, az angol meg inkább ilyne rockos szar:S
  • Kennyssj
    #4951
    hát az tuti,hogy az eredeti a tuti XD,de sztem az angol zenék eléggé jók még akkor is,ha elvonatkoztatok a Dragonballtól:))))legalább is azok amik a moviekban vannak...
  • sövény
    #4950
    fuhhh én láttam már egy angol moviet,méghozzá a Bardock: father of Goku-sat,nekem nem tetszett annyira már az elején,ezért hát nem is néztem tovább:D,már jobban megszoktam a japán zavarodott beszédet:P
  • Kennyssj
    #4949
    ezt a csöndet én nem tudom elviselni:)))látott már vki angolul moviekat?
    és az abban lévő zenék kinek tetszenek???:))
  • Kennyssj
    #4948
    én valakit mefogok ölni a GT miatt...xD
    valami téma:)beszélni kéne már valamiről:)
  • Kennyssj
    #4947
    bmx56 nincs mit:))))
  • sövény
    #4946
    ezen az oldalon azt írják hogy tavasz előtt nem nagyon fog sor kerülni a vetítésre:S
  • Dani95
    #4945
    hát esetleg februárra,mert megnéztem az animax műsorkinálatát januárra és ott nem irta a Dragon Ball GT-t itt van nézétek meg: Animax Blogol
  • Roland00726
    #4944
    Egyébként hírek a Gt-ről senki nemtud???
    Januárra ígérték remélem lesz belőle vmi, bár nincs rá sok esély :S :D
  • bmx56
    #4943
    Igen Dani95 köszönöm szépen jó a felirat még az én verzióm hoz is ami ugye japán. Valahogy még meghálálom nektek. és nekedis köszönöm Kennyssj s fáradozásaidat. :)
  • Dani95
    #4942
    jó az amit adtam???
  • Kennyssj
    #4941
    majd még keresek
  • Kennyssj
    #4940
    húú,fene egye meg...