6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Roland00726
    #5019
    egyébként nemtom vna msn-ed vagy msn-etek ott jobban meglehetne beszélni.
    gonoszokra már van 1-2 ötletem de majd később megbeszáljük:D xD
  • Roland00726
    #5018
    ok csináld addig én gondolkzok a történeten meg a gonoszokon:D
    lehet leis irom a történetet valameddig oszt majd lesz vmi kidolgozzuk:_D
    egyébként éppen mit csinálsz?
    boritó?
  • Kennyssj
    #5017
    rendben, már folynak a munkálatok:)) mikor jön Dani?:)))) még a végén kimarad az ötletbőrzéből:)))
  • Roland00726
    #5016
    de a boritót már tervezheted is
  • Roland00726
    #5015
    tudom mind a hármunknak egyet kell értenie az ötletekkel és akkor ok:D
    a gonoszon még gondolkozzunk:D
  • Kennyssj
    #5014
    Gonosz? Valami ötlet ezzel kapcsolatban?
  • Kennyssj
    #5013
    na sorban:DDD(azért majd várjuk meg h Dani is rábólintson)
    a Hatalmas Erő teljesen rendben van sztem
    Gt karakterektől eltérés...nekem is ez a véleményem:)
    az nem baj h csak hármukat, pont elegen vagyunk:))
    Z-s ruha ok
    én is gondoltam valami borítóra:) azt csinálom meg először:))
  • Roland00726
    #5012
    találtma ki egy nevet nemtom tetszik e:
    smashing gross- Hatalmas erő :D(SG)
  • Roland00726
    #5011
    na akkor hogyan is vágjukn bele először is a Dragon Ball SG-nek kikell találni egy nevet. Szerintetek mi legyen? én ktaláltma egyet de az hülyeség én azt találtam ki h S Super G Gogeta= Super Gogeta xD de ez nem jó még gondolkodok:D
    Egyébként térjünk el a Gt-s karakterektől a rajzolást rádbizom a történeteket meg majd együtt:D
    de ugy látom h csak minket hármunkat érdekel:D
    egyébént még annyi h Goku-n ugyanaz a ruha legyen mint a Z-be mert nekem a Gt-s ruha nem jött be annyira. na meg ahogy már mondtam én rajzolni elég szarul tudok de másolni kitűnően:D
    de sztem a kéne vmi boritó v ilyesmi nem???
    na már regényt irtam:D
  • Kennyssj
    #5010
    sorry mert kétszer írtam hogy "aztán lehet":)))
  • Kennyssj
    #5009
    Na meg egyéb kérdések: Gonosz? Szerintetek nem lesz gond ha kicsit eltérek a GT karakter designtól? Már mint hogy haj, ruha stb... Majd mutatok képeket hogy mire is gondoltam. Meg már a Dragonball SG feliraton is elkezdtem dolgozni, azt is megmutatom, aztán lehet aztán lehet fikázni:DD
  • Kennyssj
    #5008
    De jóóó, most legalább egy ideig vagyok:)))
    Hát a megrajzolással nem lesz baj:) Ahogy Dani mondja, ez nem hogy fáradtság, hanem élvezet lesz nekem:))) Oldalak száma...ahogy jön a dolog... Szerintem minél hosszabb annál jobb lesz:DDD Csak azt nem tudom mennyi idő lesz...talán pár nap ha jobban belehúzok, meghát most itt a hétvége:))) Csak egy alapszitut kikéne találni, mert nem tom hogy kezdjek bele...ötletek?:)
  • Roland00726
    #5007
    Ebben igazad van:)
    na akkor holis kezdjük?
  • Dani95
    #5006
    Szerintem aki szeret és tud rajzolni annak ez nem nagy fáradtság!!!Hát az oldalak száma pfff...ez szerintem bizzuk Kennyre!!!Én ha megvan 1 fejezet feltöltöd és felteszem,mi az hogy 1000-rel!!
  • Roland00726
    #5005
    Na tényleg ez jó ötlet kihagyjuk a Gt-t és onnna folytatjuk ahonnan abbahagytuk Goku UUB-al edz, közbe ujabb bajnokság mindenki ottvan újra és Goku megjelenik a bajnokságon és akkor igy jönnek a rosszak:D
    sztme ez jó ötlet és természetesen kell benne lennie SSJ4-nek meg sztem az SSJ5 se ártana meg mondjuk a végére beteni az utolsó ellenség ellen mondjuk Goku harcol SSJ4-es szintbe és valahogy átváltozik SSJ5be v vmi ilyesmi, és hát nem kell h Goku gyerek legyen:D
    egyébként hány oldalas legyen?sztem max 100 v több?!jah na és nem lesz ezt nagy fáradtság megrajzolni?
  • Kennyssj
    #5004
    tényleg Dani95, akkor ha mondjuk kész egy fejezet felteszed az oldaladra?:)
  • Kennyssj
    #5003
    és hát természetesen Gokué lenne a főszerep akkor már:)
  • Kennyssj
    #5002
    ja de sztem akkor már az is lehetne h közvetlenül a Z-t folytatjuk(pár év múlva), és mondjuk Goku nem jelenne meg egyből, hanem Ubbal edzene, és csak egy idő után jelenne meg...akkor olyan várós lenne h mikor jön Goku...aztán meg Goku ismét csodálatos dolgokat művelne:)előtte meg a bajnokság lenne, és mondjuk Vegeta Gohan harc...meg ilyenek akkor így nem lenne olyan kiszámítható az egész:))de ez csak javaslat:)))
  • Roland00726
    #5001
    jaja sztem ugy kéne kezdődnie h beszél a bíró, hogy nemtom hanyadjára megrendezett világbajnokság stb stb, és ott lenne Goku,Gohan,Goten,Trunk,Vegita,Piccolo,Krilim oszt pont húznák a számokat a nézőtéren me gugye a többiek.
    Aztán elkezdődne a bajnokság valameddig elis jutna meg minden és akkor jönnének gonoszok v vmi ilyesmi, de olyat is belelehetne csempészni h Goku meg Vegita pont összekerűl a bajnokságba:D a Z-be már nagyon várta xD.
    Vagy ugy h Goku+ Vegita harcol és akkor jelennek meg a gonoszok de ők már a harc közeépn járnak szla se vesztes se győztes nincs kicsit kifáradva:D
  • Dani95
    #5000
    Hát igen!!Én egyezek ezzel valahogy meg kéne csinálni!!
    A történet:Valami olyan kellene szoval a bajnokság,ak jönnek a gonoszok és pattognak h ők az erősek!!!Szerintem Gokurol kellene szóljon!!Szóval az egészet összefoglalva JÓ LEGYEN!
  • Roland00726
    #4999
    Hát igen az a baj ha aGt-t folytatjuk nincs sok értelme mert ugye a Gt végére páran meghalnak meg minden és igy nem lenne értelme lehetne még ugy h a z meg a gt közé zsúfolunk be egy ilyen sorozatot de annak sincs sok értelme meg h Gt-t kihagyjuk:D
    Hát nemis tom:D
    sztem irjuk át a Gt végét és akor él mindneki xD
  • Kennyssj
    #4998
    am szerintem is a bajnokság a legjobb kezdése a történetnek. és a továbbiakban még egy Gotenks fúziót is muszály becsmpészni, mert láni szeretném felnőtten is:)
    ha egy ideig nem válaszolok akkor nem jutottam a géphez, de minél előbb jövök:)
  • Kennyssj
    #4997
    értelek:DDDlehet igazad van:)nekem mindegy csak akkor valami naon eredetit kéne kitalálni,jah és mondjuk megkéne beszélni h mit folytassunk, Z-t vagy GT-t? ez viszont fontos kérdés,mert a GT-t nem mindenki szereti,viszont ha a Z-t folytatjuk akkor egy egész sorozatot veszünk semmibe(bár lehet sokak örömére:DD) alapból vagyunk most hárman,és ha vki még beszállna őt is szívesen fogadnánk:))
    én meg a rajzolást elintézem:))
  • Roland00726
    #4996
    jaja lehetne még történeteket kitalálni meg az előzmények se lenne rossz ötlet Dragon Ball Sg előzmények:D komoly
    csak sztem a legtöbb embert Goku érdekli sztem:D mondjuk nekem 8 ezis nagyon jó ötlet, d emég találgassunk.mondjuk lehet azért nem lenne olyan jó az előzmények merrt ha megnézed a sima Dragon Ball-t vis ha összehasonlitod a simát meg a Z-t a Z-be sokkal erősebbek mint mondjuk a simába és igy sztem nem lenne olyan pörgös tudnak kame-hamet oszt kész:D
    mert olyanokat h Dragon First meg Genki Dama, azonnali átvitle ssj szintek fúzió-t nem hiszem:D
    szla érted gondolom...xD
  • Kennyssj
    #4995
    ez az, ma is eljutottam ide:)
    :))) nem rosszak egyáltalán:)) amit elsőre javasoltál, arra már én is gondoltam:)) én mondjuk olyanon is gondolkodtam már, hogy a DB előzményén csiszolnák, és mondjuk Zseniális Teknős fiatalkorából valami kaland:) csak abba jóóó sok poén kéne:DD
    am Dani igazad van abban hogy a történetet ki lehet találni, csak annyi a fan story hogy valami maradandó kell:)))))
    am én simán megrajzolom, mert mások szerint eléggé jól tudok rajzolni, csak akkor megkéne szavazni a történetet (ha van kedvetek):)))
  • Roland00726
    #4994
    vagy olyna lenne benne h Cell BuBu meg Dermesztő fúzionálnak és mondjuk berontanak a bajnokságra Goku-ék meg felveszik velük a harcot.
    Tom h kicsit már hihetetlen h 3as fúzió meg minden de hát:D
    Az Af is már elég durva meg azért már lassan a Gt is sztme ennyi beleférne:D
  • Dani95
    #4993
    én ezt támogatom ez jó történet !!!
  • Roland00726
    #4992
    hát nekem lennének olyan ötleteim hogy pl mindenki élne még oszt kezdenének mondjuk egy bajnokságal de a bajnokságból meg vmi katasztrófa lenne vmi gonosz miatt v ilyesmi, vagy lennének benne olyanok h Cell Bubu meg Dermesztő visszatér mondjuk már elég gyengék lennének hozzájuk képest de hát:D
    Új SSJ szintek több fúzió, lennének benne uj karakterek is v vm iylesmi:D
  • Dani95
    #4991
    hát nekem is a rajztudásom egy nagy nulla!!!
    A történetet azt ki lehet találni az legyen a legkevesebb!!
  • Kennyssj
    #4990
    Dragonball SG...:)
  • Kennyssj
    #4989
    na mesélj:)))én tok rajzolni:DD mi fórumosok összehozzuk:)


  • Roland00726
    #4988
    nekem lenne egy pár öltletem de semmi kedvem, meg rajzolni se tok nagyon:D
  • Kennyssj
    #4987
    csináljunk egy saját DB mangát...:)am én már gondolkodtam rajta h kéne valamiet, de nincs ötletem
  • Kennyssj
    #4986
    Akkor ezzel naon nehezen haladnak...én ezt naon rég olvastam
  • Dani95
    #4985
    Igen itt tart azt hiszem...
  • Kennyssj
    #4984
    én is ezt ismerem:)

  • Kennyssj
    #4983
    itt tart?:)))én is edig olvastam...
  • Dani95
    #4982
    Valaki tud valamilyen Dragon Ball-os mangát amit fanok csináltak én tudom a Dragon Ball Multiverset
  • Dani95
    #4981
    még nincs vége ahogy tudom...
    A történet valahogy úgy van hogy valami félisten és félcsillagharcos jön a Földre ő Zaiko.Jön Son Goten,Son Gohan,Vegita,Trunk és elkezdenek harcolni de nem tudják legyőzni.De Son Goku sehol se...Szerintem ennyi röviden a 155.oldalig
  • Kennyssj
    #4980
    ha gyakrabban tudnék jönni, kitalálnék valami témát...na majd megoldjuk:)))most semmi nem jut az eszembe:))
    na igen...elég hosszú...és vége van már? és egyáltalán hogy alakul a story?:)